Kaip nusipirkti „Dogecoin“?

Yra daug įvairių būdų, kuriais galite įsigyti „Dogecoin“ (DOGE). Ši kriptovaliuta buvo pradėta naudoti kaip „pokšto valiuta“ dar 2013 m. Gruodžio mėn. Tačiau ji sparčiai augo ir tapo viena didžiausių pagal rinkos vertinimą pasaulyje. 

Tai ir verčia daugelį investuotojų rimtai apsvarstyti galimybę įsigyti „Dogecoin“. Per daugelį metų jis parodė, kad ši virtuali valiuta yra ne tik pokštas, bet ir likti. Šiame vadove sužinosite, kaip įsigyti „Dogecoin“, geriausias platformas tai padaryti ir kas yra ši kriptovaliuta.

Kas yra Dogecoin?

Jei norite sužinoti, kaip įsigyti dogekoino, turite žinoti, kurios yra šios virtualios valiutos savybės. „Dogecoin“ yra vienas populiariausių skaitmeninių išteklių pasaulyje. Pagrindinė charakteristika yra ta, kad jos logotipe pavaizduotas Shiba Inu šuo iš „Doge“ interneto memo.

Jo oficiali svetainė tvirtina, kad „Dogecoin“ yra decentralizuota „peer-to-peer“ skaitmeninė valiuta. Skaitmeninis turtas gali būti naudojamas pinigų pervedimams internetu siųsti ir gauti. Tai panašu į „Bitcoin“, tačiau greitesniu ir pigesniu būdu.

Vienas reikšmingiausių dalykų apie „Dogecoin“ yra jo bendruomenė. Tai gyvybinga, draugiška ir linksma bendruomenė, kuri dalijasi memais ir kalba apie kriptovaliutas. Vienas iš įdomių dalykų, kuriuos reikia paminėti apie „Dogecoin“, yra susijęs su bendruomenės sukurta veikla.

Dogecoin logotipas su keliomis monetomis

Pavyzdžiui, jie sukūrė lėšų rinkimo kampaniją, skirtą Jamaikos bobslėjaus rinktinei vykti į Sočio žiemos olimpines žaidynes. Visa „Dogecoin“ bendruomenė sugebėjo surinkti 50 000 USD vertės DOGE.

Atsižvelkite į tai, kad ženklo kaina paprastai būna nepastovi. Kartais tai gali būti nepastovesnė nei „Bitcoin“. Pavyzdžiui, per bulių rinką 2017 m. DOGE sugebėjo viršyti 0,017 USD už monetą. Tai leido skaitmeniniam turtui tapti vienu didžiausių pasaulyje.

Dabar, kai turime daugiau informacijos apie šią virtualią valiutą, eikime į tai, kaip įsigyti „Dogecoin“.

Kaip nusipirkti Dogecoin?

Jei jums įdomu, kaip nusipirkti dogecoin atsargų, leiskite man pasakyti, kad jūs negalėsite. Kaip jau minėjome ankstesniame skyriuje, „Dogecoin“ yra kriptovaliuta, o ne atsargos. Štai kodėl turėsite rasti įvairių būdų, kaip įsigyti šį skaitmeninį turtą.

Laimei, rinka siūlo platų sprendimų spektrą, kad vartotojai galėtų naudotis šia virtualia valiuta. Kriptovaliutų keitimas dažniausiai yra geriausias pasirinkimas. Jie yra greiti, patogūs naudoti ir netgi gali būti susieti su banko sąskaita. Tai padarytų visą pirkimo patirtį lengva užduotimi.

Be abejo, „Dogecoin“ galite įsigyti ir iš kitų žmonių. Bet tai gali būti ne pats geriausias ar idealiausias sprendimas. Paprastai sunku rasti tam tinkamą žmogų. Be to, kaina taip pat gali būti šiek tiek kitokia nei ta, kurią rasite naudodamiesi kriptografinėmis biržomis.

