8 geriausios „XRP“ piniginės 2019 m. – kaip saugiai laikyti „Ripple“

Šiame geriausių „XRP“ piniginių 2019 m. Vadove apžvelgsime septynias kriptografines pinigines, kuriose vartotojai gali saugoti savo „XRP“. Tačiau svarbu pažymėti, kad skirtingai nei „Bitcoin“ piniginės, kurios paprastai yra nemokamos, „Ripple“ piniginės reikalauja, kad vartotojai turėtų 20 „XRP“, kad rezervuotų savo piniginės adresą. Štai kodėl labai svarbu pasirinkti tinkamą piniginę pirmą kartą, kad nebūtų išleista 20 XRP keliems adresams.

„Ripple“ piniginės skirstomos į keturias kategorijas. Mes turime programinės įrangos pinigines, kuriose yra mobiliosios ir darbalaukio piniginės. Tada yra aparatinės piniginės, popierinės piniginės ir galiausiai keičiasi siūlomomis piniginėmis, kuriose vartotojai gali nusipirkti ir laikyti XRP platformose. Ilgai nesivaržydami, pradėkime.

Kaip įsigyti „Ripple“ (XRP)

„XRP“ buvo įtraukta į daugybę biržų, ją galima įsigyti naudojant „fiat“ valiutas, taip pat iškeista į bet kurią iš svarbiausių kriptovaliutų.

Tarp daugybės galimybių įsigyti XRP, Binansas, Changelly ir „ShapeShift“ yra keletas geriausių kriptovaliutų biržų, kuriose galite lengvai nusipirkti „Ripple“ su kitomis kriptovaliutomis. Skirtingai nei kitose biržose, keičiant vieną monetą kita „Changelly“ ar „shapeshift“, jums nereikia siųsti lėšų į platformą arba registruoti sąskaitos, kad galėtumėte naudotis platforma. Viskas, ko reikia, yra atsiųsti (šių platformų sugeneruotu adresu) monetas / žetonus iš piniginės, kurioje turite monetas, kurias norite iškeisti į XRP (gali būti „Ether“ arba „Bitcoin“), tada įveskite savo „Ripple“ piniginę ten, kur norite jūsų XRP saugomas. Monetos bus nedelsiant pervestos į „Be jokių papildomų veiksmų“, „Ripple“ monetas turėtumėte gauti numatytu laikotarpiu.

Anksčiau mes parašėme straipsnį „Geriausios vietos pirkti„ Ripple “; galbūt norėsite tai patikrinti.

Jei esate registruotas „Binance“ biržoje, peržiūrėkite mūsų straipsnį „Kaip nusipirkti XRP iš„ Binance “.

Geriausios XRP piniginės

Čia yra mūsų populiariausi „Ripple“ piniginių pasirinkimai be jokios konkrečios tvarkos:

„Ledger Nano S“

„Ledger Nano S“ įrenginys yra aparatinė kriptovaliutų piniginė, skirta daugeliui kriptovaliutų, įskaitant „Ripple“ (XRP). „Ledger“ yra puiki piniginė, nes vartotojai gali visiškai kontroliuoti savo kriptovaliutų turtą. Tai ne tik suteikia jums prieigą prie privačių raktų, bet ir saugo raktines frazes, naudojamas prieigai prie jūsų piniginės, užšifruoti tiesiai įrenginyje. Niekas negali gauti prieigos prie tų raktų, nebent jūs jiems pasakysite.

Be to, kad jūsų privatūs raktai yra apsaugoti, yra papildomų saugumo funkcijų, dėl kurių Didžioji knyga puikiai tinka jūsų „Ripple“ monetoms laikyti.

Operacijoms įrenginyje reikalingas fizinis autentifikavimas paspaudus įrenginio mygtukus prieš juos pradedant. Tai reiškia, kad niekas negali pervesti jūsų kriptovaliutų, jei jos nėra fiziškai su jūsų pinigine. Tai suteikia tam tikrą užtikrinimą, kad esate saugus tais atvejais, kai kibernetiniai užpuolikai pažeidžia jūsų kompiuterį.

