Howardas Marksas, „StartEngine“ – interviu serijos generalinis direktorius

Howardas Marksas yra vienas iš bendrovės įkūrėjų ir generalinis direktorius „StartEngine“. Nuo pat įkūrimo startuoliams ir kitoms įmonėms per „StartEngine“ platformą buvo atlikta beveik 150 sėkmingų finansavimų.

Gerokai anksčiau nei ICO tapo standartine kalba, Howardas matė saugumo žetonų aukų ateitį. Ant jo dienoraštis taip pat per svečių straipsnius kaip „Forbes“, „Hacker Noon“, „Misija“ ir „Kitas internetas“ bendradarbis, Howardas pasidalijo savo kosmoso vizija ir dirbo, kad parodytų kelią į likvidumą.

„StartEngine“ dalyvavo labai sėkmingai vykstančiame „tZERO STO“, jie rengia kasmetines konferencijas, o daugelis STO kelia per „StartEngine“ platformą.

AT: Jūs turite gana įspūdingą išsilavinimą, turėdami didelę programinės įrangos ir žaidimų istoriją. Vis dėlto nusprendėte paleisti greitintuvo programą „StartEngine“. Kas tai įkvėpė?

HM: Jaučiau, kad Los Andželo technologijų bendruomenei reikia akceleratoriaus, kad galėtų investuoti į jaunas įmones. Mes buvome pirmasis akceleratorius, paleistas Los Andžele, paskui juos sekė dar daugybė kitų. Misija buvo padėti Los Andželui tapti technologijų miestu.

AT: Kiek laiko praėjo, kol „StartEngine“ pasuko į akcijų sutelktinį finansavimą?

HM: Mes investavome į 60 startuolių ir dauguma jų nesugebėjo surinkti jokio kapitalo. Tai buvo didžiulė problema. Investuotojus domino tik labai siauras idėjų rinkinys ir tam tikras įkūrėjų tipas. Dėl to dauguma mūsų investicijų žlugo. Atsižvelgiant į ankstyvą įmonių pobūdį, tai laikoma įprasta, tačiau daugumai jų buvo sunku gauti kapitalą, ypač steigėjų moterims. 2014 m., Praėjus dvejiems metams nuo akceleratoriaus paleidimo, mes sukūrėme sutelktinio finansavimo platformą ir paleidome 2015 m. Birželio mėn.

AT: Jūsų pirmasis „StartEngine Elio Motors“ klientas surinko įspūdingus 16,9 mln. Kaip jūs sukūrėte šį klientą?

HM: Paulius Elio buvo supažindintas per rinkodaros kompaniją, kuri manė, kad jie bus puikus pirmasis mūsų įmonės klientas. Paulius buvo tvirtai įsitikinęs, kad jo bendruomenė investuos, ir mes džiaugėmės sulaukusios tokios ankstyvos sėkmės.

AT: Kada „StartEngine“ nusprendė pasiūlyti ir ICO?

HM: 2017 m. Birželio mėn. Skaičiau apie SEC paskelbtą DAO ataskaitą. Šioje ataskaitoje paaiškinta, kaip DAO buvo investicija į vertybinius popierius, nors ji buvo išdėstyta kaip naudingumo žetonai. Tai suintrigavo sužinoti daugiau apie ICO ir radau didžiulę greitai augančią investuotojų rinką, kuri kriptovaliutas naudojo sutelktinio finansavimo įmonėms. Buvo du pagrindiniai skirtumai nuo mūsų rinkos: jie nesilaikė vertybinių popierių įstatymų ir investuotojams pasiūlė daug likvidavimo rinkų. Mes nusprendėme padėti ICO išeiti iš šešėlio ir pasinaudoti DARBO AKTU parduodant vertybinius popierius laikantis vertybinių popierių taisyklių. Pirmasis reikšmingas ICO, kurį pradėjome, buvo „tZero“ 2018 m. Vasario mėn.

AT: Jūs buvote viena iš pirmųjų kompanijų, kurios nuo ICO pasuko į STO. Kas privertė jus pasisukti link STO?

HM: ICO plačioji visuomenė vertino kaip investiciją į naudingumo žetonus. Nors dauguma tų žetonų buvo vertybiniai popieriai, jie nebuvo parduoti kaip tokie. Pakeisti pavadinimą į STO buvo prasminga, nes buvo aišku, kad šie pasiūlymai buvo skirti vertybiniams popieriams.

