NEM cenu prognoze 2021. gadā – izglābta un pieaugoša

(Atjaunināts 2021. gada 14. februārī) Pagājušais gads bija izšķirošs NEM blokķēdes un XEM marķiera pārejai. Šajā laika posmā XEM ir reģistrējis ievērojamus ieguvumus, kas sakrita ar ekosistēmas neefektīvās pārvaldības struktūras pārveidošanu.

Pašreizējā situācijā NEM ir liels potenciāls, ņemot vērā plašo izmantošanas gadījumu klāstu reālajā pasaulē un tagad, kad tam ir pilnīgs NEM fonda atbalsts. 2020. gadā šai platformai ir iespēja vadīt pārējo, jo blokķēdes tehnoloģija ir integrēta biznesa pasaulē. Līdz ar to pieaugošajiem lietošanas gadījumiem un integrācijām būs pozitīva ietekme uz tā cenu.

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažādus faktorus, kas sola paaugstināt XEM cenu, ieskaitot ekspertu viedokļus un diagrammu tehnisko analīzi..

Šodien iegādājieties XEM vietnē Binance!

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc Nems celsies

NEM ir 27. lielākā digitālā valūta, pamatojoties uz tirgus ierobežojumu. Kriptovalūta, kas tika uzsākta 2015. gada martā, tika bloķēta pagājušā gada kriptogrāfijas ziemā un ir samazinājusies par 97%, salīdzinot ar visu laiku augstāko līmeni 2018. gada janvārī – 2,11 USD. Neskatoties uz šo negatīvo tendenci, apskatīsim, kāpēc eksperti uzskata, ka NEM varētu drīz pieaugt.

Saaim, Lombardi Media Corporation ieguldījumu analītiķis, norāda ka NEM platformas un nozaudēto monētu uzlaušana varētu būt pozitīvs potenciāls, kas varētu izraisīt cenu augšupeju. Viņa ziņo, ka monēta konkurē ar citiem lielākiem altkoīniem, un piebilst, ka, tā kā monēta pievienojās Binance, tā var nospiest savu cenu laimīgajā 1 USD pusē.

Turklāt Tim Falk, no Finder.com, uzskata, ka NEM ir liels potenciāls. Platformai ir plašs izmantošanas gadījumu klāsts reālajā pasaulē un NEM.io fonda atbalsts, tādējādi tai ir iespēja atrasties bloku ķēdes plaša mēroga integrācijas biznesa pasaulē priekšgalā, kas var virzīt monētas cenu uz augstāku līmeni.

Jaunievēlētais NEM fonda prezidents Alekss Tinsmans, izteica augstu optimismu kad viņa paziņoja, ka ir aizraujoši būt par daļu no fonda, ņemot vērā, ka tam ir spēcīgs rīku komplekts un kopiena, kas virzās uz priekšu, lai mainītu nākotni. Šis optimisms liecina, ka viņa tic monētas lielajai nākotnei, ņemot vērā tās daudzās priekšrocības.

Pašlaik NEM cena ir USD 0,04 ar tirgus ierobežojumu USD 371 miljoni. Tomēr nesenie notikumi ap projektu sola vēl vairāk paaugstināt tā cenu un tirgus ierobežojumus. Šeit ir četri citi iemesli, kas pozitīvi ietekmē NEM cenu (redaktora piezīme: šeit mēs izmantosim NEM, nevis XEM).

Šodien iegādājieties XEM vietnē Binance!

Jauns sākums pēc 8 miljonu ASV dolāru glābšanas

Šī mēneša sākumā NEM fonds paziņoja, ka ir gatavs jaunam sākumam pēc tam, kad pagājušajā mēnesī ieguva finansējuma injekciju aptuveni 8 miljonu ASV dolāru apmērā un pēc lielākās daļas darbinieku atlaišanas. Galvenie NEM kopienas locekļi 20. februārī bija apstiprinājuši 210 miljonu NEM žetonu atbrīvošanu no rezervēm, kuru mērķis ir finansēt fondu darbību līdz 2020. gada 20. februārim.

