Geriausios ontologijos (ONT) piniginės 2019 m. | Kaip laikyti ONT saugų

Ontologija yra „blockchain“ pagrindu sukurtas tinklas, palaikantis kelias programavimo kalbas ir kūrimo įrankius, siekiant sukurti decentralizuotą programą. „Ontology“ blokų grandinėje gali veikti kelios „blockchain“ sistemos, nes sistema gali pritaikyti viešąsias „blockchain“ programoms kurti. Be to, ONT palengvina skirtingų grandinių tinklų bendradarbiavimą per protokolo grupes. Jei laikote ONT žetonus, įsitikinkite, kad juos užfiksavote geriausiose „Ontology“ piniginėse.

Naudodama geriausias funkcijas, tokias kaip „VBFT“ ir „Sharding“, „Ontology“ siekia suteikti galimybę kurti „blockchain“ programas milijonams „blockchain“ vartotojų visame pasaulyje. Atsižvelgdamas į tai, decentralizuotas ontologijos tinklas nori sukurti standartizuotą platformą įvairioms programoms patogioje, interaktyvioje ir „blockchain“ valdomoje aplinkoje. Toliau pateikiamos geriausios „Ontologys“ piniginės, idealiai tinkančios virtualių monetų priėmimui, siuntimui ir saugojimui.

ONTO Piniginė | Ontologijos piniginės

ONTO Piniginės svetainė: https://onto.app/

ONTO Piniginės tipas: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„ONTO“ programa yra viskas įskaičiuota, decentralizuota „Ontology“ piniginė, suteikianti prieigą prie „Ontology“ tinklo. Ši programa idealiai tinka asmeninei skaitmeninei tapatybei kurti, skaitmeniniam turtui saugoti ir daugeliui kitų. Be to, jis teikia privačias, saugias operacijas, pagrįstas kriptografiniais algoritmais.

Viena geriausių ONTO piniginės savybių yra ta, kad ji neišsaugo jūsų duomenų. Visa jūsų pateikta informacija, ar reikalinga autorizacija, ar autentifikavimas, lieka jūsų telefone. Tai reiškia, kad niekas kitas neturi prieigos prie jūsų informacijos, nebent jūs jai suteikiate leidimą.

Be to, ONT ID, kuris padeda jums valdyti jūsų tapatybę ir susijusį autentifikavimą bei prieigos teisę, neturi jokio ryšio su pinigine. Tiek piniginė, tiek ID priklauso skirtingiems funkciniams moduliams. Mobilioji šifravimo piniginė daugiausia padeda valdyti skaitmeninį turtą, nes ID rūpinasi tapatybe, autentifikavimu ir prieiga.

Kitas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į „ONTO“ piniginę, yra jo operacijų apribojimai. Pirmiausia visi piniginės atliekami sandoriai turi būti sveikas skaičius. Ontologijos tinkle naudojamas dvigubo atpažinimo ženklo modelis, kurį sudaro ONT (moneta) ir ONG (naudingumo žetonas grandinės paslaugoms). Šiuo atžvilgiu mažiausia ONT operacija yra 1 ONT, o minimali ONG operacija yra 0,0000000001.

Ontologinės piniginės

Šaltinis: Medium.com

OWallet

„OWallet“ svetainė: https://github.com/ontio/OWallet/releases

OWallet tipo: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Ne visai lengva pradedantiesiems

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„OWallet“ yra viena geriausių „Ontology“ piniginių ir palaiko „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacines sistemas. Oficiali darbalaukio kriptovaliutos piniginė palaiko ir ONT monetas, ir ONG žetoną. Ši piniginė yra tokia išsami, kad ją galite naudoti tiek standartiniam, tiek bendram piniginės valdymui, pagrįstam kelių parašų technologija. Be to, jis gali prisijungti prie skirtingų aparatinės įrangos piniginių, tokių kaip „Ledger“, „Trezor“ ir kt.

Kitame etape „OWallet“ ketina į savo sistemą įtraukti daugiau programų, kurios leis kūrėjams pasiūlyti visapusiškas paslaugas, įskaitant išmanųjį sutarčių kvietimą ir kompiliavimą..

„OWallet“ suteikia jums tris galimybes tyrinėti pagal jūsų pasirinkimą. Galite naudoti ją kaip atskirą piniginę, bendrą piniginę arba didžiosios knygos aparatinės įrangos piniginę. Kaip minėta anksčiau, jis palaiko „Windows“ ir „MacOS“ įrenginius.

