Kripto naujienų svetainės: geriausios „Bitcoin“ ir „Blockchain“ svetainės

geriausios kripto naujienų svetainės

„Master The Crypto“ reitinguoja geriausias kriptovaliutų naujienų svetaines, kurios padeda investuotojams ir prekybininkams rasti populiariausias bitkoinų antraštes ir populiarias „blockchain“ istorijas pramonėje..

Contents

Kriptovaliutų naujienų svetainės: 20 populiariausių „Bitcoin“ & „Blockchain Media“ leidiniai

bitkoinų ir „blockchain“ naujienų atnaujinimai

Kripto naujienos tapo gana intriguojančia pramone, nes bitkoinas ir toliau patenka į pagrindinį žiniasklaidos ciklą, o decentralizuota „blockchain“ finansų era pradeda formuotis ir auga šaknis visame pasaulyje..

Nors nuoširdžiai tikimės, kad vardas ir domenas, kurie ateina į galvą, kai ieškote naujausių ir geriausių vadovų kriptovaliutos erdvėje, yra Įvaldykite kriptografiją, mes manėme, kad gyvybiškai svarbu peržiūrėti geriausias į kriptografiją orientuotas naujienų platformas, apimančias visas populiariausias naujienas ir pagrindines antraštes pradedančiame bitkoinų pasaulyje.

Be mūsų patirties rengiant vadovus ir vadovėlius, mes norėtume nieko daugiau, kaip tik skirti laiko ir nušviesti labai reikalingą informaciją apie kitus ten esančius aukščiausios klasės internetinius leidybos portalus, kurie stengiasi pateikti naujausias ir geriausias naujienas iš besiformuojančio „blockchain“. pagrįstą ekonomiką.

Kodėl šiuo klausimu turėtų būti svarbi mūsų nuomonė, apžvalgos ir reitingai? Mes didžiuojamės tuo, kad esame vieni iš aktyviausių šifravimo vadovų autorių pasaulyje ir kada nors gali apimti kasdienius naujienų ciklus, tačiau kol kas svarbu, kad visi aktyvūs investuotojai, prekybininkai ir šifravimo rinkinių vartotojai liktų cikle, gaudami samtelį. iš geriausių planetos naujienų leidėjų. Panašiai kaip mūsų komanda stengiasi pateikti nesenstančius, autentiškus ir patogius naudoti vadovus visuose pagrindiniuose kriptoverso ramsčiuose ir pagrindiniuose elementuose, svarbu skleisti meilę ir pasidalinti tuo, kas, mūsų manymu, geriausiai tai daro nuo viršaus iki apačios. ir diena.

Galų gale, šifravimo naujienų ciklas yra 24/7/365 pastangos, nes nėra pristabdymo mygtuko, nėra naktinio išjungimo ar savaitgalio uždarymo.

Tyrinėdami ir suprasdami šifravimo erdvę, mes labai didžiuojamės, kad galėtumėte būti tikri, jog šiose Bitcoin naujienų svetainėse pateikiame geriausią įžvalgą. Taip pat galite sutaupyti šiek tiek laiko, kai vaizdingus kviečius atskiriate nuo pelų ieškodami patikimų naujienų svetainių..

Norėdami supaprastinti visą geriausių ir populiariausių paieškų procesą, turite perskaityti kriptografinių ir „blockchain“ svetaines. Mes nusprendėme, kad reikia daugiau dėmesio skirti kai kuriems esminiams kriterijams, kurie padeda atskirti šias kriptografinės žiniasklaidos kompanijas, išskyrus kitus ten esančius naujienų leidėjus..

Sudarėme veiksnių sąrašą, dėl kurio kriptovaliutų naujienų svetainė yra pati geriausia, ypač atsižvelgiant į tai, kad prasidėjo 2017 m. Kriptografinių bulių rinkos ciklas, atsirado dešimtys svetainių, bandančių užfiksuoti pagreitį ir „pasinaudoti akimirka“ (kai Bitcoin kaina ėjo) nuo 1 000 iki 20 000 per vienerius metus), tačiau kai kurie iš jų buvo visiški sukčiai, reklamuojantys aferas bitkoinais, padirbtus ICO žetonus ir daugybę temų, kurios nebuvo vertos jūsų laiko ar dėmesio..

Šis populiariausių šifravimo naujienų svetainių sąrašas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2019 m. Lapkričio mėn., O tai yra labai aktualu, atsižvelgiant į tai, kad „Google“ dar 2019 m. Birželio mėn. Išvalė erdvę, kur algoritmų atnaujinimai sunaikino daugelį didžiausių kriptografinės terpės platformų ir tikrai pradėjo atskirti šešėlius iš išbandytų ir tikrų naujienų svetainių.

Toliau pateikiami keli kriterijai, paryškinti glaustose ženklinimo vietose, pabrėžiant pagrindinius kriterijus, ir bendri atributai, išskiriantys šias svetaines nuo kitų ten esančių.

Populiariausios kriptovaliutų naujienų svetainės pateikia reitingavimo kriterijus:

 • Antraštės per dieną (veikla)
 • „Alexa Rank“ (srauto įvertinimas)
 • Dažniausi monetų atnaujinimai
 • „Twitter“, „Telegram“, „Facebook“, „Instagram“ ir „Youtube“ sekėjai
 • Pradžios data ir savininkai
 • Autoriaus patikimumas ir profilio skaidrumas
 • Vykdomoji komanda
 • Redakcijos politika
 • Laiko jautrumas
 • Per daug skelbimų?
 • Per daug pranešimų spaudai (remiami pranešimai)?
 • Geriausiai žinomi specialybės kūriniai, gidai ir op
 • Bendra pramonės reputacija
 • Renginio konferencijos aprėptis
 • Socialinė žiniasklaida, „Reddit“, „Crypto Twitter“ aprėptis
 • Vartotojo įrankiai, pagrindinės svetainės įdomybės ir funkcijos
 • Programos mobiliesiems pasiekiamumas
 • Didžiausia jėga
 • NS / dizaino maketo struktūra
 • Uždarymo minčių apžvalga

Mūsų vertybės visada buvo nukreiptos į nuolatinį tyrimą ir neramų požiūrį į geriausių vadovų paiešką kriptovaliutų pasaulyje, o viršuje esanti vyšnia palaiko ryšį su madingomis naujienomis ir svarbiausiais pranešimais, kurie dažnai atsiskleidžia sparčiai augančioje pramonėje. Mūsų geriausių šifravimo naujienų svetainių sąrašas tikrai nėra atleistas nuo šių standartų; todėl mes nuolat atnaujinsime šį sąrašą, kad užtikrintume didžiausią tikslumą. Jei turite kokių nors komentarų ar atsiliepimų, nedvejodami praneškite mums MasterTheCrypto.com.

„Coindesk“

 • Alexa Reitingas: # 4636 pasaulio internetas
 • Pradžios data: 2013 m
 • Savininkas: „Digital Currency Group“, įsigijusi „Coindesk“ 2016 m. Sausio mėn

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 882 700 sekėjų
 • „Facebook“: 81 732 sekėjai
 • „Instagram“: 5894 sekėjai

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Kiekvienas autorius pateikia nuotrauką (kai yra), išsamią informaciją apie autorių ir nuorodą į visą jų straipsnių, parašytų naudojant „CoinDesk“, sąrašą. Kiekvienas autorius privalo atskleisti, ar jie turi kriptovaliutų turtą ir ar yra susiję su kriptovaliutų įmonėmis..

Vykdomoji komanda

Kevinas Worthas (generalinis direktorius)

Redakcijos politika

„CoinDesk“ siūlo aiškų ir glaustą redakcinės politikos aprašymą tiesiogiai svetainėje. Svetainėje 24 valandas per parą, 7 dienas per parą pateikiamos naujienos, duomenys ir įvykiai, kuriais siekiama šviesti pasaulį apie naujausius įvykius kriptovaliutų pasaulyje. Nors „CoinDesk“ priklauso DCG, bendrovė neturi „priežiūros ar įtakos“ jų tipinėms operacijoms. Be to, „CoinDesk“ darbuotojai neturi jokios viešos informacijos apie DCG.

Laiko jautrumas

„CoinDesk“ skelbia naujienas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, paprastai skelbia nuo 10 iki 15 tinklaraščių įrašų per dieną, o aktyvesnėmis dienomis – iki 20–30 tinklaraščių įrašų..

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

Taip, įskaitant Bitcoin būsenos / Blockchain būsenos ataskaitą.

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„CoinDesk“ praneša apie daugelį naujausių įvykių kriptografijos ir blokų grandinės pramonėje, kasmet rengdama savo konsensuso renginį. 2018 m. Konsensuso konferencijoje renginys buvo išparduotas, į jį atvyko 8800 dalyvių iš daugiau nei 70 pasaulio apskričių. Taip pat valdo „Consensus Invest“, teikdamas reikšmingą informaciją apie savo ir kitus renginius.

Socialinė žiniasklaida

„Reddit“, „Twitter“ istorijos: tam tikra socialinės žiniasklaidos dalis, tačiau ji ryškiausia „Twitter“ tinkle su 822 700 stebėtojų.

Vartotojo įrankiai

Kas ketvirtį pateikiamos papildomos ataskaitos, tačiau nėra įrankių, kurie padėtų investuoti į kriptovaliutas ar prekiauti.

Programos mobiliesiems: Taip („iOS“ ir „Android“)

Didžiausia jėga

Viena iš penkių geriausių svetainių, skirtų patikimam kriptovaliuta pagrįstam turiniui, siūlanti gerai ištirtą turinį su nuorodomis į pranešimus spaudai ir oficialias kompanijų svetaines. Žinomas dėl ketvirtinės „Blockchain“ būklės ataskaitos ir metinio „Consensus“ renginio.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Paryškintas juodas ir geltonas dizainas su patogia tinklaraščio sąsaja. Svarbiausias tos dienos naujienas galite rasti puslapio viršuje, o naujausias naujienas rasite žemiau. Papildomos informacijos apie „CoinDesk“ galite rasti naudodamiesi hipersaitais kiekvieno puslapio apačioje, įskaitant jų privatumo politiką ir redakcijos politiką..

Apžvalga

Šiuo metu „CoinDesk“ yra informacijos apie kriptovaliutų pasaulį šaltinis, nes ji nuolat skelbia straipsnius su svarbiausiomis naujienomis ir kriptovaliutų pasaulio bendrovių pranešimais spaudai. Verslininko Shakilo Khano įkurta 2013 m., Naujienų žiniasklaidos svetainė išpopuliarėjo 2013–2014 m., Nes Bitcoin vertė ėmė kilti, suteikdama galiojimo pramonei ir „CoinDesk“ reputacijai. 2014 m. „CoinDesk“ sukūrė ataskaitą „Bitkoino būsena“, kuri ir šiandien yra aktyvi ir tęstinė ataskaita.

„Digital Currency Group“, viena didžiausių rizikos kapitalo bendrovių visoje kriptovaliutų pramonėje, įsigijo „CoinDesk“ 2016 m., Po to, kai ją prieš metus pradėjo Barry Silbertas. „DCG“ dabar turi tik vieną dukterinę įmonę, kuri yra „Grayscale“, „Grayscale Bitcoin Investment Trust“ valdytoja.

2016 m. „CoinDesk“ įsigijo „Digital Currency Group“, viena didžiausių rizikos kapitalo bendrovių kriptografinėje erdvėje. Taip pat Niujorke įsikūrusią „Digital Currency Group“ 2015 m. Pradėjo Barry Silbertas. „CoinDesk“ yra viena iš dviejų pagrindinių dukterinių įmonės kompanijų kartu su „Grayscale“, investuojančia į skaitmeninę valiutą.

Ryšys tarp „Digital Currency Group“ ir „CoinDesk“ padarė kai kuriuos asmenis nepatogius kriptovaliutų industrijoje, teigdamas, kad jų pasirinktos istorijos koreliuoja su žetonais ir „blockchain“ projektais, kurių imasi įmonė. Tačiau „CoinDesk“ stengiasi kovoti su šiais susirūpinimais, kai jų rašytojai atskleidžia savo asmenines valdas ir ryšius su kiekvienu straipsniu.

Šiais laikais „CoinDesk“ taip pat žinomas dėl Niujorko konsensuso konferencijos, kuri vyksta kiekvienais metais, pasveikindama tūkstančius lankytojų, kad jie susipažintų su didžiausiais startuoliais, investicinėmis įmonėmis, finansinėmis institucijomis ir kitais pagrindiniais kriptovaliutų pramonės dalyviais. Naujausias metinis konsensuso renginys įvyko 2019 m. Gegužės mėn.

Vartotojai, norintys neatsilikti nuo naujausių „CoinDesk“ naujienų, gali atsisiųsti savo programą, kurią galima įsigyti „iOS“ ir „Android“, arba patikrinti svetainę. Galų gale, „CoinDesk“ ir toliau buvo vienas iš labiausiai patikimų leidinių kriptovaliutų bendruomenei internete. Nepaisant klausimų, susijusių su „CoinDesk“ šališkumu DCG projektams, aukštos kokybės jų kriptografinių žurnalistų ir redakcijos komanda išlaiko vartotojus kiekvieną dieną vis daugiau, išlaikydama savo vietą kaip viena iš geriausių žiniasklaidos priemonių penketuke..

Monetos telegrafas

 • Antraštės per dieną – nuo 15 iki 30
 • Alexa reitingas – # 3757
 • Savininkai: Privati ​​nuosavybė
 • Pradžios data: 2013 m

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 460 000
 • Telegrama: 77 080
 • „Facebook“: 736 000
 • „Instagram“: 61 700
 • „YouTube“: 46 000

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Visi rašytojai, prisidedantys prie „Coin Telegraph“ komandos, yra išvardyti pagal savo vardą ir pavardę su savo šoniniais profiliais, taip pat nuorodomis į savo socialinės žiniasklaidos paskyras, visišką jų kriptovaliutų atskleidimą, vietoje esančius avatarus kartu su kitais esminės informacijos. Šie autoriai taip pat apima nemažai žinomų ir didelių vardų iš visos kriptovaliutų bendruomenės.

Vykdomoji komanda

Daniel Seman (generalinis direktorius), Igor Belkin (vyriausiasis redaktorius), Catherine Ross (vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja, vyriausioji prekės ženklo vadovė), Stephenas Chase (strateginių partnerysčių viceprezidentas), Lucrezia Cornèr (vadovė redaktorė), Olivia Capozzalo (vadovė redaktorė), Addy Crezee („Blockshow“ generalinis direktorius), Aleksander Raserei (Leidėjų ir menininkų vadovas), Romanas Lurie (Verslo plėtros vadovas), Antony Kabatos (Verslo plėtros vadovas), Ann Novello (Verslo plėtros vadovė), Christina Anderson (Verslo plėtros vadovė), Omeras Dede (verslo plėtros vadovas), Robertas Milleris (verslo plėtros vadovas), Andrew Tareau (verslo plėtros vadovas), Mike’as Vishnevsky (specialiųjų projektų vadovas) ir Sarah Clarke (rinkodaros vadovė).

Redakcijos politika

„The Coin Telegraph“, panašiai kaip ir kitos ten esančios žiniasklaidos priemonės, tariamai siekia išlaikyti nepriklausomą ir labai objektyvią redakcijos politiką, kuria bandoma išryškinti pagrindinius faktus, slypinčius už bet kokių istorijų, kurias bendrovė nusprendžia aprėpti. Pagal svetainės redakcinę politiką, ji remiasi „aistra teikti nešališkas naujienas, išsamią analizę, išsamias kriptovaliutų kainų diagramas, įžvalgius nuomonės straipsnius, taip pat reguliarias ataskaitas apie socialinę transformaciją“. Kartu su gana dideliu „blockchain“ ir „cryptocurrency“ naujienų aptarimu skaitytojai galės rasti daugybę naujienų, apimančių naujoviškas sritis, pvz., Papildytą ir virtualią realybę, nanotechnologijas, kvantinius skaičiavimus ir kitas sritis..

Laiko jautrumas

„Coin Telegraph“ yra gerai įsitvirtinusi įmonė, kurią sudaro rašytojų, redaktorių ir vadybininkų komanda, kuri 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę skelbia daugybę istorijų. Kalbant apie svarbiausias naujienas, šias istorijas galima rasti „Coin Telegraph“ tinklalapyje iškart po to, kai ji nutrūksta, o įmonė sėkmingai įgyja vienos didžiausių naujienų svetainių industrijoje reputaciją..

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Coin Telegraph“ siūlo daugybę specialybės elementų, taip pat daugybę mokymų, pavyzdžiui, kaip naudoti „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kt., Įskaitant nuomones apie būsimus konkrečių kriptovaliutų kainų pokyčius ir dar daugiau..

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„Coin Telegraph“, užmezgusi gerą reputaciją kaip naujienų agentūra, ir visame pasaulyje platinamą rašytojų, redaktorių ir vadybininkų komandą, užtikrina, kad jos komanda dalyvautų daugybėje tarptautinių kriptografinių renginių, suteikdama jiems išskirtinę aprėptį. Bet kokias svarbiausias naujienas ir įvykius galite rasti „Monetų telegrafo“ svetainėje.

Socialinė žiniasklaida

Kalbant apie pranešimus ir veiklą socialiniuose tinkluose, daugumoje kitų kriptografinės erdvės naujienų daugiau dėmesio skiriama tiek „Twitter“, tiek „Telegram“. Priešingai, „Coin Telegraph“ yra viena iš nedaugelio naujienų platformų, kurios veikia daugelyje socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „Facebook“, „Twitter“, „Youtube“ ir net „Instagram“..

Šis platesnis požiūris į socialinę žiniasklaidą pasirodė gana sėkmingas „Coin Telegraph“ komandai; puoselėti daugiau nei 770 000 sekėjų, kurie yra padalinti per „Twitter“, su 440 000 stebėtojų ir 60 000 „Instagram“.

Vartotojo įrankiai

„Coin Telegraph“ svetainė gali pasigirti daugeliu naudingų įrankių, įskaitant išsamius vadovus, tokius kaip „Bitcoin 101“ ir dar daugiau, tam skirtame svetainės „Cryptopedia“ segmente. „Coin Telegraph“ taip pat sugeba pateikti patikimą kainų analizės vienetų skaičių. Apskritai „Coin Telegraph“ komanda siūlo gana daug vartotojų įrankių, palyginti su vidutine kriptografinių naujienų žiniasklaidos svetaine.

Programos mobiliesiems: Taip („iOS“ ir „Android“)

Didžiausia jėga

Viena didžiausių „Monetų telegrafo“ pusės stipriųjų pusių yra tai, kad ji turi labai nepriklausomą požiūrį į savo šifravimo, blokų grandinės ir technologijos aprėptį, tuo pačiu užtikrindama ją lengvai skaitomu formatu dėl aukštos personalo kokybės. rašytojų, redaktorių ir vadybininkų visame pasaulyje.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Pati svetainė turi lengvai atpažįstamą formatą ir spalvų gamą su geltonu, baltu ir juodu dizainu. Jo sąsajoje dar lengviau naršyti, nes tai yra vaizdams tinkamas tinklaraštis, lengvai prieinamos kategorijos. Vartotojai gali lengvai apsilankyti svetainėje, rasti svarbiausias dienos ir savaitės istorijas. Arba vartotojai taip pat gali pasirinkti tam tikras kategorijas naršymo juostoje svetainės viršuje, įskaitant funkcijas, kainų analizę, rinkodaros įrankius ir pramonės naujienas..

Apžvalga

„Coin Telegraph“ yra žinoma kaip viena didžiausių pasaulyje kriptografinių ir „blockchain“ naujienų svetainių ir sulaukė populiaraus stebėtojų skaičiaus. Įkurta 2013 m., „Coin Telegraph“ komanda turi gana ilgą istoriją, kai visą parą, 7 dienas per savaitę dalijasi naujienomis kriptografijos ir „blockchain“ erdvėse..

„Coin Telegraph“ buvo įkurta 2013 m. Niujorke ir nuo to laiko sugebėjo susikurti tvirtą reputaciją. Nors pačios svetainės būstinė išlieka Niujorke, joje yra rašymo komanda, įsikūrusi visame pasaulyje, įskaitant San Franciską, Memfį, Kanadą, Londoną, Paryžių, Romą, Madridą, Keiptauną, Johanesburgą ir Rygą. Jos rašytojų, redaktorių ir valdymo komandos nariai yra aiškiai rodomi pagrindinėje „Coin Telegraph“ svetainėje, todėl daug lengviau sužinoti, kas susijęs su nagrinėjama įmone..

Vienas iš įdomių „Coin Telegraph“ atributų yra labai ryškus meno stilius, spalvų gama ir svetainės išdėstymas. „CoinTelegraph“ gali pasigirti gana kvalifikuota grafikos dizainerių komanda, kuri kasdien skelbia daugybę labai spalvingų ir unikalių meno kūrinių kiekvienai savo naujienai. Paprastai kiekviename iš antraštės vaizdų svetainėje yra dedikuotas grafinis menas, kuriame apibendrinami pagrindiniai nagrinėjamos istorijos atributai. Kiekvienas „Coin Telegraph“ komandos narys iš rašytojų, redaktorių ir valdymo komandos narių turi savo unikalų avatarą kaip savo profilio nuotrauką.

Kalbant apie savo nepriklausomybę, „Coin Telegraph“ bendrovė, atrodo, yra privati ​​įmonė. Atrodo, kad įmonė neturi jokių viešų ryšių su savo interesais, pavyzdžiui, rizikos kapitalo įmonėmis ar „blockchain“ įmonėmis. Kiek šiuo metu galima pasakyti, „Coin Telegraph“ yra nepriklausoma kriptografinių naujienų žiniasklaidos kompanija, kuriai priklauso daugybė žurnalistų, pasišventusių pranešti apie naujausias naujienas, įvykius ir istorijas.

„Coin Telegraph“ taip pat deda bendras pastangas skelbdama įvairius vadovėlius, „blockchain“ ir „cryptocurrency“ vadovus, tokius kaip kainų analizė ir kitokios informacijos apie naujausius įvykius visoje kriptografinėje erdvėje. Šie vadovai ir šaltiniai leidžia daug lengviau išmokti bet kokį dalyką, kurį norėtumėte sužinoti apie „Bitcoin“ ir ne tik. Taigi, jei esate skaitytojas, norintis pirmą kartą pasinerti į kriptografijos pasaulį ir nežinote, nuo ko turėtumėte pradėti, „Coin Telegraph“ vadovai tikrai yra gera vieta pradėti.

„Coin Telegraph“ taip pat sugebėjo savo specialiame „YouTube“ kanale paskelbti įprastą vaizdo įrašų turinį, pavyzdžiui, dokumentinius filmus. „Coin Telegraph“ yra viena iš nedaugelio šifravimo priemonių, naudojančių „YouTube“ kaip turinio kelią. Tai apima daugybę dokumentinių filmų, tokių kaip „Blockchain Island“, kuriame kalbama apie Maltos įdiegtą „blockchain“ technologiją, taip pat „blockchain“ ir „cryptocurrency“ reglamentai, kurie leido jai tapti pagrindiniu žaidėju erdvėje. Šie vaizdo įrašai iš tikrųjų „Coin Telegraph“ pavertė vienu pagrindinių žaidėjų.

Visame savo žiniasklaidos kanalų skaičiuje „Coin Telegraph“ ypatingą dėmesį skiria numatytai auditorijai. Savo „Instagram“ kanale ypatingas dėmesys skiriamas kai kuriems puikiems užsakomiesiems kūriniams, kuriuos naudoja „Coin Telegraph“ komanda, taip pat pasidalijant keliais memais. Jo „YouTube“ kanale yra daugybė dokumentinių filmų ir interviu, kuriuose aptariamas „blockchain“ technologijos ir kriptovaliutos poveikis, taip pat daugybė naujienų ir analizės. Specialus „Facebook“ puslapis taip pat dalijasi daugeliu įvaizdžiui palankių straipsnių, skirtų bendrinti jūsų socialiniame tinkle. Galiausiai, „Twitter“ paskyroje yra daugybė aktualių naujienų.

Apibendrinant galima teigti, kad „Coin Telegraph“ yra viena iš pirmaujančių kripto naujienų svetainių ir žiniasklaidos priemonių dėl tam tikrų priežasčių. Nuo 2013 m. Įmonei pavyko sukurti reputaciją, kai savo svetainėje ir įvairiose socialinės žiniasklaidos priemonėse buvo skelbiama daug aukštos kokybės turinio. Bendrovė skiria laiko unikalių grafinių vaizdų su kiekviena savo istorija paskelbimui. Bendrovė taip pat labai aktyviai dalyvauja įvairiuose pramonės renginiuose ir konferencijose tarptautiniu mastu. Dėl visų šių priežasčių „Coin Telegraph“ ir toliau pristato save kaip vieną iš didžiųjų namų vardų kriptografinių ir „blockchain“ naujienų visame pasaulyje pasaulyje..

„Bitcoin Exchange“ vadovas

 • Antraštės per dieną: 25–40
 • Alexa Reitingas: 54 000
 • Pradžios data: 2017 m. Birželio mėn
 • Savininkas: asmeninė nuosavybė

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 4 100
 • Telegrama: 4 200
 • „Facebook“: 3 233
 • „Instagram“: 2 557

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Atrodo, kad visi autoriai turi patirties kuriant su kriptografija susijusį naujienų turinį su biografijos ir profilio nuotraukomis. Autoriai gerai susieja su išoriniais šaltiniais ir socialinės žiniasklaidos ištekliais, kad papildytų naujausius tyrimus ir naujienas.

Vykdomoji komanda

Širazas Jagati

Redakcijos politika

Panašu, kad „BitcoinExchangeGuide“ redakcijos politika laikosi to paties pavyzdžio, kaip ir daugelis kitų erdvės žaidėjų. Jis yra susietas šoninėje juostoje, taip pat su pačiu naujienų pranešimu, paprastai ir glaustai suprantant, kaip pateikiamos ir skelbiamos jų naujienos. Priežastis, kodėl „BEG“ pasisekė, yra nuoseklumas ir kiekis skelbiant antraštes su titrais ir tinkamais vaizdais.

Laiko jautrumas

Kaip minėta, „Bitcoin Exchange Guide“ specializuojasi rašyti bent 25–45 pranešimus per dieną, maždaug 2 kartus daugiau nei dauguma kitų svetainių kasdien.

Per daug skelbimų? Ne, atrodo, kad yra trys reklamjuostės, tai yra maždaug pusė kitų žemiau paminėtų.

Per daug pranešimų spaudai? Ne, labai mažai, atsižvelgiant į tai, ką jie gali išleisti, palyginti su kitų kategorijų svetainėmis.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

Nors atrodo, kad renginių aprėptis yra kažkas, į ką jie nori sutelkti dėmesį, iš savo ilgų susietų vadovų, jų tikroji specialybė kyla iš kriptografinio „twitter“, „reddit“ ir visos ekosistemos šveitimo rašant apie tokius dalykus kaip „YouTube“ vaizdo įrašai, „Podcast“ suskirstymai ir kelių prekybos derinimas analitiko perspektyva.

Reputacija: 8/10

Renginių aprėptis

Didžioji jų renginių aprėptis tenka žiūrint ir peržiūrint tai, kas pasakyta daugelyje renginio vaizdo įrašų, paskelbtų internete.

Socialinė žiniasklaida

Panašu, kad „Twitter“ ir telegrama yra jų aktyviausi kanalai turinio sindikavimui ir kasdieniams atnaujinimams.

Vartotojo įrankiai

Svetainė yra gana vanilinė vartotojo pritaikymo ar naudojamų įrankių požiūriu. Geriausi vartotojo įrankiai yra ilgi išsamūs vadovai apie visus pagrindinius kripto ekosistemos ramsčius ir pagrindinius elementus.

Programos mobiliesiems: Taip („iOS“ ir „Android“)

Didžiausia jėga

Ilgos antraštės ir daug jų kasdien.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Labai paprasta ir paprasta svetainė su vaizdais, pavadinimais, subtitrais ir rodomu turiniu.

Apžvalga

Mes labai greitai atnaujinsime „BitcoinExchangeGuide“ šifravimo naujienų apžvalgą.

UºŠiandien

 • Vidutinės antraštės per dieną – 10–20
 • Bendras „Alexa“ reitingas – # 36408

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 31 000
 • Telegrama: 3000
 • „Facebook“: 8 250

„U.Today“ buvo oficialiai įkurta 2017 m., O jos biurai yra Brukline, Niujorke ir yra privati ​​įmonė.

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Iki šiol „U.Today“ sudaro viena didžiausių įdarbintų komandų kriptografinės terpės erdvėje; susideda iš daugybės rašytojų ir redaktorių visame pasaulyje. Šis aukštas darbuotojų skaičius turi daug prasmės, atsižvelgiant į tai, kad įmonė užtikrina nuolatinį dalyvavimą daugelyje kriptovaliutų ir „blockchain“ renginių.

Pasak svetainės, tiksliau, tai yra puslapis apie mus, yra daugiau nei 50 asmenų, kurie tam tikru mastu yra pažymėti kaip „redaktorius“ arba „rašytojas“. Tas pats rašytojų fondas turi begalę skirtingų sričių ir įgūdžių sričių, tokių kaip pagrindiniai finansai, ir verslui. Kiekvienas iš šių autorių gali pasigirti gana įspūdinga savo biografija, apimančia jų profesinę ir akademinę aplinką, patirtį ir galimas ar faktines sąsajas su konkrečiomis kriptomis..

