Hiranderis Misra, GMEX grupės pirmininkas ir SECDEX – interviu serijos pirmininkas

Hiranderis Misra yra bendrovės pirmininkas ir generalinis direktorius GMEX grupė (GMEX), siūlydami novatoriškus kūrimo sprendimus & elektroninių vertybinių popierių, valiutų, išvestinių finansinių priemonių, prekių, kriptografinių mainų ir po prekybos infrastruktūros valdymas & skaitmeninis turtas.

Jis taip pat yra SECDEX, Seišeliuose veikianti vertybinių popierių, žaliavų ir išvestinių finansinių priemonių birža, kuri yra visa skaitmeninio ir tradicinio turto, kurį įgalina „blockchain“ technologija, ekosistema..

Ar galite pradėti nuo to, kas yra „GMEX Group“?

„GMEX Group“ („GMEX“) yra pasaulinė novatoriškų kelių turto biržų ir prekybos po prekybos sprendimų bei technologijų ekosistemų tiekėja. Kaip rinkos infrastruktūros pardavėjas, mes sutelkiame dėmesį į technologijas ir sujungimą. Mūsų sprendimai atitinka galiojančius reguliavimo ir sutarčių aplinkos poreikius, susijusius su vertybinių popierių išleidimu, prekyba, kliringu ir atsiskaitymu biržose, visose turto klasėse, įskaitant tradicinį, alternatyvųjį ir skaitmeninį turtą, skaitmenines valiutas, taip pat tradicinio turto, įskaitant išvestines finansines priemones, hibridinį skaitmeninį pakeitimą vertybiniais popieriais..

„GMEX“ dėmesio centre yra skaitmeninis pasaulio finansų rinkų transformavimas, leidžiantis dalyviams pradėti naujus sprendimus, išplėsti esamą veiklą ir mastą, kad būtų patenkinti rinkos poreikiai. Mes tai atliekame naudodami du patikrintus įtraukimo mechanizmus, kad klientai galėtų naudoti technologijas savo komerciniams tikslams pasiekti:

 • Rinkos tobulinimo programa (MAP), kuris teikia daugelio turto mainų ir sandorių sudarymą, optimaliai derinant tradicinę ir skaitmeninę rinkos infrastruktūros technologijas ir paslaugas
 • Partneryste pagrįstas požiūris, mes ne tik parduodame technologijas, bet ir naudojame „FinTech“, verslo ir investicijų sprendimus, įgalinančius partnerystę ir įmones.

Kas iš pradžių sukėlė jūsų susidomėjimą paleisti GMEX?

Kai pradėjome veiklą 2012 m., Esami rinkos infrastruktūros pardavėjai buvo labai svarbūs kliento ir tiekėjo mąstysenai, teikdami pasenusią technologiją už išpūstas kainas, neatsižvelgdami į realius verslo ir veiklos poreikius, įskaitant galimus komercinius apribojimus. Tai buvo mūsų galimybė atsiskirti!

Mes teikiame verslo patirtį, naujausias technologijas, ryšį & operatyvinė patirtis, teikiama taikant suderintą partnerystės principą mainų, prekybos vietų, kliringo namų, depozitoriumų, registrų ir sandėlių priėmimo platformų požiūriu. Daugeliu atvejų tai taip pat leidžia mums suderinti interesus, atsižvelgiant į rizikos, su kuria dirbame, nuosavybę, kai ir kur tokios galimybės yra prasmingos.

2016 m. Mes galėjome pasinaudoti „blockchain“ teikiamomis galimybėmis, pirmiausia dėl žaliavų kilmės, o vėliau kapitalo rinkose. Mes nustebome, kaip dauguma projektų tiesiog panaudojo technologijas taip, kaip buvo naudojamos tradicinės technologijos, ir galvojome, kokia prasmė? Tai paskatino mus ieškoti būdų, kaip technologija galėtų būti panaudota siekiant pakeisti ir demokratizuoti kapitalo rinkų ir kitų turto klasių rinkų veikimą..

Ar galite mums papasakoti GMEX investicijos, ir kokio tipo investicijos yra daromos?

Investicijos į GMEX skiriamos ankstyvojo etapo akcijoms ir pagrindinėms strateginėms investicijoms į rinkos infrastruktūrą ir susijusias „FinTech“ įmones, kurios yra sinergiškos su tuo, ką GMEX veikia aptarnavimo ir produkto galimybių atžvilgiu. Be to, mes taip pat stengiamės kurti savo iniciatyvas.

