9 puikios „NEO“ piniginės, skirtos dujoms – geriausios „NEO“ piniginės ir uždirbti dujas

NEO yra viena perspektyviausių kriptovaliutų, pritraukiančių tiek trokštančių, tiek patyrusių investuotojų dėmesį. Nuo 2017 m. NEO išgyveno reikšmingus aukščiausių ir žemiausių lygių pokyčius. Rašymo metu „CoinMarketCap“ kriptovaliuta vertinama 9,85 USD. Jei ketinate prekiauti NEO monetomis, natūralu, kad jas laikote geriausiose NEO piniginėse.

Mes žinome, kad NEO vartotojai gali susidurti su įvairiais iššūkiais, pvz., Žinių trūkumu, kurias geriausiai naudoti NEO piniginėse. Čia pateikiamas saugių ir saugių NEO piniginių, kuriomis investuotojai gali pasitikėti savo turimais akcijomis, sąrašas.

NEON-Piniginė

Šaltinis: coinelitist.com

NEON piniginė

NEON piniginės svetainė: https://neonwallet.com/

NEON piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

NEON piniginė yra viena iš geriausių NEO darbalaukio piniginių, idealiai tinkama siųsti, priimti ir laikyti tiek NEO, tiek GAS. Svarbu tai, kad ši piniginė leidžia vartotojams pareikšti teises į automatiškai sugeneruotą DUJ, jei tik piniginėje laiko NEO.

Šiuo atveju nėra pagrindo nerimauti dėl lėšų saugumo, nes privatus raktas niekada nepalieka įrenginio. Todėl vartotojas visiškai kontroliuoja lėšas. NEON piniginę palaiko visi NEON kūrėjai, o tai aišku, kad ji yra 100% saugi vartotojams. Įrenginį galima įsigyti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ operacinėse sistemose, tačiau tik anglų kalba.

Sąranka yra vienodai lengva, nes vartotojai gali tiesiog atsisiųsti įrenginį ir įdiegti jį savo kompiuteriuose. Atsisiųstas privatus raktas niekada neišeina iš vartotojo kompiuterio ir nepraeina per trečiąsias šalis. Tačiau atsisiuntimo metu vartotojai turi būti pasirengę bet kokių klaidų ar kenkėjiškų programų, kad būtų pašalintos bet kokios įsilaužimo galimybės.

Nors piniginė nėra NEO kūrėjų kūrinys, jie ją peržiūrėjo ir paskelbė saugia tinklui ir jo vartotojams.

„LEDGER NANO S“ piniginė

Šaltinis: tokenclub.co

LEDGER NANO S | NEO piniginės

„LEDGER NANO S“ piniginės svetainė: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

„LEDGER NANO S“ piniginės tipas: Techninė įranga; Parama įvairiomis valiutomis

Naudojimo paprastumas: Lengva; palaiko „Windows“, „Linux“ ir „Chrome“ OS

Saugu: Labai saugu

Kaina: Mokama

„Ledger Nano S“ piniginė yra neabejotinai geriausia aparatinė piniginė rinkoje ir apskritai viena iš geriausių kriptovaliutų piniginių. Piniginė, paskelbusi savo paramą NEO paskutinį 2017 m. Ketvirtį, yra ideali tiems vartotojams, kurie ketina savo NEO monetas laikyti vidutinės trukmės ar ilgalaikius, atokiau nuo smalsių kibernetinių nusikaltėlių akių. Jis veikia kartu su „NEON“ pinigine, todėl vartotojai gali reikalauti savo uždirbtų GAS žetonų naudodami „Nano S“ ir „NEON“ derinį – nes tai yra saugiausias ir saugiausias vartotojas, kokį tik gali įsivaizduoti..

Geriausia, kad šį derinį turintys vartotojai neprivalo įvesti privataus rakto ar laikyti jo kompiuteryje. Tai labai sumažina įsilaužimo tikimybę. Be to, niekas negali siųsti NEO ar dujų, nebent jis turi prieigą prie vartotojo „Ledger Nano S“ aparatinės įrangos.

Kitas „Ledger Nano S“ privalumas yra galimybė sutalpinti daugiau nei 30 kitų kriptovaliutų. Piniginę lengva naudoti, ji turi tik du mygtukus ir OLED ekraną, kuriame lengva naršyti. Vartotojai tiesiog turi vienu metu paspausti du mygtukus, kad patvirtintų bet kokį pirkimą, ir tai pašalina bet kokią įsilaužimo galimybę. Svarbu tai, kad piniginėje taip pat yra saugus PIN kodas kaip papildomas saugumo sluoksnis (2FA).

