Investavimas į dogecoiną – viskas, ką reikia žinoti

„Dogecoin“ yra pirmosios kartos kriptovaliuta, kurią galima saugiai perduoti vertei visame pasaulyje. Garsiai žinoma, kad „Dogecoin“ yra „Shiba Inu“ iš populiarių interneto memų. Sprendimą naudoti šį personažą priėmė kūrėjo noras išlaikyti projektą lengvabūdišką. Kaip ir „Bitcoin“ bei „Litecoin“, pagrindinis šios monetos tikslas yra leisti tarpusavio sandoriams vykti atspariai cenzūrai. Vėlai „Dogecoin“ pastebėjo didelę žiniasklaidos reprezentaciją dėl didžiulių kainų šuolių. Kai ruošiatės mokytis, tai ne pirmas kartas, kai šis „blockchain“ tinklas įsiplieskia.

Kokias problemas išsprendžia dogecoinas?

Kaip ir visos pirmosios kartos kriptovaliutos, „Dogecoin“ buvo pagrindinis funkcionalumas. Tuo metu nebuvo jokių išmanių sutarčių, akcijų paketo ar visų šių kitų funkcijų, kurios dabar yra įprastos rinkoje. Kalbant apie šias ankstyvąsias monetas, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas saugaus tinklo sukūrimui. Šiuo mastu „Dogecoin“ pavyko labai sėkmingai, tačiau ne be išbandymų ir sunkumų.

„Dogecoin“ per „CoinMarketCap“

„Dogecoin“ per „CoinMarketCap“

Antroji ypatybė apie „Dogecoin“ ir galbūt tai, kas iš tikrųjų daro šią monetą unikalia, yra dvasia, kuria kūrėjai norėjo, kad „Dogecoin“ būtų išreikšta. Dogecoinas tikrai nebuvo sukurtas tam, kad masės būtų išlaisvintos iš priespaudos, pavyzdžiui, Bitcoin. Jis taip pat nebuvo sukurtas siekiant pateikti perspektyvią „Bitcoin“ alternatyvą rinkoje, pavyzdžiui, „Litecoin“. Įdomu tai, kad ši moneta buvo sukurta siekiant prestižo ir linksmybių skleisti visoje kriptografijos bendruomenėje.

Dogecoin nauda

Yra daug naudos, kurią „Dogecoin“ atneša į rinką. Viena vertus, galite naudoti šią monetą kaip ir „Bitcoin“, kad greitai ir saugiai išsiųstumėte vertę bet kam tarptautiniu mastu. Per pastaruosius kelerius metus monetų tinklas išaugo, ir dabar daugiau nei bet kada pardavėjų priima šį unikalų žetoną.

Atsparus cenzūrai

„Dogecoin“ turi daug techninių savybių su pirmuoju pasaulyje kriptografu „Bitcoin“. Todėl tinklas yra saugus ir realiuoju laiku teikia sutarimą. Kaip ir „Bitcoin“, įsilaužėliams, norint pakeisti „blockchain“ būseną, reikės valdyti 51% tinklo maišos galios. Atsižvelgiant į tai, kad dabartinis „Dogecoin“ hashratas yra 203,97 TH / s, tai mažai tikėtina.

Kaip veikia „Dogecoin“

Nebūtų per sunku teigti, kad didžioji „Dogecoin“ kodavimo dalis yra tiesioginė Bitcoin kopija. Aptardamas idėją, vienas iš monetos įkūrėjų Billy Markus pareiškė kad „Dogecoin“ sukurti prireikė tik 3 valandų. Jis apibūdino, kaip jis tiesiogine prasme naudojo valdymo funkciją F, norėdamas pereiti per Bitcoin kodą ir pakeisti visus Bitcoin atvejus Dogecoin.

Jis taip pat padarė keletą kitų koregavimų, siekdamas toliau plėtoti koncepciją, pavyzdžiui, kasybos terminą pakeitė į kasimą. Pažymėtina, kad Markusas nusprendė 1 minutės trukmės laiką. „Blockchain“ tinklo blokavimo laikas yra nuoroda į tai, kaip dažnai naujas operacijų „blokas“ pridedamas prie operacijų „grandinės“..

