AMA apibendrinimas: Pirkite kriptografiją per „Fiat“ vartus „Koinal“, naudodamiesi „OKEx“

„Koinal“ siekia supaprastinti kriptovaliutos pirkimą naudodama savo patentuotą mainų technologiją, kurioje mokėjimams apsaugoti jie naudoja pažangiausią sukčiavimo stebėjimo ir pažangią šifravimo technologiją. Palaikomos kriptovaliutos yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Bitcoin Cash“ ir „Ripple“. Klientai gali pirkti naudodamiesi pageidaujamais mokėjimo būdais, naudodamiesi debeto ir kredito kortelėmis, banko pavedimu ir kitais alternatyviais mokėjimo būdais.

Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur Anil buvo paprašyta pasidalinti savo nuomone ir partneryste su mumis, o po to sekė tiesioginis Q&A mūsų grupėje.

1 skyrius

1. Kiek šalių ir kiek kriptovaliutų palaiko Koinalas?

Banko kortelės, išleistos šiose šalyse & Koinal nepalaiko regionų: Vietnamas, Bolivija, Ekvadoras, Alžyras, Bangladešas, Indonezija, Jordanija, Kirgizanas, Marokas, Nepalas, Iranas, Pakistanas, Taivanas, Kambodža, Kuba, Makedonija, Nepalas, Nigerija, Tailandas, Libija, Sudanas, Jemenas , Zimbabvė, Sirija, Panama, Gana, Mongolija, Botsvana, Trinidadas ir Tobagas, Šiaurės Korėja, Egiptas, Tunisas, Kenija, Mianmaras, Libanas. Mes stengiamės pašalinti kai kurias iš sąrašo šalių. Mes palaikome 5 monetas: BTC, ETH, XRP, LTC, BACH. Netrukus bus galima įsigyti naujų monetų.

2. Koinal bendradarbiauja su kitomis biržomis, išskyrus OKEx?

Taip, mes turime platų partnerystės spektrą ir nuolat plečiamės.

Bet mes labai mylime „OkEx“!

3. Kaip tokia populiari įmonė kaip „Koinal“ kovoja su sukčiavimu ir užtikrina savo vartotojų saugumą, ar turite kokių nors specialių funkcijų? Prašau pasakyti, kad jūsų įmonė dirba tik su įmonėmis arba palaiko paprastus vartotojus? O kiek laiko trunka KYC procesas? „Koinal“ palaiko tokias monetas kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“ ir kt. Ar jūsų įmonė ateityje išleis savo kriptovaliutą?

Sukčiavimas yra viena rimčiausių problemų, su kuria susiduriame. Koinalas turi labai patyrusią ES sukčiavimo ir rizikos grupę. Bendradarbiaujame su geriausiais KYC tiekėjais ir turime vieną geriausių rizikos komandų ES, kiekvieną dieną mus taupančią. „SG Veteris“ yra „Koinal“ prekės ženklo savininkas ir turi verslo klientų. „SG Veteris“ teikia B2C ir B2B paslaugas: www.sgveteris.com. KYC proceso laikas priklauso nuo programos detalių. Rezultatą turėtumėte gauti per 1-15 min. Savo kriptovaliutos išleidimas dar nėra mūsų planuose. Žinoma, visada įdomi tema apie tai kalbėti vidiniuose susitikimuose.

4. „Covid-19“ epidemija labai paveikė rinką. Kokį poveikį „Covid-19“ atnešė Koinalui? Kokios yra Koinalio priemonės?

Galiu pasakyti, kad „Covid-19“ dar nepaveikė mūsų, nes 90% mūsų komandos narių dirba nuotoliniu būdu iš skirtingų šalių. Finansai, kaip ir visos sritys, buvo paveikti stipriai. Taigi, mes turėjome įsitikinti, kad žmonės vis dar gali naudotis mūsų paslauga, norėdami pasirinkti savo finansinius sprendimus. Mes taip pat pratęsėme „NO FEE“ akciją iki balandžio 6 d., Kad bent jau galėtume padėti.

5. Ar galite pasidalinti su mumis planais apie rinkodarą ir naujausią veiklą?

Mes ir toliau vykdysime sėkmingas akcijas! Vis labiau aktyvėjame socialiniuose tinkluose. Tačiau neseniai išplėtėme savo rinkodaros komandą, kuri suteiks daug džiaugsmo ir labai gerų pasiūlymų mūsų vartotojams. Sekite naujienas! Galite sekti mus „Twitter“, „Instagram“, „Facebook“ ir „LinkedIn“.

6. Kokie reikalavimai reikalingi norint sėkmingai įmokėti ir išsigryninti per koinalą? Koks yra saugumo / privatumo stiprumas koinale?

Mes atliekame KYC patikrinimus, susijusius su ID ir adreso dokumentais. Mes taip pat turime patvirtinimą el. Paštu apie pirmąsias registracijas. Be to, tam tikromis aplinkybėmis prašome patikrinti asmenukes. Mes, žinoma, turime išsamų saugumo patikrinimų ir kontrolės sąrašą, tačiau detaliau apie tai patikrinti nebūtų labai saugu.

7. Kokius pranašumus „Koinal“ teikia klientams, palyginti su kitais konkurentais? Ar turėsiu eiti per KYC, norėdamas pirkti kriptografiją internete, ar ribojate bet kokią sumą?