Remiantis siūlomomis galimybėmis, „OWallet“ atsisiuntimas gali būti šiek tiek sudėtingas pradedantiesiems. Individuali piniginė turi atskirų funkcijų, tokių kaip „Keystone“ failo kelio pasirinkimas, el. Pašto ir slaptažodžio pasirinkimas bei piniginės sukūrimas. Kai individuali piniginė bus uždaryta, pagrindiniame puslapyje bus pateikta išsami informacija apie piniginės adresą, viešąjį raktą, ONT ir ONG turto likutį, ONT balanso kainą JAV doleriais ir dar daugiau..

įklijuotas vaizdas 0 6

Šaltinis: chrome.google.com (programa)

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginės svetainė: https://guarda.co/

„Guarda“ piniginės tipas: Mobilusis, darbalaukis, internetas

Lengva naudoti: Paprasta naudoti

Seifas: Saugu

Kaina: Laisvas

„Guarda“ yra viena patogiausių ir patogiausių naudoti piniginių ONT žetonų laikymui. Investuotojai pastebėtų, kad daugelis šios piniginės siūlomų funkcijų yra labai patrauklios. Iš tiesų, piniginė siūlo kelių valiutų palaikymą daugiau nei 40 skirtingų pramonės skaitmeninių valiutų, įskaitant Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), XRP, Binance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH) ir Bitcoin Gold (BTG), be kita ko. 

Tuo pačiu metu „Guarda“ siūlo daugybę skirtingų platformų, kad vartotojai galėtų lengvai tvarkyti savo ONT monetas. Vartotojai gali atsisiųsti darbalaukio piniginę, mobilią „Guarda“ piniginės versiją arba tiesiog atsisiųsti plėtinį, kuris būtų atidarytas vartotojų naršyklėse.. 

Nors mainai laikui bėgant gerino jų saugumą, žmonės vis dar nesaugūs laikyti savo virtualias valiutas. Štai kodėl piniginės, tokios kaip „Guarda“, sutelkė dėmesį į saugumą ir paprastumą, kad vartotojai galėtų jaustis saugūs ir patogūs tvarkydami savo ONT valiutas.. 

Be to, labai konkurencingoje rinkoje vartotojai turi įvairius portfelius. Investuotojai neturi tik vienos virtualios valiutos, tačiau paprastai turi daugiau nei vieną. „Guarda“ būtų geras pasirinkimas asmenims, norintiems turėti savo skaitmeninį turtą toje pačioje vietoje, nuolat nekeičiant piniginių ir programų.. 

Be to, „Guarda“ laikoma viena prestižiškiausių kriptografijos pramonės piniginių. Iš tiesų, Changpengas Zhao laikė „Guarda Wallet“ projektu, kuris nuo pat pradžių palaikė decentralizuotą mainų sistemą (DEX).. 

Ypatingas #FF, piniginės, kurios nuo pat pradžių palaiko @Binance_DEX:

@MithioOfficial

@Enjin

@Ledger

@coolwallet

@CoinomiWallet

@ atomicwallet

@Zel_Core

@InfinitoWallet

@Mathwallet

@cryptocom

@GuardaWallet

@SpendCard

@TrustWalletApp https://t.co/pgmQfXqdkO

– CZ Binance (@cz_binance) 2019 m. Balandžio 19 d

Atominė piniginė

Atominė piniginė

Atominė piniginė yra su laisvės atėmimu nesusijusi programinė įranga, kuri laikoma vienu populiariausių sprendimų valdant ontologiją. 2018 m. Įkūrė „Changelly“ mainų įkūrėjas & buvęs generalinis direktorius Konstantinas Gladychas, „Atomic“ padidino savo vartotojų skaičių iki 500 000 žmonių visose palaikomose platformose, įskaitant pagrindines darbalaukio OS, „iOS“ ir „Android“.. 

Piniginė šifruotės turėtojams siūlo ne tik pagrindines funkcijas, tokias kaip ONT, BTC, ETH, LTC, XMR, BNB ir kitų daugiau nei 40 atskirų blokų grandinių ir daugiau nei 500 žetonų siuntimas ir gavimas, bet taip pat skaitmeninio turto pirkimą, mainus ir kaupimą viename. , saugi, patogi sąsaja. Be to, galite susigrąžinti pinigus už tai, kad naudojatės tiesioginėmis anoniminėmis mainų sistemomis (daugiau nei 60 kriptografinių porų) dalyvaudami „Atomic“ narystės programoje. Jei norite įsigyti kriptografiją, visame pasaulyje yra 19 geriausių turtų, kuriuos galite įsigyti su banko kortele USD, EUR, BVP ir kitomis 14 vietinių „Fiat“ valiutų. Be to, jus gali traukti piniginės įdėjimas. Tai decentralizuota, o tai reiškia, kad jūs gaunate atlygį su 5–23% balandžiu tiesiogiai iš tikrintojų ir palaikote tinklo decentralizavimą. Šiuo metu yra 10 „PoS“ išteklių, įskaitant XTZ, ATOM, ZIL, KMD ir AWC, „Atomic“ gimtąjį raktą. 