Sutarimas

„Dogecoin“ naudoja „Proof-of-Work“ sutarimo algoritmą, kad užtikrintų tinklo saugumą. Tačiau ši „PoW“ sistema nėra ta pati SHA-256 versija, kurią naudoja „Bitcoin“. Vietoj to, savo „PoW“ mechanizme tinklas remiasi „scrypt“ technologija. Šis sprendimas buvo priimtas siekiant užkirsti kelią didelės galios Bitcoin kasybos platformų naudojimui. „Dogecoin“ galite išgauti tik naudodami tam skirtus FPGA ir ASIC įrenginius

Iš viso monetų

Dogecoin neturi kieto dangtelio. Iš pradžių projektas prasidėjo nuo apyvartoje esančių 100 milijardų monetų. Dėl 1 minutės blokavimo laiko iki 2015 m. Visos šios monetos buvo užminuotos. Kūrėjai tuo metu nusprendė išleisti dar 5 mlrd. Pažymėtina, kad dabar „Dogecoin“ kasmet planuojama išleisti 5 milijardus monetų.

„Twitter“ rankena

„Twitter“ rankena

Kasimo (kasybos) dogecoinas

„Dogecoin“ ekosistemoje turite duobkasių. Šie tinklo mazgai patvirtina naujas operacijas ir prideda blokus. Pažymėtina, kad „Dogecoin“ kasyba yra mažiau konkurencinga nei „Bitcoin“. Pažymėtina, kad šios monetos kūrėjai niekada nepadarė minų. Išankstinės minos yra populiarios, nes jos leidžia kūrėjams kaupti rezervus, kol tinklas nebus viešas.

Dogecoin istorija

„Dogecoin“ įkūrė Billy Markus ir Jackson Palmer. Abu šie asmenys prieš „Dogecoin“ dirbo technologijų sektoriuje. Markusas buvo IBM programinės įrangos inžinierius, o Palmeris dirbo „Adobe“ programuotoju. „Dogecoin“ prasidėjo kaip pokštas, skirtas rinkai.

Kuklus startas

2013 m. Gruodžio 6 d. Tinklas pradėjo veikti. Iš pradžių projektas sulaukė dėmesio tik tam tikrai „Reddit“ bendruomenei. Šie asmenys vieni kitiems siųs patarimų „Dogecoin“. Pažymėtina, kad monetos paleidimo dieną „Dogecoin“ svetainėje buvo daugiau nei milijonas lankytojų.

2013 m. Gruodžio 19 d. „Dogecoin“ patyrė didžiulį išsiveržimo momentą. Monetos vertė per mažiau nei 3 dienas šoktelėjo beveik 300%. Šis rinkos judėjimas buvo pirmas kartas, kai „Dogecoin“ iš tikrųjų sukėlė visos rinkos investuotojų interesus. Pažymėtina, kad mitingas buvo trumpalaikis ir per 3 dienas monetos vertė pakilo 80 proc..

Po kelių dienų buvo nulaužta gimtoji įmonės piniginė „Dogewallet“. Infiltratorius užsidirbo milijonus „Dogecoin“. Vėlesnėje apžvalgoje paaiškėjo, kad užpuolikas galėjo modifikuoti piniginės siuntimo ir gavimo puslapį, kad monetas būtų galima siųsti statiniu adresu.

Griežta bendruomenė

Daugeliui projektų tai būtų buvę pabaiga. „Dogecoin“ tai buvo proga parodyti, kodėl šis projektas yra toks kitoks nei daugelis kitų monetų. Kūrėjai ir bendruomenė greitai pradėjo aukojimo kampaniją „SaveDogemas“, kad pakeistų pavogtas monetas. Stebuklingai, visi nuostoliai buvo padengti per šią iniciatyvą.

2014 m. Pradžioje bendruomenė rėmė lėšų rinkimo renginį, kuris Jamaikos bobslėjaus rinktinei užtikrino 25 000 USD. Šiuo įvykiu prasidėjo įspūdingas aukų mitingas. Tada bendruomenė sutelkė dėmesį į švaraus vandens gavimą Kenijoje. Po dar vieno sėkmingo įvykio „Dogecoin“ toliau mokė autistus vaikams skirtus pagalbinius šunis.

Moolah

Tais pačiais metais „Dogecoin“ buvo įtrauktas į biržos „Moolah“ sąrašą. Šis sąrašas suteikė „Dogecoin“ daugiau patikimumo ir padidino tinklo likvidumą. Įdomu tai, kad projektui vadovavo „Reddit“ vartotojas Alexo Greeno vardu. Jis naudojo „Reddit“ rankeną „Moolah_“.

2017 m. „Dogecoin“ 2018 m. Sausio 7 d. Padidino rinkos lygį ir pasiekė naują visų laikų aukščiausią lygį – 0,017 USD / moneta. Šis augimas įvyko per kriptografijos proveržį, kai visi altkoinai matė didelę naudą. 2020 m. Liepos mėn. Dar vienas monetos vertės šuolis įvyko po to, kai „TikTok“ vartotojai pradėjo kampaniją, siekdami padidinti monetos vertę.

