Litecoin cenu prognoze 2021. gadam – ekspertu prognozes un tehniskā analīze

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) Pagājušā gada augustā mēs redzējām, ka Litecoin iet uz pusi, kur tā atlīdzība par bloku samazinājās no 25 LTC līdz 12,5 LTC. Pirms ļoti gaidītā notikuma LTC cenai izdevās sarīkot sava veida ralliju, kad investori iepirka, jo viņi gaidīja, ka cena pieaugs, tiklīdz notiks uz pusi.

Tomēr notika pretēji. Litecoin jūnijā spēja sasniegt maksimumu ap 140 USD, un kopš tā laika tas ir nepārtraukti krities.

Bet pēdējā laikā LTC ir strādājis pie vairākām iniciatīvām, kuru pienākums ir paaugstināt cenu 2020. gadā. Tie ietver konfidenciālu darījumu ieviešanu, kas palīdzēs nomainīt maināmības problēmu. Tas ir solis, kas palīdzēs LTC iziet no BTC ēnas, izveidojot savu identitāti.

Nesen platforma nonāca filantropijā, un, apvienojoties UNICEF bērnu spēkam, programma, kas bērniem parāda, ka viņiem ir iespējas kaut ko mainīt. Mēs zinām, ka tas nav saistīts ar cenu, taču tas pozitīvi ietekmē LTC tēlu.

Šajā rakstā mēs pārskatīsim dažas ekspertu prognozes, ziņu notikumus un diagrammu analīzi, lai noskaidrotu, kāpēc 2020. gads LTC šķiet daudzsološs.

Pērciet Litecoin vietnē Binance jau šodien!

Litecoin cenas prognoze – ko eksperti tic par Litecoin cenu? 

Litecoin ir 7. lielākā digitālā valūta tirgū, kuras tirgus ierobežojums pārsniedz USD 4,9 miljardus. Monēta tika izveidota 2011. gadā un tika uzbūvēta tajā pašā blokķēdē kā BTC. Turklāt LTC var izmantot maksājumu veikšanai.

LTC lielākā priekšrocība salīdzinājumā ar BTC ir ātrums. To sauc par “Lite”, jo tas ir četras reizes ātrāks nekā BTC.

Kripto cenu prognozēšana nav tik vienkārša, ņemot vērā tirgus nestabilo raksturu. Tomēr tas neliedz cilvēkiem mēģināt paredzēt cenu, izmantojot dažādus rādītājus.

Saskaņā ar TradingBeasts veikto tehnisko analīzi, viņi redz monētu pēc diviem vai trim gadiem kā labu ieguldījumu, kas nesīs skaistu atdevi..

Kripto prognozēšanas vietne Coin Price uzskata, ka 2020. gads būs vēršu tirgus visām kriptogrāfijas valūtām, un, pamatojoties uz to, viņi redz, ka LTC cena iet uz $ 124 līmeni.

Pozitīvo prognozi atbalsta DigitalCoinPrice, kas uzskata, ka līdz šī gada beigām LTC tirgo aptuveni 106 USD.

Ne visi ir ļoti optimistiski par LTC cenu, jo Wallet Investor redz pretēju likteni LTC. Viņi prognozē, ka monēta gadu beigs ar 22 USD, kas nozīmētu vairāk nekā 50% zaudējumus no pašreizējās cenas. Bet mēs uzskatām, ka tas ir ļoti maz ticams, ņemot vērā to, ka Litecoin strādā pie vairākām iniciatīvām, kas, iespējams, paaugstinās tā cenu.

Džordžs Tungs, LTC prognozi par USD 1500 līdz gada beigām, atbalstīja Džons Makafijs, kurš paziņoja, ka monēta var pieaugt tikpat daudz, ja ne vairāk, nekā BTC.

Pēc tam, kad Čārlijs Lī, Litecoin platformas izpilddirektors atstāja LTC uz Coinbase, pēc tam atkal atgriezās LTC, daudzi uzskata, ka digitālās valūtas cenai ir gaiša nākotne.

