Bitcoin cena, kuru atbalsta MA (90) 1H līmenī, pārkāpjot zem tā, varētu nozīmēt 7,4 000 ASV dolāru testēšanu

Otrdiena, 28. aprīlis: starp lielākajām kriptovalūtām Ripple’s XRP ir novērojis vislielāko svārstīgumu pēdējo 24 stundu laikā. Trešais lielākais kripto dienā pārsniedza 5 procentus, preses laikā tirgojoties virs 0,20 USD.

Bitcoin (BTC) turpina tirgoties aptuveni 7700 dolāru vērtībā, pretestībai esot 750 USD.

Arī Ethereum (ETH) dienā gandrīz nemainās neto izmaiņas, preses laikā tirgojoties ap 197 USD.

BTC MA (30), MA (60) īsi salauzta

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar, 27. aprīlī, BTC tika atbalstīts pēc pullback virs $ 7,600. Tomēr šorīt atkal neizdevās pārbaudīt 7800 dolāru pretestību un tagad tas tuvojas 7700 dolāru atzīmei.

OKEx analītiķi atzīmē, ka otrās atlēciena augšdaļa ir zemāka nekā vakardienas, kas bija aptuveni 7818 USD, un apjomi ir ievērojami sarukuši. Ja atsitienu vēlāk ne vienmēr pavada smags tilpums, varbūtība, ka buļļi var efektīvi izlauzties, ir ārkārtīgi maza.

Saskaņā ar vienas stundas līmeņa slīdošā vidējā rādītāja analīzi cena īsi pārspēja 30 dienu slīdošo vidējo rādītāju (MA (30)) un pārsvarā nav nokritusies zem 60 dienu slīdošā vidējā līmeņa (MA (60)). . Vērojot jaunākās tendences, var konstatēt, ka tendence vienreiz nokrita zemāk par MA (60), bet vienmēr ir saņēmusi atbalstu ar 90 dienu slīdošo vidējo rādītāju (MA (90)).

Tas norāda uz MA (90) atbalsta efektivitāti, ko var izmantot kā garantiju atsitiena turpināšanai. Pārkāpums zem šī slīdošā vidējā līmeņa var nozīmēt turpmāku atkāpšanos, un šī tendence var tieši pārbaudīt iespēju saņemt 7 400 USD.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka pat tad, ja tendence var turpināt stabilizēties virs MA (90), pašreizējam apjoma kritumam nav lietderīgi pārvērtēt efektīvas izlaušanās varbūtību īstermiņā.

BTC skaļuma līmeņi samazinās

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka tendence tuvojas MA (90) un MA (180) pretestībai. Šķiet, ka tendences bullish spēks šobrīd parāda vājināšanās signālu, un pretestības laukums var būt no 7 850 līdz 7 900 USD.

Skaļuma līmeņi joprojām nerāda pieaugošu tendenci – patiesībā tie turpina samazināties. Ir bīstami atvērt garo pozīciju pašreizējā apgabalā, jo īstermiņā izlaušanās iespēja pakāpeniski samazinās.

Ja notiek atgriešanās, jāatzīmē divas izšķirošās pozīcijas: iepriekšējās konsolidācijas zonas augšējā mala ap $ 7400 un otrā spēcīgā atbalsta zona ap $ 7000. Stabilizēšanās pie 7400 dolāriem nozīmē, ka buļļu uzņēmības spēks ir liels un mēs varam sagaidīt turpmāku atsitienu. Atgriešanās līdz 7000 USD var nozīmēt dziļu atkāpšanos.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7800 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 900 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 7600 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 7500 USD

ETH MA (90) sniedz atbalstu

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar ETH vienu reizi nokritās zem 190 USD. Pēc straujas atsitiena, salīdzinot ar iepriekšējām divām dienām, spēks pamazām ir vājinājies. Augstākais punkts ir pakāpeniski samazinājies no 200 USD līdz 199 USD līdz 197 USD. Tirgotājiem jābūt modriem, ņemot vērā faktiskā krituma varbūtību zem 190 USD.

Kā rāda iepriekš minētā vienas stundas diagramma, ETH MA (90) pēdējā laikā veiksmīgi atbalsta cenu. Tomēr ieguldītājiem jāņem vērā, ka tendence ir samazinājusies zem tās pirms atsitiena – šis fakts ir signāls, ka šis slīdošais vidējais lielums, iespējams, nespēj nodrošināt efektīvu atbalstu, ja pieaug lāču apjomi.

Tagad ETH ir iespējams veidot galvas un plecu galvas galvu, ja tendence konsolidējas pie 190 USD. Ir arī iespējams, ka pēc konsolidācijas perioda parādīsies lieli bullish apjomi, kas cenu tieši paaugstinās līdz USD 200 vai pat līdz USD 205.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 200 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 206 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 191 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 186 ASV dolāri

XRP redz bullish apjoma kāpumu

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēdējo stundu laikā XRP tirdzniecībā bija vērojami lieli bullish apjomi, un tendence strauji pārkāpa virs konverģences trīsstūra modeļa.

XRP konsolidācijas tendencēs mēdz pārvietoties atšķirīgi no citiem altkoīniem. XRP tendence strauji palielināsies vai samazināsies, kad citas monētas būs stabilas. Bet, kad citi altkoīni sāk pumpēties, XRP var iekļūt konsolidācijas zonā vai pat nokrist.

Šodienas izlaušanās, iespējams, ir racionāla, ja vien apjoms joprojām ir spēcīgs. Tomēr, lai to apstiprinātu, mums jāgaida, lai redzētu, vai pullback samazināsies zem 0,2 USD. Ja cena stabilizēsies par USD 0,2 vai pat 0,25 USD, mēs varam sagaidīt turpmāku sūkni. Pretējā gadījumā šo īstermiņa sūkni var vienkārši uzskatīt par vaļu darbību, kas piesaista garas pozīcijas, un cena strauji samazināsies līdz 0,19 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,2070 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: $ 0,2100
 • Īstermiņa atbalsts: 0,2050 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0, 2010 ASV dolāri

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me