Pagrindinis mitingas

Šiais metais „Dogecoin“ vėl pakėlė antakius. Tokia žyma per 24 valandas padidėjo per 800% dėl plėšriųjų rizikos draudimo fondų sunaikinimo kampanijos. Šį mitingą organizavo „Reddit“ vartotojų grupė, kuriai vadovavo asmuo, žinomas kaip „WSBChairman“. Bėgimas nuskrido, kai strategija sulaukė turtingiausio pasaulio žmogaus ir „Tesla Motors“ įkūrėjo Elono Musko pritarimo..

Trumpas išspausti

„Reddit“ vartotojų grupė pastebi, kad tam tikri rizikos draudimo fondai pradėjo nuogai parduoti „GameStop“ akcijas. Trumpalaikės atsargos yra terminas, naudojamas lažyboms vertinti pagal akcijų vertę. Kai trūksta akcijų, imate paskolą tose akcijose, jas parduodate ir tada perpirkiate tas pačias akcijas už mažesnę kainą. Tada grąžinate skolintojui ir išlaikote skirtumą.

Akcijų sutrumpinimas yra tas, kad nuosmukio metu galite uždirbti didžiulį pelną. Tačiau blogoji atsargų trūkumo pusė yra ta, kad jei atsargos padidėja, turite išpirkti atsargas, kad ir kokia būtų nauja rinkos vertė. Pripažinusi šį faktą, „Reddit“ grupė pradėjo pumpuoti „GameStop“ akcijas.

WSBChairman toliau remia projektą per socialinę žiniasklaidą

WSBChairman toliau remia projektą per socialinę žiniasklaidą

Rizikos draudimo fondai praranda milijardus

Dėl šio manevro rizikos draudimo fondai prarado milijardus. Nuostoliai buvo tokie dideli, kad daugelis manė, kad jie kreipėsi į populiariausias prekybos platformas, tokias kaip „Robinhood“ prekybos programa, ir privertė juos sustabdyti šių akcijų pirkimą. Gautas sprendimas gerokai sumažino „GameStop“ akcijų kainą. Tai taip pat sukėlė tiek politinę, tiek visuomenės reakciją į teisminį procesą, kuris vyks artimiausiomis savaitėmis.

Pripažindama, kad akcijas galima sustabdyti daug lengviau nei kriptovaliutas, ta pati investuotojų grupė nukreipė dėmesį į „Dogecoin“. Dėl šios kampanijos „Dogecoin“ vėl atsidūrė centre ir pasiekė naują visų laikų rekordą, kurio vertė siekė tik 0,08 USD.

Kaip nusipirkti dogekoiną (DOGE)

Šiuo metu „Dogecoin“ galima įsigyti pasirinktose biržose. Tiek Binansas ir Kraken palaikyti šią monetą. Geriausia, kad šie mainai yra „fiat on-ramp“. Kriptovaliutas galite įsigyti tiesiogiai naudodamiesi debeto ar kredito kortele. Tačiau pirmiausia turėsite finansuoti savo sąskaitą ir tada konvertuoti savo „fiat“ į „Bitcoin“, ETH ar bet kurią kitą valiutą su „fiat“ poravimu. būti labiau reaguojančiu investuotoju.

Investavimas į dogecoiną - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į dogecoiną - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į dogecoiną - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Dogecoin

Šiais laikais yra daugybė būdų, kaip laikyti „Dogecoin“. Vienas geriausių būdų yra „Jaxx“ piniginėje. Šią piniginę galima nemokamai įsigyti „Apple“ ir „Android“ įrenginiuose. Naudodami šią programą galite laikyti „Dogecoin“ ir puikų kitų monetų pasirinkimą. Įspūdingai galite net prekiauti monetomis tiesiai iš piniginės.

Jei siekiate didelių investicijų į DOGE arba jei planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Dogecoin“ (DOGE).

„Dogecoin“ – pradėtas kaip pokštas – dabar tai pasaulinis pripažintas projektas

„Dogecoin“ matė neįtikėtiną kelionę nuo pradžios kaip linksmos koncepcijos iki 100 000 USD paaukojimo labdaros organizacijoms ir tapimo neatsiejamu žaidėju WSB „Reddit“ diske. Tik laikas parodys, kada įvyks kitas „Dogecoin“ išsiveržimas, tačiau jei tai kažkas panašaus į paskutinius kelis, tai bus pagrindinis įvykis. Remiantis naujausia istorija, atrodo, kad tai gali sukelti vienas Elono Musko tweetas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me