Iš tikrųjų tai yra gana malonus gryno oro kvapas, kad rašytojai turi tiek daug skaidrumo, todėl tai tikrai yra teigiamas teiginys svetainei. Šie rašytojai padidina šį skaidrumą pridėdami savo socialinės žiniasklaidos profilius, kur tik įmanoma.

Kaip minėta anksčiau, šis „U.Today“ vardu dirbančių rašytojų būrys yra visame pasaulyje, todėl visa svetainė gali būti įspūdingai aprėpta praktiškai kiekviename pasaulio regione. Apibendrinant galima pasakyti, kad „U.Today“, kaip naujienų platformos, rašymo komanda yra viena iš, jei ne pati plačiausia ir įvairiausia, veikianti kriptografinių naujienų žiniasklaidos srityje..

Vykdomoji komanda

Šiuo metu, kiek žinome, vienintelis vykdantysis narys yra Cyrisas Gilsonas, kuris yra įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius nuo pat platformos įkūrimo..

Redakcijos politika

Bendrovė būtinai išdėstė šią redakcijos politiką ir padarė ją plačiai prieinamą savo puslapyje „Apie mus“. Šiame segmente įmonė taikliai apibūdina save kaip „pasaulinę žiniasklaidos organizaciją, siekiančią padėti suprasti naujos kartos technologijas ir jų ateitį visuomenei“.

Nors įmonė yra pasiryžusi pranešti apie naujausias naujienas, diskusijas ir nuodugniai analizuoti, kas vyksta kriptografijos ir blokų grandinėje, U.Today taip pat siekia laikytis „pagrindinių mąstymo, tikslumo, tikslumo žurnalistinių vertybių ir laikytis jų. ir savarankiškumas “, taip pat ketindamas suteikti savo auditorijai veiksmingą priemonę„ informuoti, šviesti, bendradarbiauti ir palaikyti geresnę praktiką, kad būtų naudinga visiems “.

Nors šių vertybių laikosi daugybė rašytojų ir redaktorių, pati naujienų platforma priima remiamą turinį, taip pat mokamus trečiųjų šalių pranešimus spaudai. Bendrovė aiškiai nurodė, kad leis reklamuotojams, norintiems naudotis svetaine, taip pat mokėti papildomai, kad jų turinys nebūtų pažymėtas kaip „remiamas“ ar „Pranešimas spaudai“.

Laiko jautrumas

Palyginti su kitomis ten esančiomis naujienų platformomis, „U.Today“ komanda stengiasi kasdien paskelbti didesnį nei vidutinis pranešimų skaičių, o tai leidžia vartotojams visame pasaulyje atsilikti nuo naujausių naujienų pranešimų ir ekspertų analizių visame pasaulyje. kriptovaliutų ir blokų grandinės.

Pasak platformos, ji kasdien skelbia ne daugiau kaip 20 antraščių, o pati įmonė yra linkusi greitai reaguoti į didelius ir aktualius naujienų pranešimus, kai jie įvyksta. Įsikūręs ir įsikūręs Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose paprastai būna šališkas ataskaitų teikimas ir leidyba pagal darbo valandas. Vis dėlto įmonė vis labiau siekia pasaulinės auditorijos, reguliariai skelbdama žinutes per visą savaitę.

Per daug skelbimų: Ne

Per daug pranešimų spaudai: Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„U.Today“ rengia platų straipsnių asortimentą, pradedant naujienomis, finansinėmis prognozėmis ir analize, taip pat reguliariai atnaujinant istorijas. Be to, svetainėje taip pat yra daugybė nuomonių straipsnių, išsamių vadovų ir produktų apžvalgų. Nors plačiai laikomi nuomonės straipsniais, tuos pačius straipsnius dažniausiai sudaro kainų prognozės, taip pat vykstančių ar būsimų pradinių monetų pasiūlymų analizė..

Kartu su šiomis nuomonėmis ir analitiniais straipsniais, „U.Today“ skyriuje „Gidai“ yra daugybė išsamių vadovų. Tai apima monetas, pagrįstas konkrečiomis monetomis, „WikiCoin“, išsamius patarimus, kaip pradėti naudotis kriptografiniu pasauliu („CryptoTips“), „Trading“ ir „Exchange Guides“. Šiame skyriuje pateikiamos įžvalgos apie visus aspektus, būtinus tiek pradedantiesiems, tiek prekybininkams veteranams.

Gidai apima tokius straipsnius kaip „Geriausios„ Litecoin “piniginės“ ir „8 populiariausi„ Blockchain “kursai visame pasaulyje“..

Reputacija: 9/10

Renginių aprėptis

U.Today buvo labai aktyvus įvykių pusėje kriptos ir blockchain. Patikimai jose dalyvavęs tiek JAV, tiek tarptautiniu mastu. Renginio metu ir jo metu svetainės rašymo komanda aiškiai stengsis apklausti pagrindinius vadovus ir įtaką darančius asmenis, susijusius su atitinkamu įvykiu. Bendrovė taip pat stengiasi atnaujinti ilgalaikių įvykių kalendorių, kad vartotojams būtų pranešta, kuriuose dalyvaus jos komanda..

Dėl to tai reiškia, kad U.Today gali pasigirti gana stipria įvykių aprėptimi, kiek tai susiję su kriptovaliuta ir „blockchain“ naujienomis.

Socialinė žiniasklaida

„U.Today“ kartu su labai aktyviu vaidmeniu renginių ir konferencijų pasaulyje įrodė, kad yra labai aktyvi „Facebook“, „Twitter“ ir „Telegram“, o tai suteikia daugiau nei 65 000 papildomų stebėtojų. Tie patys socialinės žiniasklaidos atnaujinimai apima nuorodas į naujus ir amžinai žalius straipsnius, kurie naujai paskelbiami pagrindinėje svetainėje.

Vartotojo įrankiai

„U.Today“ turi nemažai internete paskelbtų vadovų, įskaitant geriausios piniginės rinkimo vadovus. Svetainės viršuje yra kainų žymeklis, kuriame pateikiamos geriausios kriptovaliutos, jų dabartinės kainos ir kasdieniai judėjimai. Be to, „U.Today“ nėra jokių vartotojo įrankių. Pagrindinis dėmesys skiriamas naujienų pranešimams.

Programos mobiliesiems: Ne

Didžiausia jėga

Laiku pateikiamos, dažnai atnaujinamos kripto naujienos ir analizė iš visame pasaulyje platinamos rašytojų komandos, turinčios patirties visoje kripto erdvėje, įskaitant naujienas, analizę, kainų prognozes ir apžvalgas

Vartotojo sąsaja ir dizainas

„U.Today“ yra profesionaliai atrodantis baltos, pilkos ir juodos spalvų gamos dizainas. Naujausios naujienos pateikiamos puslapio viršuje, o po jų – žemiau. Apskritai, U.Today, atrodo, palaiko minimalistinį vartotojo sąsają, kuri pabrėžia tekstą, o ne vaizdus, ​​leidžiant vartotojams sutelkti dėmesį į naujienas, o ne bombarduoti nuotraukomis.

Apžvalga:

Prieš tai vadinant „U.Today“, jis iš pradžių veikė kaip „CryptoComes.com“. Nors domenas ir vardas buvo naudojami šiuo metu, naujienų straipsnius jis pradėjo skelbti tik 2018 m. vasario mėn. Po šio laiko jis oficialiai buvo pavadintas „U“. Šiandien su įmonė nuo to laiko juda iš stiprybės.

Pačią įmonę, įsteigtą Brukline, Niujorke, iš pradžių įkūrė buvęs „CoinTelegraph“ vyriausiasis redaktorius Cyrilas Gilsonas. Iki šios dienos „U.Today“ ir jos įkūrėjas toliau rašo progines naujienas apie visą svetainę. Nors tai yra gana retas atvejis, didžiąja dalimi atliktų raštų rūpinasi gana įvairūs darbuotojai.

Kalbant apie personalo reikalus, „U.Today“ iš tikrųjų turi rekordą, kai kalbama apie daugybę darbuotojų, kurie prisideda kaip redakcijos ir naujienų komandos nariai. Pasak pačios bendrovės, „U.Today“ įmonės puslapyje „Apie“ gali pasigirti daugiau nei 50 rašytojų ir redaktorių. Tai taip pat apima daug žmonių visame pasaulyje, turinčių įvairesnių įgūdžių, patirties tiek akademiniu, tiek profesiniu požiūriu ir turinčių įvairius darbo įsipareigojimus. Pavyzdžiui, kai kurie iš šių narių prisideda kasdien, o kiti pateikia vieną straipsnį per mėnesį ar savaitę.

Apskritai rašytojų ir redaktorių komanda, kurią ji turi, yra žinomi kaip patys įvairiausi ir kvalifikuoti visame kripto naujienų žiniasklaidos pasaulyje, kuris. leidžia bendrovei apimti platų renginių spektrą iš visų pramonės sričių ir iš viso pasaulio, tuo pačiu užtikrinant, kad kiekvienas straipsnis yra ekspertinis.

U.Today labai gerai užtikrino aukštą standartų sistemą. kai kalbama apie žurnalistinę praktiką ir kad jos rašytojai ir redaktoriai jų laikytųsi. Įmonė visada būtinai kruopščiai nurodo šaltinius, kuriuos ji nurodo, pavyzdžiui, puikiai skyrė laiką ir pranešė naujienoms labai objektyviai. Kiek galima pastebėti, U.Today tvirtai palaikė savo žurnalistinį objektyvumą ir nepareiškė jokio akivaizdaus šališkumo bet kurios konkrečios „blockchain“ bendrovės ar kriptovaliutos atžvilgiu..

Jei yra vienas skundas, kurį galima panaudoti įmonei, tai yra faktas, kad asmeninė ar fiskalinė jos rašytojų motyvacija niekada nėra visiškai atskleidžiama svetainėje. Tai reiškia miniatiūrinius profilius, kuriuos kiekvienas rašytojas ir redaktorius turi svetainėje, nes jie niekada nenurodo jokių realių investicijų į kriptovaliutas. Tačiau, kiek galima nustatyti, U.Today kaip platforma buvo tvirta išlaikant politinį ir ataskaitų objektyvumą šifravimo ir „blockchain“ erdvėje apskritai.

Vienas iš kitų dalykų, kuris paprastai skiria U.Today nuo kitų rūšių naujienų, yra jo pramonės ryšiai. Bet tai neturi įtakos taip, kaip jūs manote. Nors svetainė turi gerus ryšius, ji jas naudoja tik norėdama gauti išskirtinius interviu. Nors kiti ten esantys naujienų skyriai linkę pranešti apie naujausias žinias, U.Today eina dar toliau, pateikdamas naujausias naujienas, pateikdamas analizę ir informuotus pagrindinių erdvės asmenų interviu..

Jei yra vienas esminis klausimas, kurį reikia iškelti aptariant U.Today, tai. tai, kad jis gali pasigirti gana įdomiu požiūriu į pranešimus spaudai ir remiamą turinį. Bendrovė pati yra žiniasklaidos rėmėjai, turintys trijų skirtingų rūšių mokamą turinį per savo svetainę. Pirmasis ir antrasis iš jų yra atitinkamai „Standard“ (200 USD) ir „Premium“ (400 USD) sprendimai. Tačiau įtarimų dažniausiai kelia „News Coverage“ (250 USD) pasirinkimas. Avertiseriai, pasirinkę trečią iš jų galimybę, galės savo turinį rodyti svetainėje be jokių „Sponsored“ ar „Press Release“ žymių, leisdami jiems pasirodyti kaip paprastos naujienos..

Nepaminėtas faktas, kad tai darydami šie rėmėjai. gali patekti į pirmojo puslapio viršų, taip uždirbdamas dar šiek tiek laiko dėmesio turiniui. U.Today, palyginti su bet kokiomis kitomis naujienų rūšimis ten, yra viena iš nedaugelio, siūlančių tokio pobūdžio paslaugas, tačiau leidžianti reklamuotojams mokėti daugiau, kad įsitikintų, jog jie nėra priskirti kategorijai „Rėmėjai“.

Apibendrinant galima pasakyti, kad U.Today iš tikrųjų yra viena iš autoritetingesnių naujienų žiniasklaidos priemonių, esančių kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvėje. Šis faktas yra dar įspūdingesnis, atsižvelgiant į santykinį bendrovės „jaunimą“, palyginti su kitomis ten esančiomis naujienų svetainėmis. Santykinis jaunimas taip metamas į šalį, kol kas jis jau spėjo ten įsitvirtinti kaip pasaulinis, labai gerbiamas naujienų šaltinis. Be to, bendrovė turi maždaug 27 000 „Alexa“ reitingą ir iš tikrųjų sugeba reitinguoti daug aukščiau nei daugelis konkurentų ten, kai kalbama apie žiniasklaidos srautą.

Palaikomas įvairių rašytojų ir redaktorių visame pasaulyje, U.Today, atrodo, yra labai gerai pasirengęs ir toliau dominuoti šifravimo ir „blockchain“ naujienų pasaulyje – nepaisant kai kurių jau aptartų nedidelių klausimų.

DEKRIPTAS

 • Healinai per dieną: 5-10
 • Alexa reitingas: # 11655000

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Autoriai išvardijami pagal vardą ir pavardę po kiekvienu straipsniu, kartu pateikiama trumpa vieno ar dviejų sakinių biografija, apibendrinanti rašytojo įgūdžius, kilmę ir patirtį. „Decrypt Media“ taip pat pabrėžia autoriaus kriptografinius fondus, kur tai tinkama. Apskritai „Decrypt Media“ turi talentingą ir patyrusią rašymo komandą, kuri yra glaudžiai susijusi su keletu didžiausių vardų kriptografinėje erdvėje. Yra priežastis, dėl kurios „Decrypt Media“ rašytojai gali saugoti interviu su kriptografinių A sąrašų sąrašais, tokiais kaip Vitalik Buterin, Roger Ver, Craig Wright ir John McAfee. „Decrypt Media“ po kiekvienu straipsniu aiškiai nurodomi visi autoriai pagal vardą ir pavardę, nors nėra konkretaus puslapio „Mūsų komanda“, kur galėtumėte daugiau sužinoti apie įmonės rašytojus kaip visumą..

Vykdomoji komanda

Joshas Quittneris (vienas iš įkūrėjų, redakcijos direktorius), Mattas Hussey (redaktorius) ir Guillermo Jimenezas (redaktorius).

Redakcijos politika

„Decrypt Media“ finansuoja „ConsenSys“. Suprantama, kad kai kurie kriptografinės bendruomenės nariai jaudinasi bet kuriuo metu, kai pagrindinė „blockchain“ įmonė yra tiesiogiai prijungta prie žiniasklaidos priemonės. Tačiau „Decrypt Media“ yra visiškai skaidrus dėl savo ryšio su „ConsenSys“. Puslapyje „Apie“ aprašoma, kaip įmonė yra pasiryžusi pristatyti gerą žurnalistiką, nepaisant to, kad ją finansuoja „blockchain“ technologijų milžinė. „Nors mus finansuoja Brooklyn, NY įsikūręs inkubatorius„ ConsenSys “, mes esame redakciniu požiūriu nepriklausomi ir egzistuojame tik tam, kad sudėtingos technologijos būtų suprantamos visiems žmonėms“, – aiškina oficiali svetainė. Kitas pagrindinis redakcijos politikos tikslas yra „suteikti skaidrumo ir atskaitomybės erdvėje“, kartu suteikiant platformą „geriems veikėjams“, įskaitant verslininkus ir įmones, kuriančias „teigiamą socialinį poveikį“ turinčius produktus. „Decrypt Media“ taip pat siekia aprėpti platų istorijų spektrą, įskaitant politiką, meną, kultūrą, technologijas, švietimą ir naujienas.

Laiko jautrumas

Panašu, kad „Decrypt“ komanda daugiausia įsikūrusi Londone ir Niujorke, todėl bendrovė daugiausiai istorijų skelbia įprastomis JK ir JAV darbo valandomis. Tačiau „Decrypt“ daugiau dėmesio skiria nuodugnios analizės skelbimui, o ne visą parą teikiamoms naujienoms.

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Decrypt“ išryškina keletą specialių straipsnių, nuomonių straipsnių ir vadovų internete tiek pagrindinėje „Decrypt“ svetainėje, tiek per jos „LitePaper“ mokymosi platformą. „LitePaper“ skirta mokyti vartotojus apie pagrindines blokų grandinės, kriptovaliutos ir decentralizuotų technologijų ypatybes..

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„Decrypt Media“ paprastai būna labai gerai aprėpta renginių. Tiesiogiai prisijungę prie „ConsenSys“ ir įsikūrę Brukline, „Decrypt Media“ gali lengvai pateikti svarbiausių įvykių, vykstančių kriptografinėje erdvėje, analizę, įskaitant daugumą svarbiausių kriptografinių įvykių Niujorke. Tačiau „Decrypt“ neturi didelės tarptautinės rašytojų komandos, todėl jie remiasi trečiųjų šalių pranešimais apie kai kuriuos svarbius kriptografinius įvykius visame pasaulyje.

Socialinė žiniasklaida

„Decrypt Media“ veikia pagrindinėse socialinės žiniasklaidos platformose, įskaitant „Facebook“ ir „Twitter“. Iššifruokite abu socialinius kanalus kelis kartus per dieną, daugiausia susiedami su istorijomis savo oficialioje svetainėje. Nors „Decrypt“ tarp „Facebook“ ir „Twitter“ puslapių turi tik apie 1000 sekėjų, įmonė vis dar yra gana nauja.

Vartotojo įrankiai

„Decrypt Media“ daugiausia dėmesio skiria naujienų pranešimams. Pagrindinis „Decrypt“ pasiekiamas vartotojo įrankis yra „LitePaper“ mokymosi platforma.

Programos mobiliesiems: Ne

Didžiausia jėga

Nepriklausomas, reguliariai atnaujinamas kriptografinių naujienų tinklaraštis, neturintis akivaizdžių ryšių su pagrindiniais kriptografijos investuotojais, kriptovaliutų bendrovėmis ar kitais interesų konfliktais.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

„Decrypt Media“ turi standartinį, įvaizdžiui pritaikytą tinklaraščio dizainą, kurio puslapio viršuje yra pateikiamos istorijos. Rašytojų vardai aiškiai nurodyti eilutėse. „Decrypt“ logotipas yra juodas, baltas ir minimalistinis. Toliau svetainėje yra nuorodos į pagrindinių kriptografinių projektų vadovus. Užuot pateikęs tik naujausias naujienas, „Decrypt Media“ pateikia išsamius vadovus priekyje ir centre. Apskritai „Decrypt Media“ oficiali svetainė yra švari ir tvarkinga, tuo pačiu pabrėždama naujausias naujienas.

Apžvalga

„Decrypt Media“ yra Brukline, Niujorke įsikūrusi žiniasklaidos įmonė, sukurta siekiant pateikti svarbiausią žurnalistiką ir analizę visiems lengvai suprantamu būdu. Žiniasklaidos bendrovę finansuoja „ConsenSys“, „blockchain“ technologijų milžinė ir „Ethereum“ kūrėjas, taip pat įsikūręs Brukline. Nepaisant tiesioginio ryšio su „ConsenSys“, „Decrypt Media“ teigia esanti redakciniu požiūriu nepriklausoma. Jie stengiasi išlaikyti gerą žurnalistikos praktiką, kartu pranešdami apie politiką, menus, kultūrą, technologijas, švietimą ir naujausias naujienas. Kartu su vieta Brukline „Decrypt“ taip pat turi biurą Londone.

„Mes esame profesionalių žurnalistų redakcija, pasižyminti rafinuota perspektyva ir norinčia suteikti skaidrumo ir atskaitomybės erdvėje“, – aiškina oficiali svetainė. „Mes taip pat norime suteikti platformą„ geriems veikėjams “, kurie pirmauja geriausios verslo praktikos pavyzdžiais, ir apibūdinti verslininkus bei projektus, kurie siekia teigiamo socialinio poveikio.“

Kitaip tariant, užuot sutelkęs dėmesį tik į visas pagrindines „blockchain“ naujienas, „Decrypt Media“ taip pat nori pabrėžti „blockchain“ ir „crypto“ kompanijas, kurios bando daryti teigiamą poveikį.

„Decrypt Media“ nėra didžiausias ar daugiausiai žmonių parduodamas kriptografinių naujienų žiniasklaidos tinklaraštis, esantis šalia „Alexa“ reitingo internetinių svetainių. Tačiau „Decrypt Media“ buvo paleista tik 2018 m., Todėl ji tapo vienu naujausių kripto scenos narių, todėl ji neturi beveik vienodų savo didesnių ir labiau įsitvirtinusių konkurentų įrašų. Taip pat svarbu pažymėti, kad „Decrypt Media“ daugiau dėmesio skiria nedidelio skaičiaus aukštos kokybės tinklaraščio įrašų paskelbimui per dieną, o ne daugybei „copy / paste“ stiliaus tinklaraščio įrašų. Daugelyje dienų svetainėje skelbiama mažiau nei 10 pranešimų. Tačiau daugelyje pranešimų yra nuodugni naujausių „blockchain“ technologijos pažangių analizė arba giluminis pasinerimas į pagrindinius projekto pagrindus: jie nepadaro kainų pokyčių ar madų..

Mes taip pat vertiname populiarų „Daily Debrief“ apie „Decrypt“, kuriame pateikiamos kelios svarbiausios naujienos, šiandien rodančios antraštes iš visos pramonės. „Daily Debrief“ galima pristatyti į jūsų el. Pašto dėžutę arba skaityti internete. Kiekvienas įrašas apima 4-5 pagrindines istorijas, kuriančias naujienas kriptografijos pasaulyje.

Svarbu pažymėti, kad „Decrypt Media“ oficialiai sudaro du atskiri dalykai, įskaitant „Decrypt“, šifravimo naujienų žiniasklaidos svetainę, apie kurią mes čia diskutavome, ir „LitePaper“, žiniomis paremtą mokymosi platformą, išryškinančią blokų grandinės, šifravimo ir decentralizuotos technologijos vadovus..

Tačiau pagrindinis „Decrypt Media“ privalumas yra puiki rašymo komanda. „The Decrypt“ komandoje yra apdovanojimų pelniusių žurnalistų, tokių kaip Matt Hussey, buvęs „The Next Web“ vyriausiasis redaktorius, kartu su buvusiu „Fortune“, „Time“ ir „Newsday“ rašytoju bei redaktoriumi Joshu Quittneriu. Tuo tarpu tokie rašytojai, kaip Timas Copelandas, apklausė Vitaliką Buteriną, Rogerą Verą, Johną McAfee, Craigą Wrightą ir kitas aukšto lygio kriptografijos įžymybes. Apskritai, rašymo komanda yra pasiekusi ir patyrusi tiek kriptografiniame pasaulyje, tiek už jo ribų.

Nuo pasirodymo 2018 m. „Decrypt“ sutelkė dėmesį į paprastą tikslą: „iššifruoti“ kriptografijos, decentralizavimo ir blokų grandinės pasaulį, kad skaitytojai galėtų lengvai suprasti tikrąjį šių augančių technologijų poveikį. Populiarūs įrašai, tokie kaip „The Daily Debrief“, puikiai apibendrina svarbiausias šių dienų kriptografinio pasaulio istorijas, o „Rockstar“ rašymo komandoje yra keletas labiausiai pasiekusių rašytojų. „Decrypt“ buvo paleista tik 2018 m. Ir neturi tų pačių pasekėjų kaip kai kurie didesni konkurentai, tačiau jis ir toliau auga kaip viena iš 10 ar 15 pirmaujančių kripto naujienų žiniasklaidos svetainių internete..

NewsBTC.com

 • Antraštės per dieną: nuo 10 iki 20
 • Alexa reitingas: # 21197

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 39 000
 • Telegrama – 3 601
 • „Facebook“ – 21 978
 • „YouTube“ – 12 200

Pati įmonė buvo įkurta dar 2013 m. Spalio mėn., NewsBTC.com buvo ir vis dar yra privačios nuosavybės teise.

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Rašytojai kartu su pagrindiniais bendrovės vykdomosios komandos nariais yra išvardyti kartu su visu vardu ir pavarde bei jų socialinės žiniasklaidos profiliais. Kiekviename iš šių profilių yra glaustas informacijos apie šiuos asmenis kiekis, taip pat jų profesinė ir akademinė patirtis, taip pat kriptovaliutų turimos atsargos, kurias jie gali turėti.

Komanda apskritai nėra tokia reikšminga, kaip kiti ten esantys verslai, tačiau ji išlieka gana kompaktiška ir dinamiška komanda. Nuo šios dienos „NewsBTC“ komandos puslapį sudaro daugiau nei 10 skirtingų komandos narių, tokių kaip rašytojai, redaktoriai ir vykdomieji jos komandos nariai..

Vykdomoji komanda

Generalinis direktorius – Samuelis Rae, vyriausiasis redaktorius – Martin J. Young, verslo plėtros vadovas – Jayamand Sagar, vyresnysis generalinis redaktorius – Brianas Yimas, įmonės operacijų vadovas – Yashu Gola, socialinės žiniasklaidos vadovas – Himadri Saha, projekto vadovas – Anayoliy Krasovskiy, galiausiai vyresnysis rinkos analitikas – Aayushas Jindalas.

Redakcijos politika

NewsBTC.com puslapyje „Apie mus“ vartotojai gali susipažinti su tam tikra pagrindine informacija apie nagrinėjamą bendrovę dėl jos įsteigimo, taip pat redakcinės politikos, kurios laikosi jos rašytojų ir redaktorių komanda. Apibendrinant galima sakyti, kad „NewsBTC“ siekia būti nepriklausoma naujienų pranešimų vieta ir tai daro be jokio šališkumo.

“Mes darome viską, kad būtume vieni iš patikimiausių vardų bitkoinų naujienose”, kuris oficialioje svetainėje rodomas dėl jos misijos užtikrinti objektyvumą. Pati įmonė tvirtina, kad neperka jokių socialinių tinklų sekėjų. Redakciniu požiūriu, įmonė taip pat bando vengti straipsnių, naudojančių paspaudimus, naudojimas bandant gauti puslapių peržiūras. „Mes rašome apie bitkoino naujienas, nes mums patinka bitkoinas. Paprasta. “

Laiko jautrumas

Pati „NewsBTC“ svetainė yra reguliariai atnaujinama nuo 10 iki 10. 20 kartų per dieną kartu su naujienų naujienomis, įskaitant apžvalgas, ekspertų analizę, mokymo programas ir vadovus tiems, kurie yra nauji „blockchain“ ir „cryptocurrency“ erdvėse. Panašu, kad pati svetainė atnaujinama visą parą, be išeiginių. „NewsBTC“ yra vienas tiksliausių naujienų, kai reikia reaguoti į aktualiausias naujienas.

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„NewsBTC“ į savo „Švietimo“ segmentą įtraukia vis daugiau mokomosios medžiagos. Čia naujokai gali sužinoti viską ir viską, ką jiems reikės žinoti apie patekimą į kriptografinę erdvę. Tai apima „Bitcoin“ vadovus, tokius kaip kasyba, prekyba ir saugojimas, „Crypto“, „blockchain“, kasyba, tarp įvairių temų..

Svetainėje taip pat yra puslapis, kuriame aptariamas „Bitcoin“ teisėtumas ir perspektyvos apskritai, taip pat išsamus knygų, kurias vartotojai gali gauti daugiau informacijos, sąrašas. Taip pat yra daugybė įvairių įmonių, prekiaujančių kriptovaliutomis, monetų mainais, „blockchain“ veikiančiais kazino, brokeriais, sporto knygelėmis, pradinių monetų pasiūlymais ir daugybe kitų apžvalgų..

Apibendrinant galima pasakyti, kad „NewsBTC“ reiškia ne tik naujienų platformą, bet ir ją sudaro labai atsidavusių rašytojų ir redaktorių komanda, siekianti parašyti ir peržiūrėti visus šifravimo pasaulio aspektus.

Reputacija: 8/10

Renginių aprėptis

„NewsBTC“ komanda kartu stengiasi dalyvauti ir (arba) aptarti pagrindinius renginius, konferencijas ir forumus, vykstančius kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvėje iki šios dienos. Bendrovė nuolat atnaujina dalyvių sąrašą per „Renginių“ puslapį, kuris atnaujinamas tokiu pat punktualumu, kokį ji pasilieka savo naujienų skiltyje..

Socialinė žiniasklaida

„NewsBTC“ komanda yra labai aktyvi socialinėje žiniasklaidoje ir gali pasigirti gana įspūdinga kiekvienos iš šių platformų sekėja, ypač lyginant su kitomis prekybos vietose. Rašymo metu jis gali pasigirti dešimtimis tūkstančių „Youtube“, „Twitter“ ir „Facebook“ stebėtojų bei gerbėjų, taip pat nuolatine ir ištikima bendruomene tiesioginių pranešimų platformoje – „Telegram“..

Bendrovė patikimai skelbia straipsnius ir periodinius atnaujinimus tiek svetainėje, tiek socialinių tinklų kanaluose, kad sekėjai būtų informuoti. Savo „YouTube“ kanaluose „NewsBTC“ stengėsi paskelbti daugiau vaizdo įrašų turinio.