Turėti knygą yra ne tik saugoti „Ripple“, bet ir daugybę kitų kriptovaliutų. Reiškia, kad knygos įsigijimas yra ekonomiškas, nes jums nereikia pirkti daugiau piniginių, kad galėtumėte laikyti kitas kriptovaliutas.

Skrudinta piniginė

Skrudinta piniginė yra nemokama atvirojo kodo „Ripple XRP“ programinės įrangos piniginė, skirta „iOS“, „Android“, „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ įrenginiai.

„Toast“ yra lengva naudoti, ir naujokai, ir geekai gali lengvai rasti kelią per programą. Piniginė taip pat suteikia jums prieigą prie privačių raktų, kurie suteikia galimybę visiškai kontroliuoti savo investicijas. Taip pat galima įsigyti „Toast“ piniginę „Chrome“ naršyklės.

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginė yra viena pažangiausių ir pripažintų piniginių, skirta kriptovaliutų rinkoje laikyti ne tik XRP, bet ir daug skaitmeninio turto.. Guarda yra internetinė kelių valiutų piniginė, leidžianti asmenims gauti, laikyti, siųsti ir keistis kriptovaliutomis. 

Kai įmonės ir vartotojai plačiai naudoja „XRP“ visame pasaulyje, „Guarda“ dirba tam, kad galėtų pasiūlyti geriausius sprendimus vartotojams, kurie prašo paslaugų, skirtų XRP. Vienas pagrindinių šios piniginės privalumų yra tai, kad galite saugoti ne tik XRP, bet ir kitas skaitmenines valiutas. Naudodama paprastą sąsają, „Guarda“ piniginė padeda investuotojams tvarkyti savo lėšas virtualiomis valiutomis. 

Piniginę galima naudoti staliniams ir mobiliesiems vartotojams. Naudodami šį su laisvės atėmimu nesusijusį sprendimą, vartotojai turės galimybę saugiai laikyti savo skaitmeninį turtą ir būti apsaugoti nuo trečiųjų šalių išpuolių ir įsilaužėlių. Kriptovaliutos keityklos yra pažeidžiamos šioms problemoms, o geriausias dalykas, kurį reikia padaryti XRP turėtojams, yra įsigyti norimas monetas ir kuo greičiau jas nusiųsti į kriptografinę piniginę.. 

Kai kurios kriptovaliutos, kurias vartotojai gali saugoti „Guarda“ skaitmeniniame turte, yra „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH), „XRP“, „Litecoin“ (LTC), „Ethereum Classic“ (ETC), „Bitcoin Gold“ (BTG) ir daugelis kitų.. 

Be to, piniginė bendradarbiavo su įvairiais fondais, įskaitant „Ethereum Classic“, „Zcash“ (ZEC), „Binance“ ir „Bitcoin Gold“. Nors XRP turėtojams ši piniginė bus labai naudinga, taip pat galima laikyti daugybę kriptografinių išteklių. 

Geriausios „XRP“ piniginės: „Exarpy“ naršyklės piniginė

Ne visos interneto piniginės yra saugios, tačiau su savybėmis Exarpy teikia, ji tikrai atrodo saugi, jei laikotės visų nurodytų taisyklių. Tai ne tiek internetinė piniginė, nors ją galima pasiekti naudojant interneto naršyklę, tačiau vis tiek prie šios piniginės funkcijų galima prisijungti atsijungus nuo interneto.

„Exarpy“ yra nepatalpinta „Ripple“ piniginė, naudojama bet kokiam „Ripple“ monetų kiekiui laikyti, siųsti ir gauti be trečiųjų šalių dalyvavimo..

Atkreipkite dėmesį, kad naudojimasis šia pinigine yra mokamas, nes už kiekvieną operaciją imama 0,025 „Ripples“, į kurią įskaičiuotas ir „Ripple“ tinklo mokestis..