Binansas

Šiuo metu „Binance“ yra pirmaujanti kriptovaliutų birža. Ši platforma siūlo palaikyti įvairiausius skaitmeninius išteklius, įskaitant „Dogecoin“. Binance bus lengviausias būdas pasiekti DOGE.

Binance turi atsakymą į klausimą ‘Kaip nusipirkti Dogecoin su Bitcoin?.’„ Dogecoin “galite nusipirkti naudodami„ Bitcoin “ir kitą skaitmeninį turtą, pvz., USDT ar BUSD. Geriausias būdas tai padaryti yra naudojant USDT ir BUSD, jei jų turite. Tai yra stabilūs pinigai, pririšti prie JAV dolerio kainos. Be to, „Binance“ prekybos apimtys yra didelės, o tai reiškia, kad galite pirkti ar parduoti didelius DOGE kiekius.

Ši kriptovaliutos keitimas taip pat bus geras pasirinkimas tiems investuotojams, kurie domisi, kaip įsigyti „Bitcoin“ su „Dogecoin“. Iš tiesų, naudodamiesi „Binance“, galite įnešti savo DOGE ir iškart įsigiję didžiausią pasaulyje virtualią valiutą Bitcoin.

Kaip nusipirkti „Dogecion“ su „Bitcoin“ sistemoje „Binance“

„Binance“ pastaruosius metus stengėsi, kad prekybos patirtis būtų daug patogesnė. Vartotojai gali naudoti „fiat“ valiutas norėdami nusipirkti „Bitcoin“ (kai kuriose jurisdikcijose) ir įsigyti „dogecoin“ su „Bitcoin“. Be to, „Binance“ visada siūlo vartotojams galimybę dalyvauti įvairiose bendruomenės veiklose.

Verta pabrėžti, kad „Binance“ taip pat pradėjo naują skyrių prekybininkams, leidžiantį vartotojams pirkti skaitmeninį turtą iš kitų investuotojų. Šis „peer-to-peer“ (P2P) sprendimas pastaraisiais mėnesiais tapo labai populiarus. Jūs tikrai galite nusipirkti „Dogecoin“ naudodami šią parinktį, kurią rasite biržos skyriuje „Pirkti kriptografiją“.

Galėsite pateikti pasiūlymą DOGE, kurį norite įsigyti. Be to, yra įvairių galimybių. Kai kurie pardavėjai norėtų gauti mokėjimą grynaisiais, kiti – banko sąskaita. Be to, šios platformos pasiūlymai skirsis atsižvelgiant į jūsų regioną. Tai yra kažkas, į ką turėtumėte atsižvelgti, jei norite įsigyti DOGE ar bet kurią kitą kriptovaliutą.

Monetų bazė

„Coinbase“ yra viena didžiausių ir populiariausių kriptovaliutų biržų. Pagrindinis šios platformos pranašumas yra susijęs su tuo, kaip vartotojams lengva pirkti ir parduoti virtualias valiutas. Pastaraisiais metais „Coinbase“ tapo mėgstamiausia naujokų platforma

Jei jums buvo įdomu, kaip nusipirkti „Dogecoin“ „Coinbase“, bloga žinia yra ta, kad tai neįmanoma. Šiuo metu „Coinbase“ neteikia paramos „Dogecoin“. Tai reiškia, kad vartotojai, norintys gauti prieigą prie „Dogecoin“, turėtų tai padaryti per kitą platformą.

Tačiau yra keletas būdų, kaip įsigyti „Dogecoin“ „Coinbase“. Visada galite įsigyti „Bitcoin“ (BTC) ir kitų virtualių valiutų ir nusiųsti jas į biržą, kuri palaikytų „Dogecoin“. Tai gali būti naudinga, jei norite įsigyti „Dogecoin“ su „PayPal“.