Vartotojo įrankiai

„NewsBTC“ yra daugybė įrankių, kuriuos „NewsBTC“ turi savo vartotojams, įskaitant įvairias mokymo programas, platformų apžvalgas, išsamius vadovus ir kitus įrankius. Platforma turi naudingo turto pradedantiems investuotojams. taip pat; įskaitant kainų analizės įrankius, rinkos informacijos išteklius, taip pat finansines diagramas, kurios leidžia jums paspartinti nuolatinį našumą iš konkrečių kriptoskopų erdvėje.

Programos mobiliesiems: Ne

Didžiausia jėga

Bendrovė išpopuliarėjo dėl savo, kaip nepriklausomos, tačiau privačios įmonės, pozicijos, kuri reguliariai skelbia objektyvias naujienas daugiau nei 6 metus.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Aptariamas tinklaraščio dizainas susideda iš gana profesionalaus spalvų padėklo, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos spalvos antraštės, ir kieto baltos spalvos kontrasto. Naujienos, rodomos pirmajame puslapyje, lengvai rodomos su kiekviena atskiru antraštės atvaizdu. Kiekviena apžvalga, kurią įmonė priima, pvz., Apie kriptografinius mainus, rodomos to paties puslapio šone.

Toje pačioje antraštėje yra skirtukas, leidžiantis lengvai pasirinkti kitas kategorijas toje pačioje svetainėje, kad galėtumėte greitai ir lengvai naršyti.

Apžvalga

„NewsBTC“ iš pradžių buvo įkurta 2013 m. Londone ir iš tikrųjų gali pasigirti gana tvirta istorija, suteikdama patikimą ir objektyvų šaltinį naujienų pranešimams kripto ir „blockchain“ bendruomenei. Pati įmonė pateikia platų naujienų spektrą, įskaitant svarbiausias naujienas, kriptografinę analizę, interviu, pranešimus apie konferencijas, taip pat tokių produktų kaip mainai, žaidimai, kazino ir dar daugiau apžvalgas. Nuo pat įkūrimo ji tik matė savo įtaką.

Nors ir įgijo objektyvios, subalansuotos naujienų agentūros reputaciją, ji parodė, kad išaugo remiamų pranešimų, internetinių lošimų ir kazino apžvalgų skaičius bei remiamos mainų apžvalgos, o tai šiek tiek paveikė jos patikimumą. Viena iš paguodų yra ta, kad kiekvienas iš šių remiamų kūrinių yra aiškiai pažymėtas kaip toks, o tai leidžia paprastam vartotojui aiškiai pastebėti skirtumus.

Kalbant apie artimesnę vadovų komandą ir rašytojų personalą, „NewsBTC“ išlaikė gana objektyvią ir skaidrią poziciją. Bendrovės generalinis direktorius išlieka Samuelis Rae’as, kuris iš tikrųjų pradėjo savo karjerą užsienio valiutų pasaulyje kaip prekybininkas, ekonomikos analitikas ir autorius, prieš įsitraukdamas į „NewsBTC Media Group“ kaip verslo plėtros viceprezidentą 2013 m. šio laiko, „Rae“ eina bendrovės generalinio direktoriaus pareigas nuo 2018 m. pradžios.

Per tą laiką buvo įdarbinta dar dešimt narių ir įtraukta į jos oficialų komandos puslapį. Nors šiuo metu tai yra iš tikrųjų darbuotojų skaičius, bendrovė taip pat priima kitų rašytojų ir darbuotojų publikacijas ir įnašus. Kiekvienas „NewsBTC“ komandos narys turi unikalų biografiją, kurioje pateikiama tam tikra pagrindinė informacija apie save, jų profesinę ir akademinę kilmę, taip pat apie jų turimas kriptografijas.

Kiek galima pasakyti, „NewsBTC“ yra privati ​​įmonė. Nors taip yra, panašu, kad įmonė priima dukterines pajamas iš kitų bendrovių, kurios peržiūri svetainėje. Kai kurios iš šių kriptovaliutų kompanijų, kurios yra įtrauktos į svetainę, kaip pavyzdys yra vadinamos „aukščiausios kokybės partneriais“, o „NewsBTC“ turi specialių funkcijų prisiregistravimo nuorodų tokioms įmonėms kaip WCX ir „SimpleFX“..

Per šiuos metus bendrovė stengėsi pateikti ir platinti daugiau vaizdo įrašų turinio kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijos tema, kurią iš tikrųjų remia prekybos platforma. Palyginti su kitomis ten esančiomis kriptografinių naujienų platformomis, atrodo, kad „NewsBTC“ atleido savo anksčiau „nepriklausomą“ poziciją ir „išpardavė“ pajėgumus, kurie paprastai nėra matomi kitose naujienų vietose dėl gausybės remiamų naujienų pranešimų, produktų ir platformos apžvalgos, taip pat analizės būdu.

Nepaisant to, atrodo, kad pagrindinė naujienų padėtis yra objektyvūs naujienų pranešimai, analizė ir diskusijos apie naujausias naujienas ir šifravimo įvykius.

„NewsBTC“ paprastai apima daugybę istorijų ir informacijos apimčių iš viso pramonės ilgio. Dėl to galėsite. kad gautumėte naujausias naujienas ir informaciją konkrečiau apie visas pramonės šakas. To pavyzdys yra tas, kad vartotojas gali lengvai gauti naujausius naujinimus apie kriptografinės erdvės finansinę būklę, taip pat pereiti prie išsamaus naujausių įvykių išskaidymo.

Vartotojai iš esmės gali pasikliauti, kad jos komanda atnaujins svetainę 10–20 kartų per dieną, pateikdama naujausią informaciją, vadovus, naujienas ir dar daugiau iš visos kriptografinės erdvės..

Apibendrinant galima teigti, kad „NewsBTC“ ir jos komanda pasirodė esanti viena populiariausių pasaulyje kriptografinių naujienų žiniasklaidos priemonių. Viena iš iškilusių problemų yra problema, atsirandanti dėl visur esančio remiamų kūrinių, esančių svetainėje, skaičiaus, kurie, nors ir pažymėti kaip „remiami“, atrodo, kad jie yra įprasti naujienų straipsniai..

„NewsBTC“ yra linkusi uždirbti filialų pajamas iš visų siūlomų biržų, platformų, užsakymų knygų ir dar daugiau, kurie remia atsiliepimus per įmonę. Nors tai iš esmės nėra prekybininkas, jis verčia vartotojus skeptiškiau vertinti bet kokią informaciją, kurią matote paskelbtą svetainėje.

„CryptoSlate“

 • Antraštės per dieną – 10–20
 • „Alexa“ reitingas – # 57930

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 7 210
 • Telegrama: 4 754
 • „Facebook“: 3 787
 • „Instagram“: 3172
 • „Youtube“: 97

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„CryptoSlate“ savo tinklalapyje yra visi autorių ir vadovų profiliai, todėl jie tampa skaidresni. Nors jų rašytojai turi mažiau patirties, atrodo, kad jų kūriniai yra gerai parašyti, o bendrovė paprastai laikoma viena patikimiausių pramonėje.

Vykdomoji komanda

„CryptoSlate“ įkūrė Nate’as Whitehillas (vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius) ir Matthew Blancarte’as (vienas iš įkūrėjų ir CTO) Sietle, 2017 m. tyrinėtojų.

Redakcijos politika

„CryptoSlate“ internete paskelbė išsamią redakcijos politiką, kurioje išdėstyti tikslai, įskaitant „pasitikėjimą, skaidrumą, objektyvumą ir aukštos kokybės tiekimą“. Jie reikalauja griežto faktų tikrinimo, autorių teisių ir priskyrimo taisyklių laikymosi bei griežtų reklamavimo gairių. „CryptoSlate“ paprastai laikomas vienu iš aukštesnės kokybės šifravimo terpės narių, net jų reklama yra didesnės atsargos.

Laiko jautrumas

„CryptoSlate“ yra įsikūrusi Sietle, tačiau vis dar yra visą parą veikianti kripto naujienų žiniasklaidos priemonė, nes jie turi biurus ir komandos narius visame pasaulyje. Jie paskelbia 10-20 straipsnių per dieną.

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„CryptoSlate“ daugiausia dėmesio skiria nuomonės kūriniams, kurie yra gerai ištirti. Tai nėra svetainė, jei ieškote aiškinamųjų vadovų ir dažnai pateikiamų naujienų.

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„CryptoSlate“ pateikia būsimus įvykius savo svetainėje ir, atrodo, praneša apie didžiausias iš jų pasirodžiusias istorijas. Tačiau kadangi komanda yra palyginti nauja, neatrodo, kad jie reguliariai dalyvautų šiuose renginiuose.

Socialinė žiniasklaida

„CryptoSlate“ neturi tų pačių pasekėjų, kaip ir labiau įsitvirtinę prekės ženklai, tačiau jie turi visišką socialinės žiniasklaidos veiklą su aktyviomis „Instagram“, „Twitter“ ir „Facebook“ paskyromis. Taip pat yra „YouTube“ puslapis, kuriame nuo 2019 m. Vasario mėnesio pradėti skelbti įprasti vaizdo įrašai.

Vartotojo įrankiai

„CryptoSlate“ turi pagrindinį vartotojo įrankį, kuris leidžia vartotojui lengvai naršyti leidinius.

Programos mobiliesiems: Ne

Didžiausia jėga

„Eager“ startuolis, įkurtas 2017 m., Turi gražų svetainės dizainą, griežtą redakcijos politiką ir stiprią rašytojų komandą.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

„CryptoSlate“ pasižymi minimalistine ir aptakia istorija, rodoma puslapio viršuje su pridėtais antraštės vaizdais. Renginiai, „blockchain“ produktai ir „blockchain“ įmonių apžvalgos yra toliau puslapyje, todėl jie yra tvarkingai ir intuityviai.

Apžvalga

„CryptoSlate“ yra „blockchain“ ir „crypto media“ platforma, trokštanti objektyvios ir skaidrios analizės pateikimo skaitytojams. Jų dizainas yra žinomas kaip viena iš geriausių kriptografinių naujienų žiniasklaidos svetainių, prieinamų šiandien, pasižyminti išskirtinėmis kvadratinėmis sienomis ir minimalistiniu dizainu. Svetainė nedeklaruota ir ja lengva naudotis.

Rašytojai gali neturėti visos kitų didelių svetainių patirties, tačiau jie yra žinomi dėl savo vientisumo tyrinėjant savo kūrinius. Jie taip pat demonstruoja puikų klasifikavimo būdą, leidžiantį vartotojui ieškoti naujų straipsnių pagal temą ar regioną.

Geriausias „CryptoSlate“ atributas yra skaidri jų komandos informacija, apimanti išsamią informaciją apie kiekvieną rašytoją, vadovus ir pačias įmonės operacijas bei standartus. Vienintelis rašytojo 2-3 sakiniai apie juos po kiekvienu jų parašytu straipsniu arba visas jų aprašymas, jei spustelėsite jų vardą.

Nepaisant to, kad neturėjo ilgos kitų kriptografinių naujienų žiniasklaidos svetainių istorijos (palyginti, kadangi kriptovaliutoms vis tiek yra tik dešimt metų), jos kompensuoja patikimumą, nuolatinius leidinius ir aukštos kokybės segmentus, pradedant nuomonėmis apie pagrindines naujienas ir baigiant naujienomis. gylio analizė.

BLOKINIS KRIPTAS

 • Antraštės per dieną: 8–15
 • Alexa reitingas: # 51561
 • Pradžios data: 2018 m. Liepos mėn
 • Savininkas: „Block Crypto, Inc.“.

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 28.900

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Nors kiekvienas autorius kiekviename straipsnyje nurodomas pagal vardą ir pavardę, nurodant jų išsamų biografijos puslapį, neatrodo, kad „Blokas“ turi vieną „Mūsų komandos“ puslapį, kuriame būtų pabrėžiami rašytojai, redaktoriai ir įmonės vadovai. Tai dar labiau keista dėl to, kad jų reputacija yra keletas patikimiausių ir žinomiausių rašytojų kriptografijos ir „Blockchain“ erdvėje, įskaitant Franką Chaparro, kuris anksčiau rašė iš „Business Insider“.

Vykdomoji komanda

Mike’as Dudasas (įkūrėjas ir generalinis direktorius), Jake’as McGraw’as (vienas iš įkūrėjų ir CTO) ir Markas Rogowsky (vyriausiasis redaktorius).

Redakcijos politika

Blokas turi „Apie“ puslapį, kuriame apibendrinama jos misija: sukurti pasaulinę kriptografijos ir blokų grandinės entuziastų bendruomenę, tuo pačiu nustatant „The Block“ kaip „pirmą ir paskutinį“ kriptografijos žodį. Taip pat skirtame puslapyje nėra specialios redakcinės politikos.

Laiko jautrumas

Blokas yra visą parą dirbantis naujienų šaltinis, skelbiantis straipsnius visą dieną, kiekvieną dieną. Tai ne visai išsiurbia tą patį straipsnių kiekį kaip ir kitos naujienų svetainės. Tačiau „The Block“ paprastai skelbia gerai apgalvotą pagrindinių įvykių šifravimo įvykių analizę. Jie taip pat yra viena iš geriausių naujienų svetainių, skirstančių naujus pokyčius „blockchain“ ir DLT erdvėse.

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

Taip, įskaitant vadovus, kaip veikia „blockchain“ ir „paskirstytos knygos“ technologijos, pagrindinių kriptografijos ir „blockchain“ įmonių apžvalgas ir išsamius mokslinius tyrimus, kuriuos gali rasti „The Block Genesis“ nariai.

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

Blokas gerai aprėpia pagrindinius kriptografinius įvykius, vykstančius visoje blokų grandinėje ir kriptografinėje erdvėje. Paprastai „The Block“ gali iš pirmų lūpų pasiūlyti ataskaitas iš svarbiausių kriptografinių įvykių, vykstančių visoje pramonėje.

Socialinė žiniasklaida

Blokas nėra toks aktyvus socialiniuose tinkluose kaip kitos kriptografijos svetainės. Bloko „Twitter“ turi apie 20 000 stebėtojų ir kasdien atnaujinamas nauju turiniu. Tačiau „The Block“ neturi „Telegram“, „YouTube“, „Instagram“ ar „Facebook“ kanalų. Blokas linkęs sutelkti dėmesį į savo kuruojamą naujienlaiškį („The Block Genesis“), o ne į pagrindines socialinės žiniasklaidos platformas..

Vartotojo įrankiai

Blokas internete skelbia išsamius mokslinius tyrimus, mokymo programas ir vadovus. Tačiau dauguma jų yra prieinamos tik „The Block Genesis“ prenumeratoriams.

Programos mobiliesiems: Ne

Didžiausia jėga

Kokybiški, autoritetingi naujienų leidiniai, skirti visai kriptografijos ir blokų grandinei.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Minimalistinis, mėlynos ir pilkos spalvos dizainas su supaprastintu išdėstymu, aiškiomis ir lengvai skaitomomis antraštėmis bei įkyrių skelbimų trūkumu.

Apžvalga

„BlockchainCrypto.comis“, pradėta 2018 m. Liepos mėn., Siekia internete aukščiausio lygio šifravimo ir „blockchain“ naujienų. Blokas yra žinomas dėl savo aukščiausio lygio prenumeratos paslaugų, vadinamų „The Block Genesis“ (125 USD per mėnesį), kurios leidžia vartotojams pasiekti kokybiškesnį šifravimo ir „blockchain“ turinį.

Kitas didžiulis „The Block“ skiriamasis bruožas yra tai, kad jie sutelkia dėmesį tik į „blockchain“ technologiją, o ne į kriptovaliutų nagrinėjimą. Jie reguliariai aptaria tokius dalykus kaip platesnis visuomenėje dalyvaujančių technologijų poveikis, naujausi pasiekimai ir tai, ką jie galėtų pritaikyti toliau. Blokas turi puikias mokymo programas, vadovus ir apžvalgas, apimančias kriptografijos įmones, „blockchain“ technologijas ir dar daugiau, tačiau tik tuo atveju, jei esate pasirengęs už tai sumokėti. Jie apskritai turi gerą aprėptį, net neturėdami abonemento.

Įsikūrusi Niujorke, 2018 m. Jį įkūrė Jake’as McGrawas ir Mike’as Dudasas. 2018 m. Gegužę buvo paskelbtas pranešimas, kad bendrovė gavo investicijų iš viešai prekiaujamų „blockchain“ kompanijų „Riot Blockchain“ („Nasdaq: RIOT“). Šio sandorio vertė niekada nebuvo viešai atskleista.

Blokas yra privačiai skolingas, o kiti pagrindiniai komandos nariai yra pagrindinis platformos redaktorius Markas Rogowsky ir Frankas Navarro (redaktorius). Jie įsivaizduoja save kur kas daugiau nei tik dar vieną šifravimo svetainę, bet vietą, kur bendruomenė gali susiburti per pačią prenumeratą..

Jų motyvacija pradėti veiklą buvo paskelbta pareiškime, kuris buvo pradėtas dar 2018 m., Ir išdėstytas taip:

„Šiandieninė kriptovaliutų ir„ blockchain “terpė yra sensacinga, kompromituojama dėl neatskleistų interesų konfliktų, orientuota į garsenybes ir realybę ir yra baisiai nepatikima. Dažnai tai yra techniškai ir ekonomiškai netikslu, arba veiksmingai perspausdintas projektas ar įmonės pranešimas spaudai. Sukčiavimas, nesėkmės ir juokingos pretenzijos slepiasi sudėtingumo sienoje, skirtoje slėpti, atitraukti dėmesį ir suklaidinti. Daugybė išsakytų ir kartojamų teiginių yra panašūs į D.Trumpą grandioziniai, turintys palikti pėdsaką galvoje, net jei netiesa. „Block“ komanda stebėjo šios problemos augimą per pastaruosius metus iki taško, kai mes patys tiesiog nepasitikime tuo, ką skaitome ar žiūrime bet kuriame pagrindiniame ar kriptovaliutų / „blockchain“ prekybos naujienų šaltinyje “.

Blokas tęsia savo augimą naudodamas savo aukštos kokybės leidinius ir naujausius naujienų straipsnius, tačiau ateityje jie planuoja atidaryti fizines darbo vietas svarbiausiuose JAV ir viso pasaulio miestuose, kad bendruomenės nariai galėtų bendrauti ir verta vienas nuo kito pradedant Niujorke. Jų misija, paprasčiau tariant, yra „Supaprastinta kriptografija“, siekiant tapti tvirta pinigų ateities platforma, iš kurios išaugs.

„BeIn“ šifravimas

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 15, priklausomai nuo dienos
 • „Alexa“ reitingas – # 272 091

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 3 700
 • Telegrama – 20
 • „Facebook“ – 290
 • „YouTube“ – 120

Oficialiai įsteigta 2018 m. Ir įsikūrusi Londone. „BeInCrypto“ savarankiškai identifikuoja savo svetainę kaip didelę rašytojų grupę, kurios visos yra „geriausios ir ryškiausios kriptovaliutų ir„ blockchain “pramonės šakos“.

Mokymo akademijai, kuri yra ribotos prekybos įmonė, priklauso įmonė, laikydamasi griežtų gairių, siekdama laikytis griežtų žurnalistinių principų, gairių ir etikos principų, kad būtų užtikrintas nuolatinis ir griežtas sąžiningumo principas..

Nors pačios įmonės būstinė yra Londone, ją sudaro viso pasaulio rašymo ir turinio kūrimo komanda, kurioje daugelis tų pačių kūrėjų siūlo techninės analizės, žurnalistikos, investavimo strategijos patirties, taip pat privilegijuoti buhalteriai, mokslininkai, nekilnojamasis turtas kūrėjų ir net atsidavusių „blockchain“ tyrinėtojų. Kiekvienam iš šių rašytojų taip pat pateikiamas aiškus kiekvieno „Be In Crypto“ svetainės straipsnio vardas ir pavardė, įskaitant nuorodas į įvairias socialinių tinklų paskyras, kurias turi šie rašytojai..

Vykdomoji komanda

 • Redaktorius – Ady Silver
 • SEO vadovas – Daniel Polo

Redakcijos politika

BeInCrypto pateikia savo kruopštų redakcinės politikos pagrindą internete, o viena iš svarbiausių šios redakcijos politikos dalių yra ta, kad pati įmonė nepriima jokio apmokėjimo už savo publikuojamus straipsnius. Tai yra šiek tiek neįprasta, turint omenyje tai, kad dauguma kitų ten esančių naujienų svetainių priima remiamus pranešimus ar pranešimus spaudai, kol įmonė moka už ekspoziciją platformoje..

Pagal „BeInCrypto“ įsitikinimą, kad skaitytojai nusipelno skaidrumo ir tikro pranešimo, „BeInCrypto“ yra ikonoklastinis, palyginti su oficialios svetainės pranešimu, – įmonė išsamiai paaiškina svetainėje – „Mes pranešame apie naujienas ir tai darydami siekiame būti patikimiausia ir patikimiausia vieta planetoje, kad gautumėte savo kriptovaliutos ir „blockchain“ naujienas “.

Laiko jautrumas

Bendrovės turinio kūrėjai, rašytojai ir redaktoriai yra įsiterpę į visą pasaulį, o tai reiškia, kad svetainė gali lengvai ir greitai reaguoti į visas svarbiausias kriptovaliutos ir „blockchain“ pasaulio naujienas, kad ir kur ji būtų įsikūrusi..

Nors svetainėje yra daug naujienų iš pasaulinės perspektyvos, pati svetainė nėra taip dažnai atnaujinama, kaip matome iš kitų, didesnių konkurentų, veikiančių kosmose, o „BeInCrypto“ yra linkusi daugiau dėmesio skirti išsamios naujienų ataskaitos, o ne naujienos.

Skelbimų apimtis

Laimei, pačioje įmonėje yra gana nedaug skelbimų, kurie rodomi svetainėje. Atsižvelgiant į tai, kad nėra reklamuojamo turinio ar pranešimų spaudai, tai reiškia, kad nėra rimto prisotinimo, kai kalbama apie vartotojo reklamą.

Pranešimų spaudai apimtis

Kaip minėta anksčiau, skiriamas didesnis dėmesys gerai ištirtam turiniui, o ne spaudos pranešimams.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

Be šių gerai ištirtų naujienų, „BeInCrypto“ pateikia savo vartotojų bazei sveiką naujienų asortimentą, taip pat aiškią kriptovaliutos erdvės ilgio ir pločio analizę. Tai apima daugybę vadovų, susijusių su „Bitcoin“ ir kitomis kriptovaliutomis, techninę analizę, taip pat straipsnius, daugiau dėmesio skiriančius „Blockchain“ technologijos ir kriptovaliutų ateities tyrimams ir tyrimams..

Reputacija: 9/10

Renginių aprėptis

Pati naujienų svetainė siūlo platų įvykių ir istorijų aprėptį visame pasaulyje. Bet nors tai reiškia, kad „BeInCrypto“ gali suteikti savo įžvalgų savo bendruomenei, panašu, kad komanda tiesiogiai nedalyvauja didžiuosiuose kriptovaliutų pasaulio renginiuose. Vadinasi, tai reiškia, kad „BeInCrypto“ komanda labiau remiasi trečiųjų šalių žurnalistais, informuodama savo vartotojus apie įvykius konkrečiuose renginiuose.

Socialinė žiniasklaida

„BeInCrypto“ užtikrina, kad jos socialinės žiniasklaidos platformos yra nuolat atnaujinamos ir yra gana aktyvios visose jos platformose. Jo komanda užtikrina, kad „Facebook“, „Twitter“ ir „Telegram“ būtų nuolat atnaujinami.

Kartu su šiais socialinės žiniasklaidos kanalais komanda valdo mažą, bet vis didėjantį „YouTube“ kanalą, kuris reguliariai skelbia ir trumpus vaizdo įrašus dokumentiniu stiliumi. Šie epizodai paprastai būna šiek tiek gilesni, kalbant apie pagrindines kripto naujienas ir diskusijas.

Kaip ir daugybė kitų šifravimo naujienų, „BeInCrypto“ kol kas negali pasigirti dideliu stebėtojų kiekiu kanaluose, tačiau turi stebėtojų skaičių ir vartotojų bazę, kuri nuolat ir greitai auga.

Vartotojo įrankiai

Šiuo metu „BeInCrypto“ komanda ypatingą dėmesį skiria naujienų pranešimams įžvalgiu, gerai ištirtu būdu, o ne vartotojų įrankių išleidimui savo bendruomenei. Pačioje svetainėje yra keletas pagrindinių techninių kriptovaliutų techninės analizės įrankių, tačiau jokių kitų vartotojo įrankių šiuo momentu.

Kartu su tuo nėra. mobiliosios programos, susietos su pačia svetaine, taip pat šiuo metu.

Didžiausia jėga

„Be In Crypto“ siūlo unikalią kriptovaliutų ir „blockchain“ pasaulio turinio ataskaitų rūšį – ypatingą dėmesį skiriant kokybei, o ne kiekiui, kai kalbama apie pranešamas naujienas. Bendrovė užtikrina tam tikrą objektyvumo lygį per savo tvirtą požiūrį atsisakydama bet kokio pobūdžio mokėjimo už remiamą turinį ar pranešimus spaudai.

Tai leidžia šiek tiek objektyviai kalbėti apie ataskaitas, tačiau kartu su griežtais žurnalistinių gairių standartais „Be In Crypto“ turi gilų objektyvumo lygį teikiant ataskaitas.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Svetainės sąsaja reiškia, kad vartotojai susiduria su labai vaizdais turtinga sąsaja, su daugybe susietų originalių meno kūrinių ir grafikos, naudojamų kiekvienoje svetainėje paskelbtoje istorijoje. Šis dėmesys detalėms ir kokybės. sąsaja ją išskiria iš kitų ten esančių vidutinio lygio naujienų.

Apžvalga

„BeInCrypto“ veikia kaip kriptografinių naujienų žiniasklaidos priemonė ir oficialiai buvo paleista 2018 m., Kurios pagrindinis tikslas buvo pateikti objektyvią, nešališką kriptovaliutų pasaulio analizę. Nors naujienų platforma yra mažesnė nei kai kurių vyresnių, senesnių naujienų, kuriose ji konkuruoja, visa tai siūlo daug aukštos kokybės analitinio turinio iš įvairių tarptautinių rašytojų, turinčių įvairiausių disciplinų..

Vienas iš. kiti elementai, kuriuos tikrai turėtume įvertinti, yra tai, kad bendrovė atsisako bet kokio mokėjimo už remiamą turinį ar pranešimus spaudai. Į svetainę nėra įtraukta mokamų turinio ar pranešimų spaudai, taip užtikrinant aukštos kokybės turinį. Pagrindinė to logika, pasak „BeInCrypto“ komandos, leidžia svetainei užtikrinti aukščiausią skaidrumo lygį, taip pat teisėtą ir veiksmingą ataskaitų teikimą. „BeInCrypto“ tikslas nuo pat jos sumanymo buvo „būti patikimiausia ir patikimiausia vieta planetoje, kad gautumėte naujienas apie kriptovaliutas ir„ blockchain “.

Kur kas daugiau nei vien tik redakcijos politika, įmonė užtikrina skaidrumą įvairiose savo įmonėse. Tai apima informaciją apie savo rašymo komandos skaidrumo politiką, vietą, kontaktinę informaciją ir kitus svarbiausius informacijos elementus. Tai dar kažkas, kas „BeInCrypto“ tikrai išskiria iš didesnių konkurentų. Didesnės tarptautinės įmonės dažnai gali būti gana neaiškios dėl tokios informacijos, ypač kai reikia ją atskleisti savo bendruomenei. „BeInCrypto“ laikosi kitokio požiūrio – save pristato kaip atvirą knygą, kuri, be abejo, pelno teigiamą visuomenės spaudą..

Oficialiai įsteigtas 2018 m. „BeInCrypto“ prekės ženklas yra registruotas platesniu pavadinimu „Training Academy Limited“, veikiančio Londone, Jungtinėje Karalystėje. Tačiau tai yra šiek tiek paradoksalu: kadangi „BeInCrypto LinkedIn“ profilyje nurodoma, kad jos įmonė yra įsikūrusi Dubline, Airijoje.

Skirtingai nei vyresnioji įkūrėjų komanda ir įmonės prekės ženklas, jos rašymo komanda yra sukišta visame pasaulyje, o tai reiškia, kad jie gali pranešti apie bet kokias naujienas tarptautiniu mastu labai efektyviai ir greitai. Todėl nėra visiškai svarbu, kur įmonė yra įsikūrusi.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „BeInCrypto“ siekia tęsti savo augimą, tuo pačiu užtikrindama, kad ji ir toliau žinotų kaip gerbiamų, įžvalgių, gerai ištirtų, nešališkų ir objektyvių „blockchain“ ir kriptovaliutų pasaulio naujienų reputaciją. Nors tai yra teiginys ir vertybių rinkinys, kurį išpažįsta beveik kiekviena kriptografinių naujienų svetainė, tačiau panašu, kad „BeInCrypto“ yra daugiau nei tik mokėjimas už šias vertybes – ir padėjo savo pinigus ten, kur yra jos burna, nusprendus ne priimti bet kokio pobūdžio remiamą turinį.

Tai kartu su labai patyrusia ir kvalifikuota tarptautinių rašytojų komanda, teikiančia savo teisingą turinio dalį iš visos blokų grandinės ir šifravimo erdvės. „BeInCrypto“ teisėtai šiandien yra viena iš 15 geriausių kriptovaliutų ir „blockchain“ naujienų kompanijų.

