Jauna iezīme: Nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu tirgus dati

Kā jūs pieņemat savus tirdzniecības lēmumus? pēc rūpīgas izpētes? vai vienkārši iet ar savu zarnu sajūtu?

Runājot par nākotnes līgumu un beztermiņa mijmaiņas līgumiem, tirgū nav pieejams daudz datu, kas palīdzētu pieņemt jūsu tirdzniecības lēmumus.

Tāpēc mēs uzsākam Nākotnes & Perpetual Swap Market Data pirmais sava veida lielu datu platformu nozarē.

Šī jaunā funkcija ir paredzēta tikai klientiem, kuri ir pieteikušies OKEx. No turienes jūs varat piekļūt īsts laiks dati par mūsu nākotnes un nemainīgo mijmaiņas darījumu tirgiem 9 galvenie žetoni, piemēram, garo / īso pozīciju attiecība, noskaņojuma indekss un pamats.

Mūsu mērķis ir sniegt precīzus, objektīvus tirdzniecības datus, lai palīdzētu mūsu klientiem izstrādāt savas tirdzniecības stratēģijas. Un, protams, kopā ar vispārējiem tirgus datiem, kas jau ir pieejami OKEx, mēs ceram, ka papildu ieskats palīdzēs arī mūsu klientiem labāk izprast tirgu.

Šajā jaunajā funkcijā ir 6 rādītāji lai palīdzētu mūsu klientiem izprast tirgus tendences:

 • Garu / īsu lietotāju attiecība
 • Pamats
 • Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms
 • Pirkt / pārdot Taker apjomu
 • Labākā tirgotāja noskaņojuma indekss
 • Labākā tirgotāja vidējā izmantotā peļņa

1. Garo / īso lietotāju attiecība

Šis rādītājs parāda to lietotāju kopskaita attiecība, kuri atver garās un īsās pozīcijas noteiktā laika periodā. Attiecība tiek apkopota ar nedēļas, divu nedēļu, ceturkšņa nākotnes līgumiem un beztermiņa mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka viņa marķiera neto pozīcija.

Ko tas nozīmē:

 • Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu.
 • Ja attiecība ir augsta, tas parāda, ka vidējais atvērto pozīciju skaits vienam lietotājam no garās puses ir mazāks nekā vidējais atvērto pozīciju skaits vienam lietotājam no īsās puses.

2. Pamats

Šis rādītājs parāda līguma / mijmaiņas cenu, spot indeksa cenu un arī pamatu. Noteikta laika pamats = līguma / mijmaiņas cena – spot indeksa cena.

Ko tas nozīmē:

 • Līguma / mijmaiņas cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bāzes aktīva nākotnes cenu. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka vispārējais tirgus ir vērojams. Ja tas ir negatīvs, tas nozīmē lāču perspektīvu.
 • Bāze bieži tiek pieminēta ar piemaksas likmi. Piemaksas likme = bāzes / spot indeksa cena
 • Normālos apstākļos iknedēļas līgumu pamats ir mazāks, un ceturkšņa līgumu pamats ir lielāks. Ceturkšņa līgumu pamatā var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendences.
 • Ja prēmijas likme ir augsta (pozitīva vai negatīva), tas nozīmē, ka klientiem ir vairāk vietas šķīrējtiesai.

Finansēšanas likmju arbitrāžas stratēģijas ziņojums. Arbitrāžas iespējas analīze starp spot tirdzniecības procentu likmi un pastāvīgo mijmaiņas darījumu… mediu

3. Atvērtie procentu un tirdzniecības apjomi

Atvērtie procenti ir nenokārtoto nākotnes līgumu / mijmaiņas līgumu kopējais skaits, savukārt tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ko tas nozīmē:

 • Ja ir atvērti 2000 ilgi un 2000 īsi līgumi, atvērtie procenti būs 2000.
 • Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme samazinās īsā laika posmā, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai likvidētas piespiedu kārtā.
 • Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtā procentu likme, tas norāda, ka tiek atvērta daudz pozīciju.

4. Pirkšanas / pārdošanas pārdevēja apjoms

Pircēja ņēmēja apjoms: aktīvais pirkšanas apjoms (ņēmējs) noteiktā laika periodā, norādot ieplūdi.

Pārdošanas ņēmēja apjoms: aktīvais pārdošanas apjoms (ņēmējs) noteiktā laika periodā, norādot aizplūšanu.

Ko tas nozīmē:

 • Kad pircēju skaits ir augsts, tas norāda uz bullish tirgu. Ja pārdevēju skaits ir liels, tas atspoguļo lāču noskaņojumu.
 • Parasti mazumtirdzniecības klienti veic vairāk ņēmēju pasūtījumu. Pirkšanas / pārdošanas ņēmēja apjomu var uzskatīt par indikatoru tirgus prognozēm no mazumtirdzniecības klientiem.

5. Labākā tirgotāja noskaņojuma indekss

Šis rādītājs parāda garo un īso pozīciju procentuālo daļu, ko tur augstākie tirgotāji. Vienam aktīvam kontam ir tiesības uz vienu balsi, neatkarīgi no tā pozīcijas lieluma. (tikai konti, kuriem ir pozīcijas, tiek uzskatīti par aktīviem.) Ja kontā ir riska ierobežošanas pozīcijas, tā balss ir atkarīga no tā neto pozīcijas.

Ko tas nozīmē:

 • Šis rādītājs ir ļoti līdzīgs garo un īso pozīciju attiecībai. Tomēr aprēķinā tiek iekļauti tikai dati no 100 labākajiem OKEx tirgotājiem.
 • Šis indekss jāņem vērā kopā ar garo / īso pozīciju attiecību, lai iegūtu labāku ieskatu tirdzniecībā.

6. Labākā tirgotāja vidējā izmantotā peļņa

Šis rādītājs atspoguļo to, kā top 100 tirgotāji izmanto savu noguldīto kapitālu. Atšķirībā no TTSI, TTAMU neskaita balsis. Tā vietā to aprēķina pēc vidējā sākotnējās starpības procentuālās daļas, ko izmantojuši labākie tirgotāji.

Ko tas nozīmē:

 • Tas parāda, kā līdzekļus izmanto un piešķir 100 labākie tirgotāji (vidēji).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me