Svarbiausios 2018 m. Birželio mėn. 6 kietosios šakės

Kriptovaliutos ir „Blockchain“ technologijos buvo pateiktos kartu su tam tikrais techniniais terminais, kurie yra kietieji šakutės. Kalbant apie kietąsias šakutes, tai susiję su padalijimu iš esamo „blockchain“ protokolo arba pakeitimu, dėl kurio ankstesni blokai / operacijos tampa negaliojančiomis. Tam kartais prireiks mazgo arba vartotojo atnaujinimo, kad būtų palaikoma nauja versija.

Beje, yra nedaug projektų, kurie numatė tvirtą šakę birželio mėn. Čia yra šeši projektai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

„HempCoin“ (THC) masternodai & Kieta šakutė

Suplanuota data: Kažkada iki antrojo ketvirčio pabaigos (birželio 30 d. Arba anksčiau)

Kanapių moneta yra kriptovaliuta, jungianti kanapių augintojus ir vietinius pardavėjus. Simbolis THC reiškia kriptovaliutą. Nors rašymo metu nebuvo nustatyta jokia konkreti data, projekte bus keičiamos technologijos. Naujoji žetonų versija bus anoniminė ir komanda taip pat turės įgyvendinti pagrindinio mazgo funkciją.

Nuo 2014 m. Gyvuojančio projekto projekto komanda stengėsi, kad platforma būtų aukščiausio lygio. Oficialioje svetainėje galima atsisiųsti oficialią „HempCoin“, skirtą „Windows“ kompiuterių vartotojams, piniginę. Moneta taip pat prekiaujama BTC kriptovaliutų keitimo platformoje „Bittrex“.

Kadangi marihuanos pramonė sparčiai auga, „HempCoin“ yra nišai būdinga moneta, kuria siekiama palengvinti prekybą pramonėje naudojant pažangias technologijas ir patogias naudoti programas..

„BitShares“ (BTS) kietasis šakutė

Suplanuota data: 2018 m. Birželio 7 d

„BitShares“ birželio mėn. bus išleistas pagrindinis pranešimas. Kaip pranešė pagrindinė komanda, per tris savaites bus išleista nauja funkcija, o planuojama, kad kietosios šakės bus du kartus per metus, birželio ir gruodžio pirmąjį ketvirtadienį..

„BitShares“ platforma yra atviro kodo decentralizuota mainų platforma, veikianti „blockchain“. Kuriant šį projektą siekiama pašalinti riziką, susijusią su centralizuotais mainais. Tokiu būdu yra mažiau įsilaužimo situacijų, o žmonėms nėra galimybių prarasti savo lėšas trečiųjų šalių mainams. Prie platformos galima prisijungti per naršyklę arba atsisiųsti į vartotojo įrenginį.

„BitShares“ (BTS) galima prekiauti keliose biržose, tarp kurių yra „BitShares Asset Exchange“, „CoinEgg“, „Binance“, „Poloniex“, „Huobi“, „Livecoin“, „Indodax“. Šių platformų BTS galima lengvai iškeisti į BTC, ETH, BNB, STEEM ir kitas kriptovaliutas..

„DigiByte“ (DGB) kietasis šakutė

Suplanuota data: Birželio 21 d. Arba anksčiau.

„DigiByte“ fondas suplanavo kietąją šakę 2018 m. Vasarą. Būsimoji kietoji šakė pakeis kasybos algoritmus tinkle, kad būtų išlaikytas GPU patogumas..

2014 m. Pradėtas įgyvendinti projektas atsirado dėl poreikio išspręsti tai, kas buvo suvokiama kaip reikšmingas iššūkis „Bitcoin“, kuris yra kasybos galios centralizavimas dėl specializuotų kasybos įrenginių, ASIC, be kita ko..

„DigiByte“ yra panašus į „Ethereum“ ta prasme, kad tai ne tik kriptovaliuta, kuri, kaip teigiama, palaiko tarptautinius sandorius kitoje funkcijoje, bet ir platforma, kurioje decentralizuotos programos yra kuriamos ir vykdomos naudojant pažangias sutartis.

„DigiByte“ (DGB) galima prekiauti BTC, ETH, LTC ir EUR kai kuriose biržose, tokiose kaip „Bittrex“, „Poloniex“, „Kucoin“, „HitBTC“, „Upbit“, „Livecoin“, „Cryptopia“ ir pan. Vartotojai gali lengvai atsisiųsti „DigiByte“ kriptovaliutos piniginę iš oficialios svetainės bet kuriai platformai ar įrenginiui.