BLOCKONOMI

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 15 per dieną
 • „Alexa“ reitingas – # 57, 130

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 6 900
 • Telegrama – 600
 • „Facebook“ – 900

„Blockonomi“ išsiskyrė savo įdomia reputacija, oficialiai įkurta ir paleista dar 2017 m. Ir privačiai priklausanti „Kooc Media“.

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Blockonomi“ veikia kaip visiškai skaidri organizacija, ypač kalbant apie jos valdymo komandą, vadovus ir rašytojus. Kiekvienam asmeniui, susijusiam su įmone, pateikiamas sąrašas svetainėje, būtent jos puslapyje „Apie mus“.

Kiekvienas komandos autorių diapazonas yra aiškiai išvardytas pagal vardą ir pavardę, taip pat pateikiamos nuorodos prie įvairių jų socialinės žiniasklaidos profilių. Visi šie autoriai kartu su bendrovės vykdomosios valdybos nariais turi trumpą kiekvieno biografinę santrauką.

Dėl tokio skaidrumo yra labai daug informacijos apie įvairius komandos narius – informaciją apie tai, kur jie gyvena, kokią profesinę ir akademinę patirtį jie turi, kokį darbą turi anksčiau buvo susijęs su kriptografijos sritimi.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Blockonomi“ dirbanti rašymo ir valdymo komanda susideda iš labiausiai patyrusių, profesionaliausių ir kvalifikuotų komandų kriptografinių naujienų žiniasklaidos pasaulyje. Kartu su kiekvienu iš šių komandos narių yra visame pasaulyje, „Blockonomi“ taip pat gali teikti daugybę šifravimo pasaulio aprėpčių – reguliariai, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Vykdomoji komanda

 • Steigėjas ir vyriausiasis redaktorius – Oliveris Dale’as
 • Vyriausiasis naujienų redaktorius – Robertas Devoe
 • Vyriausiasis technologijų redaktorius – Zachas Hildrethas
 • Vyriausiasis teisinis redaktorius – Andrew Norry

Redakcijos politika

„Blockonomi“ skiria visą puslapį pagrindinei redakcijai ir reklamos politikai išdėstyti. Vykdydamas šią įvairią politiką, „Blockonomi“ pasišventa (matyt) laikytis „griežčiausios žurnalistikos politikos“, palaikydamas ir palaikydamas „sąžiningą ir nesubalansuotą ataskaitą“ iš savo turinio kūrėjų ir autorių..

Kiekvienas žurnalistas, dirbantis „Blockonomi“ personalo vardu, turi užtikrinti aukštą kokybės lygį, kurio reikalauja rašytojai, kad būtų užtikrinta bet kokios statistikos ar teiginių, esančių jų turinyje, tikrinimas, reikalingas šaltinis ir (arba) bibliografija. patvirtinti įvairią autoriaus naudojamą informaciją.

Laiko jautrumas

„Blockonomi“ sudaro vykdomoji valdyba ir rašytojų komanda, įsikūrusi visame pasaulyje. Tai leidžia įmonei ir jos rašymo komandai savo lankytojams 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę pristatyti naujienas tarptautiniu mastu. Nors tai yra jos naujienų pranešimų atvejis, „Blockonomi“ neatlieka tiek pat atnaujinimų, palyginti su labiau įsitvirtinusiais ir didesniais ten esančiais žiniasklaidos šaltiniais.

Nors taip yra, „Blockonomi“ įpranta būti greitai atnaujinamas, kai tik „blockchain“ ir „crypto“ erdvėje vyksta didelės naujienų istorijos.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Blockonomi“ įpročiu samdyti įvairius ekspertus ir analitikus iš visos pramonės, įskaitant kompiuterių mokslo ekspertus, teisės specialistus ir daugelį kitų.

Šis dėmesys rašytojams ir turinio kūrėjams reiškia, kad įmonė gali paskelbti specialius nuomonės straipsnius, išsamius vadovus ir straipsnius temomis iš visos pramonės. Kripto erdvės naujokai taip pat gali rasti platų investavimo vadovų asortimentą, taip pat išsamesnę įvairių kriptovaliutų kainų analizę..

„Blockonomi“ kartu su savo pagrindine svetaine taip pat valdo atskirą tinklaraštį, vadinamą „MoneyCheck“, taip pat galite rasti daugybę nuorodų į šios bendrovės straipsnius „Blockonomi“. Pats „Blockonomi“ talpina daugybę vadovų, mokomųjų programų ir išsamių apžvalgų, kuriose aprašoma kasybos įranga, pradedant kasyba, prekyba kriptografija, įvairūs brokeriai, mainai, skaitmeninės ir kietosios piniginės, įvairių rūšių kriptovaliutų istorija. daugiau.

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„Blockonomi“ kartu su savo tarptautine rašymo komanda stengiasi apsilankyti daugybėje kriptografinių ir blokinių grandinių renginių visame pasaulyje. Dėl to atrodo, kad bendrovė turi gerą aprėpties lygį daugeliui pagrindinių kriptografinių įvykių.

Kartu su tuo „Blockonomi“ yra ir tebėra labai aktyvus daugelio kriptografinių renginių rėmėjas, tarp jų – Maltos „Blockchain Summit“, „Coinfest“, „FutureTech Expo“ ir „Blockchain Visionnaire Summit“.

Socialinė žiniasklaida

Nors „Blockonomi“ komanda socialiniuose tinkluose nėra labai aktyvi, palyginti su kitomis kriptografinių naujienų skyriais. Nors taip yra, įmonės „Twitter“ ir „Facebook“ profiliai yra nuolat ir reguliariai atnaujinami. Įskaitant didžiausias naujienas ir daugybę išskirtinių funkcijų iš pagrindinės svetainės.

„Blockonomi“ yra linkęs pranešti apie dideles naujienas, o ne pranešimus apie gandus, paimtus iš socialinės žiniasklaidos srautų, ar panašaus pobūdžio istorijas. Užuot publikavęs turinį, pagrįstą socialinės žiniasklaidos kurstomomis apkalbomis ir gandais, „Blockonomi“ daugiausia dėmesio skiria nuodugnesnės analizės, tyrimų ir labai informuotų ataskaitų teikimo funkcijoms..

Vartotojo įrankiai

„Blockonomi“ daugiau dėmesio skiria naujienų pranešimams, tyrimams ir analizei. Nors pati „Blockonomi“ turi tokio pobūdžio funkciją ir analitinį dėmesį, bendrovė įtraukia daugybę patogių įrankių, tokių kaip įvairių pagrindinių kainų sekimo priemonių kriptovaliutų rinkiniai..

Tie patys kainų stebėjimo prietaisai išsamiai ir išsamiai aprašo kiekvieną kriptovaliutą, kurią apima šie stebėjimo prietaisai, o jų vartotojai gali lengvai pamatyti naujausias naujienų ataskaitas, susijusias su kriptografija apskritai, konkrečiai rinkoje.

Didžiausia jėga

„Blockonomi“ siūlo savo skaitytojams pabrėžti aukštos kokybės, gerai ištirtą, profesionalaus kalibro žurnalistiką iš labai patyrusių „blockchain“ ir „crypto“ profesionalų tarptautinės komandos iš visiškai nepriklausomų ir dėl to iš Jungtinės Karalystės įsikūrusių kriptografinių agnostikos priemonių..

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Pati „Blockonomi“ svetainė siūlo palyginti įprastą savo tinklaraščio dizainą, pagrindinio puslapio viršuje yra daugybė svarbiausių istorijų ir naujienų pranešimų, taip pat paskutinių naujienų serija visame puslapyje. Kartu su šiomis ataskaitomis šoninėje juostoje pateikiami populiarūs vadovai ir apžvalgos.

Apskritai, tai labai švarus dizainas, siūlantis keletą švarių ir ryškių spalvų, tokių kaip balta, juoda ir pilka.

Apžvalga

Įsikūręs iš Mančesterio Jungtinėje Karalystėje, „Blockonomi“ savo vartotojams tarnauja kaip „blockchain“ ir „cryptocurrency“ naujienų žiniasklaidos priemonė, kurią oficialiai įkūrė technologijų verslininkas Oliveris Dale’as dar 2017 m. Nuo šių metų „Blockonomi“, nors ir nebuvo didžiausia kriptografinių naujienų žiniasklaidos priemonė erdvėje, nei viena iš dažniausiai atnaujinamų, ji turi tą patį, sugebėjo sukurti savo unikalią mažą nišą.

Ypatingas dėmesys skiriamas gausių informacijos straipsnių pateikimui, tyrimams ir visiškai nepriklausomam požiūriui į kriptografinių pranešimų pasaulį. Užuot paprasčiausiai sukūręs informaciją, kuri buvo įmesta į konkrečios šifravimo bendrovės pranešimą spaudai, „Blockonomi“ skiria laiko ir dėmesio, kad pateiktų savo tyrimus, taip pat atkreiptų dėmesį į gerai ištirtą turinį..

Dėl šio požiūrio svetainė teikia daug aukštesnį kokybės žurnalistikos lygį. Tokia, kurioje nėra jokių šifravimo šališkumų ir žemos kokybės pranešimų kokybės, paprastai matomos iš kitų svetainių.

Nors „Blockonomi“ nėra taip lengvai aktyvi socialinės žiniasklaidos srityje, ypač lyginant su kitomis šifravimo naujienų svetainėmis, kai kuriais kanalais ji teikia pakankamai aktyvios veiklos. Konkrečiai, „Blockonomi“ pasirodo esanti aktyviausia savo „Twitter“ sklaidos kanale, kur bendrovė gali pasigirti daugiau nei 7000 sekėjų.

Kartu su šiuo dideliu ir nuolat didėjančiu socialinės žiniasklaidos kanalu „Blockonomy“ taip pat reguliariai atnaujina savo „Facebook“ puslapį. Nors šiuose dviejuose kanaluose rodomas geriausias aktyvumo rodiklis, „Blockonomi“ nėra visiškai tokio pat pobūdžio „YouTube“ ir „Instagram“ (kas gerai, nes daugelis „Blockonomi“ konkurentų daugiausia dėmesio skiria ir „Twitter“ bei „Facebook“). Tačiau „Blockonomi“ priima savo reguliariai atnaujinamą „Telegram“ kanalą, o tai yra gana retenybė kriptografinės terpės erdvėje.

Kalbant apie „Blockonomi“ svetainės naudotojams skirtus įrankius, kurie svetainėje yra daugiau, tuo tarpu svetainėje daugiau dėmesio skiriama naujienų pranešimams; Vienas iš naudotojams prieinamų įrankių apima specialų kriptografinių kainų ieškiklį, kuris leidžia vartotojams peržiūrėti naujausią kriptovaliutų, tokių kaip „Ethereum“ ir „Bitcoin“, kainą..

Kiekvienas iš šių kriptografinių kainų puslapių pateikiamas su įvairiais šaltiniais, tokiais kaip žvakidžių diagrama, kainų diagrama, kainų keitiklis kitoms valiutoms, taip pat trumpas kriptovaliutos ir jos veikimo aprašymas. Kainų puslapio apačioje taip pat pateikiamos naujausios istorijos apie tą konkrečią kriptovaliutą. Informacijos apie kainas galite rasti daugelyje skirtingų šifravimo svetainių, nors man ypač patinka, kaip ji pateikiama „Blockonomi“.

Nors Mančesteryje įsikūrusio „Blockonomi“ įkūrėjas Oliveris Dale’as ir toliau teikia tam tikro lygio turinį svetainėje, jis taip pat palaikomas, tačiau nedidelė, tačiau profesionali ir tarptautinė komanda, turinti aukštos kvalifikacijos ir patyrusių rašytojų bei redaktorių, įskaitant patinka Jimmy Aki ir Zachas Hildrethas.

Su tokiais komandos nariais redakcijos komanda sugeba išleisti ir paskelbti daugybę aukštos kokybės kriptografinių naujienų straipsnių iš visos pramonės. Apibendrinant galima teigti, kad „Blockonomi“ daugiau dėmesio skiria svarbiausiems naujienų pranešimams, turintiems įtakos platesnei ir tarptautinei rinkai, o ne mažesnėms naujienoms. Tai apima pagrindinius naujienų pranešimus apie tai, kaip pagrindinės finansų įstaigos ruošiasi labiau įsitraukti į kriptografijos ar „blockchain“ technologijas. „Blockonomi“ lankytojai gali tikėtis tokių istorijų, kurias dažnai rasite iš Volstryto firmų, nacionalinių taisyklių ir daug daugiau.

Nors pati įmonė įsikūrusi iš Mančesterio, Jungtinėje Karalystėje, „Blockonomi“ yra pagrindinės bendrovės „Kooc Media Limited“ dalis. Pirmoji „Kooc Media“ naujienų platforma buvo „Blockonomi“. Tačiau nuo tada, kai „Blockonomi“, kurį žinome, pirmą kartą buvo paleistas 2017 m., „Kooc Media“ taip pat sėkmingai įkūrė dar vieną atskirą svetainę, žinomą kaip „MoneyCheck“.

Lyginant su „Blockonomi“, „MoneyCheck“ pagrindinis tikslas yra „supaprastinti finansų pasaulį visiems“. Nemažai „MoneyCheck“ straipsnių pasirodė „Blockonomi“ svetainėje ir atvirkščiai. Apskritai, šios dvi svetainės teikia gerą bendrą tarptautinių finansų ir kriptovaliutų aprėpties lygį, nors jos yra naujienų skyriai, kurie yra visiškai orientuoti į skirtingus aspektus.

Taigi, kaip jau minėta anksčiau, „Blockonomi“ įsikūrusi Mančesteryje, Jungtinėje Karalystėje, bendrovės vyriausiasis naujienų redaktorius yra įsikūręs Šanchajuje. Kartu su tuo „Blockonomi“ sudaro rašytojų komanda iš viso pasaulio, kurie labai dažnai prisideda prie šios svetainės. Visi šie rašytojai yra išvardyti svetainėje pagal vardą ir pavardę, kartu pateikiant kai kurias pagrindines biografines detales ir nuorodas į įvairius jų socialinės žiniasklaidos profilius..

„Blockonomi“ įkūrėjas Oliveris Dale’as ir toliau dirba „Blockonomi“ vyriausiuoju redaktoriumi.

Nors „Blockonomi“ nėra tiksliai žinoma kaip viena iš didžiausių ar labiausiai prekiaujamų kriptografinių naujienų žiniasklaidos bendrovių, veikiančių šiandien. „Blockonomi“ sugebėjo nuolat augti populiarumu ir reputacija nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo paleista 2017 m., Todėl tai buvo vienas iš greičiausiai besivystančių ir patikimesnių vardų kriptografijos ir „blockchain“ erdvėje.

Užuot pateikusi išsamią informaciją apie kiekvieną kriptografijos įvykį, „Blockonomi“ sutelkia dėmesį į patyrusią ir išsamią pagrindinių naujienų analizę. Straipsniai apie „Blockonomi“ dažnai rašomi žymiai išsamesniais, ilgesniais ir geriau tiriamais naujienų atnaujinimais, nei paprastai gautumėte iš įprastų naujienų žiniasklaidos priemonių iš kriptografijos ir „blockchain“ pasaulio.

„Blockonomi“ toli gražu ne tik atgauna informaciją iš kitos bendrovės pranešimo spaudai, bet ir skiria daug daugiau laiko ir dėmesio tam, kad būtų ištirta ir patvirtinta informacija, pateikta konkrečiuose pranešimuose spaudai ar naujienų pranešimuose. Būtent dėl ​​šių priežasčių, kartu su daugeliu kitų, „Blockonomi“ toliau demonstruoja save kaip labai gerbiamą lyderį kriptografinių ir „blockchain“ naujienų pranešimų pasaulyje.

KRIPTO TRUMPINIMAS

 • Antraštės per dieną: 8–15
 • Alexa reitingas: # 84066
 • Savininkai: „Decentral Media LLC“
 • Pradžios data: Niujorkas, JAV, 2017 m

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“: 8.060
 • Telegrama: 1.838
 • „Instagram“: 723
 • „YouTube“: 1.300

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Kripto instruktažas laikomas patikimu ir nepriklausomu, nes jie neturi reklamos ir atrodo, kad dėl to niekam nėra lojalūs. Taip pat yra išsamus puslapis apie visus rašytojo vardus, biografijas ir socialinės žiniasklaidos profilius, įrodantis jų patirtį ir nuorodas į ankstesnius įrašus.

Vykdomoji komanda

Han Kao (įkūrėjas ir generalinis direktorius), Jon Rice (vienas iš įkūrėjų ir atsakingasis redaktorius), Ilya Abugov (produkto vadovas & Tyrimai) ir Jay Putera (verslo plėtros direktorius).

Redakcijos politika

Nors daugelis šifravimo svetainių yra nepriklausomai valdomos ir privačios, „Crypto Briefing“ yra unikalus tuo, kad be reklamos ir neturi jokių remiamų straipsnių. Jų oficialioje svetainėje teigiama: „Kriptų instruktažas yra skirtas propaguoti saugų ir atsakingą„ Blockchain “ir kriptovaliutos integravimą į pagrindinį gyvenimą“, o oficiali redakcijos politika dar kartą patvirtina jų įsipareigojimą vykdyti nemokamą, neremiamą ir nepriklausomą žurnalistiką..

Laiko jautrumas

„Crypto Briefing“ gali publikuoti naujienas 24 valandas per parą, nes yra keliolika rašytojų iš viso pasaulio. Jie visada skelbia svarbiausias istorijas, tačiau neturi tiek naujienų straipsnių, kiek kai kurie jų didesni konkurentai.

Per daug skelbimų? Ne

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Crypto Briefing“ turi ne tik visus tris, bet ir skelbia išsamias naujienas bei analizę. Yra mokslinių tyrimų, pilnas švietimo centras ir didelė premija už skaitytojų švietimą. Kas juos išskiria, yra platus monetų vadovas. Jame pateikiama dešimtys altkoinų ir geriausių monetų, leidžiančių skaitytojui plačiai sužinoti apie visą industriją, o ne tik apie garsiausias monetas..

Reputacija: 9/10

Renginių aprėptis

Svetainėje pateikiamas įvykių kalendorius ir suskirstymas pagal regionus. Nors neaišku, ar „Crypto Briefing“ iš tikrųjų siunčia rašytojus ar komandas į konkrečius renginius, jie vis dar turi svarbiausių svarbiausių įvykių naujienų iš viso pasaulio.

Socialinė žiniasklaida

„Crypto Briefing“ dalyvauja visose pagrindinėse socialinės žiniasklaidos platformose ir reguliariai skelbia naujinius, leidžiančius sekėjams sekti naujausias naujienas..

Vartotojo įrankiai

„Crypto Briefing“ turi mokslinių darbų, monetų vadovą ir švietimo centrą. Jie taip pat turi tiesioginį duomenų puslapį, kuriame pateikiamos monetos, jų rinkos viršutinės ribos ir dabartiniai kainų pokyčiai bei visa mainų veikla.

Programos mobiliesiems: Ne

Didžiausia jėga

Ši profesionalių rašytojų komanda, remdamasi aukšto lygio šališkumu, pateikia daug straipsnių, vadovų, mokslinių darbų, apžvalgų ir kitų analizių.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Profesionalus ir minimalistinis dizainas. Reklamos trūkumas padidina jų švarą.

Apžvalga

CryptoBriefing.com yra pirmaujanti šifravimo naujienų svetainė, kuri išsiskiria tuo, kad siūlo be reklamos nepriklausomą aprėptį be jokių remiamų pranešimų, leidžiančių jiems būti labiau valdomiems ir nešališkiems. Tačiau juos remia pagrindinės rizikos kapitalo įmonės, tokios kaip „Youbi Capital“, „Fenbushi Capital“, DHVC, „Neo Global Capital“, „PreAngel“, „Goopal Digital Capital“, „Block 72“, „Lucen Accelerator“, „WanFund“ ir „Game Theory Group“. Nėra jokių įrodymų, kad tai daro įtaką jų darbui iki šiol (anksčiau kitos svetainės rodė palankumą jas remiančioms įmonėms).

Kripto instruktažas reguliariai pateikia svarbiausias naujienas, tačiau vadovai yra didžiausia jų stiprybė, apimanti viską, pradedant kodų ir monetų apžvalgomis, baigiant technologijomis ir nuomonėmis apie tai, kuo ypatinga kriptografija yra unikali. Jie taip pat reguliariai skelbia mokslinius tyrimus ir DARE ataskaitas („Digital Asset Report and Evaluation“). Visa tai galima rasti jų švietimo centre

Mes labai vertiname „Crypto Briefing“ kodų apžvalgas, taip pat monetų apžvalgas. Tai nėra kažkas, ką siūlo daugelis kitų šifravimo svetainių. Monetų peržiūras atlieka Andre Cronje ir jo komanda, kur jie analizuoja ICO, remdamiesi bendrovės baltąja knyga. Komanda pereina į monetos kodą, kad atskirtų faktus nuo grožinės literatūros, atskleisdama tikrąsias technines galimybes nuo ažiotažo perkeliant ją į kitą peržiūros lygį.

Kitas unikalus „Crypto Briefing“ bruožas yra tas, kad yra tiek angliškos, tiek korėjietiškos svetainės versijos. Korėjiečių kalbos straipsniai į svetainę neskelbiami beveik taip dažnai, kaip straipsniai anglų kalba, tačiau korėjiečių kripto vartotojai gali juos skaityti svetainėje.

„Crypto Briefing“ yra Niujorko miesto centre, o 2017 m. Jį įkūrė Han Kao ir Jon Rice. Kao užaugo NYC ir uždirbo B.A. iš Kolumbijos universiteto ekonomikos srityje. Jis yra įkūręs kelias technologijų ir žiniasklaidos įmones ir iš jų pasitraukęs, 15 metų praleido kaip verslininkas. Šiandien Han praleidžia savo komandą konsultuodamas ir aktyviai investuodamas į ICO ir „blockchain“ subjektus. Kita vertus, Rice šiuo metu yra vadovaujantis redaktorius ir daugiau nei 25 metus dirbo rinkodaros ir leidybos srityse.

Kiti komandos nariai taip pat investuoja į ICO ir su „blockchain“ susijusius projektus, tačiau atrodo, kad skaitytojai tai visada atskleidžia. Pats „Komandos“ puslapis apima išsamų vykdomosios komandos profilį ir esamų žurnalistų, bendradarbių, svečių redaktorių ir ankstesnių bendradarbių sąrašą. Tai apima socialinių tinklų nuorodas.

„Crypto Briefing“ remia pramonės veteranai ir technologijų verslininkai, turintys labai profesionalią aplinką, išskirdami reklaminių leidinių nišą. Nepaisant to, kad jas remia kelios firmos ir dauguma darbuotojų investuoja, jos išlieka nepriklausomas ir nešališkas naujienų ir nuomonių šaltinis. Nuo pirmojo durų atidarymo 2017 m. Jie greitai tapo vienu iš labiausiai patikimų ir labiausiai mėgstamų informacijos šaltinių..

Bitcoin.com

 • Antraštės – nuo 10 iki 15
 • „Alexa“ reitingas – # 9 980

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 387 000
 • „Facebook“ – 98.400
 • „YouTube“ – 17 000

Oficiali svetainė, priklausanti Rogeriui Verrui, buvo įsteigta dar 2008 m. Pagal pradinį Bitcoin.com domeno vardą dar 2008 m., Nuo tada, kai ji buvo atidaryta 2015 m. Rugsėjo mėn..

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Kiekvienas rašytojas, dalyvaujantis projekto srityje, pasirodė svetainėje ir nurodė savo vardą ir pavardę savo svetainėje esančiuose profiliuose, kuriuos lankytojai gali perskaityti. Kartu su šia informacija, taip pat bendrovės politika yra reikalauti, kad jos autoriai atskleistų visus kriptovaliutų turimus turimus duomenis šiuose profilio puslapiuose.

Pati įmonė, privačiai priklausanti verslininkui ir pagrindiniam įtakotojui Rogeriui Verui, siūlo daug informacijos apie save tiek savo socialinės žiniasklaidos kanaluose, tiek svetainėje. Bendrovę iš tikrųjų išskiria faktas, kad jos rašymo ir redakcijos komanda yra sukišta visame pasaulyje.

Vykdomoji komanda

 • Generalinis direktorius – Rogeris Ver
 • Vyriausiasis technologijų direktorius – Emilis Oldenburgas
 • Vyriausiasis operacijų vadovas – Mate Tokay
 • Finansų vadovė – Natalija Ra
 • Vyriausiasis redaktorius – Nanok Bie
 • Generalinis patarėjas – Danielis Kelmanas
 • Kasybos operacijų vadovas – Shaunas Chongas
 • HR vadovas – Jaredas Stone’as
 • Pasaulinis technologijų vadovas – Benas Goodyearas
 • CPO – Dennisas Jarvisas

Redakcijos politika

Panašiai kaip ir daugybė kitų kriptografinių naujienų, „Bitcoin.com“ stengiasi pateikti geriausios rūšies informaciją apie „Bitcoin“, savo naujienose, apžvalgose ir dar išsamesnėje analizėje. Svetainėje pateikiamas segmentas „Apie mus“, kuriame naujienų šaltinis greitai ir taikliai apibūdinamas kaip „jūsų pagrindinis šaltinis viskam, kas susiję su Bitcoin“. Jokia konkreti redakcijos politika internete nepateikiama.

Laiko jautrumas

Be to, kad „Bitcoin.com“ gali pasigirti tvirta redakcijos politika, kai kalbama apie jos turinį, ji yra viena iš greičiausių internetinių kripto naujienų žiniasklaidos priemonių, kai reikia greitai reaguoti į pramonės pokyčius. Tai didžiąja dalimi dėkoja tarptautinės žiniasklaidos ir rašymo komandos, kurios yra atsakingos už turinio paskelbimą visą parą, 7 dienas per savaitę..

Dauguma svarbiausių naujienų, susijusių su bitkoinu, kriptovaliuta ir „blockchain“, greičiausiai yra patikimai aptikta „Bitcoin.com“.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Bitcoin“ kartu su įvairiomis naujienų kriptografijos ir blokų grandinėmis pasauliu, bendrovė taip pat pateikia daugybę išsamių vadovų, kaip vartotojai gali nusipirkti „Bitcoin“, renginių instrukcijas, kaip pradėti dirbti su „Bitcoin“ kasyba. kaip vartotojai gali investuoti, laikyti ir naudoti „Bitcoin“ sandoriuose.

Kartu su šiuo išsamiu vadovų sąrašu svetainėje taip pat pateikiama nemaža dalis funkcijų, tokių kaip įmonės redaktorių komandos nuomonės straipsniai, įvadiniai vadovai, kai kalbama apie „Bitcoin“, taip pat išsamus tiriamasis vadovas, kaip „Bitcoin“ veikia vartotojams.

Reputacija: 9/10

Renginių aprėptis

„Bitcoin.com“ komanda bendromis pastangomis stengiasi dalyvauti įvairiuose kriptovaliutų ir „blockchain“ renginiuose, kur tik įmanoma, tarptautiniu mastu. Svetainė kartu su esamu kasdieniu turiniu paprastai yra labai aprėpta svarbiausių pramonės įvykių visame pasaulyje.

Pati įmonė gali pasigirti daugiau nei 50 darbuotojų tarptautiniu mastu, suteikdama komandai galimybę dalyvauti kai kuriuose ar visuose šiuose renginiuose. Paprastai „Bitcoin.com“ daro viską, kad kriptovaliutų ir „blockchain“ pramonėje būtų užtikrintas kuo konkretesnis aprėpties lygis..

Socialinė žiniasklaida

Nors „Bitcoin.com“ yra labai aktyvi naujienų ir tarptautinių renginių pasaulyje, ji išlieka labai aktyvi socialinės žiniasklaidos platformose, ypač kalbant apie „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“, o svetainė išdidžiai talpina šimtus tūkstančių sekėjų šių sąskaitų asortimentą.

Interneto svetainių socialinės žiniasklaidos platformos yra reguliariai atnaujinamos kartu su svetaine su įvairiomis naujienų istorijomis, kriptovaliutų investicijų pasaulio analize ir kitomis informacijos dalimis iš „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pasaulių..

Be to, kad naudojasi šiais socialinės žiniasklaidos kanalais, „Bitcoin.com“ stengiasi kurti ir skelbti vaizdo įrašų turinį per savo specialų „YouTube“ kanalą, iš kurio kanale pateikiama daugybė interviu su labai įtakingais šios pramonės atstovais. Šie interviu taip pat skelbiami kartu su dokumentinio stiliaus vaizdo įrašais, paaiškinančiais įvairius kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijos elementus..

Vartotojo įrankiai

Be to, kad „Bitcoin.com“ yra visur matomas savo svetainėje ir socialinės žiniasklaidos kanaluose, jis yra labai patogus vartotojams ir lankytojams. Be to, ką šie mėginiai gali rasti įprastesnėje šifravimo žiniasklaidos naujienų svetainėje, Bitcoin.com rengia daugybę įdomių ir unikalių funkcijų, tokių kaip „blockchain“ žaidimai, forumai, skirta akademija ir dar daugiau.

Kartu su šiais įrankiais „Bitcoin.com“ taip pat talpina savo labai populiarią skaitmeninę piniginę, leidžiančią jos vartotojams saugiai laikyti ir laikyti „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“ kiekius. Be skaitmeninės piniginės, taip pat yra populiariai naudojamas „block explorer“, kurį žmonės gali naudoti norėdami aplankyti įvairius sandorius, vykusius BTC arba BCH blokų grandinėse..

