OKEx Indijā izlaiž vienādranga tirdzniecības platformu ar vairākām maksājuma metodēm

Malta, 2020. gada 4. augusts – OKEx (www.okex.com), pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, ir paziņojusi, ka 5. augustā Indijā tiks atvērta vienādranga tirdzniecības platforma, kas ļaus Indijas lietotājiem iegādāties kriptovalūtas ar Indijas rūpijām (INR) ar nulles darījumu maksu. Tajā pašā laikā notiks kampaņa ar 30 000 USDT balvu fondu. Tirgojoties P2P platformā, nosūtot draugus, ievietojot ziņojumus sociālajos tīklos un atbildot uz ikdienas viktorīnu, dalībnieki var iegūt punktus, kas ir kupons attiecīgajai balvu fonda daļai.

Tirdzniecības platforma OKEx P2P tagad piedāvā Bitcoin un USDT pārus INR, drīzumā būs pieejama vairāk monētu. Papildus zemākajai cenai, visdziļākajam tirgum un ātrākajam KYC procesam, ko nodrošina OKEx, lietotāji var izmantot arī Indijas visplašāk izmantotās maksājuma metodes – tostarp UPI, IMPS, NEFT utt..

Starp Indijas satriecošajiem 1,3 miljardiem iedzīvotāju pašreiz aptuveni 5 miljoniem cilvēku pieder digitālās valūtas, un īstermiņā ir milzīgas izaugsmes iespējas. Nesen Indijas Rezervju banka 4. martā atcēla kriptogrāfijas valūtas aizliegumu, kas Indijas tirgū izraisīja dramatisku impulsu maiņu, un vietējo biržu apjomi pēc stagnācijas dažos mēnešos atkal pieauga. Saskaņā ar OKEx partnera CoinDCX datiem BTC / INR tirdzniecības apjoms salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi pieauga par 1031,4% pēc tam, kad martā atcēla aizliegumu, un aprīlī saglabāja vairāk nekā 100% pieauguma tempu..

CoinDCX BTC / INR apjoms (skaita pēc BTC)

Avots: https://coindcx.com/trade/BTCINR

Saskaņā ar OKEx un Coinpaprika kopīgo ziņojumu Indijas kriptogrāfijas tirgus izpētes ziņojums par kriptovalūtu ekosistēmu Indijā norāda, ka milzīgais pieprasījums pēc pārrobežu naudas pārskaitījumiem un ārvalstu valūtas maiņas ir parādījis lielu aizraušanos ar kriptovalūtu, kas var samazināt izmaksas ievērojami. Ņemot vērā to un vietējā regulējuma ievērojamo cieņu, OKEx ir priecīgs turpināt jaunu apņemšanos Indijā.

Indija, gandrīz zils okeāns kriptovalūtu tirgum

Pašlaik Indijas kriptovalūtu tirgus joprojām saskaras ar daudzām problēmām un ierobežojumiem. Lai gan RBI ir atcēlis kriptogrāfijas aizliegumu, neskaidras regulatīvās politikas rezultātā dažas bankas joprojām atsakās atvērt kontus kriptogrāfijas apmaiņai, apgalvojot, ka tās gaida turpmākus RBI norādījumus par kriptonauda. No otras puses, tirgotāji arī joprojām nevēlas savienot savus bankas kontus ar jebkuru ar kriptogrāfiju saistītu darījumu.

Saskaroties ar milzīgu pieprasījumu, Indijas valdība veic pozitīvus pasākumus. Tiek ziņots, ka Indijas valdība notiek diskusijas ar RBI un Indijas Vērtspapīru un biržu valdi par kriptonaudas normatīvo regulējumu. Bez tam valdība arī gaida, kamēr Augstākā tiesa izskatīs citas kriptovalūtas lietas iznākumu pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par kriptovalūtas regulēšanu.

Ņemot vērā to, ka liela mēroga tirdzniecības platformu ienākšana Indijā neapšaubāmi papildinās Indijas kriptogrāfiskās tirdzniecības ekosistēmu un radīs abpusēji izdevīgu situāciju platformām un Indijas tirgotājiem.

OKEx P2P tirdzniecības platforma ar vairākām maksājumu metodēm

OKEx P2P platforma ir tirgus vieta tirgotājiem, lai veiktu fiat-to-crypto darījumus savā starpā, izmantojot darījumu. Platforma ļauj tirgotājiem iegādāties Bitcoin un USDT ar 0% darījuma maksu un plašu viņiem pieejamu maksājumu veidu klāstu. Šis INR fiat onramp tiks piesaistīts tieši tirgotāju OKEx tirdzniecības kontiem, ļaujot lietotājiem viegli piekļūt plašākai OKEx tirdzniecības ekosistēmai.

“Mēs vienmēr pievēršam uzmanību izmaiņām pasaules kriptogrāfijas tirgū un ļoti uzticamies Indijas tirgum. Tā kā Indijā parādās arvien vairāk kriptovalūtu un augstas kvalitātes projektu, mēs uzskatām Indiju par vienu no vissvarīgākajiem kriptogrāfijas un blokķēdes nozares papildu tirgiem, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. Viņš pievienoja:

“Mēs uzskatām, ka blokķēdes tehnoloģija novērsīs šķēršļus darījumiem, un mēs esam apņēmušies savienot Indijas tirgotājus ar starptautisko kriptotirdzniecības tirgu, Indijas tirgotājiem nodrošinot vienas pieturas pakalpojumu, tostarp spot un daudzu veidu atvasinājumus. Turklāt OKEx vēl vairāk uzlabos ekoloģisko izkārtojumu Indijā un uzlabos Indijas lietotāju tirdzniecības pieredzi. Piemēram, mēs drīz gatavojamies Indijā atvērt OTC galdu. Lūdzu, sekojiet līdzi. ”

BEIGT

Par OKEx

Viena no pasaules lielākajām un daudzveidīgākajām kriptovalūtu tirdzniecības vietām OKEx ir vieta, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam spot un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un opcijas – ar galvenajām kriptovalūtām, piedāvājot investoriem ievērojamu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me