Turklāt tehniskā analīze ir izmantojusi vairākas iespējas, kurās Litecoin cena līdz 2019. gada beigām varētu būt starp labākajiem ieguvējiem. Citas diagrammas parāda LTC cenu pieaugumu, kas sagaidāms līdz 2020. gadam un pēc tam..

Peļņa konfidenciāla & Kellija

Pirms kāda laika mūsu acīs iekrita litekoīna cenu prognoze. Cenas prognoze bija no BK Capital Management LLC vadītājas Kellijas, kura apgalvoja Litecoin varētu sasniegt 500 USD. Cenu prognoze tika publicēta 2017. gada decembrī, taču mēs joprojām esam ceļā, lai sasniegtu šo summu. Tomēr mums tas jādara soli pa solim ar vienmērīgu izaugsmi. Šī ir laba litekoīna cenu prognoze 2025. gadam, bet ne šim gadam.

Pērciet Litecoin vietnē Binance jau šodien!

Litecoin partnerības 2020. gadā

Cenšoties veicināt Litecoin kā maksājuma veida pieņemšanu visā pasaulē, piektā lielākā kriptovalūta ir sadarbojusies ar divām ietekmīgām organizācijām. Partnerattiecības tika paziņotas 27. februārī 24 stundu laikā, izraisot satraukumu LTC kopienā. Pirmais partnerattiecības bija kopā ar 2012. gadā dibināto starptautisko kikboksa reklāmas uzņēmumu Glory. Lai gan tas, iespējams, pārāk neietekmē mūsu litecoin cenu prognozi, ir patīkami redzēt, ka LTC iegūst arvien lielāku atpazīstamību.

 Sadarbības rezultātā Litecoin kļūs par pirmo oficiālo kriptovalūtu premier stand-up kaujas līgā. Saskaņā ar līgumu Glory kikboksa cienītājiem tagad būs piekļuve Litecoin kā maksājuma iespēja uzņēmuma tiešsaistes preču platformā GLORYshop.com

Otrs partnerattiecības bija ar C&U Entertainment – K-Pop ražošanas uzņēmums. Sadarbībā LTC tiks reklamēta gaidāmajā “Feel the K-Pop Concert”, kas paredzēts 6. aprīlī Džordža Mensona universitātē.

Saskaņā ar paziņojumu būs ULTRA VIP biļetes, kuras tiks iegādātas LTC. Biļetes piedāvās vislabāko sēdvietu un pieredzi. Litecoin fondā uz vietas būs arī komanda, kas izglītos koncertu apmeklētājus par LTC spēku.

Abas partnerattiecības ir milzīgas, un nākamo mēnešu laikā tās pozitīvi ietekmēs LTC cenu.

Litecoin tehnoloģija

Litecoin ir paredzēts problēmu risināšanai, kas kavē Bitcoin tīklu. Tāpēc tas tiek darīts, lai netiktu pārmantoti Bitcoin mērogojamības jautājumi. Tiek teikts, ka darījumu laikā, pamatojoties uz bloka dizainu, Litecoin ir četras reizes ātrāks nekā Bitcoin.

Šādas īpašības padara to skaudīgu tirgotājus, kuri vēlas klientiem pievienot kriptogrāfijas maksājuma iespēju. Galu galā šī priekšrocība novedīs pie masveida pieņemšanas, kas Litecoin cenu paaugstinās vēl augstāk.

Tā kā Litecoin ir atvērta pirmkoda projekts, tam ir pietiekami daudz vietas iepazīstināt ar svaigām idejām platformā, ļaujot tai ieņemt augstāku pozīciju kā izvēlētajai monētai.

Litecoin izmanto uzlabotu Proof-of-Work (PoW) algoritmu, kas savukārt vienkāršo kalnrūpniecības darbību.

Turklāt tā tehnoloģija ir arī redzējusi, ka Litecoin iekasē niecīgas darījumu maksas salīdzinājumā ar konkurentu bitcoīnu. Tas piešķir Litecoin vairākiem cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt uz darījumu maksu.