Be to, „Bitcoin.com“ akademija apima daugybę interaktyvių mokymo programų ir užsiėmimų, skirtų vartotojams, pradedant pradedančiuoju ir baigiant vidutiniu. Šie žaidimai, kuriuos vartotojai taip pat gali žaisti platformoje, yra įprasti lošimo stiliaus žaidimai. Jie yra paremti naudojant „blockchain“, tai reiškia, kad jie naudoja tikriausiai teisingus algoritmus, padidindami tikimybę, kad žaidėjai laimės ir galės laimėti.

Didžiausia jėga

Pati svetainė veikia kaip labai nepriklausoma įmonė, kuri yra privati ​​įmonė, kurios specializacija yra pranešti apie viską, kas vyksta Bitcoin, kriptovaliutos ir „blockchain“ naujienų pasaulyje..

Kartu su šiuo gausiu ataskaitų teikimo lygiu svetainėje yra daugybė patrauklių funkcijų, tokių kaip speciali skaitmeninė piniginė, išsamūs vadovai, kasybos sprendimai, „Block explorers“ ir dar daugiau..

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Pati svetainė yra žymi dėl savitos spalvų schemos, kurią ji naudoja, leidžianti jai gana gerai išsiskirti. Padėklas, kurį ji naudoja, yra juoda, balta ir oranžinė tema, todėl, kad dėmesys sutelktas į vadovus ir išsamias Bitcoin.com pamokas. Jis veiksmingai veikia kartu su savo lydima platforma – News.Bitcoin.com, kuri daugiausia dėmesio skiria labiau tradicinėms naujienoms ir veikia panašiai kaip naujienų tinklaraštis; pateikiama daugybė naujausių naujienų, įvykių ir populiarių naujienų.

Skiriama juoda, balta ir oranžinė tema, leidžianti Bitcoin.com išsiskirti iš minios. Pagrindinis „Bitcoin.com“ puslapis daugiausia orientuojamasi į vadovus ir mokomąsias programas, o „News“. „Bitcoin.com“ skyrius yra labiau tradicinis naujienų tinklaraštis, kuriame kasdien pateikiamos naujausios istorijos, pateikiamos istorijos ir populiarios istorijos.

Apžvalga

Oficiali svetainė, priklausanti Rogeriui Verrui, buvo įsteigta dar 2008 m. Pagal pradinį Bitcoin.com domeno vardą. Ji buvo atidaryta dar 2015 m. Rugsėjo mėn..

Tai dėka šio fakto ir to, kad jame didelis dėmesys skiriamas toli siekiančio turinio poreikiui. Savo interneto svetainėje pateikiama nuoroda į nuosavą „Bitcoin“ piniginę, išskirtiniai mokymai ir instrukcijos, kaip vartotojai gali pradėti veikti Bitcoin pasaulyje, pvz., Pamokos, kaip naudoti „Bitcoin“, naudoti jį ar net laikyti ir investuoti į jį..

Kriptosferoje, apie kurią šiandien žinome, „Bitcoin.com“ yra viena didžiausių naujienų žiniasklaidos priemonių, kur galima pranešti apie kriptografiją. Kiekvieną naujienų straipsnį galite rasti lydimoje svetainėje news.bitcoin.com.today, ir kaip platforma ji yra visiškai įregistruota Sent Kitso ir Nevio regione Roger Ver vardu.

Nors pats Veras yra įtrauktas į viso Bitcoin.com generalinį direktorių, bendrovėje taip pat yra daugiau nei 50 darbuotojų, kurie įsikūrę visame pasaulyje ir leidžia įmonei lengvai dalyvauti konferencijose ir susitikimuose plačiu mastu. Tai kartu su didėjančiu „Alexa“ reitingu, kuris sugebėjo pakilti iki 1 500 per taurųjį „Bitcoin“ bėgimą dar 2017 m., „Bitcoin.com“ nuo to laiko įgijo reputaciją kaip viena iš labiausiai parduodamų svetainių, skirtų pranešti naujienas „Bitcoin“ , Kripto ir „blockchain“ naujienų pasaulis.

Kiekvienas jos darbuotojas, pradedant turinio kūrėjais, baigiant vadybininkais ir net aukšto rango vadovais, yra pateikiamas labai skaidriai per Bitcoin.com skyrių „Apie mus“. Kiekvieno darbuotojo profiliai pateikiami kartu su vardais ir pavardėmis, kad būtų lengva gauti konkrečios informacijos apie bet kurį rašytoją.

Per pastaruosius kelerius metus Bitcoin.com nuo to laiko įgijo gerą vardą ir dažnai pagarsėjo kai kurių vartotojų galvose, nes kartais akivaizdžiai palaiko kriptų duetą – „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“. Tai yra stigma, kuriai nepadeda tai, kad Rogeris Veras vienas pirmųjų tapo „Bitcoin Cash“ rėmėju.

Dėl šios priežasties investuotojai ir skaitytojai mano, kad yra propagandinis „Bitcoin.com“ motyvas „atsikratyti“ tokių kaip „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“. Kol kas kiti nuoširdžiai gyrė „Bicoin.com“ dėl objektyvumo pranešant apie naujienas, toliau vertindami tai kaip labai teisėtą informacijos šaltinį.

Tie patys asmenys taip pat išreiškė tam tikrą pozityvumo laipsnį, atsižvelgdami į tai, kad Bitcoin.com apėmė tai, kad „Bitcoin Cash“ siekė atsiskirti nuo „Bitcoin“ atstatydama pagrindines šakute prarastas savybes. Šiandien Bitcoin.com toliau vadina „Bitcoin“ (BTC) „Bitcoin Core“ – to, ko BTC šalininkai nekenčia, o BCH rėmėjai mėgsta.

Nepaisant to, kokių jausmų turite „Bitcoin Cash“ ar „Bitcoin“, vis tiek yra daugiau nei teisėtas argumentas, kaip naudoti „Bitcoin.com“, nes jo reputacija kaip viena iš geriausių interneto šaltinių tiems, kurie domisi naujienomis, kyla iš „blockchain“, „Crypto“ ir „Bitcoin“ pasaulis.

Jo lydimas naujienų tinklaraštis – News.Bitcoin.com taip pat pateikia platų naujienų iš kriptografinių ir blokinių grandinių pasaulį, kurie yra aukštos kokybės pranešimai iš viso pasaulio ir pramonės. Net su įtarimais dėl subjektyvumo „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“ atžvilgiu, „Bitcoin.com“ rašytojai stengiasi išnagrinėti problemas ir pateikti išsamią svarbiausių klausimų ataskaitą kuo objektyvesne pozicija. Apskritai yra daugybė įvairių pramonės įvykių ir naujienų.

Visa tai nepaisant kai kurių retkarčiais pasitaikančių „BCH“ paslydimų, pasitaikančių kai kuriuose straipsniuose, News.bitcoin.com taip pat skelbia straipsnius, kuriuose bandoma parodyti daugybę vienos diskusijos perspektyvų.

Tačiau šio stipraus bandymo objektyviai vis dar nepakanka, kad kai kurie kripto vartotojai ir lankytojai galėtų pažvelgti į ryšius, kuriuos Bitcoin.com turi su savo įkūrėju – Rogeriu Veru – ir kokie yra jo ryšiai su „Bitcoin Cash“.

Veras, nors ir yra „Bitcoin.com“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, išlieka daug ginčijama figūra „Bitcoin“ ir šifravimo bendruomenėje. Daugelis žmonių suvokia jį kaip labai gerai žinantį kriptovaliutų evangelistą. Kiti jį vertina kaip labai vertinamą „Bitcoin“ ir „Bitcoin“ grynųjų pinigą, o jo paties interesai yra jo paties akcijų rodikliai. Kai kurie toliau tvirtina, kad pati svetainė yra tiesiog tam tikras žiniasklaidos ruporas, kad Veras galėtų išsakyti savo nuomonę.

Nors kai kurių protu taip yra, „Ver“ kartu su „Bitcoin.com“ ir toliau yra dominuojanti jėga kripto ir „blockchain“ bendruomenėje ir dauguma vartotojų nuo to laiko persikėlė iš ankstesnio kietojo šakio padalijimo tarp pagrindinių „Bitcoin“ kūrėjų Šis „Bitcoin“ judėjimas toliau reiškia, kad „Bitcoin.com“ gali ir toliau sutelkti dėmesį į atitinkamų kriptografinio pasaulio diskusijų ir naujienų paskelbimą..

Nuo to laiko „Bitcoin“ taip pat įgijo stiprią reputaciją kaip internetinė įvairių kriptovaliutų ir veiklos akademija „blockchain“ erdvėje. Nauji vartotojai galų gale gali panaudoti platų išteklių, kuriuos suteikia įmonė, asortimentą, todėl tai yra labai visa apimantis šaltinis naujiems ir tarpiniams vartotojams.

Nauji svetainės vartotojai gali pasirinkti apsilankyti Bitcoin.com ir sužinoti naujausias žinias arba įsigilinti į kai kuriuos instrukcijas, kad sužinotų, kaip pirmą kartą pirkti ir laikyti bitkoinus. Pačioje svetainėje taip pat pateikiami įvairūs išsamūs vadovai, kaip pradėti kurti Bitcoin sau ar kaip baseino dalį. Taip pat yra įvairių žaidimų, diskusijų lentų ir forumų.

Kartu su jais yra įrankių rinkinys, kuris padės visiems, kas spokso į Bitcoin pasaulį, nesvarbu, ar esate visiškai naujas kosmoso vartotojas, ar labiau įgudęs vartotojas. „Bitcoin.com“ šiandien išlieka viena didžiausių „Bitcoin“ kasybos organizacijų pasaulyje.

Nepaisant nedidelių ginčų dėl BTC, BCH ir Roger Ver, Bitcoin.com ir toliau tvirtina savo poziciją kaip vieną iš didžiausių ir labiausiai gerbiamų svetainių kriptografijos bendruomenėje šiandien.

Bitcoinistas

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 15
 • „Alexa“ reitingas – # 35,955

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 47 300
 • Telegrama – 13 000
 • „Facebook“ – 22 000
 • „Instagram“ – 2 000

Autoriaus patikimumas ir profiliai

Nemažai kitų „crpyto“ naujienų pranešimų platformų siūlo įvairius svetainės turinio kūrėjų ir autorių vartotojo profilius. Bitcoinistas yra neįprastas, nes neatrodo, kad būtų autoriaus profilio segmentų įvairiems jų rašymo komandos nariams.

Daugelio šių platformos rašytojų vardai yra išvardyti vardo ir pavardės struktūroje, o vartotojai gali spustelėti šiuos vardus, norėdami pamatyti bet kokius kitus straipsnius, kuriuos tie patys vartotojai dirbo svetainėje..

Nors egzistuoja šie paprasti elementai, informacijos apie pačius autorius yra nedaug, nėra nieko, kas iliustruotų jų turimą išsilavinimą, profesinę ar akademinę patirtį ar net jų turimus įvairius kriptografinius išteklius..

Nepaisant šio fakto, „Bitcoinist“ tvirtina, kad reikalaujama, kad visi jo personalo rašytojai būtų įpareigoti atskleisti visus turimus įvairius kriptografinius išteklius prieš paskelbiant bet kokį jų turinį. Visiems „Bitcoinist“ personalo rašytojams šiuo metu mokama tam tikroje kriptografijos terpėje, pvz., „Bitcoin“ ir (arba) „Ethereum“, todėl manoma, kad bent jau manoma, kad šiems rašytojams jų darbo metu priklausys vidutiniškai bent dviejų rūšių kriptografija šiai platformai.

Jos rašymo darbuotojai, anot „Bitcoinist“ komandos, taip pat yra įsikūrę visame pasaulyje.

Vykdomoji komanda

 • Įkūrėjas ir generalinis direktorius – Mate Tokay
 • Įkūrėjas ir vyriausiasis technologijų vadovas – Norbertas Kovacsas
 • Įkūrėjas – Zoltanas Tokay
 • Vyriausiasis redaktorius – Scottas Fargo

Redakcijos politika

„Bitcoinist“ oficialioje svetainėje aiškiai apibūdina redakcijos politiką. Ta redakcijos politika paaiškina įmonės leidybos tikslus. Taip pat paaiškinama, kaip svetainė uždirba pinigus. Apibendrinant atrodo, kad „Bitcoinist“ komanda yra įsipareigojusi teikti aukštos kokybės turinį savo bendruomenei, dažnai didžiuodamasi savo galimybe suteikti vartotojams „nešališką ataskaitų teikimą ir žurnalistinį vientisumą“..

Apskritai, pati svetainė savo turiniu, redakcijos ir leidybos politika siekia „kruopščiai dirbti, kad iš tikrųjų patikrintų, surašytų šaltinius ir patvirtintų“ bet kokią metriką, teiginius ar tyrimus, kaip tai atrodo leidiniuose, kurie vėliau dedami į svetainę. . Be to, „Bitcoinist“ komanda teigia visiškai prieštaraujanti bet kokio pobūdžio hype dėl įvairių straipsnių. Todėl ji tvirtina netikinti sensacijomis ar įvairių naujienų straipsnių pateikimu „clickbaity“.

„Bitcoinist“ tvirtina, kad reikalaujama, kad visi jo personalo rašytojai būtų įpareigoti atskleisti visus turimus įvairius kriptografinius išteklius prieš paskelbiant bet kokį jų turinį. Kartu su šiuo faktu Bitcoinistas teigia, kad jis, kaip ribotos atsakomybės bendrovė, nesivelia į jokią prekybą kriptovaliutomis ar investavimą į jas. Net ir turėdama tai omenyje, įmonė priima mokėjimus iš įmonių, norinčių paskelbti reklaminę antraštę, pranešimus spaudai, remiamą turinį svetainėje ir kitose srityse.

Laiko jautrumas

Nors „Bitcoinist“ komanda tikina, kad per tam tikrą dieną neskelbiama jokiu dideliu kiekiu, kaip dažnai būna su didesnėmis kriptografinėmis naujienų žiniasklaidos priemonėmis. Tačiau „Bitcoin“ turi tendenciją gana greitai reaguoti į didelius pokyčius tarptautiniu mastu kriptovaliutų ir „blockchain“ naujienų pasaulyje.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Bitcoinist“ turi keletą pagrindinių, tačiau informatyvių vadovų, kurie paskelbti internete svetainėje. Rašytojai turi įprotį periodiškai peržiūrėti įvairias peržiūras, taip pat įvairias šifravimo ir „blockchain“ programas bei mainus.

Nors jis siūlo tokio pobūdžio vadovus ir apžvalgas, pagrindinis „Bitcoinist“ tikslas yra pranešti apie naujienas ir jas skelbti, taigi, nors šie vadovai yra prieinami, jie kartu su jos vadovėlių serijomis yra internete ir yra daugiau pagrindinis instrukcijų vadovas, kaip prieštarauja viskam, kas labai išsami.

Tiems, kurie ieško bet kurio iš šių „Bitcoinist“ vadovų, vartotojai tiesiog turi žiūrėti į „How To“ segmentą, kurį rasite svetainėje, ir jie apima daugybę vadovų, tokių kaip „Geriausia„ Bitcoin “piniginė“ ir „Kas yra„ Bitcoin “? be kitų šifravimo vadovų.

Reputacija: 7/10

Renginių aprėptis

Nors neaišku, ar „Bitcoinist“ aktyviai siunčia komandas dalyvauti šiuose tarptautiniuose renginiuose, ar rašytojai jau yra vietoje, kad galėtų dalyvauti šiuose renginiuose, ar jie pirmiausia remiasi trečiosios šalies naujienų agentūra, norėdami pranešti apie tokio pobūdžio įvykius įvykius.

Nepaisant aprėpties politikos, „Bitcoinist“ svetainėje yra daugybė internetiniame kalendoriuje esančių renginių, o įvairūs būsimi renginiai vyksta visoje Europoje..

Socialinė žiniasklaida

Be to, kad „Bitcoinist“ yra labai aktyvus socialinės žiniasklaidos srityje, jis organizuoja vieną iš didžiausių socialinės žiniasklaidos stebėjimų, matytų kriptografinių naujienų žiniasklaidos kompanija. Tai sakant – „Bitcoinist“ vis dar šiek tiek atsilieka nuo kai kurių didesnių vardų tokiose laikmenose, kaip „Twitter“, jis vis dar turi virš 50 000.

Kartu su šiuo dideliu srautu „Bitcoinist“ „Twitter“ kartu su daugybe kitų socialinės žiniasklaidos puslapių atnaujinami keletą kartų per dieną su naujausiomis naujienomis iš oficialios svetainės. Iš viso „Bitcoinist“ turi kelis tūkstančius žmonių tokiuose puslapiuose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Telegram“ ir kitose laikmenose.

Vartotojo įrankiai

Pats „Bitcoinist“ turi tik ribotą skaičių vartotojų įrankių, kuriais lankytojai gali naudotis. Svetainės viršuje visuose jos puslapiuose rodomas nedidelis kripto kainos žymeklis. Be to, „Bitcoinist“ komandos tikslas pirmiausia yra pranešti naujienas.

Didžiausia jėga

„Bitcoinist“ kartu stengiasi pateikti labai europinį požiūrį į kriptovaliutų analizę, kai reikia paaiškinti naujausius įvykius, leidžiančius pateikti įžvalgą labai objektyviai ir nepriklausomai. Susideda tik iš palyginti nedidelės rašytojų komandos, „Bitcoinist“ užsimena apie savo aukštos kokybės turinio siekį – leidžiant savo komandai daug nuveikti, tuo tarpu visame pasaulyje..

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Pačios svetainės sąsaja yra tokia, kokios mes tikėtumėmės iš įprasto tinklaraščio dizaino, o jos ryškus „B“ simbolis aiškiai matomas viršutiniame kairiajame svetainės kampe..

Puslapyje įvairūs straipsniai yra suskirstyti į atskiras kategorijas, tokias kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ar „Altcoins“. Be šių kategorijų, yra keletas subkategorijų, leidžiančių atkreipti dėmesį į konkretesnius straipsnius, tokius kaip „Blockchain“, „Security“ ir „press releases“.

Apskritai, „Bitcoinist“ naudoja juodas, tamsiai mėlynas ir šviesiai mėlynas spalvų paletes, kad pritrauktų vartotojus savo šauniu, aptakiu formatu savo svetainėje ir įvairiuose socialinės žiniasklaidos puslapiuose..

Apžvalga

Bendrovei kas mėnesį priimant daugiau nei du milijonus lankytojų į savo naujienų platformą, kartu su tūkstančiais sekėjų įvairiuose socialinės žiniasklaidos puslapiuose, „Bitcoinist“ pavyko išaugti ir tapti viena įtakingiausių šifruotų terpių leidybos platformų pramonėje..

Įkurta 2013 m., Svetainė gali pasigirti nedidelio masto komanda, palyginti su kitomis, tačiau ją išsklaidė tarptautiniu lygmeniu, leidžiant jiems periodiškai teikti naujienų pranešimus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Iki šiol „Bitcoinist“ rašymo komandai pavyko aptarti įvairiausias temas „blockchain“ ir „crypto“ pasaulyje – tokias kaip naujienų pranešimai, kainų analizė, įvairių produktų apžvalgos, mainai ar kriptografinis turtas, interviu, „blockchain“, skaitmeninis saugumas, altcoins ir daug daugiau.

Kaip ir daugybė kitų „crpyto“ naujienų platformų „Bitcoinist“, nors ir ne tiesiogiai. įsitraukdamas į kriptovaliutas, tokias kaip kasyba ar investicijos, ji siūlo įmonėms remiamus straipsnius ir mokamą reklamą tiems, kurie nori reklamuotis pramonėje. Kai kurias iš šių paslaugų galima tiesiogiai nusipirkti per „Bitcoinist“, įskaitant CPM pagrįstas reklamines antraštes, naujienlaiškių rėmimus, remiamą turinį, susijusį su konkrečia įmone, taip pat foninius skelbimus, kurie pateikiami puslapyje.

„Mate Tokay“, Norberto Kovacso ir Zoltano Tokayo komanda įkūrė ir oficialiai įkūrė dar 2014 m. Vasario mėn. Kalbant apie savo vietą, „Bitcoinist“ yra šiek tiek neįprasta – oficialiai įregistruota kaip įmonė Jungtinėje Karalystėje pavadinimu paradoksalu: pati įmonė veikia ir įsikūrusi ne Budapešte, Vengrijoje.

Tai išryškina rimtą „Bitcoinist“ trūkumą – kad pati įmonė nepateikia labai skaidrios terpės, kai kalbama apie registracijos informaciją ir vietą. Bet teigti, kad tai yra visiškai unikalus Bitcoinistui, būtų visiškai netiesa.

Tai išlieka neįprastas dalykas, kad „Bitcoinist“ nepateikia jokios informacijos apie įvairius savo autorius per savo svetainę internete. Dauguma šių autorių yra identifikuojami tik pagal vardą ir pavardę, tačiau išskyrus tai, kad paspaudę ant autoriaus vardo parodysite, ką jie parašė; Pavyzdžiui, nėra nieko biografinių detalių. Nėra aprašyta asmens patirtis ar profesinė kvalifikacija pramonėje.

Apibendrinant galima pasakyti, kad rašymo komanda kalba iš patirties ir profesionalumo apie savo teikiamą turinį. Sugebėjimas efektyviai ir daugiau nei kompetentingai aptarti įvairius įvykius kriptovaliutos ir „blockchain“ pasaulyje – bet kas labiau vertinama, tai didesnis skaidrumo laipsnis.

Nepaisant to, kad trūksta aiškumo dėl vietos ar informacijos apie savo korporaciją, „Bitcoinist“ vis tiek stengiasi išsiaiškinti savo nišą ir reputaciją kaip labai gerbiamų ir autoritetingų kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvės naujienų šaltinius. „Bitcoinist“, nors ir susideda iš nedidelės komandos, kurioje yra tik keliolika rašytojų. Tačiau, nors tai yra nedidelis skaičius, tie patys rašytojai yra išsibarstę po visą pasaulį ir dėl to jie daugiau nei gali pateikti aukštos kokybės turinį per parą visą parą, be to, jie turi naujausias naujienas, įžvalgas, analizę ir interviu iš kriptografijos pasaulis.

Mes iš tikrųjų turime apie tai tik bendrovės žodį, tačiau tie patys rašytojai yra įpareigoti pateikti informaciją apie visas investicijas, kurias jie padarė ar gali turėti prieš pateikdami savo straipsnius. Apskritai, „Bitcoinist“ komanda pateikia daugybę tokių pačių pretenzijų, kaip ir kiti pagrindiniai kriptografinės žiniasklaidos priemonės redakcijos politikos tema – jie siekia pateikti „teisingą, objektyvų“ ir nešališką požiūrį į savo žurnalistiką ir ataskaitas, kai kalbama apie bet kurią kitą įvairių šifravimo įvykių.

Apibendrinant galima teigti, kad ši Vengrijoje įsikūrusi įmonė labai tenkina šiuos teiginius, kuriuos jie pateikia apie savo turinio kokybę – pateikdama veiksmingą naujienų ir analizės šaltinį iš viso „blockchain“ technologijos ir kriptovaliutų pasaulio, įskaitant naujausias ataskaitas, naujienos ir interviu apie Bitcoin, altcoins, blockchain technologijas, saugumą ir daugelį kitų.

Tai sutampa su aukštu žiniasklaidos lygiu, nes ji gauna tiek per svetainę (2 milijonai per mėnesį per svetainę kartu), tiek su savo socialinės žiniasklaidos priemonėmis (50 000 plius įvairiose socialinės žiniasklaidos vietose), leidžiančia labai įtakingas buvimas internete.

Nors įmonei trūksta korporacinės, geografinės informacijos ir skaidrumo elementų, įskaitant informaciją apie rašytojus, atrodo, kad „Bitcoinist“ yra tvirtai pasiryžęs įsipareigoti teikti labai nepriklausomą, objektyvų naujienų šaltinį iš kriptografijos ir „blockchain“ bendruomenė.

Nors trūksta tam tikrų skaidrumo aspektų, pvz., Informacijos apie rašytoją ir vietą, atrodo, kad „Bitcoinist“ yra pasiryžęs būti nepriklausomu, nešališku kripto bendruomenės naujienų šaltiniu.

„Bitcoin“ žurnalas

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 15
 • „Alexa“ reitingas – # 80 071

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 548 000
 • „Facebook“ – 77 000

Oficialiai įsteigta dar 2012 m. Našvilyje, Tenesyje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bendrovė priklauso ribotai bendrovei – „BTC Media LLC“.

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Bitcoin Magazine“ dauguma savo autorių išvardijami panašiai, kaip paprastai matyti iš kitų naujienų – kiekvienas iš šių autorių yra nurodomas pagal vardą ir pavardę. Tačiau reikia pabrėžti, kad kai kurie iš šių autorių dažnai veikia savo pasirinktais pseudonimais.

Paprastai kalbant, „Bitcoin Magazine“ komandoje dirbantys rašytojai yra vieni legaliausių ir profesionaliausių rašytojų blokų grandinėje ir kriptovaliutų industrijoje, dažnai dalyvaujantys kuriant žurnalų kokybišką turinį, kuris gali svyruoti nuo daugiau aktualių įvykių iki labiau tyrinėjančių turinys apie įvairias įmones, šifravimo žetonai ar žetonų našumo analizė laikui bėgant.

Kartu su „Bitcoin Magazine“ etatinių rašytojų komanda reguliariai skelbia įvairių kvalifikuotų laisvai samdomų rašytojų turinį. Nesvarbu, kokias valandas šie turinio kūrėjai teikia įmonei – kiekvienas iš jų, pradedant rašytojais, kopijų redaktoriais, redaktoriais, dizaineriais ir kūrėjais, yra nurodytas bendrovės puslapyje „Apie“.

Vykdomoji komanda

 • Įkūrėjas – Vitalik Buterin
 • Įkūrėjas – Mihai Alisie
 • Atsakinga redaktorė – Christie Harkin

Redakcijos politika

„Bitcoin Magazine“ yra gana greitas ir pateikia daugybę redakcinės politikos nuostatų, kurias vartotojai gali aiškiai matyti savo puslapyje „Apie“. Bendrovė siekia suteikti vartotojams galimybę gauti „tikslią, savalaikę ir aktualią“ informaciją, turinį ir naujienas iš šifravimo ir blokų grandinės bendruomenės.

Nepaisant to, kad ji priklauso Tenesyje įsikūrusiai bendrovei – „BTC Incorporated“ ir „BTC Media LLC“, ji taip pat tvirtina, kad jos redakciją sudaro visiškai nepriklausomas subjektas, atskiras nuo įmonės patronuojančios įmonės. „Bitcoin Magazine“ taip pat priima įvairius rašytojų ir turinio kūrėjų garsus ir istorijas „visiškai atsižvelgiant į jų žurnalistinius nuopelnus, savalaikiškumą ir ypatingą svarbą leidinio skaitytojams bitkoinų erdvėje“.

Norint įsitikinti visišku objektyvumu, „Bitcoin Magazine“ dirbantiems rašytojams griežtai draudžiama priimti bet kokio pobūdžio mokėjimą iš trečiosios šalies mainais už konkrečios istorijos ar pranešimo spaudai pristatymą. Pats „Bitcoin Magazine“ taip pat neskelbia jokių pranešimų spaudai, o tai yra retenybė, atsižvelgiant į šifravimo laikmenas. Be to, bendrovė nepriima jokio užmokesčio už savo straipsnius (t. Y. Bendrovė leidžia reklamuotis, kuri yra prieinama per įvairias reklamines antraštes, el. Pašto naujienlaiškių rėmimus, kartu su remiamu turiniu, kuris yra sukurtas aiškiai matomas bendruomenės nariams.)

„Bitcoin Magazine“ stengiasi atskleisti bet kokius ryšius su „BTC Inc“, „BTC Media LLC“ ar bet kuriomis dukterinėmis įmonėmis, kai tik įmanoma.

Laiko jautrumas

„Bitcoin Magazine“ įpročio neskelbti tos pačios rūšies kiekio kalbant apie naujienas, ypač lyginant su pagrindinėmis naujienomis. Nepaisant to, „Bitcoin Magazine“ suteikia daug įžvalgų apie pagrindines naujienas ir labai tiksliai.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Bitcoin Magazine“ turi daugiau nei dvylika išsamių vadovų, kuriuos vartotojai gali patikrinti internetu, įskaitant įvairius vadovus pradedantiesiems ir labiau kvalifikuotiems vartotojams. Kartu su jais taip pat pateikiami platesni finansiniai vadovai, kaip šie mokesčiai veikia su „Bitcoin“, kaip „Bitcoin“ yra pajėgi keisti mastelį laikui bėgant, kaip saugoti ir kaip vėliau saugiai investuoti į „Bitcoin“. kitos temos.

Reputacija: 9/10

Renginių aprėptis

„Bitcoin Magazine“ daro daug, kad apžvelgtų kai kuriuos didžiausius pokyčius „blockchain“ ir „crypto“ pasaulyje, įskaitant įvykius, panašius į bet kokią didelę kriptografinių naujienų žiniasklaidos priemonę. Nors „Bitcoin Magazine“ prisistato tarptautinėje arenoje konferencijoms ir naujienoms, šiuose renginiuose nėra tokio paties pobūdžio kaip ir kitoje, reikšmingesnėje konkurencijoje, tačiau bendrovė vis tiek sugeba nuolat atsinaujinti. su naujausiomis naujienomis ir reportažais savo bendruomenei.