Mes teikiame gerą, saugų ir greitą aptarnavimą už labai konkurencingas kainas. Norėčiau palyginti visas alternatyvas, kurios teikia šią paslaugą kreditinėmis / banko kortelėmis, kad palygintumėte skirtumą. Bet aš primygtinai siūlau jums atlikti visą pirkimo procesą, o ne tik patikrinti kainą svetainėje.

8. Ar yra riba pirkti?

Kartais man atšauktas nusipirkus monetas.

Mes turime ribas kaip savo saugumo priemonės dalį. Apribojimus galite rasti „OKEx“ svetainėje ir mūsų pagalbos tarnyboje.

9. Perskaičiau klientų atsiliepimus, kai naudojatės „Koinal“, ar „Koinal“ planuoja ją geriau patobulinti?

Turime visą parą dirbantį klientų palaikymo komandą, pasirengusią padėti išspręsti visas problemas, su kuriomis klientai gali susidurti. Mes nuolat tobuliname savo platformą, kad galėtume teikti geras paslaugas. Mes sulaukiame puikių komentarų ir, žinoma, kaip ir bet kuri įmonė, skundų. Kai kuriuos iš jų lemia ne mūsų paslaugos, o kredito / banko kortelių pobūdis ar pats bankas. Bet mes gauname puikių tobulinimo pasiūlymų ir rimtai vertiname kiekvieną atsiliepimą, nes manome, kad tai tikros sėkmės šaltinis.

2 skyrius

1 : Kodėl jis vadinamas Koinaliu, ką tai reiškia komandai?

„Koin Al“ reiškia pirkti monetas turkų kalba. Aš esu turkas, gyvenantis Londone ir supratau, kad visi tai gali taisyklingai ištarti Londone.

2 : Kokie yra jūsų svarbiausi prioritetai, eidami pirmyn per savo planą? Ar „Koinal“ komanda turi pakankamai pagrindinių lėšų (fondų, bendruomenės ir kt.) Šiems etapams pasiekti??

Darbas tobulinant mūsų paslaugas ir mažinant kainas. Artimiausiu metu planuojame išleisti banko pavedimo paslaugas pirkimui ir pardavimui.

3 funds Lėšų saugumas yra pagrindinis daugelio prekybininkų / investuotojų prioritetas renkantis biržą. Mums įdomu sužinoti daugiau apie Koinal saugumą.

„SG Veteris“ („Koinal“ paslaugos savininkas) yra EMD agentas JK. Turime būti saugūs! Mūsų subjektui tai nėra galimybė, nes mes esame FCA kontroliuojamas EMD agentas.

4 : Kokio dydžio yra Koinalo ekosistema? Kuo ypatinga Koinal konkuruoti su kitais konkurentais?

Norėdami pamatyti mūsų paslaugas, apsilankykite www.sgveteris.com. „Koinal“ yra mūsų kortelių apdorojimo paslauga. Manau, kad „SG Veteris“ yra vienas didžiausių ES mūsų ekosistemoje.

5 : Kokia yra strateginė OKEx ir Koinal partnerystė? Kokios finansinės galimybės bus ateityje?

Stipriname santykius su „OKEx“ grupe kortelių apdorojimo srityje. Taip, galite naudoti virtualią kortelę, tačiau mūsų sistema vis tiek priverstų jus perduoti 3D.

6 : GYVAI lokių kriptografijos rinkoje yra tikrai sunku, daugelis projektų yra toli nuo savo tikslo, taigi kokia yra Koinalo formulė išgyventi ilgame kelyje?

Mes nesame mažas startuolis. Kaip „FinTech“ grupė esame beveik 7 metus. Mes ilgą laiką aktyviai dirbome bankų ir kortelių apdorojimo srityse. SG Veteris (Koinal) išliks ir augs.

7 : Mes visi žinome, kad bendradarbiavimas šioje pramonėje yra labai svarbus norint išlikti ir dominuoti ilgainiui. Kokį bendradarbiavimą / bendradarbiavimą atliko Koinalas ?

Mes palaikome partnerystę su didžiausiais žaidėjais iš viso pasaulio kriptovaliutų rinkoje. Tiesiog sekite mus socialiniuose tinkluose, kad pamatytumėte mūsų pasiekimus.

8 : Ar „Koinal“ planuoja sukurti savo „Blockchain“ ?

Ne, mes neplanuojame. Mes sutelkėme dėmesį į finansines paslaugas.

9 : Ar planuojate pridėti pirkimą kriptovaliuta naudodami „alipay“ ir „wechat“?

Mes planuojame įtraukti alternatyvias mokėjimo galimybes. Džiaugiamės galėdami pridėti „Alipay“ ir „Wechat“, jei galime sutikti su jais. Mums nereikia KYC <2500 USD užsakymai, tačiau mes visada atliekame fono tikrinimą.

10 : Kokią technologiją „Koinal“ naudoja duomenims apsaugoti & privatumas?

Tai yra labai svarbus veiksnys, kurį reikia žinoti.

Mes įsikūrę Londone, o „SG Veteris“ yra EMD agentas. Savo organizacijoje turime užtikrinti GDPR laikymąsi.

11 : Kriptovaliutų rinka yra labai nestabili. Kaip apdrausta Koinal, jei kriptovaliuta smarkiai sumažėja?

Kai sukursite užsakymą, kuriam laikui įšaldysime kainas, kad būtume tikri, jog nepastovumas neturi įtakos mūsų vartotojams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me