Iemesls, kāpēc Litecoin cena 2019. gadā palielinājās, bija šāds Litecoin sadarbība ar Beam. Kā viņi paziņoja raksts:

Mēs esam sākuši izpēti, lai Litecoin pievienotu privātumu un aizstājamību pieļaujot parastā LTC pārveidošanu ķēdē par LTC Mimblewimble variantu un otrādi. Pēc šādas pārveidošanas būs iespējams veikt darījumus ar Mimblewimble LTC pilnīgā konfidencialitātē.

Litecoin jau ir noderīga kriptonauda, ​​apvienojot Litecoin ar mimblewimble’s privātuma protokols varētu viegli uzlabot Litecoin vērtību, pieņemšanu un lietderību. Litecoin palielina lietojumu kopā ar Ethereum, kas piedzīvo DeFi paplašināšanos. Tikai pirms dažām dienām Litecoin MimbleWimble ieviešana ir atsākta, lai jaunie lietotāji varētu pārbaudīt platformu.

Pērciet Litecoin vietnē Binance jau šodien!

Konfidenciālie darījumi un mainīgums vietnē Litecoin

Litecoin arī šogad ieviesīs Konfidenciālus darījumus. Vismaz to vēlas darīt komanda, kas atrodas Litecoin aizmugurē. Izmantojot šo ieviešanu, Litecoin kopienai būs iespēja aizsargāt savu privātumu un darījumu veikšanai būs pieejams maināms digitālais līdzeklis. 

Paziņojumu šī gada sākumā vietnē Twitter sniedza Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī. Viņš teica, ka aizvietojamība ir vienīgais pareizas naudas īpašums, kas trūkst Bitcoin un Litecoin. 

Ir iespējams apmainīt fiat valūtas ar dažādām personām, neuztraucoties par to, vai līdzekļi tiks pieņemti vai nē. Tomēr tas ir kaut kas, kas pašlaik nav iespējams dažādos digitālajos aktīvos, jo visi darījumi ir reģistrēti blokķēdē. Ja ir digitālie aktīvi, kurus izmantoja naudas atmazgātāji vai narkotiku tirgotāji, daudzi biržas un citi lietotāji tos nepieņemtu. 

Kad Čārlijs Lī paziņojumu padarīja oficiālu, dažas dienas pēc tam Litecoin tikai dažu stundu laikā pieauga no 32 līdz 45 ASV dolāriem. Kopš tā laika virtuālā valūta pieauga līdz 140 USD, pirms atkal samazinājās.

Litecoin cena daudzkārt ir izturējusies dīvaini. Patiešām, tas ir salauzis visu analītiķu cenu prognozes un pakāpies augstāk. Tādējādi mēs to varam sagaidīt arī LTC nākotnē, kad tiks ieviesta aizstājamība.

Ir vērts pieminēt, ka Litecoin radītājs Čārlijs Lī tagad ir arī HTC Exodus padomnieks. Tas varētu būt ļoti vērtīgs attiecībā uz virtuālo valūtu un tās iesaistīšanos ļoti pamanāmos projektos. Papildus tam Litecoin savā blokķēdē tagad rīko vienu no labākajām lomu spēlēšanas bloku ķēdes spēlēm.

Litecoin (LTC) cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2021. gada 13. februārī

#LTCUSDT tirdzniecības plāns! pēc VS_trading ieslēgts TradingView.com

Litecoin parāda, ka ir bijis spēcīgs pretestības līmenis – 186 USD par monētu. Pēdējās dienās analītiķis rāda, ka digitālā valūta mēģināja pārvarēt šo līmeni. Tagad LTC pakāpās augstāk un virzās uz 220 USDT uz monētu. 

Kamēr Ethereum un citas digitālās valūtas ir virzījušās augstāk, LTC ir atpalicis. Tā varētu būt iespēja virtuālajai valūtai parādīt, ka tā ir gatava nākamajās dienās un nedēļās pakāpties augstāk.