Šį birželį „Bitcoin Magazine“ taip pat ruošiasi surengti savo unikalų renginį, žinomą kaip „Bitcoin 2019“ konferencija, įsikūrusi San Franciske. Atsižvelgiant į tai, kad bilietų kaina yra 100 USD, tai yra labai ekonomiškas renginys, palyginti su kitų rūšių kriptografijos ir „blockchain“ renginiais.

Socialinė žiniasklaida

Be to, kad „Bitcoin Magazine“ turi gerą aktyvumą per savo skaitmeninį žurnalą, jis taip pat yra labai aktyvus žaidėjas socialinės žiniasklaidos pasaulyje, pavyzdžiui, „Facebook“ ir „Twitter“. Su kiekviena iš šių paskyrų, kurias sudaro beveik pusė milijono sekėjų, – „Bitcoin Magazine“ turi vieną iš labiausiai sekamų „Twitter“ paskyrų kriptografinės terpės pasaulyje..

Vartotojo įrankiai

Kartu su savo naujienų pranešimų asortimentu, finansine analize ir kainų atnaujinimais, „Bitcoin Magazine“ taip pat turi savo „Bitcoin“ blokų tyrinėtoją, kuris yra panašus į tą patį blokų tyrinėtoją, kurį rasite daugelyje kitų svetainių. Per šį tyrinėtoją žmonės gali peržiūrėti naujausius blokus, taip pat tikrindami įvairius šių blokų statistinius duomenis, pvz., Jų aukštį ir su šiuo bloku susijusių operacijų skaičių..

Be to, vartotojai gali ieškoti ankstesnių blokų, kad patikrintų tos pačios rūšies metriką. Kartu su šiuo tyrinėtoju „Bitcoin Magazine“ taip pat yra unikalus kainų stebėjimo įrankis, leidžiantis vartotojams pamatyti naujausią įvairių pagrindinių kriptografinių išteklių kainų nustatymą, įskaitant visą žvakidžių diagramą..

Didžiausia jėga

„Bitcoin Magazine“ yra viena ilgiausiai veikiančių kriptografinių naujienų žiniasklaidos priemonių, siūlanti daug įžvalgių, gerai informuotų savo skaitytojų komentarų. Kartu su šiuo labai sėkmingu skaitmeniniu žurnalu bendrovė taip pat siekia artimiausiu metu išleisti spausdintą leidimą.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

„Bitcoin Magazine“ siūlo vartotojams išskirtinį sąrankos ir spalvų dizainą su oranžinės ir baltos spalvos padėklu, kuris derinamas su standartizuotu tinklaraščio išdėstymu.

Pats žurnalas pateikia daugybę populiariausių istorijų, išvardytų puslapio viršuje, kartu su kai kuriomis naujesnėmis istorijomis likusiame puslapyje. Šiose įvairiose istorijose apie bet kokius naujus ir būsimus įvykius buvo pateikti keli vadovai, išvardyti visame puslapyje.

Apskritai internetinio žurnalo maketas išlieka labai aiškus, glaustas ir lengvai valdomas. „Bitcoin Magazine“ turi ikonišką spausdinimo pagrindu išdėstytą maketą, o anksčiau apyvartoje buvęs realaus pasaulio žurnalas nuo to laiko tapo kolekcionieriaus straipsniais, kai kurie iš pirmųjų žurnalo pirmųjų numerių buvo parduoti už daugiau nei 800 USD iš „Bitcoin Magazine“ parduotuvės..

Apžvalga

„Bitcoin Magazine“ įgijo tvirtą reputaciją ir, būdamas viena ilgiausiai pramonėje naudojamų žiniasklaidos svetainių, skirtų naujienoms kripto ir „blockchain“ pasaulyje – tai reputacija, pelnyta per ilgą žaidimą.

2012 m. Įkūrėjas Vitalik Buterin ir Mihai Alisie įkūrė komandą. „Bitcoin Magazine“ pati priklauso „BTC Media LLC“, kuri yra ribotos atsakomybės bendrovė, įsikūrusi Našvilyje, Tenesyje. Iš pradžių „Bitcoin Magazine“ nepaprastai ištikimas savo vardui – veikė kaip savo žurnalo skaitmeninis ir realus leidėjas..

Nors Vitalikas būtų vienas iš kompanijos įkūrėjų, vėliau jis kartu steigtų ir atvestų „Ethereum“ į platesnį pasaulį. Nors Buterinas galėjo išvykti, žurnalas be jo judėjo iš stiprybės. Nors prieš kelerius metus žurnalo spausdinimo versija buvo nutraukta, bendrovė planuoja nuo šių metų grįžti į spausdinimo pasaulį..

Tuomet, kai veikė kaip realus pasaulinis ir skaitmeninis žurnalo leidėjas, „Bitcoin Magazine“ padarė istoriją kaip patį pirmąjį žurnalą, skirtą kriptovaliutų ataskaitų pasauliui – žmonės galėjo įsigyti fizinę kopiją, kurios prenumeratos kaina buvo 9 USD per mėnesį. Daugumą šių straipsnių taip pat buvo galima laisvai skaityti skaitmeniniu formatu.

Kartu su vienu iš komandos įkūrėjų – pats Buterinas daug laiko skyrė tinklalapio turiniui teikti kaip savo šalutiniam projektui dirbdamas universitete, daugiau nei 10–20 valandų jo laiko skyrė aptariamam žurnalui..

Tik 2014 m. Vyresnysis verslininkas Davidas Bailey oficialiai atidarė akcinę bendrovę „BTC Media“ Našvilyje, Tenesio valstijoje. Prieš įsitraukdama į „Bitcoin Magazine“, bendrovė buvo atsakinga už „yBitcion“, vienos iš pirmaujančių leidinių, teikiančių ataskaitas apie skaitmenines valiutas, operacijas. „BTC Media LLC“ yra dukterinė įmonė, atsakinga už žiniasklaidą ir leidybą pagal „BTC Incorporated“.

Šiandien „BTC Media LLC“ šeimai priklauso „Bitcoin Magazine“, taip pat „Distributed.com“ – platforma, skirta aptarti paskirstytos knygos technologiją. Kai kuriuos kitus žymius „BTC Media LLC“ steigimo komandos narius sudaro tokie nariai kaip Andrew DeSantis ir Tyleris Evansas. Kartu su veikiančia žiniasklaida ir naujienų pranešimais, tokiais kaip „Bitcoin Magazine“, pati įmonė teikia įvairias konsultavimo paslaugas pagrindinėms „Fortune 500“ kompanijoms apie bitkoinų ir „blockchain“ technologijų pasaulį..

Net po to, kai „Bitcoin Magazine“ įsigijo „Bitcoin Media LLC“, jis ir toliau yra vienas patikimiausių ir patikimiausių naujienų šaltinių kalbant apie „Bitcoin“ ir „crypto media“ pasaulį. Kartu su šia reputacija bendrovė taip pat gali pasigirti vienu didžiausių sekėjų socialinės žiniasklaidos pasaulyje – savo puslapius, tokius kaip „Twitter“, sudaro daugiau kaip 500 000.

Ši reputacija buvo puoselėjama daugelį metų, nes ji veikia nuo 2012 m., Todėl ji yra viena iš ilgiausiai veikiančių pagrindinių žiniasklaidos priemonių ir kriptografinių leidinių visame kriptografijos pasaulyje..

Kartu su buvimu ir tvirtinimu, kad jis yra vienas, jei ne pats seniausias ir dėl to labiausiai įsitvirtinęs kriptovaliutų naujienas. Pati įmonė taip pat gali pasigirti visiškai nepriklausoma redakcijos darbuotojų organizacija, leidžiančia jai būti visiškai tikslu savo patronuojantiems subjektams, tokiems kaip „BIT Incorporated“ ir „BTC LLC“ komanda /

Kalbant apie bendrovės redakcinę politiką, „Bitcoin Magazine“ kruopščiai išdėstė savo redakcijos politiką internete. Leidimas platformos lankytojams kartu su būsimais rašytojais suprasti, kokia yra taikoma politika, siekiant užtikrinti kokybės lygį.

Kartu su šia nuoseklios redakcijos politika bendrovė taip pat teigia atskleidusi visus ryšius su „BTC Incorporated“ ir „BTC Media LLC“, kur tik gali, kai reikia pranešti apie tam tikrą istoriją. Kartu su didesnio skaidrumo, redakcinio ir dalykinio kalbėjimo siekiu „Bitcoin Magazine“ išpažįsta, kad neskelbia jokio pranešimo spaudai, jie taip pat nepriima jokio mokėjimo už turinį..

Nors taip yra, bendrovė siūlo ir pateikia daugybę skelbimų kartu su remiamais įrašais, kurie aiškiai pažymėti svetainėje. Apskritai „Bitcoin Magazine“ redakcinė politika yra sukurta siekiant sumažinti šališkumo suvokimą dėl svetainės ryšių su „Bitcoin Magazine“.

Nors per pastaruosius kelerius metus spausdinta „Bitcoin Magazine“ versija praėjo keliu, komanda sugrąžina šiuos metus. 2019 m. „Bitcoin Magazine“ paskelbė, kad dabar oficialiai grįš spausdintą savo turinio versiją ir bus platinama panašiai kaip bet kuris paprastas žurnalas, kur tik jie parduodami..

Tai iškelia tolesnį klausimą, ar spausdintas žurnalas, juo labiau spausdintas žurnalas, apimantis Bitcoin ir Cryptocurrency pasaulį, išgyvena ir yra toks pat dinamiškas kaip jo pakartojimas internete? Tik laikas gali pasakyti. Iš pradžių „Bitcoin Magazine“ anksčiau bendradarbiavo su leidybos bendrove, įsikūrusia iš Orlando, Floridoje, žinomos kaip „Coin Publishing LLC“, kad galėtų spausdinti šiuos žurnalus. Nors taip buvo tuo metu, lieka neaišku, kokia įmonė paskelbs šią atnaujintą versiją.

Originalūs „Bitcoin Magazines“ žurnalai, pasirodę pirmoje instancijoje, kai bendrovė paskelbė fizines versijas, nuo to laiko tapo kolekcininkų daiktais. Internetinei „Bitcoin Magazine“ parduotuvei iš tikrųjų parduodant pirmojo leidimo (paskelbto 2012 m. Gegužės mėn.) Kopijas už 799,99 USD sumą, o visą paketą, kuriame yra visi 22 „Bitcoin Magazine“ leidimai, parduodama už 4450 USD kainą. Su daugybe kitų prekių parduotuvėje, tokių kaip „Bitcoin“ prekės ženklo marškinėliai ir panašūs produktai.

Viename iš kitų žurnalo elementų yra keletas vadovų, kuriuos pateikia rašymo komanda. Tai suteikia daugybę įžvalgų apie kriptovaliutų pasaulį, investuojant ir prekiaujant tiek naujokams, tiek labiau patyrusiems investuotojams. Leisdami jiems priprasti viską, ką jie turi žinoti apie kriptografijos ir blokų grandinės technologijas.

Tai apima įvairius vadovus, tokius kaip „Kas yra Bitcoin?“ ir „Kas yra„ Blockchain “. Jie puikiai dirba pateikdami santraukinę analizę ir vadovą apie šią nuolat besikeičiančią ir besikeičiančią technologiją.

Galų gale „Bitcoin Magazine“ yra gerokai kitokia svetainė nei buvo iš pradžių. Bet kai pasakoma kažkas panašaus – tai tikrai nėra blogas dalykas; įmonei judant iš stiprybės, ji ir toliau buvo aktuali, ir per daugelį metų nuolat kūrė naujoves, kad neatsiliktų nuo pokyčių. Ne, kai spaudos žurnalas bus paskelbtas iš naujo nuo 2019 m., „Bitcoin Magazine“ ir toliau stengiasi pateikti labai gerbiamą naujienų ir ataskaitų šaltinį, leidžiantį remtis savo ir taip stipria vardo reputacija erdvėje.

BLOOMBERGAS

 • Antraštės per dieną – nuo 3 iki 7
 • Alexa Rank – # 560

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 119 000
 • „Facebook“ – 3,8 mln
 • „Instagram“ – 174 000
 • „YouTube“ – 167 000

Oficialiai įsteigtas 1981 m., Iš jo pastato Manhatane, Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pati įmonė priklauso ir lieka privačiai Michaelo Bloombergo, kuris lieka pagrindiniu akcininku, valdančiu 88 proc. Bendrovės akcijų.

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Bloomberg“ turi tarptautinę reputaciją kaip vienas didžiausių ir geriausiai gerbiamų nepriklausomų žiniasklaidos šaltinių, veikiančių šiandien. Taigi logiška, kad jos kriptovaliutų rašytojų komanda yra panašiai patikima ir patyrusi žurnalistų pramonėje.

„Bloomberg“ nuo to laiko reagavo į didėjantį kriptovaliutos populiarumą, greitai sukurdama savo specialią, į kriptografiją orientuotų rašytojų komandą, kuri visi turi aukštų įgūdžių, kai reikia išskaidyti naujausias naujienas, taip pat išsamiai aprašydama kiekvieną iš jų naujienos labai aiškiu, lengvai suprantamu rašymo stiliumi. Boombergo kripto rašytojų komanda yra linkusi pabrėžti aprėptį tiek finansų, tiek kriptovaliutų rinkose, o ne persikelti į specializuotus kripto ir blokų grandinės regionus.

Visi jos rašytojai yra išvardyti pagal vardą ir pavardę, kiekvienas su nuoroda į savo socialinės žiniasklaidos profilius.

Vykdomoji komanda

 • Prezidentas ir generalinis direktorius – Michaelas Bloombergas
 • Pirmininkas – Peteris Graueris
 • Vyriausiasis redaktorius – John Micklethwait

Redakcijos politika

Lyginant su kitomis, palyginti mažesnio masto kriptografinėmis naujienų žiniasklaidos priemonėmis, „Bloomberg“ yra per didelė organizacijos ir žiniasklaidos įmonės, kad galėtų pateikti vieną, nuoseklią redakcinę politiką įvairiuose jos padaliniuose..

Tačiau vienas iš pagirtinų jos amorfiškos redakcijos politikos elementų yra tai, kad įmonė turi specialią taisyklę, kad ji tiesiog atsisako bet kokiu būdu pranešti apie save. Kalbėdamas apie redakcijos politiką, „Bloomberg“ laikosi labai rimto požiūrio ir taip rimtai žiūri į tai, kad bendrovės įkūrėjas ir generalinis direktorius – Michaelas Bloombergas net nėra įtrauktas į „Bloomberg Billionaire“ indeksą, nepaisant to, kad jis yra tarp 10 geriausių turtingiausių pasaulio vyrų savo teisėmis – jų bendra grynoji vertė siekia 55 mlrd.

Laiko jautrumas

„Bloomberg“ į didžiausias kriptovaliutos ir „blockchain“ pasaulio naujienas reaguoja labai laiku, nors įmonė yra pakankamai patikima, deja, ši svetainė nėra būtent pirmasis atsakytojas į svarbiausias naujienas, o daugumoje atvejų.

Be šių svarbiausių naujienų, „Bloomberg“ sugeba paskelbti tik nedidelį skaičių šifravimui skirtų straipsnių per dieną, užuot sutelkęs dėmesį į daugybę prastos kokybės naujinių..

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

Speciali „Bloomberg“ redakcijos komanda naujienų svetainėje dažnai skambina į kriptografinę erdvę, naudodama savo unikalias operacijų rūšis, taip pat keletas nepriklausomų autorių patikimai pateikia įvairius specialius straipsnius šioje svetainėje. Tačiau „Bloomberg“ kripto skyrius yra linkęs daugiau dėmesio skirti naujienų pranešimams, o ne daugybei nuomonių apie kripto ir „blockchain“ paskelbimą..

„Bloomberg“ per savo „Bloomberg TV“ vaizdo įrašų seriją paskelbia daugybę „Bitcoin“ kainų analizių, kartu su kitais kriptografinių tyrimų šaltiniais, kurie taip pat apima daugybę išskirtinių interviu su finansų analitikais ir „blockchain“ / „crypto“ vadovais bei daugeliu kitų asmenų..

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„Bloomberg“ patikimai praneš apie kai kurias svarbiausias naujienas iš kai kurių populiaresnių ir svarbesnių šifravimo renginių, net jei įmonė patikimai nesiunčia komandų asmeniškai pranešti apie šiuos įvykius.

Socialinė žiniasklaida

„Bloomberg“ talpina milžinišką skaičių stebėtojų visame savo socialinės žiniasklaidos kanale, iš viso įmonė turi daugiau nei kelis milijonus sekėjų savo socialinės žiniasklaidos puslapiuose. Dauguma šifruotų naujienų yra „Bloomberg Technology“ socialinių tinklų paskyrose. Nors „Bloomberg“ naudoja šias prekybos vietas naujienoms skelbti, „Bloomberg“ taip pat turi specialią „@Crypto witter“ rankeną, kuri specialiai naudojama kriptografinių ir „blockchain“ naujienų perdavimui „Bloomberg“ vardu..

Vartotojo įrankiai

„Bloomberg“ neturi jokių kriptografinių vartotojo įrankių, tokių kaip kainų stebėjimo priemonės, rodomos internete. Taip pat mobiliosios programos, skirtos „iOS“ ir „Android“.

Didžiausia jėga

„Bloomberg“ turėjo daug laiko pristatyti save kaip labai gerbiamą ir patikimą balsą pagrindinėse finansų naujienose. Kripto naujienos yra viena iš sričių, kurioje ji perima šią reputaciją – būdama viena didžiausių pasaulyje privačių finansų žiniasklaidos milžinių. Turėdamas tai omenyje ir miglotą „Bloomberg“ požiūrį į kriptovaliutą, jis gali užtikrinti savo objektyvumą..

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Specialus „Bloomberg“ naujienų puslapis, specialiai nukreiptas į kriptografijos ir „blockchain“ erdvės naujienas, atrodo labai gerai žinomas pagrindiniam „Bloomberg“ puslapiui, kurį naudoja milijonai žmonių. Priešingai, jo spalvų schema yra įdomiai pakeista. Pavyzdžiui, „Bloomberg.com“ pirmajame puslapyje yra juodas tekstas ant balto fono.

Visiškai priešingai, „Bloomberg“ šifravimo puslapyje juodu fonu yra baltas tekstas. Suteikti lankytojams labai įdomią kontrastingą išvaizdą. Pačioje svetainėje yra daugybė istorijų, vaizdo įrašų ir konkrečių šifravimo kategorijų, kurios yra paryškintos visame kripto puslapyje, todėl bet kokiam vartotojui gana lengva rasti ieškomą turinį..

Apžvalga

„Bloomberg“ siūlo vartotojams pačioms pasiimti specialų naujienų apie kriptovaliutas puslapį, kurį galima rasti per URL – Bloomberg.com/Crpyto. Šiame puslapyje vartotojai galės rasti tokio paties tipo aprėptį, kokį galite rasti kitose pagrindinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „Forbes“ ir CNBC, kurios taip pat turi savo specialius įvairaus masto šifravimo puslapius – vartotojai taip pat gali rasti naujienų taip pat išsami analizė iš visos kriptografinės erdvės – visa tai sukūrė ir paskelbė „Bloomberg“ patyrusi finansų rašytojų komanda.

Kartu su daugelio savo šifravimo naujienų paskelbimu ir rinkos analize internete vartotojams. „Bloomberg“ taip pat kuria įvairų vaizdo įrašų kiekį iš visos kriptografinės ir „blockchain“ erdvės. Šiuose vaizdo įrašuose yra įvairių tipų turinys, pavyzdžiui, interviu su svarbiausiais ir įtakingiausiais asmenimis, išsamios kainų prognozės ir rinkos analizė, taip pat kitas atitinkamas turinys iš visos pramonės.

„Bloomberg“ yra linkusi kasdien skelbti tik 3–7 šifravimo atnaujinimus. „Bloomberg“ paprastai pateikia daugybę svarbiausių naujienų iš visos pramonės. „Raher“ ne tik kopijuoja ir įklijuoja įvairius tokio pobūdžio naujienų taškus, tačiau „Bloomberg“ yra linkęs apskritai įtraukti savo analizę. Vartotojai taip pat gali rasti vadovus, paaiškinančius galimą būsimą makroekonominį poveikį, susijusį su šia problema.

„Bloomberg“ vartotojai, ieškantys šifravimo naujienų, taip pat ras platų vadovų asortimentą, kuriame paaiškinamos galimos būsimų šių kylančių technologijų pasekmės iš „blockchain“, kur „Bitcoin“ kaina eis per trumpą, vidutinės trukmės ir ilgalaikę perspektyvą, taip pat apie tai, kaip pagrindinės finansinės priemonės institucijos arba reaguoja į kriptografijos ir „blockchain“ technologijos augimą, arba ją sprendžia.

Visiškai priešingai nei kitos rūšies pagrindinės žiniasklaidos institucijos, „Bloomberg“ sukūrė ir tobulino savo specialų kriptografinių pranešimų prekės ženklą kaip visiškai unikalų pagrindinės „Bloomberg“ svetainės objektą. Kartu su savo atskiru charakteriu, „Bloomberg“ turi specialų socialinės žiniasklaidos kanalą, skirtą pranešti apie kriptografiją – būtent „crypto“ pagrįstą „Twitter“ paskyrą – viena iš jų yra „Twitter“ paskyra, išvardyta labai ieškomame @Crypto simbolyje. Šifravimo puslapis oficialiai patenka į „Bloomberg Technology“ skėtį, o „Bloomberg Technology“ yra atskiras padalinys „Bloomberg“ korporacinėje struktūroje.

Vienas dalykas, kuris taip pat yra vertinamas, yra tai, kad „Bloomberg“ požiūris į pranešimus apie „blockchain“ ir „crypto“ yra labai švelnus. Rašydami apie tai, tarsi skaitytojai turėtų nedaug žinių apie kriptografiją, pradedantiesiems paaiškinant pagrindines kriptovaliutų ir „blockchain“ pasaulio sąvokas.

Kitos naujienų žiniasklaidos priemonės, einančios per kriptografiją, turi šį apgailėtiną įprotį vartoti žargoną ar akronimus kartu su daugybe kitų terminų, kurie gali izoliuoti pradedančiuosius, neleisdami jiems visiškai suprasti, apie ką kalba šios naujienos. „Bloomberg“ rašo savo straipsnius, daugiausia dėmesio skirdama pagrindinei auditorijai, tai labai įvertins tie, kurie šiaip visiškai nežino apie kriptovaliutą, arba tie, kurie yra labiau tarpiniai. Nors tai gali būti šiek tiek pedantiškas tiems, kurie yra labiau patyrę.

Vienas iš kitų dalykų, iš tikrųjų išskiriantis „Bloomberg“ iš kitų naujų prekybos vietų, yra tai, kad „Bloomberg“ yra nepriklausoma organizacija. Pats „Bloomberg LP“ yra visiškai privati ​​įmonė, įkurta ir laikoma jos generalinio direktoriaus ir įkūrėjo Michaelo Bloombergo dar 1981 m. diena.

Remiantis finansinėmis prognozėmis, 2018 m. Bendrovė sugebėjo uždirbti daugiau nei 15 milijardų dolerių pajamų ir turi daugiau nei 176 biurus visame pasaulyje, todėl ji yra viena iš, jei ne didžiausių, žiniasklaidos svetainių pasaulyje. Pavyzdžiui, Maiklas Bloombergas šiuo metu yra žinomas kaip 9-as turtingiausias žmogus pasaulyje, jo asmeninė turto vertė viršija 55 milijonus dolerių. Ir toliau jis eina „Bloomberg LP“ generalinio direktoriaus pareigas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Bloomberg“ atlieka visiškai pagirtiną ir puikų darbą naudodamas savo labai gerbiamą ir patyrusią komandą, kad atliktų aiškią ir išsamią analizę iš viso kriptografinio ir „blockchain“ pasaulio. „Bloomberg“, turintis savo specialų šifravimui skirtą naujienų puslapį, nors ir nėra toks dažnas atnaujinimas kaip konkurentai, net lyginant su tokiais kaip „Forbes Magazine“ ir CNBC, tačiau ir toliau skelbia nedidelę, bet kokybišką naujienų, analizės ir interviu raštu ir vaizdo turiniu kas savaitę.

Vartotojai gali skirti laiko apsilankyti „Bloomberg.com/crypto“ šiandien, kad gautų labai patikimą perspektyvą apie naujienas iš visos kriptovaliutų ir „blockchain“ pramonės..

10 NARŽIŲ NAUJŲ MONETŲ

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 15 (daugiau nei 100 jos abonentams)
 • Alexa Rank – # 142 876

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 35 600
 • Telegrama – 22 600
 • „Facebook“ – 6300

„Brave New Coin“, pasivadinusi Aldouso Huxley istorinio mokslinės fantastikos romano „Drąsus naujas pasaulis“ įkvėpimu, buvo oficialiai įkurta dar 2014 m..

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Brave News“ monetą sudaro labai patyrusių rašytojų komanda, kurie visi turi ypatingą kvalifikaciją ar specialybę įvairiuose kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvės elementuose. Tie patys rašytojai taip pat platinami visame pasaulyje, o tai reiškia, kad įmonė įrodo, kad yra daugiau nei pajėgi laiku apdoroti ir publikuoti, kai reikia atnaujinti informaciją iš bet kurios vietos tarptautiniu mastu, taip pat tai darant kuo greičiau.

Visi rašytojai, kuriuos samdo „Brave New Coin“, taip pat yra išvardyti svetainėje pagal vardą ir pavardę. Juose taip pat pateikiamos nuorodos į įvairius susijusius socialinės žiniasklaidos profilius, taip pat trumpas jų asmeninio dalyvavimo pasaulio pasaulyje aprašymas. kriptovaliutos ir blokų grandinė.

Apibendrinant, rašymo komanda, dirbanti „Brave New Coin“ vardu, yra viena iš geriausių ir labiausiai kvalifikuotų komandų, iki šiol veikiančių pramonėje..

Vykdomoji komanda

„Techemy Limited“ įkūrėjas ir generalinis direktorius – Franas Strajnaras

Redakcijos politika

„Brave New Coin“ svetainė nėra tokia toli, kad apibūdina bet kokią specifinę ir aiškią redakcijos politiką, kurią lankytojai gali pamatyti svetainėje. Tačiau įmonė teikia institucinio lygio duomenis ir analizę, taip pat tyrimus iš visiškai nepriklausomos, privačios įmonės, siekdama užtikrinti, kad ji išlaikytų aukštą objektyvumo lygį erdvėje.

Kol kas galime pasakyti, kad „Brave New Coin“ negauna jokių didelių investicijų iš rizikos kapitalo įmonių ar panašių investicinių subjektų, kurie 2015 m. Sėkmingai pritraukė daugiau nei 400 000 USD vertės sutelktinį finansavimą..

Laiko jautrumas

„Brave New Coin“ prižiūri savo specialią „BNC Newsfeed Service“ ir būtent dėl ​​to ji teikia tai, kas, be abejo, gali būti vertinama kaip vienas iš laiku pateikiamų duomenų srautų kriptovaliutoje ir „blockchain“ erdvėje, veikiantis nepertraukiamai 24 valandas per parą. , 365 dienos per metus, kad galėtumėte pristatyti visas naujausias ir svarbiausias naujienas ir naujienas iš kriptovaliutų ir „blockchain“ pasaulio.

Nors pagrindinėje „Brave New Coin“ svetainėje nepateikiamos kai kurios naujausios naujienų istorijos, ši „BNC Newsfeed“ paslauga yra vienas greičiausių būdų vartotojams gauti svarbiausią informaciją iš kriptografijos pasaulio. „Brave New Moneta“ yra privaloma naudoti platforma.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Brave New Coin“ yra atsakinga už straipsnių iš viso kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijų paskelbimą, platinimą ir kuravimą, dažnai įrodydama savo nuomonę ir supratimą apie konkrečias temas, apie kurias praneša.

Speciali „BNC Newsfeed“ tarnyba suteikia papildomą ranka parašytą antraštę kiekvienam iš susijusių straipsnių, tuo tarpu kiti tinklalapio „Brave New Coin“ kūriniai papildytų dar daugiau įžvalgų..

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„Drąsioji nauja moneta“ kartu su labai dideliu kiekiu naujausių kriptovaliutų ir „blockchain“ pasaulio naujienų aprėpties taip pat turi labai tvirtą požiūrį į renginių aprėptį. „BNC Newsfeed“ dėka įmonė gali reguliariai atnaujinti savo informaciją ir visas svarbiausias naujienas iš konkretaus renginio ar konferencijos.

„Drąsioji nauja moneta“ užtikrina, kad redakcija arba konkretus rašytojas dalyvautų didžiuosiuose kriptografijos renginiuose tarptautiniu mastu. Svetainėje vartotojams taip pat pateikiamas specialus kalendorius, kuriame pabrėžiami visi įvykiai, vykstantys visame kripto ir „blockchain“ pasaulyje.

Socialinė žiniasklaida

„Drąsioji nauja moneta“ pristato save kaip labai aktyvų žaidėją socialinės žiniasklaidos pasaulyje, įskaitant „Twitter“ ir „Facebook“, kaip tik kai kuriuos savo profilius. Tačiau tie patys socialinės žiniasklaidos kanalai yra daugiau ar mažiau skirti dalijimuisi kainų atnaujinimais ir ataskaitoms apie juos teikti, taip pat retkarčiais straipsniui iš „Brave New Coin“ svetainės apskritai.