ANSY piniginė Geriausios NEO piniginės

Šaltinis: pecguesthouse.com

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginės svetainė: https://guarda.co/

„Guarda“ piniginės tipas: Darbalaukis, mobilusis, internetas

Naudojimo paprastumas: Paprasta naudoti

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„Guarda“ yra viena populiariausių kriptovaliutų piniginių NEO saugojimui. Ši piniginė rinkoje veikia jau keletą metų ir suteikia vartotojams galimybę greitai ir lengvai saugoti, siųsti, gauti ir keistis NEO monetomis..

Viena iš svarbiausių šios piniginės savybių yra ta, kad ji leidžia vartotojams elgtis su daugeliu skaitmeninių išteklių iš tos pačios sąsajos bet kuriame įrenginyje, kurį jie naudojasi patogiau. Piniginė gali būti naudojama kaip „Chrome“ plėtinys, kaip programa išmaniajame telefone arba kaip darbalaukio piniginė.

NEO vartotojai galės susitvarkyti su savo NEO lėšomis, bet ir su kitomis kriptovaliutomis, kurias gali turėti. Viskas būtų atliekama naudojant vieną ir patogią „Guarda“ sąsają.

Kai kurios virtualios „Guarda“ palaikomos valiutos yra Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC) ir Litecoin (LTC). Taip pat palaikomi ERC-20 žetonai.

Be to, „Guarda“ siūlo palaikymą vartotojams 24 valandas per parą, tai reiškia, kad jei vartotojams iškyla problemų dėl piniginės ar jų turto, jie galėtų rasti reikiamus sprendimus per trumpą laiką, o ne laukti savaičių, kol bus išleista. yra išspręsta.

Jei norite sužinoti daugiau apie šią piniginę, galite susisiekti su komanda adresu [apsaugotas el. paštu].

Atominė piniginė

Atominė piniginė

Atominis yra vienas populiariausių Neo piniginės kripto rinkoje. Tai nėra su laisvės atėmimu nesusijusi programinė įranga, kuri nuo pat jos paleidimo 2018 m. Buvo pripažinta kaip patogus būdas valdyti NEO, BTC, ETH, LTC, ADA, DOT ir kitas 40+ blokų grandines bei 500 ir daugiau žetonų vienam vartotojui. patogią sąsają, kurią teikia daugiau nei 500 000 vartotojų.

Jums gali būti patrauklu tai, kad piniginė siūlo pirkti, keistis ir kaupti skaitmeninį turtą, išskyrus pagrindines funkcijas, tokias kaip kriptovaliutų siuntimas ir gavimas. Be to, būdami pirmąja pinigine, turinčia savo lojalumo programą, vartotojai gauna pinigų grąžinimą už 60 ir daugiau šifravimo porų keitimąsi per momentinį ir anoniminį mainą programoje..

Norėdami išplėsti savo portfelį, visame pasaulyje galite lengvai nusipirkti didžiausią kriptografinį turtą naudodamiesi banko kortele. Palaikoma 19 vietinių „Fiat“ valiutų. Be to, galite pasinerti į decentralizuotą „Atomic“ akcijų paketą. Yra 10 (ir skaičiuojančių) populiarių PoS išteklių, įskaitant XTZ, ATOM, ZIL ir „Atomic“ gimtąjį žetoną AWC su 5–23% balandžiu.

Galiausiai „Atomic Wallet“ galima įsigyti pagrindinėse darbalaukio OS platformose, „iOS“ ir „Android“. Galite likti anonimu, nes norint pradėti naudoti programą nėra privaloma KYC, patvirtinimo ar paskyros kūrimo. Kaip ne laisvės atėmimo piniginė, „Atomic“ nesaugo jokios jūsų asmeninės informacijos ar lėšų. Jūs visada kontroliuojate savo šifravimą, nes privatūs raktai yra užšifruoti tik jūsų įrenginyje ir niekada jo nepalieka. Paskutinis, kilus klausimų, nedvejodami visada susisiekite su efektyviu ir visą parą veikiančiu klientų aptarnavimo centru.

ANSY Piniginė

„ANSY Wallet“ svetainė: https://snowypowers.github.io/ansy/

ANSY Piniginės tipas: Popierius

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugus (tol, kol saugus popierius)

Kaina: Laisvas

Kita NEO vartotojų galimybė yra popierinė piniginė, tiesiog popieriaus lapelis, ant kurio vartotojas užrašo viešąjį ir asmeninį adresą. Turėdami viešą adresą, vartotojai gali nusiųsti bet kokį kiekį NEO į šią piniginę. Privatus adresas taip pat leidžia vartotojams išleisti savo žetonus. Abu raktai yra neprisijungę, saugomi savininko pasirinktoje saugykloje.

