SEC siūlo „akredituotų investuotojų“ kriterijų pakeitimą

Taisyklių keitimas

Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) kiek stebėtinai ir teigiamai paskelbė, kad svarsto taisantis galiojančius vertybinių popierių įstatymus. To tikslas – geriau atspindėti šiuolaikinį investuotoją.

paskelbimas, SEC pareiškė,

„Siūlomi pakeitimai leistų daugiau investuotojų dalyvauti privačiuose pasiūlymuose pridedant naujas fizinių asmenų kategorijas, kurios, atsižvelgiant į jų profesines žinias, patirtį ar sertifikatus, gali būti laikomos akredituotais investuotojais.“

Akredituotas investuotojas

Jei bus laikoma akredituotu investuotoju, bus atidaryta daugybė durų. Didžioji dauguma didelio potencialo investavimo galimybių yra nukreiptos į šį investuotojų pogrupį dėl reguliavimo apribojimų.

Deja, pagal dabartinį apibrėžimą tinkamumas priklauso nuo jų pajamų ir (arba) grynosios vertės. Šis ribojantis pobūdis yra viena iš priežasčių, kodėl sutelktinio finansavimo platformos, tokios kaip „WeFunder“, pastaraisiais metais patyrė aukštą pritaikymo lygį.

Nauji pakeitimai, išlaikydami tam tikrus finansinius reikalavimus, kad taptų akredituotu investuotoju, potencialiai atvers daugybę durų, nes procese daugiau dėmesio skiriama nustatant, ar investuotojas yra „išmanantis“..

Toliau pateikiama ištrauka, kurioje išsamiai aprašyti šeši pakeitimai, kuriuos SEC pateikė viešam komentavimui per kitas 60 dienų.

  • įtraukti naują kategoriją į apibrėžimą, kuris leistų fiziniams asmenims kvalifikuotis kaip akredituotiems investuotojams, remiantis tam tikrais profesiniais pažymėjimais ir pažymėjimais, pavyzdžiui, 7, 65 ar 82 serijos licencija ar kitais akredituotos švietimo įstaigos išduotais pažymėjimais;
  • atsižvelgiant į investicijas į privatų fondą, pridėti naują kategoriją, atsižvelgiant į asmens, kaip fondo „išmanančio darbuotojo“, statusą;
  • įtraukti esamą sąrašą subjektų, kurie gali būti laikomi akredituotais investuotojais, įtraukti ribotos atsakomybės bendroves, kurios atitinka tam tikras sąlygas, registruotus patarėjus investuoti ir kaimo verslo investicijas (RBIC);
  • Pridėkite naują kategoriją kiekvienam subjektui, įskaitant indų gentis, turintiems „investicijas“, kaip apibrėžta Investicinių bendrovių įstatymo 2a51-1 taisyklės b punkte, viršijančią 5 mln. USD ir kuri nebuvo sukurta specialiam investavimui į siūlomus vertybinius popierius;
  • pridėti „šeimos biurus“ su mažiausiai 5 mln. USD valdomu turtu ir jų „šeimos klientais“, kaip kiekvienas terminas apibrėžtas Investicijų patarėjų įstatyme; ir
  • prie akredituoto investuotojo apibrėžimo pridėkite terminą „sutuoktinio ekvivalentas“, kad sutuoktinių atitikmenys galėtų sutelkti savo finansus, kad būtų laikomi akredituotais investuotojais.

Pramonės pagrindas

Šis žingsnis buvo kuriamas metų metus. Pramonės specialistai jau kurį laiką balsu pareiškė, kad reikia atnaujinto apibrėžimo.

Kaip sakoma, “girgždantis ratas gauna tepalo”. Jei pakaks žmonių ir kalbės toliau, tai turės įtakos pokyčiams. Tai buvo akivaizdu 2012 m., Priėmus JOB įstatymą (kuris atvėrė kelią dabartinėms dienos sutelktinio finansavimo platformoms), ir tai dar kartą akivaizdu.

Nors šis žingsnis nebuvo atliktas vien tik turint galvoje skaitmeninius vertybinius popierius, didelis privalumas, tačiau dar tik besiformuojanti pramonė, gali būti labai naudinga. Jau nišinė rinka dėl savo kūdikystės ir griežtų apribojimų, tokių kaip esamas apibrėžimas, susijęs su akredituotu investuotoju, skaitmeninius vertybinius popierius daro dar didesnę nišą..

Viena pagrindinių sričių, trukdančių laikytis STO nuo įprasto priėmimo, yra paprasta – prieinamumas. Išplėtus, kas gali būti akredituotas investuotojas, ši kliūtis iškart bus žymiai sumažinta.

Komentaras

Pateikdamas pasiūlymą, SEC pirmininkas Jay Claytonas skyrė laiko pasidalinti keliais žodžiais kelyje. Jis pareiškė,

„Dabartiniame individualaus akredituoto investuotojo statuso teste naudojamas dvejetainis požiūris į tai, kas daro ir neatitinka kvalifikacijos, pagrįstos tik asmens pajamomis ar grynąja verte … Šio metodo modernizavimas jau seniai reikalingas. Pasiūlymu būtų įtrauktos papildomos priemonės asmenims, norintiems dalyvauti mūsų privataus kapitalo rinkose, remiantis nustatytomis, aiškiomis finansinio rafinuotumo priemonėmis. Taip pat džiaugiuosi, kad pasiūlyme konkrečiai pripažįstama, jog tam tikroms organizacijoms, pavyzdžiui, genčių vyriausybėms, neturėtų būti ribojama galimybė dalyvauti mūsų privataus kapitalo rinkose “.

Daugelis mano, kad dabartiniai apibrėžimai yra struktūrizuoti palaikyti frazę „turtingi praturtėja“. Apriboti investavimo galimybių prieigą, griežtai pagrįstą dabartine gerove, yra pasenęs būdas užtikrinti investuotojų saugumą. Pirmininkas tai pripažino, siūlydamas daugiau žiniomis pagrįstų kriterijų, be abejo, daugelis su entuziazmu.

SEK

Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) yra vyriausybės subjektas, kuriam taikomos sankcijos. Jiems pavesta sukurti ir vykdyti taisyklių, susijusių su vertybinių popierių naudojimu, laikymąsi. Šių pareigų tikslas yra užtikrinti, kad aplinkinės rinkos išliktų saugios, sąžiningos ir skaidrios visiems dalyviams.

Pirmininkas Jay Clayton šiuo metu prižiūri operacijas SEC.

Kitose naujienose

Anksčiau mes pranešėme apie įvairius atvejus, kai įmonės prašė, kad SEC atnaujintų savo terminus ir apibrėžimus. Šie prašymai buvo pateikiami įvairiais aspektais, ne tik dėl akredituoto investuotojo apibrėžimo. Šis straipsnis yra to pavyzdys, nes „Templum“ šių metų pradžioje ėmėsi iniciatyvos reikalaudama paaiškinimo.

„Templum“ siūlo SEC paaiškinti saugos žetonų paslaugas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me