Alekss Tinsmans, kurš ir jaunievēlētais NEM fonda prezidents, šī gada sākumā atklāja, ka bezpeļņas organizācija gandrīz izjuka pēc tam, kad iepriekšējā pārvaldes padome bija nepareizi pārvaldījusi līdzekļus.

Kā daļa no jaunajām izmaiņām, jaunā vadība īstenoja darbinieku skaita samazināšanu, kuras dēļ 100 cilvēki zaudēja darbu. Skārdnieks atzīmēja to “Uzņēmumu interesēs ir būt finansiāli atbildīgiem par savu platformu, saviem produktiem un komandām. Mums jābūt vērstiem uz produktiem, un to mēs arī esam izdarījuši. Tā ir laba nākotnes pazīme. ”

Arī pateicības ziņojumā NEM kopienai par fonda finansējuma apstiprināšanu atzīmēja ka tā būtu “Sadarbojoties ar attiecīgajiem kopienas locekļiem, lai izietu līdzekļu izmaksu procesu, un esam sazinājušies ar mūsu juristiem Singapūrā, kur ir dibināts NEM fonds. Kā solīts, mēs pāriesim uz produktu orientētu un uz ieņēmumiem balstītu fondu un regulāri nodrošināsim atjauninājumus. ”

Tātad, virzoties uz priekšu, kā atzīmē prezidents, investoriem vajadzētu sagaidīt no NEM labas lietas, īpaši cenu ziņā.

PUBLISH izmantos NEM Blockchain

Ziņu mediju arēnā ir paredzēts drīz sākt izmantot blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības.

Tas notiek pēc tam, kad TokenPost, korejiešu blockchain balstīta ziņu platforma, un Kchain, vadošais bloku ķēdes konsultāciju uzņēmums, kas atrodas arī Korejā, sadarbojas ar uzsākšanu PUBLICĒT – programmatūra, kas palīdzēs integrācijas procesiem.

Izmantojot platformu, abi uzņēmumi plāno uzlabot ziņu mediju ekosistēmu šajā izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas laikmetā.

PUBLISH sevi raksturo kā “ar nākamās paaudzes blokķēdes darbināmu ziņu publicēšanas programmatūras protokolu”. Turklāt tā mērķis ir sagrozīt ziņu mediju tīkla dizainu, izmantojot globālu līdzdalības pieeju.

Līdz šim veiktie priekšizpēte liecina, ka protokols ir saderīgs ar ziņu satura publicēšanas praktisko darbību un ir arī ekonomiski dzīvotspējīgs.

PUBLISH blockchain projekts darbosies pēc NEM protokola. Tas izmantos NEM pakalpojumus, tostarp iespēju pielāgot līdzekļus un šifrētu ziņojumu izmantošanu.

To darot, platforma cer izveidot tīklu, kas apmierinās visus ziņu nozares dalībniekus no reklāmdevējiem, patērētājiem, satura veidotājiem un redaktoriem sistēmā..

Ar atšķirīgām lomām dažādiem tīkla dalībniekiem PUBLISH izceļas no citiem blokķēdes projektiem, kuri mēģina īstenot to pašu ideju.

Izdevēji un redaktori, kas darbojas platformā, būs tīkla blockchain balstītu ziņu glabātāji.

Paredzams, ka hibrīdā decentralizētā pieeja, kas tiek izmantota PUBLISH tīkla pārvaldībai, uzlabos pārredzamību un autonomiju ziņu publicēšanā. Turklāt NEM sadarbojas ar daudziem citiem uzņēmumiem un paraksta jaunas partnerības, kas lietotājiem ļautu iegūt labākus risinājumus.

Neskatoties uz to, der atcerēties arī to, ka pirms dažiem gadiem Coincheck biržā tika nozagti miljoniem NEM monētu..

Bloķēšanas ķēdes centra palaišana jauniem uzņēmumiem, kuru pamatā ir Nem

Nesen tika palaists NEM blokķēdes centrs Melburnā Austrālijā. Centrs redzēs, kā NEM pārstāvji sniegs atbalstu sabiedrības locekļiem par blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtām.