Kol popierius yra saugus ir saugus, grėsmės nėra. Popierinė piniginė idealiai tinka laikyti NEO ir GAS žetonus. Tačiau vartotojai negali reikalauti GAS sukurtų žetonų per tokio tipo piniginę. Popierinę piniginę galima sugeneruoti tokiose naršyklėse kaip „Chrome“ ar „Edge“. Rašymo metu piniginę galima įsigyti tik anglų kalba.

Geriausia atkreipti dėmesį į „Ansy“ popierinę piniginę yra ta, kad vartotojas yra vienintelis viešųjų ir privačių raktų saugotojas. Kol piniginė lieka saugioje vietoje, monetos išlieka saugios. Tarp geriausių popierinės piniginės laikymo vietų yra ugniai atsparus seifas arba rakinamas stalčius, prie kurio gali patekti tik vartotojas, tačiau tai priklauso nuo kiekvieno pasirinkimo.

NEO piniginė NEO piniginė

Šaltinis: coinsutra.com

NEO piniginė | NEO piniginės

NEO piniginės svetainė: https://neowallet.cn/

NEO piniginės tipas: Internetas

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

NEO piniginė yra viena iš galimybių, į kurią reikia atsižvelgti vartotojams, ieškantiems kažko intuityvaus ir paprasto. Lengvoje API pagrįstoje piniginėje yra patogi sąsaja, leidžianti vartotojams lengvai sekti savo operacijas. Tiek patyrę, tiek pradedantieji vartotojai gali be vargo tvarkyti piniginę.

„NEO“ bendruomenės sukurti „NEO“ piniginės vartotojai gali būti tikri, kad visa jų siunčiama informacija yra užšifruota siekiant visiško saugumo. Tai daro ją viena geriausių NEO piniginių, į kurias reikia atsižvelgti. Internetinė piniginė taip pat yra labai lengva, greita ir lengvai naudojama. Kalbant apie saugumą, jis yra vienas saugiausių, atsižvelgiant į tai, kad jokia informacija nepatenka į jo serverius. Kaip vartotojas, jūsų piniginės failas lieka jūsų prietaise, o tai reiškia, kad visi jūsų NEO fondai ir privatus raktas yra saugūs.

Naudodamiesi „NEO“ pinigine, vartotojai gali sukurti savo piniginės atsarginę kopiją, kad ji išliktų saugi. Kaip ir NEON piniginė, ši suteikia vartotojams galimybę saugoti ir keistis savo NEO ir DAS turtais. „NEO“ piniginę šiuo metu galima naudoti tokiose interneto naršyklėse kaip „Chrome“ („Google“) ir „Edge“ („Microsoft“). Be to, jis palaiko tik kinų ir anglų kalbas ir netrukus prie savo sistemos pridės daugiau naršyklių. Svarbu tai, kad piniginė suteikia vartotojams galimybę reikalauti GAS generavimo už jų NEO žetonų laikymą.

NEO GUI Geriausios NEO piniginės

Šaltinis: docs.neo.org

„NEO GUI“ piniginė NEO piniginės

„NEO GUI“ piniginės svetainė: https://neo.org/client

„NEO GUI“ piniginės tipas: Darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

NEO bendruomenės sukurta NEO GUI yra oficiali NEO turėtojų darbalaukio piniginė. Tai veikia per grafinę vartotojo sąsają (GUI). Kadangi tai sinchronizuojantis įrenginys, reikia šiek tiek laiko susilieti su visa NEO blokine grandine. Baigę sinchronizavimo procesą, vartotojai gali sukurti naują piniginę, apsaugotą slaptažodžiu.

Po to jie gali sukurti atsarginę piniginės kopiją, importuodami privatųjį raktą HEX arba WIF formatu. Svarbu pažymėti, kad vartotojai gali sutaupyti laiko sinchronizavimui atsisiųsdami jau sinchronizuotus NEO blokų grandinės duomenis ir nukopijavę failą tiesiai į savo kliento šakninį turėtoją.

Be to, piniginė puikiai tinka siųsti, priimti ir saugoti NEO ir DAS. Vartotojai taip pat gali generuoti GAS apdovanojimus už savo NEO žetonų laikymą. Šiuo metu piniginė veikia tik naudojant „Windows 7“ 1 pakeitimų paketą ir naujesnes versijas.