„ZenCash“ (ZEN) kietoji šakutė

Suplanuota data: 2018 m. Birželio 26 d

Siekdama kovoti su naujuoju „equihash ASIC“ kalnakasiu, kurį ketinama išsiųsti birželio pabaigoje, komanda juda greitai ir siūlo kietą šakę; tinklo pakeitimas, dėl kurio ASIC kalnakasiai taps nenaudingi tinkle. Naujas atnaujinimas palaikys tik GPU kalnakasius, tai buvo pirminis projektų planas.

„ZenCash“ sakoma, kad tai yra pirmoji TLS koduota ir anoniminė virtuali valiuta, pranešimų ir turinio platforma, taip pat decentralizuota autonominė organizacija. Ji buvo paleista 2017 m. tai buvo „ZClassic“ šakutė, kuri yra „ZCash“ šakutė.

„ZenCash“ žetonus galima laikyti asmeniniuose kompiuteriuose, internetinėje piniginėje, „Android“ įrenginiuose ir popierinėse piniginėse..

„ZenCash“ žetonus galima įsigyti „Binance“, „Bittrex“, „Upbit“, „OKEx“, „Cryptopia“, „COSS Trade Satoshi“ ir „OpenLedger DEX“..

„Metaverse ETP“ (ETP) kietoji šakė

Suplanuota data: Birželio 30 d. Arba anksčiau.

Metaversas netrukus sukti pirmąją kietosios šakės kartojimą. Kaip paaiškino komanda, tikimasi, kad ši kieta šakutė sumažins blogų veikėjų veiksmus ekosistemoje.

Atvirojo kodo viešoji knyga siekia suteikti vartotojams skaitmeninį turtą ir skaitmeninę tapatybę. Naudodama „Blockchain-as-a-Service“ (BaaS), komanda leidžia patogiai naudotis skaitmeninėmis finansinėmis paslaugomis nemokamai. Nors projektas buvo pradėtas 2016 m., Jis pradėtas įgyvendinti tik 2017 m. Vasario mėn.

Nors „Metaverse ETP“ (ETP) yra saugomi trečiųjų šalių piniginėse, tokiose kaip „BitGo“ ir „Cloud“ piniginė, komanda taip pat sukūrė oficialią žetono piniginę, skirtą mobiliesiems ir staliniams įrenginiams..

ETP žetonais galima prekiauti kriptovaliutų biržose TOPBTC, Bit-Z, Bitfinex, QBTC, HitBTC, RightBTC, TDAX ir CoinBene..

„Bytom“ (BTM) tinklo mainai, „PoW“ palaikymas

Suplanuota data: Birželio 30 d. Arba anksčiau.

Kaip nurodyta projekto gairėse, bus atliktas visas „MainNet“ apsikeitimas, o POW palaikymas ir optimizavimas būtų integruotas.

„Bytom“ yra finansinio ir skaitmeninio turto programų „blockchain“ platforma. „Bytom“ siekia sukurti platformą, leidžiančią keistis ir įvairinti skaitmeninį turtą.

BTM žetonai saugomi oficialioje „Bytom“ piniginėje, kurią galima įsigyti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėse sistemose.

Komanda atliko neįtikėtiną darbą įtraukdama BTM žetoną į kai kuriuos mainus, tarp kurių yra „Bibox“, „OEX“, „RightBTC“, „Huobi“, „OKEx“, „EXX“, „Gate.io“, „CoinTiger“, be kita ko..

Kai viskas vyks taip, kaip planuota, „Bytom“ pristatys naujos kartos simbolizuotą pasaulį su virtualiu turtu, atstovaujančiu beveik viską. Nors projektas vis dar yra alfa stadijoje, jis atrodo perspektyvus, atsižvelgiant į tai, kas buvo įgyvendinta iki šiol.

Išvada

Šios šakės yra skirtos tam, kad kiekviena platforma būtų geresnė kiekvienam jų tinkle. Taip pat gali būti, kad šios šakės yra perkeltos į vėlesnes datas, tai paliekama komandos sprendimui. Jei norite sekti kiekvienos bendruomenės veiklą, turite prisijungti prie privačių forumų ir atnaujinti įvykius.

ZEN galite įsigyti iš Binansų mainai, viena geriausių kriptovaliutų keitimo priemonių, galimų 2018 m.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me