Pēc aiziešanas konsolidācijas zonā Bitcoin joprojām meklē USD 7K efektivitāti: Kripto tirgus katru dienu

Otrdiena, 7. aprīlis: kriptovalūtu tirgi šodien ir stabili zaļā krāsā.

No pirmajām trim monētām visvairāk pieaugusi ētera (ETH) diena, pieaugot par vairāk nekā 13 procentiem, lai tirgotu aptuveni 175 ASV dolārus. Sākot ar vakardienu, monēta ievērojami pieauga no $ 145 zonas, kur tā tirgojās kopš piektdienas, 3. aprīļa.

Arī Bitcoin (BTC) pēdējās dienās piedzīvoja spēcīgu izaugsmi, spējot pārsniegt USD 7 000, nekavējoties neatpaliekot. Dienas laikā vadošā kriptonauda ir palielinājusies par aptuveni 4 procentiem un tirgo aptuveni 7400 dolāru.

Ripple’s XRP ir arī salauzis savu agrāko īstermiņa pretestības līmeni, tirgojot aptuveni 0,202 USD, kas ir par aptuveni 8 procentiem vairāk dienā.

Bitcoin saskaras ar lielu pretestību 7500–7 900 USD

4H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc tam, kad piektdien, 3. aprīlī, pārkāpa šo atzīmi, BTC nedēļas nogalē turpināja konsolidēties virs $ 6700. Vakar, 6. aprīlī, cena atkal izlauzās cauri 7000 USD un šorīt sasniedza jaunu neseno maksimumu. Pēc pieskaršanās 7 460 ASV dolāriem, cena ir bijusi zem spiediena un pašlaik tiek konsolidēta.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka cena un Moving Average Convergence Divergence (MACD) norāda uz visaugstāko atšķirību, kā parādīts iepriekš redzamajā 4 stundu diagrammā. Tas ir signāls par vēršu vājināšanos.

Tomēr ieguldītājiem jāņem vērā, ka atšķirības vienmēr beidzas, kad cena saskaras ar stingru pretestību. Investoriem vajadzētu piesargāties no izgāztuves, jo platība starp 7500–7 900 USD ir absolūti cieta pretestības zona.

Ja īstermiņa tendence pēc korekcijas ievadīšanas var stabilizēties virs 7000 USD, tas nozīmē, ka buļļi pamazām kļūst spēcīgāki. Gluži pretēji, ja cena atkal nokrītas zem 7000 USD, iespējams, tirgus turpinās atbrīvot signālu par iepriekšējās pārdotās tendences labošanu.

BTC 1D diagramma parāda, ka apjomiem nav būtisku uzlabojumu

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Iepriekš minētā Bitcoin vienas dienas diagramma rāda, ka nesenais atzvanīšanas grunts ir stingri virs 6700 USD. Tas var nozīmēt, ka buļļi, kas iestrēguši iepriekšējā kritienā, pamazām tiek atbrīvoti.

Tomēr, ņemot vērā neseno tirgus noskaņojumu, BTC nav pilnībā atbrīvojusies no lejupslīdes. Tirdzniecības apjomam nav būtisku uzlabojumu, tāpēc, pat ja cena ir pārsniegusi 7300 dolārus, joprojām ir iespējama stagnācija un kritums jebkurā laikā.

Nemaz nerunājot par to, ka 7 500–7 950 ASV dolāru platība atrodas netālu no kontrointensīvās zonas kakla līnijas 2019. gada apakšā. Pretestība rada varbūtību pārbaudīt jaunu lielu mazu.

Bitcoin apjoma tabulā joprojām redzams pirkšanas līmeņa pasliktināšanās. Tas nozīmē, ka nav laba izvēle ieiet garā pozīcijā, jo bullish emocija ir jāpārbauda, ​​lai redzētu, vai tā kļūst labāka vai nē.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7400 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7500 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7250 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 7000 USD

ETH buļļi saskata atveseļošanās pazīmes

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH nesen atbrīvojās no lejupslīdes. Palielinoties pirkšanas līdzekļu apjomam, buļļiem ir dažas atveseļošanās pazīmes.

ETH pēdējo 24 stundu laikā ir pieaudzis par vairāk nekā 13 procentiem. Tagad cena ir pakļauta spiedienam ar stingru pretestību 180 USD. No pašreizējās tendences cena ir noslēgta ar absolūti garu apgrieztu āmuru vienas stundas laikā, kuras laikā tā sasniedza jauno augstāko līmeni, un iepriekš minētā pretestība bija spēcīga.

Investoriem jāpievērš uzmanība īstermiņa korekcijas diapazonam – ja ETH var noturēties stingri pie 165 ASV dolāriem, tas joprojām var būt bullish.

Apjoma diagramma parāda, ka līdzekļu pirkšana kļūst lielāka nekā pagājušajā nedēļā. Ja cena var noturēties pašreizējā līmenī vai paaugstināties augstāk, ir iespējams pārtraukt 180 USD. Pretējā gadījumā atgūšana līdz 165 USD, lai atrastu atbalstu, ir visticamāk.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 180 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 190 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 165 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 160 USD

XRP iekļaujas iepriekšējā konsolidācijas jomā

4H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP uzsāka atsitienu netālu no 0,1780 USD un dažu nākamo stundu laikā turpināja izlauzties cauri konsolidācijas zonas augšējai malai pie 0,1880 USD.

Pēc 0,20 ASV dolāru pārbaudes tendence var turpināties, ja cena nedaudz samazināsies un stabilizēsies virs 0,1880 USD.

Investoriem jāapzinās, ka 0,2060 USD agrāk bija pēdējā konsolidācijas zona pirms krituma marta vidū. Ja cena var izjaukt šo punktu, tas nozīmē, ka var nākt reāls atsitiens un tendence, visticamāk, izkļūs no vāja stāvokļa. Kopā ar apjoma pieaugumu šonedēļ ir iespējams pārbaudīt 0,2060 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,2060 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,2140 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1950 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1880 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me