Tiems, kurie nori sužinoti apie naujausias naujienas, kai jos įvyksta, arba apie naujausius įvykius, vartotojai yra tinkamesni užsisakyti BNC naujienų kanalą.

Vartotojo įrankiai

Unikalus „Brave New Coin“ įrankis yra „BNC Newsfeed“, turintis daug specialių vartotojo įrankių, skirtų labiau įmonėms orientuotiems vartotojams, įskaitant įvairius įrankius, tokius kaip rinkos duomenų sklaidos kanalai, keitimosi duomenų srautai, „BNC Newsfeed“, ir asortimentą kitų duomenų sklaidos kanalų.

Daugelis tų pačių įrankių taip pat yra prieinami kaip viešai prieinama API, o tai reiškia, kad įstaigos galės lengvai prijungti „Brave New Coin“ prie jau esamo paslaugų rinkinio.

Didžiausia jėga

„Brave New Coin Newsfeed“ kartu su savo svetaine pateikia institucinio lygio kriptografinio turto duomenis ir tyrimus, kuriuos teikia nepriklausoma ir labai objektyvi įmonė. „Brave New Coin“ taip pat yra skirta uždaviniui atnaujinti savo bendruomenę su naujausiomis naujienomis iš kriptografinio turto pasaulio, įskaitant įvairiausių verslo stiliaus paslaugų teikimą didžiausioms pasaulio finansų įmonėms..

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Pati kompanija yra labai futuristiškai atrodanti sąsaja ir dizainas, pasižymintis itin ryškia baltos ir oranžinės spalvų schema. Vartotojams prieinami institucinio stiliaus įrankiai, kurie pateikiami per tam skirtą API, taip pat per „MyBNC“ prietaisų skydelį, leidžiantys vartotojams lengvai prijungti „Brave New Coin“ prie esamo rinkinio arba pasikliauti jau iš anksto sukurta „Suite“ versija..

Apžvalga

„Drąsioji nauja moneta“ yra viena iš unikalesnių naujienų platformų, prieinamų kriptografijos ir „blockchain“ peizaže. Užuot paprasčiausiai sutelkęs dėmesį į įprastus vartotojų tipus, „Brave New Coin“ ypatingą dėmesį skiria įstaigoms, pateikdamas masyvą institucinio lygio „blockchain“ turto duomenų. Tos pačios institucijos gali efektyviai sumokėti „Drąsią naują monetą“, kad gautų unikalią įžvalgą apie pramonę.

„Drąsios naujos monetos“ komanda toli gražu ne tik skelbia įvairias naujienas oficialioje svetainėje, bet ir visiškai kitaip. Bendrovė siūlo ir teikia daugybę paslaugų, tokių kaip „BNC Newsfeed“, kuri yra sukurta kaip įmonės lygio naujienų platforma, kurią valdo labai profesionali naujienų skyriaus komanda.

Pagrindinėje „Brave New Coin“ svetainėje kasdien peržiūrima maždaug nuo 5 iki 10 leidinių, o tokių paslaugų kaip „BNC Newsfeed“ prenumeratoriai kasdien gali turėti prieigą prie šimtų straipsnių ir pateikti daugybę straipsnių. padėti instituciniams klientams būti labai informuotiems apie visas naujausias naujienas ir įvykius visoje kriptovaliutoje ir „blockchain“ erdvėje.

Nuo tada, kai oficialiai buvo paleista „BNC Newsfeed“, platforma nuo to laiko sėkmingai pristatė daugiau nei 80 000 naujienų ir renginių. Vienas didžiausių „BNC Newsfeed“ teikiamų pranašumų yra tai, kad jis teikia naujienas 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

Pagrindinis bendrovės tikslas yra pateikti daug naujienų šaltinio, kai ir kada tai atsitiks – panašiai kaip „Bloomberg“ institucinė naujienų platforma. Tarp daugiau nei 80 000 naujienų pranešimų, kuriuos pateikė „Brave New Coin“, platformoje buvo daugiau nei 2000 kriptovaliutų ir ICO. Be to, pačioje platformoje nėra remiamo turinio ar trečiųjų šalių įnašų; vietoj to, tai yra tikra institucinio lygio kriptografinių naujienų tarnyba.

„Brave New Coin Newsfeed“ yra vienas iš kelių rūšių institucinio lygio produktų, visų pirma orientuotų į kriptografijos ir „blockchain“ pasaulį, ir vienas iš kelių produktų, kuriuos klientams teikia „Brave New Coin“. Kartu su šia naujienų santrauka taip pat yra „MyBNC“, programų rinkinys, teikiamas terminalo programoje, sukurtas siekiant paremti klientų investicinius sprendimus ir galimybes bei ataskaitas, o tai leidžia vartotojams sekti rinkos pokyčius laikui bėgant kriptografiniame pasaulyje..

Kartu su tokiais komerciškai naudojamais produktais „Brave New Coin“ taip pat klientams siūlo „XchangeFeed“, kuris leidžia vartotojams realiuoju laiku pasiekti kainų ir apimties duomenų srautą iš daugybės monetų mainų asortimento, iš viso daugiau nei 240.

„Brave New Coin“ apdoroja neapdorotus mainų duomenis ir lengvai pateikia tokią informaciją vartotojams, leisdama jiems realiuoju laiku stebėti svarbiausią rinkos informaciją. Kai kurios kitos „Brave New Coin“ paslaugos apima rinkos duomenis, taip pat indeksų programą, kriptografinio turto taksonomiją, taip pat įvairias kitas institucinio lygio paslaugas..

Kalbant apie nuosavybės struktūrą, „Brave New Coin“ valdo platesnė kontroliuojančioji bendrovė, vadinama „Techemy Limited“. Ši bendrovė savo portfelyje turi daugybę įmonių, tarp jų yra „Brave New Coin“, kartu su specialia investicine bendrove, vadinama „Techemy Capital Limited“, konsultavimo įmone – „Techemy Advisory Limited“, taip pat unikalia „blockchain“ tapatybės valdymo platforma („Sphere Identity“)..

Nors pačios kriptografinės žiniasklaidos būstinės būstinė yra Oklande, Naujojoje Zelandijoje, „Brave New Coin“ turi daugybę biurų Melburne, Londone ir Niujorke. Pačią įmonę įkūrė Franas Strajnaras, įgijęs žinomo verslininko reputaciją, taip pat „Crypto“ ir „blockchain“ evangelisto reputaciją, kuris dar 2014 m. Oficialiai įkūrė „Brave New Coin“, anksčiau dirbdamas su kriptovaliutomis nuo ankstyvųjų metų..

Kartu su oficialiu palaikymu steigiant „Brave New Coin“, Strajnaras kartu su kitomis įmonėmis įkūrė tokias kompanijas kaip „Blockchain Labs“ ir „Decentralized Asset Exchange – Dasset Exchange“..

Nuo šios dienos Strajnaras ir toliau eina „Techemy Limited“, kuri veikia kaip kontroliuojančioji bendrovė už šifruotų naujienų išpardavimą – „Brave New Coin“, einantis generalinio direktoriaus pareigas..

Galbūt kai kurie skambėjimo patvirtinimai, pateikti „Brave New Coin“, gaunami iš daugybės klientų. Tai apima daugybę gerbiamų vardų, tokių kaip „Nasdaq“, „Thompson Reuters“, „Amazon Alexa“, „ChainLink“, TPICAP, „TradeSmith“, „Apollo Capital“, taip pat platesnį kitų kompanijų asortimentą, kurie visi priklauso nuo „Brave New Coin“ rinkos duomenų šaltinio..

Apibendrinant galima teigti, kad „Brave New Coin“, lyginant su kitomis, tampa kriptografinių naujienų žiniasklaidos kompanija. „Brave New Coin“ teikia platų duomenų, rinkos informacijos ir tyrimų spektrą, taip pat skirtą teikti labai punktualią informaciją apie kriptovaliutą ir „blockchain“ erdvę.

Turėdamas sukauptą daugiau nei penkerių metų pramonės patirties lygį, „Brave New Coin“ nuo to laiko sugebėjo sėkmingai įsitvirtinti kaip labai gerbiamas kosmoso lyderis. Daugybė įstaigų ir toliau kasdien priklauso nuo „Drąsios naujos monetos“, kad 24 valandas per parą, 365 dienas per metus apdorotų ir skelbtų svarbiausią informaciją, susijusią su „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pasauliu..

„Ethereum World News“

 • Antraštės per dieną – 15-30
 • „Alexa“ reitingas – # 62915

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 6 521
 • Telegrama – 4 200
 • „Facebook“ – 3 809

Įkurta Monake 2017 m. Ir priklauso privačiai

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Ethereum World News“ oficialioje svetainėje nėra „Mūsų komandos“ puslapio, tačiau kiekvieno straipsnio viršuje yra įprasta rašytojų komanda, susieta vardu ir pavarde, leidžianti skaitytojui atrasti visus ankstesnius įrašus. Skaitytojai taip pat gali rasti informacijos apie savo patirtį ir nuorodas į savo socialinę žiniasklaidą. Apskritai, būtų vertinamas didesnis skaidrumas, nes visą tą informaciją sukūrus vienoje vietoje, paprastam skaitytojui būtų daug lengviau suprasti, kad komanda iš tikrųjų gerai išmano rašymą apie kriptovaliutą.

Vykdomoji komanda

„Ethereum World News“ yra dar mažiau skaidrus apie savo vadovus, jie savo tinklalapyje ar „LinkedIn“ puslapyje neatskleidžia vykdomosios komandos, redaktoriaus ar valdymo komandos informacijos, o „generalinis direktorius“ nurodomas tik kaip paties verslo pavadinimas..

Redakcijos politika

Trumpame „About Us“ puslapyje „Ethereum World News“ trumpai paaiškinamas jų įsipareigojimas laikytis tų pačių žurnalistų principų, kaip ir vidutinės žiniasklaidos priemonės, tačiau taip pat gausu žodžių apie save, pavyzdžiui, „visiškai pasiryžę įrodyti naujienas objektyviausiu požiūriu“. ir „tiek ekspertai, tiek naujokai gali būti tikri, kad skaito kokybišką turinį be jokio šališkumo“. Nėra konkrečios informacijos apie jų redakcinę praktiką.

Laiko jautrumas

„Ethereum World News“ reguliariai atnaujina naujausias naujienas iš visos kriptovaliutų sferos ir paprastai yra žinoma kaip viena iš dažniausiai atnaujinamų ir supakuotų naujienų svetainių šiuo klausimu. Kadangi komanda yra visame pasaulyje, atnaujinimai gali būti atliekami visą parą.

Per daug skelbimų? Daugiau skelbimų nei konkurentų

Per daug pranešimų spaudai? Ne

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Ethereum World News“ svetainėje yra įvairių vadovų ir parengtų kūrinių, tačiau tai yra papildomas mokestis už kasdienius naujienas.

Reputacija: 5/10

Renginių aprėptis

„Ethereum World News“ turi straipsnių, rodančių aiškius gerų pagrindinių kriptografinių įvykių ir veiklos aprašymo standartus, tačiau nežinoma, ar jie iš tikrųjų patys siunčia kokį nors rašytoją ar komandą į renginius.

Socialinė žiniasklaida

„Ethereum World News“ aktyviai dalyvauja „Twitter“ ir „Facebook“, nepaisant to, kad turi mažiau sekėjų nei jų kolegos. Skaitytojai per savo puslapius gali sužinoti naujausias svarbiausias naujienas ir informaciją apie kriptografiją.

Vartotojo įrankiai

„Ethereum World News“ svetainėje nėra vietinių vartotojo įrankių, tačiau yra keletas pagrindinių kainų analizės įrankių. Taip pat yra programų, kurios yra iš jų partnerių.

Programos mobiliesiems: Ne, yra programų, bet jų nepateikia „Ethereum World News“

Didžiausia jėga

Dažni 24/7 svarbiausių naujienų atnaujinimai

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Svetainė yra švari ir šviesi, lengvai naudojama pagrindinė naršymo schema. Tačiau yra daug blaškančių šoninių juostų skelbimų.

Apžvalga

„Ethereum World News“ puikiai atnaujina savo skaitytojus apie naujausias šifravimo, „Blockchain“ ir finansų naujienas, kasdien paskelbdama 15–30 naujų straipsnių. Tai reiškia, kad vartotojai gali peržiūrėti įvairias visų pagrindinių kriptovaliutų kainų analizes, įskaitant istorijas, kurios gali turėti įtakos ateities kainodarai.

Didžiausias EWN privalumas yra savalaikis atnaujinimas. Tačiau jų skaidrumo trūkumas yra daugiau nei šiek tiek susirūpinęs. Nors pačiuose straipsniuose nurodoma autoriaus vardas ir pavardė ir galite juos spustelėti, kad rastumėte daugiau jų kūrinių, tai yra tiek, kiek jo priešai. Jų puslapis „Apie mus“ yra beveik visiškai purus, pačioje svetainėje yra daug neįprastų trečiųjų šalių svetainių nuorodų, nurodoma jų vieta nėra konkreti, tačiau Monte Karle, Monake redakciniai standartai nėra išdėstyti ir nėra jokios informacijos apie aukštesnįjį viršutinį langą. savininkams. Net „LinkedIn“ puslapyje yra neaiški informacija, leidžianti teigti, kad komanda yra iš Venesuelos, Kenijos ir Nigerijos. Niekas nėra aiškus, ir tai verčia įtarti pačią svetainę.

Tai sakant, kadangi jie savo rašytojus išvardija vardais ir pavardėmis, galite savarankiškai patikrinti jų kvalifikaciją ieškodami jų. Tai nėra labiausiai gerbiama svetainė, tačiau išlieka viršuje dėl dažnų atnaujinimų ir naujienų, apimančių visas geriausias ir populiariausias kriptografinės erdvės istorijas.

„AMBCrypto“

 • Vidutinis antraščių skaičius per dieną – nuo 10 iki 20, priklausomai nuo dienos rūšies
 • „Amazon Alexa“ reitingas – 22 223

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 5800
 • „Facebook“ – 4500
 • „YouTube“ – 1 000

Oficialiai įsteigta dar 2018 m., O pati „AMBCypto“ yra privati ​​įmonė, o nuo tada ji įgijo reputaciją kaip visiškai skaidri įmonė, kalbant apie žurnalistinį kalibrą ir redakcijos komandą.

Pati įmonė turi savo „Autorių“ puslapį, leidžiantį skaitytojams ir abonentams daugiau įsigilinti į redaktorių ir su turiniu susijusių asmenų, susijusių su svetaine, foną. Žmonės pastebės, kad didžioji dalis rašytojų, dirbančių „AMBCrypto“ komandos vardu, dirba Indijoje.

Kartu su daugybe turinio ir naujienų autorių, veikiančių svetainėje, AMB turi daug svečių prisidedančių asmenų, kurie pateikia savo įžvalgą apie kriptovaliutų pasaulį ir susideda iš technologijų, „blockchain“, investicijų ir analitikos pramonės ekspertų..

Dauguma šių rašytojų pateikia vartotojams labai trumpas vieno-dviejų sakinių biografijas, kad skaitytojai žinotų apie savo patirtį. Apibendrinant galima pasakyti, kad „AMBCrypto“ komanda yra labai plati ir ją sudaro dešimtys labai atsidavusių bendraautorių ir rašytojų, apimančių didžiąją daugumą kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvės temų..

Vykdomoji komanda

 • Generalinis direktorius ir steigėjai – Himanshu Kumaras ir Jeevanas Thomasas
 • Vyriausiasis operacijų vadovas – Architha JB

Redakcijos politika

Pagrindinė redakcijos politika aiškiai nurodyta AMBCrypto svetainės puslapyje „Apie mus“. Pati įmonė siekia pateikti save kaip objektyvų, patikimą ir nepriklausomą kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvės įžvalgų, naujienų ir interviu šaltinį..

„AMBCrypto“ stengiasi pateikti įžvalgų šaltinį, kuris „yra ir visada bus nepriklausomas ir nešališkas“, rašoma svetainėje apie mus. Kiek galima rasti iš mūsų pusės, „AMBCrypto“ yra visiškai privati ​​ir dėl to reiškia, kad ji turi gana objektyvią nuomonę apie kriptovaliutas, be jokių aiškių favoritų. Tai yra kažkas įspūdingo žygdarbio, atsižvelgiant į tai, kad jį sudaro tikrai internacionalizuota komanda. Bendrovė daro viską, kad suteiktų kuo subalansuotą naujienų perspektyvą.

Laiko jautrumas

Vienas iš būdų, kuriuo mes tikrai gerbiame AMBCrypto, yra tai, kad jis veikia nenuilstamai; paleisti ir atnaujinti svetainę 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Todėl tai yra viena iš pirmųjų naujienų, atsakiusių kaskart, kai „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pasauliuose yra svarbių naujienų..

Dėl šio dėmesio objektyvumui, greitam veiksmui ir aktyvumui dauguma naujienų svetainėje pasirodo per valandą, o ne kai kuriais atvejais anksčiau.

Skelbimų skaičius

Dėl to, kad tai yra privati ​​įmonė, skaitytojams ir prenumeratoriams pasisekė, kad jų nemuša per daug reklamų per visą jų laiką svetainėje.

Pranešimų spaudai skaičius

Yra nedidelis skaičius pranešimų spaudai, kuriuos bendrovė skelbia svetainėje, kartu su remiamais straipsniais, kuriuos komanda dirba kartu su dukterine įmone..

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

Daugiausia „AMBCrypto“ daugiausia dėmesio skiria naujienoms, kai ir kada tai įvyksta. Tai sakant, svetainėje taip pat yra retkarčiais rodomas nuomonės straipsnis, taip pat išsamūs vadovai ir daugiau specialiųjų straipsnių kas savaitę..

Be to, įmonės ar pavieniai reklamuotojai gali tiesiogiai susisiekti su komanda, norėdami pateikti svečių pranešimus ar remiamus straipsnius svetainėje. Tačiau tai darant yra kaltinimų.

Kartu su tuo prisidedantys rašytojai yra labiau linkę pateikti savo straipsnius kaip svečių įrašus, kurie bus rodomi svetainėje. Apibendrinant galima teigti, kad komanda daug dėmesio skiria naujienų iššifravimui iš kriptografinio ir „blockchain“ pasaulio, tačiau yra ir daugiau kito turinio, kuris taip pat dažnai skelbiamas svetainėje..

Reputacija: 8/10

Renginių aprėptis

Nors įmonė yra viena iš naujesnių kriptovaliutų erdvės naujienų, ji nėra taip plačiai matoma, kai kalbama apie įvykius iš kitų labiau „vyresnių“ naujienų. Tai daugiausia lemia tai, kad jie, kaip paaiškinta anksčiau, yra labiau patyrę, bet taip pat geriau finansuojami dėl šio stažo.

Kai kurios geriausios naujienų ir renginių aprėpties skrybėlės, kuriose dalyvauja „AMBCrypto“, yra bet kokių Indijoje vykstančių renginių metu. Šiems įvykiams, visų pirma, tai yra viena iš geriausių aprėpčių, ypač kai mes atsižvelgiame į tai, kad dauguma kitų naujienų, esančių aplink kriptovaliutas ir „blockchain“, dažniausiai būna ne iš Vakarų valstybių.

Socialinė žiniasklaida

„AMBCrypto“ kartu su dideliu aktyvumu svetainėje taip pat yra gana aktyvi, kai kalbama ir apie socialinės žiniasklaidos pasaulį. Kai kurios aktyviausios paskyros yra „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Youtube“ ir „LinkedIn“.

Būdama viena iš naujesnių „blockchain“ pasaulio žiniasklaidos svetainių. Bendrovė neturi tiek pat sekėjų, kiek yra didesnių ir vyresnių konkurentų, tačiau tai, ko jai trūksta, kompensuoja labai aktyvi bendruomenė, kuri kasdien sparčiai didėja..

Vartotojo įrankiai

„AMBCrypto“ dėmesys visada buvo skiriamas naujienų leidybai ir pranešimams apie jas. Tai nereiškia, kad svetainėje nėra jokių įrankių, kuriuos naudotojai galėtų išbandyti. Kai kurie iš jų apima kriptovaliutų kainų stebėjimo prietaisus, kad būtų galima peržiūrėti dabartines pagrindinių kriptovaliutų rinkos viršutines ribas ir vertes. Tas pats įrankis taip pat gali būti naudojamas sudėtingesnei metrikai, pvz., Kainų pokyčiams dienomis ir savaitėms, bendras šių kriptografinių medžiagų tiekimas skaičiuojamas tarp kitų metrikų.

„AMBCrypto“ kainų stebėjimo programos turinio valdymo sistema reiškia, kad jie tai galėjo suteikti vartotojams dėka „TradingView“ papildinio. Kartu su šiuo įrankiu komanda nuo to laiko taip pat pradėjo naujų ir vykstančių pradinių monetų aukcionų sąrašą. „AMBCrypto“ neturi programų mobiliesiems.

Didžiausia jėga

Kai kurios didžiausios stipriosios įmonės pusės yra tai, kad ji turi labai greitą visų „Blockchain“ ir „cryptocurrency“ naujienų leidinių ir apyvartos ciklą, taip pat pristatydama save kaip privačią nuosavybę ir visiškai nepriklausomą bei objektyvų naujienų šaltinį, neturi jokių ryšių su jokiomis konkrečiomis kriptovaliutomis ir „blockchain“ subjektais.

Dar viena iš „AMBCrypto“ stipriųjų pusių yra ta, kad ji turi tvirtą ryšį su visomis naujienomis iš Pietryčių ir Pietų Azijos kriptovaliutų rinkos ir „blockchain“ pasaulio..

Vartotojo sąsaja ir dizainas

„AMBCrypto“ sąsaja yra labiau standartinio dizaino, paprastai matomo iš tinklaraščių. Leidimas vartotojams palyginti lengvai rasti puslapius ir rasti aktualias ar reklamuojamas istorijas. Yra aiškių segmentų, pabrėžiančių naujausias naujienas, populiarius įvykius, taip pat tas istorijas, susijusias su specifiškesnėmis ar nišinėmis kategorijomis.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „AMBCrypto“ turi gana lengvai suprantamą ir naršomą sąsają bei dizainą, palyginamą su kitais kriptovaliuta pagrįstais naujienų tinklaraščiais..

Apžvalga

Pats „AMBCrypto“ yra įsikūręs Bengaluru, specialiai pagrįstas ir oficialiai įsteigtas dar 2017 m. Nors tada buvo įkurta pati įmonė, svetainė buvo atidaryta 2018 m. Pradžioje ir nuo to laiko tapo žinomu pavadinimu „blockchain“ ir „cryptocurrency“ erdvėse..

AMBCrypto, sudarytas iš dešimčių Pietų Azijoje esančių bendraautorių ir rašytojų komandos, įsikūrusios visame pasaulyje, sukuria daugybę pasakojimų per 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę..

„AMBCrypto“ išlieka privati ​​ir dėl to nepriklausoma įmonė. Problema ta, kad yra nedaug pranešimų apie finansavimą iš bet kurios „blockchain“ kompanijos kriptografijos arba iš kur gaunamas jos finansavimas. Tačiau teigiama yra tai, kad matome, jog ji laikosi savo mantros, kad yra visiškai nepriklausoma ir objektyvi įmonė.

Turint tam tikrą pajamų sumą iš mokamų straipsnių, būtų prasminga, kad ji kartais skelbtų daugiau mokamo turinio ir pranešimų spaudai nei naujienų. Vartotojai ir įmonės taip pat gali mokėti už tai, kad svetainėje būtų rodomi remiami straipsniai ir svečių turinys. Nors svečių pranešimai yra dažni, „AMBCrypto“ linkę didžiąją dalį savo turinio gauti iš kvalifikuotų ir patyrusių rašytojų.

Kitas papildomas „AMBCrypto“ pranašumas yra unikalus buvimas Pietų ir Pietryčių Azijoje bei pranešimų rūšis, kurią ji gali padaryti „blockchain“ ir „crypto“ pasaulyje, palyginti su vakarų konkurentais..

Tiems, kurie užsiima ar tiesiog domisi „blockchain“ ir „crypto“ naujienomis iš Indijos ir kaimyninių regionų, „AMB Crypto“ yra vienas geriausių galimų sprendimų. Kadangi dauguma kitų kriptografinių naujienų svetainių yra tokiose pasaulio vietose kaip Europa, Jungtinės Valstijos ir Kanada, tai reiškia, kad ataskaitos apie Azijos įvykius yra šioms įmonėms sunkiausias iššūkis.

Dėl šių apribojimų „AMBCrypto“ gali pranešti ir pateikti turinį, kurio šios vakarietiškos kompanijos paprasčiausiai neturi lanksčios aprėpti.

Išskyrus šį prieinamumą besiformuojančiai rinkai, bendrovė yra labai skaidri apie nuolatinius joje dirbančius autorius ir rašytojus. Nors taip yra su turinio teikėjais, tas pats pasakytina ne apie vykdomąjį personalą. Mes žinome tik tiek, kiek galima sužinoti iš kai kurių bendrovių įkūrėjų, tokių kaip Himanshu Kumar ir Jeevan Thomas, kurie abu eina bendrovės „generalinio direktoriaus ir įkūrėjo“ vaidmenį, „LinkedIn“ profilius..

Lieka gana neaišku, ar abu šie asmenys vienu metu aktyviai eina generalinio direktoriaus pareigas, ar vaidina skirtingus vaidmenis ir paprasčiausiai naudojasi generalinio direktoriaus ir steigėjų vardais, kad supaprastintų reikalus. Jei platformos vartotojams tai tebėra nuolatinė problema, galbūt papildomas puslapis „Apie mus“ būtų naudingas įmonei ir padėtų išsiaiškinti kai kuriuos neišspręstus klausimus.

Nors įmonė didžiuojasi didesniu objektyvumo ir naujienų pranešimų pateikimo pajėgumu 24/7 pajėgumais, „AMBCrypto“ iš esmės nepateikia tokių išsamių, kruopščiai ištirtų straipsnių, kuriuos paprastai rastumėte kitose naujienų platformose. Bet kur trūksta tokio pobūdžio naujienų turinio, ji laiku žiūri į naujienų pranešimus ir atnaujinimus, kurie apima liūtų dalį atnaujinimų iš kriptografinių ir „blockchain“ erdvių. Tai taip pat apima išsamesnes įžvalgas apie kriptografinių rinkinių kainų pokyčius, įskaitant naujienas iš socialinės žiniasklaidos ir „blockchain“ technologijų analizę.

Nors šiuo metu „AMBCrypto“ turi tam tikrų apribojimų, mums svarbu nepamiršti, kad tai vis dar yra gana jauna naujienų platforma, kuri buvo paleista dar 2018 m., O tai reiškia, kad ji yra viena iš naujausių kriptovaliutos erdvės narių naujienų reportažus ir jau per šį nedidelį laiko tarpą sugebėjo tapti viena iš labiau žinomų ir gerbiamų naujienų.

Dėl šių ir kitų priežasčių „AMBCrypto“ yra kripto ir „blockchain“ naujienų svetainė, kuri auga, ir per šiuos metus ji toliau augs. Šio augimo ir našumo dėka mes jį įtraukėme į 10 populiariausių šifruotų naujienų žiniasklaidos reitingų.

BLOKT

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 15
 • „Alexa“ reitingas – # 50 392

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 4800
 • Telegrama – 800
 • „Facebook“ – 1 000
 • „Instagram“ – 470
 • „YouTube“ – 25

„Blokt“ buvo oficialiai įsteigtas kaip kriptografinė naujienų žiniasklaidos priemonė dar 2017 m., O jo būstinė yra Bankoke, Tailande, taip pat privati ​​„Blokt.com“ nuosavybė..

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Blokt“ sudaro šiek tiek daugiau nei 10 labai patyrusių ir kvalifikuotų narių komanda, kuri taip pat yra visame pasaulyje. Kiekvieną jo rašytoją lydi pačios išsamiausios ir išsamiausios biografijos, kurias matome kriptografinės žiniasklaidos platformų pasaulyje.

Kiekvieno iš šių autorių biografijose išvardijami konkretūs jų vardai ir pavardės bei išsami informacija apie jų akademinę ir profesinę patirtį, asmeninę kilmę, jų buvimo vietą, atskira vieta, taip pat socialinės žiniasklaidos puslapiai ir kontaktinė informacija..

Šie rašytojai turi labai įvairią foną iš „fintech“, žurnalistikos, inžinerijos, bankininkystės, taip pat programinės įrangos ir „blockchain“ kūrimo pasaulio. Apibendrinant galima pasakyti, kad rašymo komanda, dirbanti su „Blokt“, yra viena geriausių, jei ne labiausiai patyrusių komandų šifravimo žiniasklaidos pranešimų pasaulyje iki šių dienų.

Vykdomoji komanda

 • Steigėjas ir svetainės redaktorius – Gregas Adamsas
 • Svetainės redaktoriaus valdymas – Darrenas Brazeris
 • Redaktorius – Pete Banham

Redakcijos politika

„Blokt“ savo svetainėje internete pateikia labai išsamią ir išsamią redakcijos politiką. Tačiau visiškai priešingai nei kitose svetainėse, „Blokt“ pateikia keletą savo straipsnių kaip savo redakcinės politikos pavyzdžius. Kai „Blokt“ komanda kaip vieną iš pavyzdžių akcentuoja turinio punktualumą arba „savalaikiškumą“, svetainėje nurodoma straipsnių serija, kurioje įmonė pirmoji pranešė apie šiuos svarbiausius įvykius..