AT: Mes esame didžiuliai „tZERO“ gerbėjai, kaip jūs įvedėte „tZERO“ laive „StartEngine“ platformoje?

HM: Kai 2017 m. Lapkričio 10 d. Pradėjome savo pirmąjį aukščiausiojo lygio susitikimą, pakvietėme Ralphą Diauto iš „tZero“ ateiti kalbėti. Jis matė visą mūsų organizaciją ir tai, kaip mes sutelkėme dėmesį į taisyklių laikymąsi ir laikymąsi. Tai jam buvo gaivu, atsižvelgiant į daugybę platformų, kurios nepaisydamos įstatymų paleido naudingumo žetonus.

AT: „StartEngine“ aukščiausiojo lygio susitikimas buvo gana sėkmingas. Vienintelis skundas yra tas, kad jis nėra pakankamai ilgas, bet kokie planai padaryti šią 2 dienų konferenciją?

HM: Mes jau baigėme tris aukščiausiojo lygio susitikimus, o kitas – balandžio 12 d. Manau, kad 2 dienų konferencija yra prasminga, tačiau joje dalyvauja dvigubai daugiau pranešėjų ir daug daugiau logistikos. Kol kas plečiame vienos dienos konferenciją ir bendradarbiaudami su daugeliu kitų Los Andželo kompanijų, kad pasiūlytume neįtikėtiną LA „Blockchain“ savaitę.

AT: Jūs praeityje tvirtai kalbėjote apie paramą verslininkėms, nes tradicinės rizikos kapitalistės dažnai nesuteikia joms reikalingos paramos ir finansavimo. Ar manote, kad sutelktinis finansavimas iš akcijų ir STO jiems suteikia daugiau sąžiningų sąlygų?

HM: Sužinojome, kad mažiau nei 4% rizikos kapitalo investuojama į moterų vadovaujamas įmones. Dėl to moterys atgrasomos siekti savo svajonių ir verslo siekių. Šis šališkumas prisideda prie finansuojamų bendrovių ir investuotojams prieinamų idėjų įvairovės trūkumo. Iki šiol „StartEngine“ moterys vadovauja 22% visų mūsų sutelktinio finansavimo platformos įmonių. Tai vis dar mažai, bet didelis žingsnis į priekį. Mes tikime, kad sutelktinis finansavimas ir STO padės finansuoti daugiau moterų vadovaujamų įmonių nei VC ir Angelai kartu.

AT: Aš žinau, kad jūs tikite misijos pareiškimais, koks yra „Start Engine“ misijos pareiškimas?

HM: Mūsų misija yra padėti verslininkams įgyvendinti savo svajones.

AT: „StartEngine“ šiuo metu naudoja savo STO. Ar galėtumėte papasakoti apie šį STO, padidinimo sumą ir siūlomas sąlygas?

HM: Mes turime akredituotų investuotojų lėšų rinkimo kampaniją „OWN Limited“. Tai apsiriboja trumpu laikotarpiu, kol mes iš SEK įgysime kvalifikaciją dėl kito mūsų reglamento A + viešojo siūlymo. „OWN Limited“ sąlygos yra 7,50 USD už žetoną. Kiekvienas ženklas reiškia „Preferred“ akcijų dalį įmonėje.

AT: Viskas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „StartEngine“?

HM: Mes sutelkėme dėmesį į modernios finansų įmonės sukūrimą, kuri galėtų padėti verslininkams pasinaudoti savo įmonėmis tiesiogiai iš minios. Mes taip pat norime suteikti investuotojams likvidumo galimybių. Šiuo metu registruojamės mūsų brokerio-dilerio ir alternatyvios prekybos sistemos SEC. Neseniai pristatėme siūlomą standartą, pavadintą ERC-1450, kad pažymėtume vertybinius popierius. Tikslas yra pasiūlyti investuotojams galimybę gauti skaitmeninius akcijų sertifikatus žetonų pavidalu ir palengvinti prekybą mūsų būsimoje platformoje..

AT: Dėkoju už interviu. Mes esame didžiuliai „StartEngine“ gerbėjai ir džiaugėmės, kad galėjote prisijungti prie mūsų.

Visiems, norintiems sužinoti daugiau apie „StartEngine“ ar „Howard“, žiūrėkite toliau pateiktas nuorodas:

„StartEngine“ – Investuokite į įmones per akcijų sutelktinį finansavimą arba STO.

Howardo dienoraštis – Howardas aptaria savo požiūrį į industriją.

Howardo „Twitter“ – Viena geriausių sekamų „Twitter“ paskyrų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me