Atsižvelgdami į įdomias išankstines „Series-A FinTech“ galimybes, su kuriomis susiduriame, Seišeliuose taip pat įkūrėme „Digital Investment Fund PCC“ („DIF“), kuris yra pirmasis pasaulyje visiškai reguliuojamas tokenizuotas hibridinis fondas. Mes esame suinteresuoti įmonėmis, turinčiomis tikrą intelektinę nuosavybę finansinių paslaugų blokų grandinėje ir dirbtinio intelekto („AI“) erdvėje kartu su ankstyvu klientų traukimu..

Ar galėtumėte išsamiau aprašyti „GMEX Technologies“ siūlomą skaitmeninių mainų prekybos ir po prekybos technologiją?

„GMEX“ siūlo pirmąją tikrai hibridinę biržų ir po prekybos ekosistemą, Susiliejimas, tradicinio ir skaitmeninio turto atotrūkio mažinimas, pagrįstas reguliavimo sistemomis. Tai gana analogiška sujungtiems telekomunikacijų tinklams. Mes užtikriname, kad mūsų sprendimai atitiktų mūsų klientų ir partnerių verslo tikslus. „GMEX Fusion“ yra hibridinė centralizuota & „blockchain“ paskirstytos knygos knygos rinkinys ir tarpinė programinė įranga, kurią įdiegia ir kuria pasitiki daugybė tarptautinių reguliuojamų finansų institucijų visame pasaulyje. Į liukso numerį įskaičiuota:

 • „ForumPortal“ – ženklinimo, registravimo ir išleidimo platforma;
 • „Forum Trader“ – antrinės prekybos išankstinio ir pavedimų valdymo sistema;
 • „ForumMatch“ – aukštos kokybės mainų prekybos platforma su integruotu suderinimo varikliu;
 • Rinkos priežiūros sistema „ForumDetect“;
 • „ForumIndex“ – indekso skaičiavimo ir sklaidos sistema;
 • „ForumCustody“ – skaitmeninė saugojimo platforma kliringo ir atsiskaitymų tikslais;
 • „ForumWallet“ – piniginės valdymo platforma, kuri taip pat gali sąveikauti su trečiųjų šalių piniginėmis;
 • „ForumCCP“ – tarpuskaitos platforma, palengvinanti kredito tikrinimą, pozicijos išlaikymą ir maržą;
 • „ForumCSD“ – centrinis vertybinių popierių depozitoriumas ir registro platforma, palengvinanti atsiskaitymą;
 • „ForumPay“ – paprasta ir saugi platforma, leidžianti atlikti tarptautinius mokėjimus, pinigų pervedimus, pinigų nusiėmimą ir indėlius naudojant kelias finansines priemones.

Kodėl kriptovaliutų mainai traukia naudotis GMEX?

Kriptovaliutų ir skaitmeninio turto mainai yra patrauklūs naudojant GMEX, nes jie vertina tai, kad mes turime tikrus patikrintus sprendimus ir praktišką supratimą apie skaitmeninį turtą, priešingai nei hype ir vapourware, kuriuos kai kurie reklamuoja rinkoje..

Jiems patinka tai, kad technologijų krūva yra sukurta kriptovaliutų ir skaitmeninio turto rinkų poreikiams ir keistenybėms, kurios gali apimti visą parą veikiančią prekybą, 18 dešimtųjų po kablelio dėl dalinės nuosavybės, didelius kiekio reikalavimus ir poreikį siūlyti tokenizavimo ir skaitmeninio saugojimo paslaugas. ne tik keistis sprendimais.

Svarbu tai, kad rinkoms šioje erdvėje vis labiau reguliuojant, GMEX gali palaikyti savo klientus mūsų reguliavimo ir verslo patirtimi veikiančiose rinkose visame pasaulyje, kuri yra labai vertinama..

Kiek keičiama GMEX technologija?

Kriptovaliuta ir kitos rūšies skaitmeninio turto mainai susiduria su labai rimtu iššūkiu dėl vis didesnio užsakymų kiekio, kurį jiems reikia įveikti. Investuotojai ir spekuliantai tikisi, kad jų pavedimai bus įvykdyti per kelias milisekundes, ypač įtemptomis rinkos sąlygomis, t. Y. Kai apimtys yra didžiausios. Bet koks lėtas užsakymų vykdymas lems pasitikėjimo praradimą ir užsakymų srautų perėjimą į kitas vietas. Mainai turi užtikrinti, kad jų technologijos galėtų išlikti prieš aršią konkurenciją. Naujausios nepastovios kriptovaliutos rinkos sąlygos buvo pažadinimo skambutis kriptovaliutų mainams.

