7 veidi, kā savā vietnē pieņemt monero maksājumus

Monero, kas ir viena no 10 lielākajām kriptovalūtām pēc tirgus kapitalizācijas, daudziem pamazām kļūst pieņemama. Privātpersonas un valsts uzņēmumi arī saņem Monero monētu tieši vai caur savu vietni / veikalu par sniegtajām precēm vai pakalpojumiem. Tas ir veicinājis Monero nonākšanu uzmanības centrā un arī tā izvietošanu masveida adoptēšanai.

Ja arī vēlaties būt daļa no to cilvēku kopienas, kuri pieņem Monero preces un pakalpojumus tiešsaistē, ieteicams apskatīt šos rīkus, lai uzzinātu, kā katra funkcija un kā tos ieviest savā vietnē..

Lai varētu pieņemt Monero tiešsaistē, jums ir nepieciešama vietne / vietne. Tas ir nepieciešams, jo tā ir saskarne, kas apraksta produktu vai pakalpojumu, ar kuru veicat maksājumus, un pēc tam vietnei tiks pievienots Monero API skripts vai spraudnis, lai apstrādātu maksājumus..

Daži veidi un platformas ļauj jums automātiski apstrādāt Monero maksājumus, un mēs tos detalizēti izskatīsim.

Kā jūs varat pieņemt Monero Payments savā vietnē?

1. Pieņemiet Monero maksājumus, izmantojot savu maku adresi

Monero maksājumi

Jūs varat arī ietaupīt zināmu stresu, izvairoties no apstrādes maksas samaksas, vienkārši savā vietnē norādot savu Monero seifa adresi. Ikviens, kas maksā par jūsu produktu vai pakalpojumu, to vienkārši nokopē un pēc tam paziņo, kad ir nosūtījis maksājumus no saviem Monero makiem. Viss, kas jums būs nepieciešams, būs darījuma jaukšana vai maksājuma ID, lai apstiprinātu šo maksājumu, izmantojot Monero Blockchain Explorer situācijā, kad jums ir vairāki maksājumi ar vienādām summām.

2. Līdzmaksājumi

Monero maksājumi

The monētu maksājumi platforma ļauj jums pieņemt Monero un vairāk nekā 80 citas kriptovalūtas savā vietnē par 0,50% maksu. Tas ir noderīgi tiem, kuriem ir tiešsaistes veikali, vai tiem, kas sniedz kādu pakalpojumu, varētu būt ārštata darbinieki vai tamlīdzīgi. Reģistrējoties platformā, jūs varat izvēlēties, vai vēlaties pieņemt tikai Monero monētu vai visas monētas, kuras tās pašlaik atbalsta. Jūs varat arī konvertēt savu Monero uz citām kriptovalūtām un otrādi. Jūs varat brīvi izvēlēties, vai vēlaties, lai maksājumi tiktu turēti naudas līdzekļu atlikuma sadaļā, vai arī maksājumi tiktu automātiski nosūtīti uz jūsu norādīto seifa adresi. Līdzmaksājumi ir pieejami tādām galvenajām platformām kā WHMCS, WooCommerce, Opencart, Prestashop, Magento un OSCommerce.

3. Coingate

Monero maksājumi

The koingāts platforma ir vēl viena, kas palīdz apstrādāt saņemtos Monero maksājumus un maksā jums EUR, USD vai Bitcoins. Reģistrācijas darbības ir vienkāršas, un pēc dažām minūtēm esat gatavs sākt pieņemt maksājumus. Coingate ir pieejams arī POS, ko varat izmantot bezsaistes veikalos.

4. Monero WooCommerce paplašinājums

Tas ir pieejams vietnē GitHub un atkarībā no jūsu zināšanām par PHP; jums var būt nepieciešams PHP programmētājs, kas palīdzēs jums iestatīt lietas. Lejupielādes un iestatīšanas rokasgrāmatu varat atrast šeit: https://github.com/monero-integrations/monerowp. Ja tas ir atbilstoši iestatīts, esat gatavs sākt pieņemt dažas Monero monētas savā WooCommerce veikalā.

5. GloBee

The GloBee platforma ir viegli integrējams spraudnis BitPay lietotājiem. Tajā ir iekļauti spraudņi vairākām e-komercijas platformām nekā platformai Coinpayments, tāpēc jums ir dažādas iespējas sadarboties.

Ideja par vietni, kurā apstrādāt jūsu maksājumus, ietaupa Monero adreses sūtīšanu katru reizi, kad klientam ir jāmaksā. Tas arī padara jūs profesionālāku, un jūs saņemat algu jebkurš cilvēks visā pasaulē ar vai bez jūsu paziņojuma.

6. PayKassa

PayKassa ir tiešsaistes maksājumu vārteja Monero un daudzām citām kriptogrāfijas monētām, kas lietotājiem palīdz uzreiz pieņemt XMR maksājumus savās vietnēs. Tāpat lietotājiem ir iespēja veikt lielapjoma maksājumus, izmantojot daudzas maksājumu sistēmas. Līdz šim platformai ir vairāk nekā 2214 vietnes, kas izmanto tās pakalpojumus.

Platformā lietotāji var droši uzglabāt, nosūtīt un apmainīties ar kriptogrāfijas monētām. Piekļuve kontam ir pieejama visu diennakti lietotājiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas un no jebkuras ierīces.

PayKassa informācijas panelis lietotājiem ir viegli orientējams un ļauj viņiem pārvaldīt savu Monero vienā personiskajā skapī. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, platforma nodrošina visu tās pakalpojumu darbību, izmantojot SSL (HTTPS) savienojumu. Arī svarīgā informācija tiek šifrēta, izmantojot labākos kriptogrāfijas algoritmus.

7. Satoshi viesistaba (Tikai austrāliešiem)

Šī platforma darbojas kā maksājuma starpnieks. Vietnē / veikalā veiktie Monero maksājumi nonāk jūsu bankas kontā. Tādējādi ir ļoti viegli saņemt maksājumu par visām jūsu vietnē iegādātajām precēm vai pakalpojumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me