„Gate.io“ birža

Kodėl mes minėjome, Vartai.io yra dėl savo patogumo naudoti. Svarbu pažymėti, kad kriptovaliutų išsaugojimas biržose nėra geriausia idėja. Turėtumėte naudoti mainus, kad pirktumėte ar parduotumėte, laikydami monetas / žetonus piniginėje, kurią visiškai kontroliuojate. Jei pasinaudosite mainais, kad išlaikytumėte „Ripple“, įsitikinkite, kad tai nėra didžiulė suma; tokį, kurį galite sau leisti prarasti.

„Gate.io Exchange“ siūlo a mobilioji aplikacija kartu su interneto platforma, leidžiančia lengvai siųsti ir gauti „Ripple“ monetas visuose įrenginiuose.

Geriausios „XRP“ piniginės: „Binance“

Binansas yra dar viena mainų sistema, pavyzdžiui, „Gate.io“. Tai vienas iš patikimų mainų, kuriantis planus decentralizuoti.

„Binance“ yra sparčiai auganti birža, pradėta 2017 m. Ir pritraukianti milijonų kriptovaliutų vartotojų dėmesį visame pasaulyje.

Šiandien nusipirkite „XRP on Binance“!

„XRP“ („Ripple“) saugojimas „Binance“ suteikia jums pranašumą lengvai konvertuojant monetas į kitas kriptovaliutas ir atgal. Tačiau biržoje neturėtumėte laikyti per daug savo „Ripple“ monetų; visada galite perkelti į aparatinę ar programinę įrangą, kurią visiškai kontroliuojate.

Žr. Šį vadovą, kaip įsigyti „XRP“ sistemoje „Binance“

Atominė piniginė

geriausios XRP piniginės

Tai nemokamas su laisvės atėmimu nesusijęs asmuo darbastalio piniginė kuri palaiko XRP ir kai kurias kitas 300+ kriptografines monetas. Piniginė ne tik leidžia vartotojams tvarkyti XRP, bet ir padeda pasikeisti valiutą per įmontuotą keitimo variklį, kurį maitina „Changelly“. Be to, vartotojai gali įsigyti XRP naudodami kreditinę kortelę.

Funkcijos siūlomos paprastoje sąsajoje, kurią teikia mnemoninė sėkla. Pirmą kartą vartotojams paleidus programą, sukuriama sėkla ir jie privalo saugiai ją laikyti. Puikus dalykas, susijęs su šia pinigine, yra tai, kad vartotojai visiškai kontroliuoja savo lėšas, o jų privatūs raktai yra užšifruoti įrenginyje.

Popierinė piniginė

geriausios XRP piniginės

Nors popierinės piniginės yra žingsnis atgal, atsižvelgiant į aparatinės piniginės egzistavimą, jos saugiai saugodamos lėšas prilygsta joms. Popierinės piniginės yra tik popieriaus gabalas, ant kurio atspausdinti piniginės viešieji ir privatūs raktai. Įdomu tai, kad raktai dažniausiai generuojami neprisijungus, todėl pašaliniams asmenims, ypač įsilaužėliams, yra sunkiau žinoti apie jų egzistavimą.

Pagrindinis jų trūkumas yra tas, kad popieriaus gabalas gali būti lengvai pamestas, pamestas ar sugadintas vandens ar ugnies. Norėdami tai apsidrausti, vartotojas gali užsisakyti piniginę su apsaugotu nuo klastojimo ir ją laminuoti, tada laikyti seife arba net palaidoti savo sode..

Išvada

Atidžiai peržiūrėkite visas pirmiau minėtas pinigines ir tikriausiai galbūt norėsite atlikti kelis tyrimus, kaip kiekviena iš jų veikia, žiūrėdami vaizdo įrašus „YouTube“.

Laikui bėgant, turėtų būti daugiau piniginių, integruojančių „Ripple“ į savo programą, kad ji būtų lengvai pasiekiama.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me