Tajā notiks arī blokķēdes pasākumi un izglītības programmas. Vissvarīgākais ir tas, ka tas kalpos kā biznesa inkubators un atbalsta centrs NEM balstītiem bloku ķēdes jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Austrālija ir gaišas izredzes NEM fondam. Projekts pēdējā laikā ir guvis labumu no vietējā atbalsta, izmantojot partnerības ar tādiem jauniem uzņēmumiem kā TravelbyBit.

Paredzams, ka šī jaunā attīstība pozitīvi ietekmēs XEM cenu, kā tas bija nesen pēc NEM paņēma by Mijin, japāņu bloķēšanas platforma.

Jian Chan, NEM fonda vadītājs Austrālijā un Jaunzēlandē, ir teicis, ka mezgla atklāšana Melburnā ir skaidra NEM apņemšanās atbalstīt inovāciju abās valstīs.

Jau NEM sadarbojas ar daudziem Austrālijas jaunuzņēmumiem, tostarp LaunchVic, Blockchain Center, Stone $ Chalk un daudziem citiem.

NEM ir arī paziņojusi, ka tā strādā pie tā, lai iegūtu vairāk Austrālijas partneru, un drīzumā ir plāni par dažām NEM balstītām ICO.

Partnerība AAE

NEM komanda ir parakstījusi Saprašanās memorandu (SM) ar AAE Kopienas Attīstības ministriju (MOCD). Šis saprašanās memorands aptvers dažādu konsultāciju pakalpojumu sniegšanu MOCD par tā turpmākajiem blokķēdes projektiem. AAE ir ļoti progresīvi pieņēmusi blokķēdes tehnoloģiju kā līdzekli pilnīgas digitalizācijas politikas virzīšanai, ko tā cer sasniegt 2019. gadā.

Tas ir jaunākais partnerattiecību sērijā, kas noslēgta ar dažādiem uzņēmumiem. NEM tiek iekļauts arī vairākās biržās, piemēram, BitPanda un Kuna Exchange, Ukrainā bāzētā kriptogrāfijas biržā, kas piedāvās gan kriptogrāfijas, gan fiat bāzes savienošanu pārī ar NEM.

NEM (XEM) cenu tirdzniecības skata analīze atjaunināta 2021. gada 14. februārī

&# x1f4a1; Nepalaidiet garām lielisko pirkšanas iespēju NEM / USD pēc ForecastCity_World ieslēgts TradingView.com

Pēc šī analītiķa domām, ir iespējama īslaicīga atgriešanās pie atbalsta līnijas, kas parādīta diagrammā, kas ir 0,31 USDT uz monētu. Viņš uzskata, ka tirgotājiem ir iespējams noteikt pasūtījumus, pamatojoties uz cenu darbību, un sagaidīt īstermiņa mērķu sasniegšanu. 

Turklāt NEMUSD ir arī noteiktā diapazonā, un varētu būt sagaidāms augšupejošās tendences sākums. Turklāt 21 dienu ilgā WEMA ir darbojusies kā dinamisks atbalsts. Turklāt RSI pašlaik ir 70 USD un tas varētu turpināt virzīties augstāk, ja cena pārietu uz augstākām cenām. Analītiķis ir izveidojis pieturas zaudējumu zem 0,28 USDT.

XEMUSDT, veicot haizivs pēdējo posmu | Paredzams, ka pārvietosies līdz 124% pēc mēnesis333 ieslēgts TradingView.com

NEM turpina tirgoties tādā pašā diapazonā, kā mēs ziņojām pirms dažām nedēļām. Analītiķis nesniedza jaunāko informāciju par pašreizējo tendenci, taču ir redzams, ka digitālā valūta ir pārvietojusies ar zemāku zemāko līmeni, bet ar salīdzinoši stabilu cenu darbību, kas darbojas kā pretestība. 

Pašlaik pretestības līmenis, kuru mēs atrodam, ir 0,2452 USDT, un šķiet, ka NEM mēģina pārkāpt šo līmeni. Ir arī vērts pieminēt, ka NEM šajā līmenī apstrīdētu 0,618 Fibonacci retracement līmeni no vietējā virsotnes ar 0,3194 USDT uz monētu. Tas nepārprotami būtu atkarīgs no visa kriptogrāfijas tirgus uzvedības.

