Varš pielāgot pielāgotos indeksus ar ‘Catalyst’

Vara katalizators

Dažu pēdējo gadu laikā digitālajos vērtspapīros ir skaidri parādīta viena lieta. Tā būtu vajadzība attīstīt pakalpojumus, kas “pārvarētu plaisu” starp tradicionālajiem tirgiem un nākotnes tirgiem. Vienkārši jaunu pakalpojumu un piedāvājumu radīšana nebūt neveicinās pieņemšanu. Nodrošinot vieglu pāreju tiem, kas jau ir iekļauti finanšu tirgos, šķiet, ka tas ir apdomīgāks ceļš.

Paturot to prātā, Copper ir paziņojis par jauna servisa izveidi un palaišanu ar nosaukumu Copper Catalyst.

Vienkārši sakot, Copper apraksta katalizatoru kā iespēju nodrošināt iespēju kriptogrāfijas fondiem ātri un rentabli izveidot un emitēt vērtspapīrus digitālajos aktīvos..

Ko tas dara? Un kā?

Katalizators ļauj institucionālajiem investoriem piekļūt kriptovalūtām / tām – to visu novēršot nepieciešamību pēc sevis uzglabāšanas. Tas tiek darīts, izmantojot aktīvi pārvaldītus sertifikātus (AMC). Rezultātā, izmantojot AMC, Copper ļauj kriptonauda indeksus uzskatīt par dzēšamiem vērtspapīriem.

Vēl lielāka pievilcība Katalizatoram ir Šveices ISIN izmantošana – tas nozīmē, ka vērtspapīri būs pilnībā pārvedami (viegli konvertējami skaidrā naudā). Rezultātā piekļuve tiks nodrošināta, izmantojot dažādas regulētas Eiropas apmaiņas.

Līdz šim Catalyst ir vienīgais šāda veida pakalpojums. Atkarībā no tā panākumiem noteikti būs konkurenti, kas radīsies nākotnē.

IR IEKŠĀ

ISIN ir saīsinājums no starptautiskā vērtspapīru identifikācijas numura. Šie skaitļi ir pievienoti īpašām akciju emisijām un sniedz informāciju par pamatā esošo produktu.

Iedomājieties, ka ISIN ir līdzīgs jūsu automašīnas VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numuram). Atkodējot, VIN sniegs informāciju, piemēram, izgatavošanas datumu, opcijas utt. Līdzīgi, dekodējot, ISIN sniegs informāciju, piemēram, akciju identifikatoru, emisijas valsti utt.

ISIN galvenokārt tiek izmantots, lai identificētu pamatā esošo produktu, samazinot dažādu krāpšanas veidu risku.

Izmaksu ietaupījums

Papildus dažādu iepriekš apspriesto iespēju piedāvāšanai Copper atzīmē vēl vienu būtisku virzību uz katalizatoru – izmaksu ietaupījumus.

Šo izmaksu ietaupījumu viņi galvenokārt saista ar “sākotnējo un pastāvīgo normatīvo aktu ievērošanu”. Piedāvājot dažādus pakalpojumus, kas saistīti ar KYC / AML, tirdzniecības vadību un citiem, Copper apgalvo, ka klienti ietaupīs gan laiku, gan naudu. Piemēram, tie sniedz šādus salīdzinājumus starp Catalyst komplekta izmantošanu un neatkarīgu pakalpojumu iegūšanu.

Katalizators

  • £ 25K
  • Pabeigšana dienās

Neatkarīgs

  • 100 000 mārciņu+
  • Pabeigšana mēnešos

Komentārs

Paziņojot par Catalyst palaišanu, Copper izpilddirektors Dmitrijs Tokarevs veltīja laiku komentāru sniegšanai. Viņš paziņo,

“Kripto fondu nozare pēdējās desmitgades laikā ir parādījusi ārkārtīgi daudzsološu izaugsmi ar iespaidīgām stratēģijām un lielisku atdevi investoriem. Bet nav noslēpums, ka viņu pārejai uz ieguldījumu pamatplūsmu ir bijis skaidrs šķērslis: nav iespējamu pārvēršanas vērtspapīros iespēju. Ar visaugstākajām izmaksām un plašajiem atbilstības jautājumiem, kas saistīti ar lielāko daļu pieejamo struktūru, pastāv plaisa starp tradicionālajiem finanšu tirgiem un šo nākamās paaudzes fondiem: plaisa, kuru pārvarēs vara katalizators. ”

Augošs svīts

Sākot darbu ar Catalyst, Copper tagad ir plašs pakalpojumu klāsts. Tālāk ir minēti tikai daži piemēri.

Kad šis produktu komplekts veidojas, Copper var kļūt par līderi nozarē, kurā ir daudz potenciālu.

A sērija

Katalizatora izstrāde un ieviešana ir daudzsološa zīme. Tas parāda, ka Copper neiznieko savu nesen pabeigto A sēriju.

Mēs nesen ziņojām par šīs finansēšanas kārtas panākumiem, jo ​​Copper spēja radīt 8 miljonus ASV dolāru investīciju, izmantojot dažādus uzņēmumus. Lai uzzinātu vairāk par šo kārtu un tiem, kas piedalījās, noteikti izlasiet šo rakstu.

Brīvības atņemšanas speciālisti ‘Copper’ caur A sēriju investē 8 miljonus ASV dolāru

Varš

2018. gadā dibinātā Copper galvenā mītne atrodas Londonā, Lielbritānijā. Galvenokārt Copera komanda strādā, lai izstrādātu visaptverošu pakalpojumu kopumu, kas pielāgots digitālajiem aktīviem.

Izpilddirektors Dmitrijs Tokarevs šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Pagātnes izskats

Lai gan viņu pakalpojumi ir ievērojami paplašinājušies, neaprobežojoties tikai ar aizbildnības pakalpojumiem, tas noteikti ir uzņēmuma specialitāte. Pēdējā gada laikā mēs esam skāruši dažādus adopcijas gadījumus, tostarp SWARM, kad viņi vērsās pie vara, lai glabātu drošības žetonus..

Varš, lai SWARM sniegtu drošības žetonu drošības pakalpojumus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me