Šiais laikais biržos vartotojams paprastai nesiūlo galimybės pirkti virtualių valiutų su savo „PayPal“ sąskaitomis. Tačiau „Coinbase“ leidžia asmenims kai kuriose jurisdikcijose susieti savo „PayPal“ sąskaitas su mainais. Tai leistų jums pervesti lėšas į „Coinbase“, įsigyti skaitmeninį turtą, pvz., BTC, perkelti jį į kitą platformą ir įsigyti „Dogecoin“..

Nors tai gali skambėti kažkaip komplikuotai, taip nėra. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol bus atlikti skirtingi veiksmai, tačiau tai gali būti puikus būdas sužinoti, kaip įsigyti „Dogecoin“ su „PayPal“.

Dogecoinas, kaip jį nusipirkti naudojant kitus metodus?

Yra ir kitų kriptovaliutų biržų, kuriomis galite nusipirkti DOGE. Viskas priklausys nuo patinkančių mainų ir jūsų regione galimų platformų. Bet kurioje iš pirmiau minėtų biržų vartotojai gali įsigyti „Dogecoin“ per kelias minutes, jei jau yra registruoti vartotojai..

Kai kurios kitos didelės platformos, palaikančios DOGE, yra „Bittrex“, „BitMax“, „Bitcoin.com Exchange“, „HitBTC“, „Huobi Global“, „OKEx“, „Poloniex“, „YoBit“ ir daugelis kitų. Kai kurios iš populiariausių prekybos porų, kuriose prekiaujama doge, yra DOGE / USDT, DOGE / USD, DOGE / BTC, DOGE / TRY arba DOGE / LTC.

Kiti „Dogecoin“ pirkimo būdai yra „PayPal“ ir „Bitcoin“. Kaip tai padaryti, sužinosite tolesniuose šio straipsnio skyriuose.

Kaip nusipirkti „Dogecoin“ su „PayPal“?

Mes jums paaiškinome, kaip įsigyti „Dogecoin“ sistemoje „Binance“. Tai bus labai naudinga, kad galėtumėte pasiekti „DOGE“ naudodami „PayPal“. Norėdami tai padaryti, turėsite prijungti „PayPal“ paskyrą prie „Coinbase“ paskyros.

Tai leistų įnešti lėšų į „Coinbase“ ir nusipirkti „Bitcoin“. Geriausias būdas įsigyti „Dogecoin“ su „PayPal“ yra naudoti BTC kaip tarpinį turtą. Tai bus pigiau nei naudojant kitą skaitmeninį turtą, pvz., „Ethereum“.

Įsigiję BTC naudodamiesi „Coinbase“ paskyra, turėsite juos nusiųsti į „Binance“. Binance turi prekybos porą, kuri yra DOGE / BTC. Tai padėtų jums suprasti, kaip įsigyti „Dogecoin“ su „PayPal“.

paypal logotipas su baltu fonu

Pervedimas užtruks kelias minutes. Jei žinote, kaip veikia „Bitcoin“, tai neturėtų būti jūsų problema. Kai BTC lėšos pasieks jūsų „Binance“ sąskaitą, galėsite įsigyti „Dogecoin“ su „Bitcoin“.

Atminkite, kad norėdami atsiimti lėšas iš „Coinbase“, turėsite sumokėti nedidelį komisinį mokestį. Be to, į BTC pervedimą taip pat bus įtraukti mokesčiai. Galiausiai, atlikdami „Coinbase“ ir „Binance“ sandorius, taip pat turėtumėte mokėti mokesčius. Tai reiškia, kad jei norite įsigyti „Dogecoin“ su „PayPal“, neturėsite geriausios kainos.

Pirkite „Dogecoin“ su „Bitcoin“

Kaip matėme, „Dogecoin“ galima įsigyti naudojant skirtingas kriptovaliutas. Pirkdami „Dogecoin“ su „Bitcoin“, turėtumėte iš anksto turėti „Bitcoin“. BTC galite turėti piniginėje ar savo biržoje. Tačiau jei norite prekiauti tik DOGE / BTC prekybos pora, galite nusipirkti šiek tiek „Bitcoin“ ir pradėti tai daryti.