XEMUSDT, veicot haizivs pēdējo posmu | Paredzams, ka pārvietosies līdz 124% pēc mēnesis333 ieslēgts TradingView.com

Mēs redzam, ka NEM / USDT tirdzniecības pārim analītiķis prognozē iespējamu virzību uz 0,28 USDT tuvākajās 2021. gada nedēļās. Tas varētu notikt dažādos posmos. Tomēr NEM ir tirgots tuvu 0,22 cenu līmenim, kas atbilst 0,50 Fibonacci līmenim. 

Turklāt analītiķis parāda potenciālu apgrozījuma vai pirkšanas zonu starp 0,15766 un 0,1240 UDST uz monētu. Tas ir kaut kas, kas tuvākajā nākotnē var mainīties. Patiešām, arī 0,236 Fibonači līmenis varētu darboties. Pārdošanas zona varētu būt virs 0,1989 un tuvu 0,2788 USDT, kā analītiķis parāda diagrammā.

NEM – mans mīļākais altcoin..! pēc 1994. gada janvāris ieslēgts TradingView.com

Pēc šī analītiķa domām, mēs redzam, kā XEMUSD tirdzniecības pāris virzās uz sarkano līniju, kas pašlaik ir tuvu 3 USD par monētu. Tas ļautu virtuālajai valūtai turpināties visā vērša skrējienā, lai sasniegtu jaunus augstākos līmeņus. 

Maksimālā cena, ko sasniedza virtuālā valūta, 2017. gada decembrī bija tuvu 2 ASV dolāriem. Ir arī skaidrs, ka virtuālā valūta varētu turpināt virzīties augstāk, jo visa kriptogrāfiskā telpa attīstās. Analītiķis uzskata, ka NEM būs iespējams pieskarties šai līnijai līdz 2022. gadam. Nākamie mēneši varētu būt ļoti pozitīvi attiecībā uz digitālo aktīvu, kas turpina savu augšupejošo tendenci.

XEM NEM Easy mērķi – NEMXEM XEMBTC XEMUSDT XEMUSD XEMETH pēc ClubTrillionair ieslēgts TradingView.com

XRM / BTC kriptovalūtas NEM analītiķis ir redzējis lielisku iespēju ienākt tirgū un tirgot šo digitālo aktīvu. Viņš prognozēja, ka virtuālā valūta no 0.00000635 mainīsies uz 0.00001267, kur tā tiek tirgota rakstīšanas laikā.. 

Turklāt viņš dalījās ar mums divos dažādos atbalsta un pretestības līmeņos, kas pēdējos mēnešos darbojās ļoti labi. Mēs redzam, ka pirmais ir tuvu 0,000000872 BTC uz XEM, bet otrs bija pie 0,00001020 BTC uz XEM. Turklāt digitālais aktīvs ir parādījis atkārtotu partneri, kas varētu būt noderīgs tirgotājiem, kuri nodarbojas ar šūpošanos.

Kas tālāk?

Pagājušais gads bija pagrieziena punkts NEM blokķēdei un tās marķierim. Tas liecināja par dažām būtiskām izmaiņām NEM ekosistēmas pārvaldības modelī. Un tagad ir izveidota jauna darbības struktūra. Jauno izmaiņu mērķis ir labot iepriekšējās kļūdas un vājās vietas.

Tādā veidā tirgus ir pozitīvi reaģējis uz izmaiņām, un XEM pieaugums pēdējos mēnešos ir tam apliecinājums. Paredzams, ka, gaidot Catapult palaišanu, peļņa turpināsies arī gada otrajā pusē, un būtu prātīgi, ja jebkurš ieguldītājs savam kriptogrāfijas portfelim pievienotu kādu XEM, lai nodrošinātu, ka viņi nepalaid garām gaidāmo neparedzēto.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par NEM? Apskatiet šo rokasgrāmatu, kurā ir izskaidrots viss par projektu. Šī rokasgrāmata iemācīs, kā iegādāties XEM vietnē Binance. Turklāt, iegādājoties savu XEM, vēlaties tos uzglabāt drošā vietā, tāpēc šeit ir ceļvedis par labākajiem NEM makiem 2019. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me