Pēc analītiķa domām, vienmēr ir svarīgi tirgoties ar mūsu sistēmām un pieturām. Diagrammā viņš dalīja 186, 146 un 125 ir ļoti svarīgi atbalsta un pretestības līmeņi.

LTC – 4 stundas. Cena sasniedz kritisko diapazonu no 145 līdz 150 USD pēc P_S_trade ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, korekcijas beigas ir Litecoin (LTC) tirgū. Viņš parāda, ka LTCUSDT cenu krituma laikā ir bijuši zemi pārdošanas apjomi. Turklāt viņš piemin, ka pēc straujā LTCUSDT tirdzniecības pāra krituma 10. janvārī pircēji sāka veidot jaunu likviditātes zonu starp 125 USDT un 130 USDT. Tā varētu būt laba virtuālās valūtas atbalsta zona. 

Turklāt ar šo cenu darbību LTC tirgū tirgus tagad pieder pircējiem. Nākamie mērķi varētu būt no 170 līdz 175 ASV dolāriem par LTC monētu. Protams, tas būs atkarīgs no tā, kā Bitcoin darbojas nākamajās dienās.

Lite Monēta (LTC) – 16. janvāris pēc readCrypto ieslēgts TradingView.com

Litecoin (LTC) kriptovalūtai pret USDT analītiķis uzskata, ka LTC ir iespējams pieskarties 123,25 USDT punktam, ja virtuālā valūta nokrītas no 145,90. Tas ir ļoti svarīgs atbalsta līmenis, kuru mēs jau agrāk esam redzējuši kā atbalstu un pretestību. 

Citi svarīgi līmeņi, uz kuriem analītiķis diagrammā ir norādījis, ir 170,07 un 182 USDT uz LTC. LTC ieguldītāju mērķis būtu sekot šīs virtuālās valūtas tendencēm, izmantojot augšupejas kanālu, ko analītiķis parāda diagrammā. Protams, nākamajās dienās Bitcoin (BTC) varētu ļoti ietekmēt LTC.

LTC-3h. Iespējama vietējā korekcija līdz USD 112-115. pēc P_S_trade ieslēgts TradingView.com

Šim analītiķim LTC nav izdevies pārbaudīt kritisko līmeni USD 145, kas bija ļoti svarīgs digitālās valūtas pretestības līmenis. Viņš uzskata, ka pārdevēji mēģina pārņemt šo lietu savās rokās un pārņemt kontroli pār LTC. 

Arī 131 USD līmeni kontrolē pārdevēji, kā to vērtē analītiķis. Viņš uzskata, ka viņiem varētu būt iespējams virzīt cenu uz 112 USD un 115 USD no pašreizējā 130 USD līmeņa. Turklāt viņš uzskata, ka, ja pircēji neuztur 112 un 115 ASV dolāru diapazonu, LTC korekcija varētu vēlreiz paaugstināt cenu līdz 100 ASV dolāriem.

LTC Lojāls Bitcoin sekotājs!! pēc HamadaMark ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, iespējams, ka LTC / USDT tirdzniecības pāris varētu atgriezties pie iepriekšējiem vietējiem augstākajiem punktiem – USD 150 par LTC. Tas ļautu digitālajai valūtai atgūties no pēdējās lāču tendences, kas piedzīvota kopš 2019. gada, un dažās biržās virzīties uz iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni – 375 USD.. 

Analītiķis arī parāda LTC Fibonači līmeņus un to, kā šī virtuālā valūta varētu sekot cenu pieaugumam, ko pēdējos mēnešos piedzīvoja Bitcoin. Tas ļautu virtuālajai valūtai pakāpties augstāk un atgūt cenu līmeni, ko tas sasniedza 2017. gada vēršu skrējiena laikā, kad Bitcoin pirmo reizi pārsniedza 19 000 USD.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kas izveidoja Litecoin?

Bijušais Google inženieris Čārlijs Lī izveidoja Litecoin. Tomēr viņš pārdeva un ziedoja visu savu daļu 2017. gadā, lai izvairītos no interešu konflikta, vadot platformu.  