Mūsų technologijos kaminas yra modulinis ir pagrįstas komponentais ir yra skirtas lanksčiai palaikyti kelis išteklius bei daugybę privačių ir viešųjų blokų. Jis taip pat turi galimybę lengvai sujungti daugelį mazgų, nesvarbu, ar jie naudoja mūsų technologijas, ar yra trečiųjų šalių platformos. Mūsų mažo delsos ir didelio pralaidumo mainų sprendimai kartu su dideliu prieinamumu užtikrina sėkmingą veikimą kritinės rinkos infrastruktūros aplinkoje. Puikus našumas taip pat pasiekiamas mažu aparatinės įrangos pėdsaku. Mes taip pat įtraukiame atitinkamus atvirojo kodo komponentus, kad pašalintume trečiųjų šalių licencijos mokesčius. Technologijų paketas skirstomas naudojant virtualizavimą ir debesų paslaugas, kaip alternatyvą vietiniam diegimui, kai reikia kaip raktą pasiūlyti „rakto programinės įrangos kaip paslaugos“ („SaaS“) modelį..

Taip pat esate SECDEX, Seišeliuose veikiančios vertybinių popierių, žaliavų ir išvestinių finansinių priemonių biržos pirmininkas. Ar galėtumėte papasakoti apie SECDEX ir kodėl tai svarbu?

SECDEX grupės verslą sudaro reguliuojama:

 • Mainai;
 • Centrinės sandorio šalies tarpuskaitos namai (CCP);
 • Centrinis vertybinių popierių depozitoriumas su registru;
 • Skaitmeninė rinka; ir
 • Skaitmeninis saugotojas.

SECDEX yra unikali, nes tai yra pirmoji visiškai reguliuojama, daugelio turtų turinti hibridinė rinkos infrastruktūros ekosistema, sujungianti skaitmeninių mainų pranašumus su tradicinių biržų teikiamais privalumais, kad būtų užtikrinta sklandi prekyba, kliringas ir atsiskaitymai. Jis grindžiamas „GMEX Group“, kaip steigiamojo akcininko, stipriosiomis dalimis, kartu su „Digital Partners Network“ (DPN), kaip steigėjo, profesionaliomis paslaugomis. DPN paslaugos apima specialistų teisinę veiklą, finansus, atitikimą, įmonių struktūrizavimą, finansus, strategines konsultacijas, technologijomis pagrįstą skaitmeninę transformaciją ir potencialias investicijas per skaitmeninį fondą.

Tai keičiasi žaidimas, nes iki šiol šioms skirtingoms paslaugoms buvo per daug tarpininkų, o jiems nebuvo siūloma ekonomiškai efektyviai naudotis vienu skėčiu. Tai reiškia, kad be tradicinių vertybinių popierių ir išvestinių finansinių priemonių įtraukimo į sąrašą, gali būti vykdomi saugumo ženklų siūlymai (STO) reguliuojamoje ir patikimoje aplinkoje su emitentu, visapusiška profesionalių paslaugų parama tokenizavimo procesui, apimanti teisinius ir vertinimus, be kapitalo pritraukimo, su įtraukimu į biržą ir antrine prekyba SECDEX biržoje.

Taip pat neseniai buvo paskelbta, kad SECDEX grupė pasveikino naują jų gretų papildymą – „SECDEX Digital Custodian“ (SDC). Ar galėtumėte papasakoti apie šį skaitmeninio saugotojo sprendimą?

„SECDEX Digital Custodian Limited“ (SDC) yra reguliuojamas skaitmeninis saugotojas, siūlantis kriptovaliutų, saugos žetonų ir kito skaitmeninio turto saugojimo ir saugojimo paslaugas. SDC rūpinasi mažmeninės prekybos, didelės grynosios vertės (HNW) ir instituciniais vartotojais, įskaitant biržas, turgavietes, brokerius, bankus, mokėjimo paslaugų teikėjus ir tradicinius saugotojus..

SDC paslaugos apima:

 • Skaitmeninio turto apsauga
 • Operacijų registravimas ir ataskaitų teikimas jos vartotojams
 • Automatiniai pervedimai, balanso patvirtinimai ir su sąskaita susijusios užklausos
 • Depozitinės paslaugos
 • Kelių parašų įgaliojimo protokolas, užtikrinantis, kad nė viena šalis negalėtų inicijuoti ir užbaigti sandorio per savo saugojimo vietą. Be to, pagal technologinę platformą, kurią valdo vieta, kiekvienas raktas laikomas atskirose sąskaitose.