Galiausiai, norėdami pradėti naudoti „Atomic Wallet“, neprivalote sukurti paskyros, perduoti patvirtinimo ar KYC, taigi jūs liekate anonimas. Šiuo metu jūsų lėšas kontroliuojate tik jūs, nes privatūs raktai yra užšifruoti jūsų įrenginyje, ir niekas prie jų neturi prieigos, išskyrus jus. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jei kada nors kyla problemų dėl „Atomic“, susisiekite su palaikymo tarnyba, kuri mielai suteiks jums nuoseklų ir greitą atsakymą per maždaug 10–25 min..

Cyano piniginė | Ontologijos piniginės

„Cyano“ piniginės svetainė: https://github.com/OntologyCommunityDevelopers/cyano-wallet/

Cyano Piniginės tipas: žiniatinklis

Lengva naudoti: lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„Cyano“ yra „Ontology“ tinklo žiniatinklio plėtinys, palaikantis tiek „Chrome“, tiek „Firefox“ naršykles. Plėtinys leidžia jums sukurti piniginę su frazėmis, visiškai užšifruotomis privačiu raktu. Galite prisijungti prie savo žiniatinklio piniginės naudodami frazę mnemonika, saugomą paskyrą ar privatų raktą.

Viskas tuo pačiu, kai naudojate „Cyano“, turite būti atsargūs ir atsižvelgti į svarbius saugumo patarimus, pvz., Padalinti savo turtą tarp šaltų ir karštų piniginių, reguliariai tikrinti likučius ir naudoti kriptografinę aparatinę piniginę šaltai saugyklai. Be to, venkite naudoti išmanųjį sutarčių baltąjį sąrašą šaltoje piniginėje. Piniginė lengvai sujungiama su dviem pagrindinėmis aparatinėmis piniginėmis – „Ledger“ ir „Trezor“.

„Cyano“ piniginė suderinama su visais ONT tinklais, leidžianti perjungti iš „Test“ į „Main“ ir „Private“ naudojant TLS. „Cyanoal“ taip pat teikiamas ONT ID palaikymas, dAPI palaikymas ontologijos tinkle, taip pat NEO ir ONT adresų palaikymas, kurį galite naudoti tiek įprastoms, tiek „Ledger“ paskyroms..

Naudodami „Cyano“ plėtinį galite atlikti šiuos veiksmus:

· Sukurkite piniginę su mnemonikos frazė

· Šifruoti privatų raktą

· Eksportuoti ar importuoti piniginę

· Prisijunkite naudodami mnemonikos frazę, privatų raktą ar saugomą paskyrą

· Didžiosios knygos ir „Trezor“ palaikymas

· OEP-4 žetonų palaikymas ir daug daugiau

įklijuotas vaizdas 0 9

Šaltinis: tokenclub.co

„Nano S“ knyga

„Nano S“ knyga Piniginės svetainė: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

„Nano S“ knyga Piniginės tipas: Aparatinė įranga

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Gana saugu ir saugu

Kaina: Mokama

„Ledger Nano S“ piniginė siūlo aukščiausią paskyros saugumą, todėl tai yra viena iš geriausių „Ontology“ kriptografinės aparatinės piniginių. Su juo galite saugiai siųsti, gauti ir laikyti ONT monetas ir ONG žetonus. Be to, ji priima kelias valiutas, įskaitant ONT monetą ir ONG žetoną. Patartina „Nano S“ piniginės kainą patvirtinti jų oficialioje svetainėje, kad būtų išvengta bet kokių galimybių mokėti didesnes.

Jei jūsų lėšų saugumas yra svarbiausias prioritetas, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti „Ledger Nano S“ piniginę. Aparatūros funkcionalumas užtikrina, kad jūs visada kontroliuojate savo lėšas.

Be to, „Nano S“ yra mažas, nešiojamas ir suderinamas su USB. Nors jis prisijungia prie jūsų įrenginio per USB prievadą, jis nerenka jūsų asmeninio rakto. Privatus raktas visada lieka neprisijungus saugomoje vietoje, kuri yra saugi ir apsaugota PIN kodu. Vienas iš ryškiausių „Nano S“ piniginės bruožų yra paprastas naudojimas. Kriptovaliutos aparatinės įrangos piniginėje yra įmontuotas OLED ekranas su mygtukais šonuose, todėl jį lengva valdyti net pradedantiesiems. Svarbu tai, kad „Nano S“ piniginė leidžia patikrinti operacijas rankiniu būdu, o tai reiškia, kad galite bet kada patikrinti savo lėšų būseną.