Kai „Blokt“ komanda nurodo savo redakcijos politiką ir pastangas siekti objektyvaus ir labai nešališko žurnalisto, tinklalapyje cituojama daugybė pranešimų, kuriuose Blokt komanda sustiprino šiaip labai prieštaringai vertinamus dalykus, naudodama gerai ištirtus faktus, ir todėl buvo įrodyta teisinga.

Apibendrinant galima pasakyti, kad redakcijos politiką, kurią taiko Bloktas, sudaro penki konkretūs, per daug iškilę taškai. Tai apima nešališko naujienų pranešimo poreikį, savalaikį paskelbimą pagal išskirtinius įmonės standartus, visame pasaulyje įtraukiančias istorijas, daugybę vartotojo įrankių ir neįkyrų požiūrį į reklamą.

Laiko jautrumas

Nors „Blokt“ komanda nėra žinoma dėl to, kad išėjo su tokiu pat turiniu, koks paprastai matomas iš senesnių ir didesnių konkurentų. Tačiau buvo keletas atvejų, kai „Blokt“ rašymo komanda buvo pirmoji, kuri paskelbė svarbiausią naujieną kriptografinėje ir „blockchain“ erdvėje.

Nors „Blokt“ komanda nekonkuruoja kalbėdama apie jos komandos publikuojamų straipsnių kiekį, jie daugiau nei pralenkia savo svorį, kai kalbama apie aukštos kokybės punktualių straipsnių kokybę. Kai kurios iš tų pačių istorijų taip pat pirmą kartą pasirodė „Blokt“, pavyzdžiui, pranešimai apie „Parity multi-sig“ pažeidžiamumo klaidą per 2017 m. Lapkričio mėn., Taip pat „VeChain“ partnerystė su „PwC“, taip pat „WaltonChain“ pranešimas apie prisijungimą prie Korėjos daiktų interneto aljanso , tarp įvairių kitų naujienų pranešimų.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Blokt“ yra šiek tiek labiau hibridizuotas formatas kaip naujienų svetainė. Jis techniškai veikia kaip vienos dalies naujienų svetainė, o kita – šifravimo ir „blockchain“ vadovas. Pačią svetainę sudaro nemaža dalis vadovų, nuomonės straipsnių ir ryškus analizės turinys.

Svetainės lankytojai gali rasti platų labai išsamų pagrindinių kriptovaliutų suvestinių asortimentą, pavyzdžiui, vartotojai gali rasti daugybę vadovų, kurie labiau skirti pradedantiesiems, naujokams ir labiau patyrusiems – tai apima tokius vadovus kaip „Kriptovaliutų prekyba pradedantiesiems“ vadovas.

Reputacija: 10/10

Renginių aprėptis

„Blokt“ siūlo savo lankytojams daug aprėpties, ypač kai tai susiję su įvairiais kriptografijos įvykiais, vykstančiais visame pasaulyje. Paprastai „Blokt“ daugiau dėmesio skiria pranešimams apie įvykius, kuriuos redaktorius ar rašytojas iš tikrųjų dalyvauja tam tikru laipsniu, o ne tiesiog kopijuoja informaciją apie įvykį iš trečiosios šalies žiniasklaidos priemonės.

Socialinė žiniasklaida

„Blokt“ išlieka labai aktyvus visose socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „Twitter“, „Instagram“, kartu su daugeliu kitų formatų. Nors „Blokt“ komanda neturi tokios pat socialinės žiniasklaidos traukos kaip ir didesnės, daug senesnės kriptografinės žiniasklaidos priemonės, įmonė vis tiek įrodė, kad gali surinkti nemažai sekėjų per šiuos puslapius. Tarp jų „Blokt“ pavyko vien per savo „Twitter“ paskyrą sėkmingai surinkti daugiau nei 5000 stebėtojų, o svetainė pasirodė esanti daugiau nei įgudusi bendrauti su tais pačiais sekėjais per platformą ir generuoti persiuntimus iš tų pačių skaičių.

Pavyzdžiui, „Twitter“ tinkle jis yra reguliariai atnaujinamas įvairiomis naujienomis per dieną – nuo kelių iki keliolikos kartų per dieną su įvairiais šių naujienų pranešimais, taip pat su neaiškiais, į kriptografiją orientuotais tweetai. Be pagrindinės „Blokt“ paskyros „Telegram“, kriptografinių naujienų skyrius taip pat valdo atskirą „Telegram“ kanalą, vadinamą „Split Second Crypto“ – kuris kaupia įvairias naujienų ataskaitas iš įvairių šaltinių..

Vartotojo įrankiai

„Blokt“ savo vartotojams siūlo daugybę įrankių vietoje, kartu su įvairiais vadovais, kurie suteikia įžvalgų pradedantiesiems ir labiau patyrusiems kripto vartotojams, norintiems pradėti naudotis „Bitcoin“, taip pat įvairių kriptovaliutų gairių. Platforma taip pat suteikia vartotojams labai unikalų ir įdomų įrankį, vadinamą „Crypto Magic 8 Ball“, kuris leidžia vartotojams pasirinkti klausimą prieš spustelint kamuolį (arba purtant jį, jei naudojate išmanųjį telefoną), kad gautumėte atsakyti. Galite užduoti įvairius klausimus, pvz., „Ar bus BTC siurblys?“ Tada 8 kamuolys sujudės, kol pateiks tokį atsakymą kaip „perspektyvus bullish“. Bloktas taip pat tvirtina, kad artimiausioje ateityje platformoje pasirodys daugybė kitų įrankių.

Didžiausia jėga

„Blokt“ vartotojams siūlo platų turinio asortimentą, be to, jis yra unikalus dėl savo noro atstovauti labai nepriklausomai, autoritetingai turinio institucijai visoje kriptografinėje erdvėje, kurią parašė tikrai tarptautinė turinio kūrimo komanda, turinti dešimtmečių pramonės patirtį. daugybei žmonių.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

„Blokt“ svetainė yra labai gerai suprojektuota platforma, ypatingą dėmesį skiriant turinio pateikimui labai tvarkingoje sąsajoje, o visas jo turinys yra tvarkingai suskirstytas į aiškiai atskirus teminius segmentus, prie kurių visų galima prisijungti naudojant slidžią, iš viršaus į apačią nukreiptą meniu sistemą. nuo pat puslapio viršaus.

„Blokt“ leidžia savo žiūrovams lengvai pereiti prie įvairaus remiamo turinio, specifinio pramonės turinio, techninės analizės ir platesnės kitos informacijos. Pati „Blokt“ spalvų schema taip pat yra labai aptaki, juoda, balta ir tamsiai pilka spalvų schemos kartu su skiriamuoju bloko arba kubo stiliaus logotipu.

Atsiliepimai

„Blokt“, kuris oficialioje svetainėje paprastai stilizuojamas kaip „blokt“, yra viena iš pirmaujančių kripto naujienų žiniasklaidos leidybos platformų, kurią Gregas Adamsas oficialiai įkūrė dar 2017 m. Prieš Adamsui pradėjus kurti „Blokt“, Adamsas turėjo didelę patirtį tokiose pramonės šakose kaip saugumas, internetinė žurnalistika, žiniasklaida ir rinkodara..

Jis nusprendė panaudoti šiuos įgūdžius, norėdamas labiau įsitraukti į kriptografiją ir sukurti „platų kontaktų sąrašą„ blockchain “erdvėje“, taip teigia bendrovė savo oficialioje svetainėje. Tie patys Adamso sukaupti kontaktai Bloktui bus ypač vertingi, kad būtų galima nutiesti kelią į jo būsimą sėkmę.

Šiandien Bloktui pavyko suklestėti kaip vienu iš pirmaujančių internetinių kriptografinių naujienų leidybos bendruomenės narių. „Blokt“ gali pasigirti labai patyrusiu rašymo skyriumi, leidžiančiu lengvai ir profesionaliai aprėpti bet kokias ir įvairiausias istorijas rašytojų ir jų labai įvairios kilmės dėka. Nors „Blokt“ nėra tiksliai žinomas dėl to paties kiekio generavimo, kai kalbama apie publikuojamų straipsnių skaičių, palyginti su kitais, didesniais konkurentais, „Blokt“ konkuruoja su šiais sunkiais smūgiais ir daugiau nei perforuoja virš savo svorio.

Vienas iš gaiviausių elementų, kurio „Blokt“ siekia, yra tai, kad jis savo redakcinės politikos elementus pagrindžia daugybe realių įrodymų iš pačios svetainės. Dauguma ten esančių šifravimo laikmenų turi savo „Apie mus“ ar net „Redakcinės politikos“ puslapį, kuriame vartotojai gali kruopščiai pamatyti tokius standartus, kokius „Blokt“ komanda nustato, kad užtikrintų, jog jie gali teikti aukštos kokybės, objektyvius kriptografinių naujienų pranešimus.

Tačiau „Blokt“ remia savo redakcijos politikos puslapį su tikrais įrodymais. Pavyzdžiui, kai Bloktas sako, kad tai „laiku“, jis internete paskelbia kelias istorijas, kurias jie atskleidė dar prieš niekam kitam. Tarp kai kurių straipsnių, kuriuos ji naudoja kaip atskaitos taškus, yra keletas svarbiausių naujienų, apie kurias ji sėkmingai pranešė pirmiausia, pavyzdžiui, „Parity Multi-sig“ pažeidžiamumo klaida, atrasta dar 2017 m. Lapkričio mėn., Kaip vienas iš svarbiausių pavyzdžių.

Tai yra įrodymas, kad jis stengiasi diegti savo vartotojus, siekdamas objektyvumo, pateikia sąsajų su istorijomis sąrašą, kuriame jie gali paremti kitaip prieštaringai vertinamus dalykus su statistika. Dar vienas iš straipsnių, padedančių tai įrodyti, yra straipsnis, kurį bendrovė parašė ten, kur autorius pasiūlė, kad valiuta – KREDITAI iš tikrųjų gali būti sukčiai. Autorius toliau aprašė, kaip KREDITAI nesugebėjo pateikti didelės sumos įrodymų, kad paremtų savo reikalavimus. Daugelis ten esančių šifravimo žiniasklaidos kompanijų linkusios mokėti žodžio dėl šių redakcinių verčių, kurias ji nustato savo redakcijos puslapiuose. Tačiau atrodo, kad Bloktas yra vienas iš nedaugelio, kuris laikosi savo redakcijos politikoje išdėstytų vertybių dvasios ir raidės.

Tai yra vienas iš dalykų, kuris yra labai vertinamas, ypač tai, kaip „Blokt“ priartėja prie reklamos savo svetainėje. Konkrečiai, įmonė ypatingą dėmesį skiria neįkyriai reklamai. Pačią įmonę palaiko skelbimai, net jei jie nėra tokie įkyrūs, kai kalbama apie skelbimus daugelyje kriptografinių laikmenų..

Vis dėlto „Blokt“ sėkmingai stengiasi kuo mažiau reklamos, taip užtikrindama, kad galutinių vartotojų patirtis netrukdytų pernelyg įkyrioms reklamoms. Kai skelbimai skelbiami „BLokt“ svetainėje, komanda užtikrina, kad vartotojams juos būtų pakankamai lengva atskirti nuo pirminio svetainės turinio.

Mes visi turėtume skirti šiek tiek laiko, kad įvertintume, koks Blokt yra naujienų agentūra. „Crypto“ naujienų skyriai dažniausiai skiria ypatingą dėmesį tam tikram regionui ar pramonei, kenkdami kitoms pramonės pasaulio sritims, kita vertus, „Blokt“ siekia būti įtraukus į pasaulį.

Būdamas Thonglor mieste, Bankoke, Tailande, pagrindinę „Blokt“ buveinę sudaro keturi emigrantai, kurie visi jaučia aistrą kelionėms, nuotykiams ir susitikimams su naujais žmonėmis iš viso pasaulio. Tuo tarpu jos asocijuota žurnalistų komanda puoselėja tokio pobūdžio bendras vertybes įvairiose šalyse, tiek kur jie įsikūrę, tiek už jos ribų, kai tik dalyvauja svarbiuose renginiuose. Dėl to rašymo komanda sugeba ne tik rašyti visiškai globaliai, bet ir yra visiškai unikali bei atlikta savo atitinkamose srityse..

Šie rašytojai yra iš įvairių sričių. Kai kurie iš šių rašytojų turi aukštąjį išsilavinimą. Nesvarbu, ar „Blokt“ turinio kūrėjai diskutuoja apie inžineriją, „blockchain“ technologiją, teisę, finansus, be kitų temų, svetainė yra daugiau nei pajėgi kalbėti su didele kompetencija įvairiomis temomis..

Dėl visų šių ir daugiau priežasčių „Blokt“ sėkmingai įsitvirtina kaip labai autoritetinga svetainė žymiai besivystančioje ir augančioje pramonėje, tokioje kaip kriptovaliutos ir „blockchain“ technologija. Nors dabar yra žinoma, kad jis išpumpuoja įvairius naujienų pranešimus ir straipsnius tokiu pat kiekiu, kaip ir kitos kosminės svetainės, šioms įmonėms tai yra daugiau nei svoris, kai reikia gaminti aukštos kokybės darbą iš labai patyrusi rašytojų ir redaktorių komanda.

Bitai internete

 • Antraštės per dieną – nuo 5 iki 10
 • „Alexa“ reitingas – # 30 451

Socialinė žiniasklaida

 • „Twitter“ – 3200
 • „Facebook“ – 10 200
 • „YouTube“ – 1 200

2017 m. Įsteigta ribotos atsakomybės bendrovės „Talon Media Group“. „Bits Online“ kartu su pagrindine bendrove buvo oficialiai įsteigta ir veikia iš Čarlstauno, Nevio, Sent Kitso ir Nevio..

Autoriaus patikimumas ir profiliai

„Bits Online“ užtikrina, kad kiekvienas jo rašytojas būtų matomas svetainėje pagal vardą ir pavardę, ypač užtikrindamas, kad jie būtų nurodyti kiekvieno jų straipsnio viršuje. Svetainės lankytojai gali spustelėti rašytojo vardą ir paskatinti trumpą vieno iki dviejų sakinių biografiją, parodančią autoriaus profesinį ir akademinį pagrindą, ypač kai tai susiję su kriptovaliutomis ir „blockchain“..

Su savo rašymo komanda atrodo, kad tai komanda, įsikūrusi visame pasaulyje – trys iš jų yra Azijoje, pavyzdžiui, Pietų Korėjoje, Japonijoje ir Indijoje, taip pat Rusijos Federacijoje, įskaitant Pietų ir Šiaurės Ameriką (Argentiną ir Jungtinės Valstijos).

Tarptautinis jos rašymo komandos platinimas turi papildomą pranašumą „Bits Online“ komandai apskritai. Bendrovė gali priskirti vietos rašytojus įvairioms istorijoms tame pasaulio regione, leidžianti žymiai pagerinti šių rašytojų aprėptį, ypač kai tai susiję su tarptautinių kriptografinių įvykių nušvietimu..

Apskritai, pati rašymo komanda sukuria aukštos kokybės svetainės turinį, pateikdama daug unikalios vietinės įžvalgos, kurios kartais trūktų iš kitų kriptografinių ir blokinių grandinių pasaulio naujienų..

Vykdomoji komanda

 • Vyriausiasis redaktorius – Scott Fargo
 • Vyresnysis redaktorius -Evan Faggart
 • Redaktorius – Williamas Peasteris

Redakcijos politika

„Bits Online“ išsamiai aprašo redakcijos politiką trumpame „Apie mus“ skirsnyje. „Bits Online“ komanda tvirtina, kad jos tikslas yra pateikti „naujausias naujienas ir informuotus komentarus apie bitkoinus, blokų grandines, kriptovaliutas,„ fintech “ir technologijas“, o taip pat siekė pateikti daugybę įvairių pramonės ekspertų nuomonių kaip saviškiai.

Pati įmonė taip pat teigia, kad siekia „aptarnauti suinteresuotąsias šalis sąžiningai ir faktiškai pranešdama apie svarbias mūsų pramonės istorijas“. „Bitsonline“ viešai neatskleidžia savo reklamos politikos.

Laiko jautrumas

„Bits Online“ įpranta labai dažnai atnaujinti savo svetainę. Tai ypač aktualu, kai vyksta didelis kriptografinis įvykis. Tačiau įprasta komandos diena „Bits Online“ komanda bus atsakinga už puslapio atnaujinimą nuo 5 iki 10 antraščių per dieną, nors tai gali priklausyti nuo užimtos dienos..

Jei esate tas žmogus, kuris ypatingą dėmesį skiria svetainėms, kuriose pateikiamos kripto ir „blockchain“ pasaulio naujienos, greičiausiai yra didesnių svetainių, kuriose galite apsilankyti, jei norite laiku atnaujinti. Tačiau „Bits Online“ tendencijų istorija ir svarbiausių naujienų aprėptis paprastai įtraukiama į platformą per pirmąsias 12–24 val..

Be to, pati rašymo komanda, platinama tarptautiniu mastu, reiškia, kad jie gali ne tik suteikti daugiau vietos informacijos apie įvairias, regioniniu požiūriu labiau orientuotas naujienas. Ta pati komanda yra daugiau nei pajėgi pranešti apie įvairiausias istorijas ir atnaujinti svetainę 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Specialūs kūriniai, „Op-Eds“ ir vadovai

„Bits Online“ kartu su naujienomis iš kriptografijos ir „blockchain“ pasaulio savo internetinėje platformoje taip pat turi gana išsamų švietimo skyrių. Šie vadovai pateikia įvairios informacijos tiems, kurie pradeda veiklą kriptografijos naudojimo ir investicijų pasaulyje arba tiesiog siekia patekti į įvairias sritis, pavyzdžiui, kriptografijos kasyba.

Kai kurie iš šių vadovų yra tokie, kaip „Ar galiu užsidirbti pinigų?“? Kaip kiti pavyzdžiai, o kiti pateikia elementaresnę pagrindinių aspektų apžvalgą pradedantiems erdvėje. Nors ji teikia šiuos išteklius, pagrindinis komandos dėmesys skiriamas naujienoms ir analizei, o ne instrukcijų vadovams.

Reputacija: 7/10

Renginių aprėptis

Nepaisant to, kad „Bits Online“ yra viena iš mažesnių svetainių, kur galima rasti naujienų, jai pavyko išsiskirti kaip labai aktyvia tarptautinių renginių reportažu. Kartu su šia žurnalistine informacija „Bits Online“ „YouTube“ kanale taip pat pateikiama dešimtys vaizdo įrašų, kuriuose pristatomi šie įvairūs smulkūs ir dideli įvykiai kriptografiniame pasaulyje..

„Bits Online“ ypač suinteresuotas apklausti pagrindinius ir labai įtakingus asmenis šių įvykių metu, gauti įžvalgų apie įvairius produktus, taip pat nuomones apie kriptografijos ir blokų grandinės pramonės pokyčius apskritai..

Kai kuriuose naujausiuose interviu, kuriuos „Bits Online“ atliko per „YouTube“ kanalus, yra daugybė A sąrašo įtakininkų ir verslininkų, tokių kaip Jihanas Wu..

Kai tik „Bits Online“ komanda nusprendžia dalyvauti šiuose renginiuose asmeniškai, įmonė stengiasi suteikti daug informacijos tiek savo tinklaraštyje, tiek „YouTube“ kanale. Pradėdamas rengtis šiems konkretiems renginiams, „Bits Online“ taip pat paskelbs arba keletą vadovų, susijusių su tuo renginiu, suteikdamas įžvalgų ir pagalbos tiems, kurie nori dalyvauti, ir sužinos daugiau apie renginį ir ko tikėtis.

Socialinė žiniasklaida

Tarp įvairių socialinės žiniasklaidos priemonių, kurias naudoja „Bits Online“, įmonė pasirodo esanti aktyviausia tokiose svetainėse kaip „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“. Paprastai „Bits Online“ naudojasi šiais įvairiais socialinės žiniasklaidos kanalais, kad galėtų dalytis savo naujausiomis naujienomis, atnaujinimais, istorijomis ir interviu, nes jie yra prieinami oficialioje „Bits Online“ svetainėje.

Kartu su šiais socialinės žiniasklaidos kanalais „Bits Online“ per savo „YouTube“ kanalą įrodo, kad yra daugiau nei aktyvus, ypač tarptautinių renginių metu – suteikdamas vartotojams prieigą prie dešimčių vaizdo įrašų iš visos „blockchain“ ir kriptovaliutų pramonės, įskaitant interviu su labai įtakingais asmenimis..

Vartotojo įrankiai

Šiuo metu „Bits Online“ komanda nesuteikia vartotojams prieigos prie bet kokių su kriptografija ar „blockchain“ susijusių įrankių. Lieka neaišku, ar ketina artimiausiu metu.

Didžiausia jėga

„Bits Online“ komanda teikia išskirtinį aprėpties vaizdą per įvairius tinklaraščio įrašus, taip pat „YouTube“ kanalą, pvz., Įvairius vadovus, interviu, tarptautinių renginių apraiškas prieš renginius, jų metu ir po jų generolas.

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Pats „Bits Online“ suteikia savo vartotojams gana paprastą, nesąmoningą tinklaraščio išdėstymą su slenkančia vaizdų serija, apžiūrinėjančia pagrindinio puslapio viršų, prie kurių visų pridedamos įvairios antraštės ir įvairūs pranešimai spaudai per dvi šonines juostas..

Ši vartotojo sąsaja yra šiek tiek paprastesnė, palyginti su kitomis šifravimo ir „blockchain“ svetainėmis, o „Bits Online“ šiandienines naujienas ir reportažus pateikia neįprastai arti prieš kelias savaites paskelbtų funkcijų istorijų, todėl svetainės lankytojams tai matyti labai neįprasta pirmąjį puslapį ir sukuria neigiamą įspūdį tiems, kurie yra visiškai nauji platformai, ypač ten, kur jie ieško naujausių ir svarbiausių naujienų.

Apžvalga

Pati „Bits Online“ veikia kaip kriptografinė naujienų žiniasklaidos priemonė, priklausanti ribotai bendrovei „Talon Media Group“, kuri pati įsikūrusi iš Čarlstauno, Nevio, Sent Kitso ir Nevio..

Be to, kad ji buvo įsteigta palyginti neseniai, ypač lyginant su kitomis naujienų platformomis, ji gali pasigirti stipriu „Alexa“ reitingu ir dešimtimis tūkstančių socialinės žiniasklaidos stebėtojų tarp įvairių platformų. Per daugelį metų pasirodęs spektaklis yra įspūdingas – kai kuriais atvejais jis gali pritraukti daugiau srautų nei kai kurie didesni, vyresni kolegos.

Nors pati svetainė nėra tokia produktyvi, kai reikia skelbti svarbiausias istorijas, ypač kai kalbama apie didesnių konkurentų sugebėjimą padaryti tą patį – ji vis tiek sugeba užfiksuoti srautą iš gana įvairios kriptografinės ir „blockchain“ bendruomenės dėl savo įvairovės turinio, pvz., vaizdo įrašų, interviu, tinklalaidžių, kartu su įvairia kita unikalia medžiaga.

Nors daugybė kitų kriptovaliutų ir „blockchain“ naujienų svetainių paprastai nusprendžia nepaisyti „YouTube“ kaip turinio kūrimo, interviu ir ataskaitų teikimo terpės, „Bits Online“ ypatingą dėmesį skyrė savo vaizdo turiniui. „Bits Online“ specialus „YouTube“ kanalas reguliariai atnaujinamas pateikiant įvairius vaizdo įrašus iš nedidelių ir didelių tarptautinių kriptovaliutų ir „blockchain“ konferencijų – kartu su interviu su lyderiais, įtakingais asmenimis iš viso kriptovaliutų pasaulio..

Šiuo metu „Bits Online“ komanda iki šiol savo kanale paskelbė daugiau nei dešimtis vaizdo įrašų, o jų buvimas „YouTube“ toliau auga ir gauna įtaką. Žengdama į priekį, „Bits Online“ ketina toliau naudoti savo „YouTube“ kanalą ir vaizdo įrašų turinį, kad pademonstruotų dar daugiau interviu ir korespondencijos iš naujausių įvykių ir įtakingų veikėjų..

„Bits Online“ išlieka gana skaidri, kai kalbama apie jos rašymo ir redagavimo komandą. Visi jo autoriai yra išvardyti pagal vardą ir pavardę visų straipsnių, pateikiamų svetainėje, viršuje. Lankytojai, spustelėję šį rašytojo vardą, galės pamatyti visą turinį, kurį jie pateikė „Bits Online“ svetainei, taip pat palyginti trumpą aptariamo rašytojo santrauką, visą savo profesinę kvalifikaciją ir patirtį pramonėje..

Remiantis ribota „LinkedIn“ puslapyje pateikiama informacija apie „Bits Online“, įmonei vadovauja vyriausiasis redaktorius Scottas Fargo. Be šio palyginti paprasto informacijos, yra palyginti nedaug informacijos, susijusios su „Bits Online“ valdymo ir (arba) įkūrimo komanda, o puslapyje „Apie mus“ pateikiama nedaug informacijos apie tai, kada tiksliai įmonė buvo įkurta ar kas tiksliai vadovauja įmonei.

Kartu su šiuo neaiškiu ir nedaug informacijos kiekiu, pati „Bits Online“ vieta yra gana neįprasta, palyginti su kitomis „blockchain“ ir „crypto“ naujienų platformomis. Pavyzdžiui, tai yra vienas iš nedaugelio, oficialiai įsikūręs ir baigiantis Sent Kitsui ir Neviui. „Bits Online“ toliau nurodo konkretų įmonės adresą kaip Čarlstaunas, Nevis, ir, neva, jis ten įsisteigęs, neaišku, ar pati rašymo komanda tam tikru pajėgumu gyvena iš to paties regiono.

Nors „Bits Online“ įmonė įsikūrusi ne šiame regione, pažvelgus į patronuojančią bendrovę „Talon Media Group“ paaiškėjo, kad informacijos apie aptariamą įmonę buvo labai mažai. Dėl to nėra visiškai aišku, kada „Bits Online“ buvo oficialiai įkurta; atrodo, kad dauguma susijusios įmonės socialinės žiniasklaidos profilių rodo, kad ji buvo įkurta 2017 m. Nors tai tvirtina šios svetainės, „YouTube“ kanalas turi daugybę vaizdo įrašų, datuojamų iki pat 2014 m. „Coin Brief Podcast“ serijos.

Kalbant apie kompanijos rašymo komandą, „Bits Online“ turi įspūdingai įvairų aukštos kvalifikacijos ir patyrusių rašytojų asortimentą, įsiterpiantį į visą pasaulį, aprėpiantį daugybę naujienų. Tai rodo, kad „Bits Online“ laikosi savo amatininkų požiūrio į savo rašymo komandą – nusprendžia samdyti strategiškai daug kvalifikuotų rašytojų, atstovaujančių įvairioms įmonėms, kuriose jie gyvena, o ne samdyti daugybę rašytojų..

Dėl šio požiūrio „Bits Online“ komanda turi rašytojų iš Rusijos, Pietų Korėjos, Indijos, Japonijos, Jungtinės Karalystės, Argentinos ir JAV. Dėl šio požiūrio, kai rašytojai naudojasi savo geografiniais avatarais savo pasaulio regione, „Bits Online“ teikia puikų tiek naujienų, tiek renginių aprėpties lygį..

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Bits Online“ veikia geriausiai, kai teikia naujausių įvykių ir naujienų, vykstančių sujungtame kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijos pasaulyje, apraiškas. Bendrovės specialus „YouTube“ kanalas kartu su rašytiniu turiniu reguliariai teikia abonentams ir lankytojams labai profesionalios kokybės interviu ir vaizdo įrašų turinį su keletu didžiausių vardų kriptovaliutų pasaulyje kartu su daugybe kitų pranešimų iš įvairių kriptografinių renginių..

Kartu su tuo ji gali pasigirti rašymo komanda, įsikūrusia visame pasaulyje, nuo Azijos, Europos iki Pietų ir Šiaurės Amerikos. Šios tarptautiniu mastu įsikūrusios komandos dėka įmonė atlieka labai gerą darbą, teikdama vietinę įžvalgą apie svarbiausias naujienas ir įvykius visoje pramonėje..

Nors pati bendrovė nėra tiksliai žinoma kaip viena iš didžiausių, populiariausių ir produktyvesnių šifravimo naujienų, esančių kosmose. Viskas, „Bits Online“ išskyrė savo unikalią nišą dėl savo labai aukštos kokybės turinio lygio, taip pat kriptografinių ir „blockchain“ įvykių aprėpties, taip pat vaizdo įrašų apie tą patį.

Galutinis žodis populiariausiose šifravimo naujienų svetainėse

Štai jūs, žmonės. Akivaizdu, mes žinome, kad „MasterTheCrypto.com“ yra jūsų mėgstamiausia kriptovaliutų svetainė, tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas viršutinių lentynų vadovų ir mokymo programų pristatymui ir manėme, kad reikia bent suskaidyti geriausių kriptovaliutų naujienų svetainių sąrašą, kad galėtumėte sekti kartu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me