„NEO GUI“ piniginė palaiko tik anglų ir kinų kalbas ir yra geriausias pasirinkimas vartotojams, kuriems nepatinka komandų eilutės sąsaja (CLI). Su patrauklia sąsaja ją lengva naudoti tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems NEO entuziastams. Norėdami ją vainikuoti, piniginę lengva nustatyti ir reikia atlikti tik kelis veiksmus.

NEO Tracker NEO geriausios piniginės

Šaltinis: blockonomi

„NEO Tracker“ piniginė

„NEO Tracker Wallet“ svetainė: https://neotracker.io/wallet

„NEO Tracker“ piniginės tipas: Internetas

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

„NEO Tracker“ yra atviro kodo internetinė piniginė, naudojanti „JavaScript“. Prietaisas yra patogus naudoti ir idealiai tinka siųsti, priimti ir saugoti tiek NEO, tiek GAS. Šios piniginės vartotojai taip pat gali reikalauti GAS atlygio už turimą sumą NEO.

Svarbu pažymėti, kad tai yra oficiali neprisijungusi piniginė, kuri generuoja tik būtinus duomenis naudodama kompiuterio naršyklę. Piniginės serveriuose nieko nėra saugoma, o tai reiškia, kad vartotojas visiškai kontroliuoja lėšas. Nors tai nėra NEO kūrėjų produktas, piniginė įgyvendina geriausią praktiką, kad naudotojų lėšos išliktų saugios.

Sugeneravę piniginę, vartotojai gauna raktų saugyklos failą, kurį turi atsisiųsti, kad galėtų pasiekti visiškai užšifruotus asmeninius raktus. „NEO Tracker“ galima tiek „Microsoft Edge“, tiek „Google Chrome“ vartotojams.

Svarbu tai, kad produktą lengva sukonfigūruoti, nes vartotojams reikia sukurti tik vieną sąskaitą visai veiklai. Jie gali peržiūrėti savo operacijų istoriją, peržiūrėti likučius ir pareikalauti GAS, taip pat siųsti ir gauti NEO, GAS ir kitus žetonus, kuriems taikoma NEO blokų grandinė.

O3 NEO piniginė NEO piniginės

Šaltinis: reddit.com

O3 „NEO“ piniginė

„O3 NEO“ piniginės svetainė: https://o3.network/

O3 NEO piniginės tipas: Mobilusis / darbalaukis

Naudojimo paprastumas: Lengva

Saugu: Saugu

Kaina: Laisvas

Jei ieškote NEO piniginės keliaudami, O3 galėtų būti idealus pasirinkimas. Ši piniginė pritaikoma mobiliajam tinklui, palaikanti tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginius. Interneto eroje tai yra viena iš NEO puikių piniginių, leidžiančių vartotojams peržiūrėti savo operacijas ant delno. Piniginė yra atviro kodo, o tai reiškia, kad ji suteikia aukščiausią skaidrumo lygį, būdingą „blockchain“ technologijai.

Piniginė palaiko daugumą pagrindinių operacinių sistemų ir nuolat atnaujina NEO tinklą. Be to, tai suteikia vartotojams aukšto lygio kontrolę savo skaitmeniniam turtui. Nors privatus raktas lieka užšifruotas ir saugomas užšifruotame rakte, vartotojai turėtų įsitikinti, kad jų įrenginiai yra saugūs prieš paleisdami piniginę, kad būtų išvengta jokių galimybių pritraukti kenkėjiškų programų.

Jis turi patrauklią ir intuityvią sąsają, leidžiančią vartotojams patogiai bendrauti ir valdyti savo NEO monetas. Piniginė taip pat talpina visą turtą NEO ir Ontology tinkluose, įskaitant NEO, ONT ir NEP-5 žetonus, o vartotojai taip pat gali pretenduoti į GAS ir ONG apdovanojimus. Apskritai tai idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek veteranams, padedant jiems valdyti savo NEO išteklius tiesiai iš „Android“ įrenginių.

Paskutinės mintys

Daugelis vartotojų nežino, ar NEO piniginė generuoja GAS, ar ne, ir net kurias pinigines jie gali naudoti norėdami siųsti ar gauti NEO ar GAS žetonus. Jie taip pat stengiasi sužinoti skirtumą tarp „NEO legit“ piniginių ir aferų. Tačiau viso to viduryje NEO turi keletą galimybių, kai reikia išsiųsti, gauti ar laikyti monetą. Šiame vadove pateikiama Geriausios NEO piniginės kad tikrai reikėtų pagalvoti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me