įklijuotas vaizdas 0 8

Šaltinis: Infinitowallet.io

„Infinito“ piniginė | Ontologijos piniginės

„Infinito“ Piniginės svetainė: https://www.infinitowallet.io/

„Infinito“ Piniginės tipas: Mobilusis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Gana saugu ir saugu

Kaina: Laisvas

„Infinito“ yra dar viena puiki ontologinė piniginė, idealiai tinkanti ir kitoms kriptovaliutoms laikyti. Kelių valiutų mobilioji piniginė palaiko visus pagrindinius skaitmeninius išteklius, tokius kaip Bitcoin, Ethereum, BCH, DASH ir daugelį kitų. Taip pat palaiko visus „Ethereum“ tinklo ERC20 žetonus ir NEO blokų grandinėje esančius NEP5 žetonus.

Piniginė pritaikyta mobiliesiems, todėl tai idealus pasirinkimas keliaujantiems vartotojams. Šiuo metu jį galima naudoti tiek „Apple“ „iOS“, tiek „Android“ įrenginiuose. Be to, platforma yra daugiakalbė, palaikoma 12 kalbų ir dar daugiau. „Infinito“ apima „touch ID“ technologiją, kuri yra viena naujausių mobiliųjų piniginių funkcijų. Kai kurie šios piniginės akcentai:

· Aukščiausio lygio saugumas užtikrinamas derinant slaptažodį, slaptafrazę ir palietimo ID.

· Daugiakalbė platforma, skirta 12 kalbų

· Nėra centralizuotų serverių

Tačiau tai dar ne viskas; „Infinito“ pasižymi puikiu tobulumu, kuris yra retas daugelyje mobiliųjų piniginių. Pavyzdžiui, piniginė skirta naudoti kasdien. Kaip tokia, ji turi kontaktų valdymo funkciją, leidžiančią vartotojams išsaugoti visus savo kontaktus viename, lengvai naudojamame sąraše, lygiai taip pat, kaip mobiliųjų telefonų numeriai yra viename sąraše. Tai galų gale pagerina piniginės funkcionalumą.

Kitas svarbus šios piniginės bruožas yra kainų optimizavimas. Ši technologija ypač leidžia naujiems vartotojams pasirinkti geriausius mokesčius, kai jie atlieka operaciją. Galų gale operacijos atliekamos greičiau, niekam neišleidžiant per daug pinigų.

įklijuotas vaizdas 0 3

Šaltinis: play.google.com

O3 Piniginė | Ontologijos piniginės

O3 Piniginės svetainė: https://o3.network/

O3 Piniginės tipas: Mobilusis ir darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„O3“ piniginė palaiko visas pagrindines platformas, įskaitant „Android“, „iOS“, „Windows“ ir „Mac“ operacines sistemas. Tai leidžia vienoje patogioje vietoje stebėti visas ONT monetas, ONG žetonus ir kitas kriptovaliutas. Kriptovaliutos darbalaukio piniginė siūlo daug šaunių funkcijų. Pvz., Jis gali tiesiogiai integruotis į „Switcheo Exchange“, išskyrus nuotolinį balanso saugojimą jūsų šaldymo kamerose. Suteikti galimybę stebėti savo saugyklos adresą yra puiki funkcija, kuri pagerina piniginės funkcionalumą. Štai kodėl turėtumėte tai apsvarstyti, jei šiandien ieškote geriausių „Ontology“ piniginių rinkoje.

Be to, tai padidina saugumą, nes niekas nepasieks jūsų saugomų piniginių pagal jūsų stebėjimo sąrašą. Iš mobiliosios kriptografinės piniginės galite atsisiųsti iš „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvė. Programa naudojama visame pasaulyje su teigiamais vartotojų vertinimais.

Kaip tai veikia

Įdiegus mobiliojo šifravimo piniginės programą, sistema ragina jus sukurti naują piniginę arba importuoti privatų raktą iš jau esamos piniginės. Viena iš geriausių šios piniginės savybių yra ta, kad ji leidžia jums prisijungti prie kitų puikių programų, nesidalijant neskelbtina informacija, pvz., Asmeniniu raktu su trečiosiomis šalimis.

Galiausiai, jo galimybė prisijungti prie „Switcheo“ prekybos platformos leidžia prekiauti tiesiai iš piniginės. Be to, tai leidžia pirkti naudojant pagrindines kriptovaliutas – pirmiausia ONT blokų grandinėje. Platforma planuoja pristatyti pirkimus kreditinėmis kortelėmis.

Paskutinės mintys

ONT blokų grandinė auga ir pritraukia daugiau vartotojų. Pasauliui pereinant į kriptovaliutų priėmimo erą, laikas priimti pakankamas kriptografinės atminties priemones. Turėdami šiame kūrinyje paminėtas pinigines, galėsite siųsti, gauti ir laikyti ONT lėšas.

A Beginner’s Guide To Ontology (ONT)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me