„Dogecoin“ galėsite įsigyti naudodami „Bitcoin“ keliose biržose. Bitcoin yra didžiausia kriptovaliuta pasaulyje ir pasižymi dideliu likvidumu. Tai reiškia, kad galite lengvai įnešti BTC į biržą su DOGE / BTC prekybos pora ir nusipirkti „Dogecoin“ su „Bitcoin“. Tai gali užtrukti vos kelias minutes, priklausomai nuo to, ar turite pirkti Bitcoin anksčiau, ar ne.

Jei biržoje jau turite „Bitcoin“, galite tiesiog pereiti prie prekybos poros DOGE / BTC ir pradėti prekybą. „Binance“ yra viena iš biržų, siūlančių šią galimybę. „BitMax“ ir „Bittrex“ taip pat padeda vartotojams įsigyti „Dogecoin“ naudojant „Bitcoin“.

Turėsite pasirinkti kainą, kurią norite sumokėti už DOGE, kurią norite įsigyti. Atsižvelkite į tai, kad galbūt negalėsite nusipirkti tik 1 DOGE. Jums gali tekti įsigyti daugiau monetų, kad platforma įvykdytų operaciją. Atsižvelkite į tai, kad kai kurios prekybos platformos neleistų pateikti nedidelių sumų pavedimų.

Pirkite „Bitcoin“ su „Dogecoin“

Taip pat galite įsigyti „Bitcoin“ su „Dogecoin“. Tai bus rečiau pasitaikantis dalykas. Prekybininkai savo portfelį paprastai laiko USDT, Bitcoin ar Fiat valiutomis, o ne DOGE. Tačiau gali būti keletas DOGE gerbėjų, kurie norėtų sužinoti, kaip nusipirkti bitkoino su „Dogecoin“, ir tai yra visiškai gerai.

Procesas bus labai paprastas. Visų pirma, jūs turite turėti DOGE piniginėje arba keistis su DOGE / BTC prekybos pora. Kaip matote, prekybos pora bus tokia pati, tarsi norėtumėte įsigyti „Dogecoin“ su „Bitcoin“. Tačiau šį kartą pirksite „Bitcoin“, o ne pardavinėsite už DOGE monetas.

Antra, turėsite atidaryti teisingą prekybos porą. Kaip ką tik minėjome, prekybos pora, kurios turėtumėte ieškoti, yra DOGE / BTC. Šią prekybos porą galima rasti tokiose platformose kaip „Binance“, „Bittrex“ ir „BitMax“.

Galiausiai dabar turėsite pateikti užsakymą DOGE, norėdami nusipirkti Bitcoin. Paprastai galima naudoti rinkos ir apriboti pavedimus. Riboti pavedimai leis jums nustatyti kainą, už kurią norėtumėte įsigyti „Bitcoin“, o rinkos pavedimai būtų įvykdyti nedelsiant.

Paskutiniai žodžiai, kaip nusipirkti Dogecoin

Pirkti „Dogecoin“ yra lengvas dalykas, jei žinote, kurias biržas naudoti. Be to, mūsų aprašyti mechanizmai, susiję su „Dogecoin“ įsigijimu, yra greičiausi ir lengviausi būdai tai padaryti.

Tuo pačiu metu, jei ieškojote informacijos, kaip įsigyti „Dogecoin“ akcijų, dabar žinote, kad to padaryti neįmanoma. „Binance“ bus geriausia platforma norint gauti prieigą prie DOGE. Vietoj to, „Coinbase“ būtų puikus sprendimas įsigyti „Dogecoin“ su „PayPal“ (jei, pavyzdžiui, šioje sąskaitoje turite lėšų).

Pirkti „Dogecoin“ iš kitų asmenų gali būti ne pats geriausias dalykas, atsižvelgiant į tai darančius apribojimus. Nepaisant to, tai taip pat gali būti galimybė, jei minėtų sprendimų jūsų regione nėra.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me