Kad tika palaists Litecoin?

Litecoin tika palaists 2011. gada oktobrī ar MIT / X11 licenci, kas kalpo kā agrīna Bitcoin spinoff. Tomēr tas samazināja bloka ģenerēšanas laiku līdz 2,5 minūtēm un palielināja monētu skaitu tīklā līdz 84 000 000. Tas izmanto arī citu jaukšanas algoritmu, kas pazīstams kā scrypt, turpretī Bitcoin izmanto SHA-256.

Vai Litecoin ir decentralizēts?

Tāpat kā Bitcoin, arī Litecoin ir pilnībā decentralizēts bez viena autoritātes punkta.

Vai Litecoin ir pierādījums par akcijām? 

Litecoin izmanto Scrypt, darba algoritma apliecinājumu. 

Vai Litecoin ir labs ieguldījums?

Mēs uzskatām, ka LTC joprojām ir labs ieguldījums, un īstermiņā mēs neredzam, ka marķieris zaudē savu vērtību. Mēs varam sagaidīt, ka tā cena pieaugs ar laiku, kad kriptovalūtas iegūst popularitāti masu vidū. 

Vai Litecoin iet uz augšu? 

Mūsu analīze rāda, ka LTC cena drīz pieaugs, pamatojoties uz tehniskajiem pamatiem un daudzajiem pozitīvajiem notikumiem, kas notiek ap Litecoin platformu.

Kur nopirkt Litecoin?

Pērciet Litecoin, izmantojot kredītkarti vai debetkarti vietnēs Coinbase, BitPanda, Coinmama un CEX.io. Jūs varat arī iegādāties LTC, izmantojot bankas kontu vai bankas pārskaitījumu vietnē Coinbase, BitPanda un CEX.io. 

Coinbase vietnē amerikāņi var izmantot ACH pārsūtīšanu ar 5-7 dienu gaidīšanu, savukārt eiropieši var izmantot SEPA ar 1-3 dienu gaidīšanu.

Nav vienkārša veida, kā iegādāties LTC, izmantojot skaidru naudu vai PayPal, un vispirms ir jāpērk tāda valūta kā Bitcoin un pēc tam jāmaina pret Litecoin. To var izdarīt Binance, Changelly, Poloniex un daudzos citos.

Tāpat jūs varat iegādāties LTC, izmantojot Skrill, jo BitPanda pieņem Skrill maksājumus.

Ir svarīgi atzīmēt, ka maksa mainās atkarībā no izvēlētās opcijas, tāpēc, pirms sākat iegādāties Litecoin, ieteicams to pārbaudīt. Turklāt vissvarīgāk ir tas, lai pēc monētu iegādes būtu naudas maks, kurā monētas varētu glabāt, jo monētas nav ieteicams glabāt biržās. Daži no labākajiem pieejamajiem makiem ir Ledger Nano S un Trezor.

Vai Litecoin ir miris?

Nē, Litecoin ir ļoti dzīvs un spārdās. Kā mēs redzējām šajā rakstā, projekts ir aizņemts, parakstot jaunas partnerības un strādājot pie turpmākiem uzlabojumiem. 

Vai Litecoin ir labāks par Bitcoin? 

Litecoin ir pazīstams kā sudrabs ar Bitcoin, kas ir zelts, daudzo līdzību un fakta dēļ, ka tas ir Bitcoin dakša. Litecoin uzlaboja darījuma laiku, samazinot to no desmit minūtēm līdz aptuveni divarpus minūtēm.

Vai Litecoin neizdosies? 

Litecoin jau ilgu laiku ir viena no agrākajām kriptovalūtām, un laika gaitā ir izdevies saglabāt tirgus statusu kā vienu no desmit lielākajām kriptovalūtām. Ņemot vērā to, ka tā dibinātājs un Litecoin fonds vienmēr smagi strādā, lai uzturētu tīklu un uzlabotu to, iespējamā Litecoin kļūme ir ļoti maz ticama.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me