SDC per trumpą laiką jau pritraukė 544 718 948 USD turto, kurį žymėjo nekintamumu ir skaidrumu „Ethereum“ blokų grandinėje.

Vienas iš jūsų kitų projektų yra „Blockchain“ sprendimų skatinimas siekiant skatinti finansinę įtrauktį visoje Afrikoje. Ar galėtumėte pasidalinti savo nuomonėmis šiuo klausimu?

Apskaičiuota, kad Afrikoje į pietus nuo Sacharos yra 700 milijonų ūkininkų be bankų, o kiekviena šalis turi savo struktūrą ir sudėtingumą. Problemos esmė yra nepakankamas kainų skaidrumas ūkininkams už jų produkciją. Geresnės kainos reikštų geresnes pajamas, leidžiančias jiems geriau įsigyti sėklų, pesticidų, trąšų ir netgi atverti kreditą.

„FinComEco“, finansinė ir prekių ekosistema, susieja žemės ūkį su naujausiomis finansinėmis technologijomis iki individualaus smulkių ūkininkų lygio ir nuo pat pradžios iki paskirties. Tai pasiekiama naudojant modelį, kuris yra pritaikomas vietos poreikiams, su pagrindine technologijų, finansų, mainų, logistikos, tiekimo ir tiekimo grandinės infrastruktūros ekosistema. Jos tikslai yra:

 • Palengvinti finansinę įtrauktį, turinčią socialinį poveikį smulkiems ūkininkams;
 • Palengvinti finansavimą banką be bankų;
 • Palengvinti pigesnes sąnaudas ir galimybę patekti į sandėlius; ir
 • Suteikti komerciniams ūkininkams geresnes galimybes patekti į rinkas.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti dėl GMEX ar SECDEX?

GMEX iš vertybinių popierių biržų surinko atsiliepimus apie skaitmeninio turto panaudojimą

 • Suvokdamas, kad svarbu siūlyti skaitmeninį turtą prekybai
 • Susirūpinę investicijomis į naujas technologijas
 • „Blockchain“ / DLT technologija nerimauja dėl kelių skandalų ir aferų
 • Nenoriai dėl nežinomų teisinių ir administracinių padarinių

GMEX, DPN ir SECDEX atsakė sujungdami savo stipriąsias puses į vieną vertės pasiūlymą su daugybe technologijų, reguliavimo ir paslaugų variantų, kad padidintų tradicinių vertybinių popierių biržų turimas žinias ir susijusias verslo galimybes..

Didėjant jurisdikcijų skaičiui, pripažįstant saugumo žetonų lygiavertiškumą tradiciniams vertybiniams popieriams, dabar akivaizdu, kad mainų operatoriai turėtų pereiti prie skaitmeninio arba, tiksliau, hibridinio integruoto požiūrio. Tradiciniai mainai, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra dabartiniai, ar konkurentai, dabar veikia pagal panašias reguliavimo sistemas ir yra vienodose sąlygose skaitmeninio turto atžvilgiu. Ankstyvieji keliautojai naudojasi šia nauja teritorija. Tačiau, atsižvelgiant į pokyčių tempą ir numatomą eksponentinį skaitmeninės ekonomikos augimą, įmonės turėtų tai vertinti kaip katalizatorių savo tikslų, procesų ir strategijų pertvarkymui, o ne tiesiog pakeisti panašius į panašius. Labai svarbu veikti dabar, kad būtų pasinaudota šia galimybe, ir būti paradigmos pokyčio dalimi į šią naują skaitmeninių mainų ir pašto prekybos erą, kuri galiausiai gali būti naudinga investuotojams, MVĮ ir platesnėms kapitalo rinkoms..

Dėkoju už puikius interviu atsakymus. Skaitytojai, norintys sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti:

GMEX grupė (GMEX), siūlydami novatoriškus kūrimo sprendimus & elektroninių vertybinių popierių, valiutų, išvestinių finansinių priemonių, prekių, kriptografinių mainų ir po prekybos infrastruktūros valdymas & skaitmeninis žetonų turtas.

SECDEX, Seišeliuose veikianti vertybinių popierių, žaliavų ir išvestinių finansinių priemonių birža, kuri yra visa skaitmeninio ir tradicinio turto, kurį įgalina „blockchain“ technologija, ekosistema..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me