Crypto Market Daily (2,19) ​​| 10 200 USD ir kļuvis par BTC galveno pozīciju, lai pārbaudītu savu iepriekšējo augstāko līmeni, tendence var konsolidēties, ja tā nokritīsies zem 10 050 USD.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Šī ir BTC 1 stundu diagramma. Pagājušajā naktī BTC nopumpēja 9 700 USD tuvumā ar nedaudz palielinātu apjomu, un to bloķēja 10 200 USD, pēc tam nonākot konsolidācijā. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka platība no 9 500 līdz 9700 ASV dolāriem atkal ir pārbaudīta kā efektīvs atbalsts pašlaik. Tomēr atsitiena apjoma apjoms nav pietiekams, lai veicinātu liela mēroga tendenču pieaugumu. Tāpēc, pārvarot 10 200 USD cietās pretestības līmeni, joprojām ir nepieciešams skaitītāju absorbēšanas process. Ja dienas laikā cena var pārsniegt 10 050 USD, īstermiņā ir liela izrāviena varbūtība ar palielinātu apjomu. Un otrādi, ja atkal samazināsies zem 10 000 USD, šīs nedēļas nākamā puse var turpināt konsolidēties. Investori var turpināt pievērst uzmanību atbalsta stiprumam 10050 USD. Ja šo punktu ir grūti pārvarēt dažu stundu laikā, tas var kļūt par piemērotu ieejas punktu.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC ikdienas diagramma. Pēc pieskaršanās skatuves apakšai, kas ir aptuveni 9500 USD, šķiet, ka tendence ir signāls, lai atgrieztos iepriekšējā augstākajā līmenī. Tomēr pašreizējais atsitiena apjoms norāda uz salīdzinoši vāju līmeni, un nav viegli sadalīt 10200 dolārus, nemaz nerunājot par augstāko ap USD 10500.

Analizējot ikdienas tendenci, augšupejošo atstarpi ir iespējams apstāties starp USD 10200 ~ USD 10500, ja šo bullish posmu nevar noturēt. Šajā stāvoklī var izveidot dubultu augšējo modeli, un vidējā termiņa atzvanīšana notiks.

Investori tikai atzīmē, ka cenu stabilizēšanās par 10200 dolāriem ir bullish priekšnoteikums, un tas, vai var radīt jaunu augstāko līmeni, ir atkarīgs no buļļu spēka. Es uzskatu, ka salaušanai nevajadzētu notikt īstermiņā, jo buļļiem ir nepieciešams laiks, lai nostiprinātu un absorbētu skaitītājus starp USD 10200 ~ USD 10500.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība10 200 USD vidēja termiņa pretestība10500 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 10050 USD9850 USD

ETH mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs 1H-konsolidācija

Šī ir ETH 1 stundu diagramma, kā vakar gaidīts, tika atbalstīta pie kakla līnijas virs 260 ASV dolāriem un vairākas stundas turpinājās. Tas ieguva konsolidāciju tuvu iepriekšējam augstākajam līmenim – 287 ASV dolāriem, un stabilizēšanās virs 275 ASV dolāriem arī atspoguļo spēcīgo buļļu pieņemšanu. Tomēr šajā posmā bullish līdzekļu apjoms ir ievērojami vājāks nekā iepriekšējā bullish laikā. Pat ja tas īstermiņā var izlauzties cauri jaunākajam topam, ir grūti pārvarēt 300 USD. Tāpēc tirdzniecības perspektīvas noteiks tirdzniecības apjoma līmenis.

Vakarā ieguldītājiem jāņem vērā, ka, ja cena nokrītas zem 275 USD, tas ir signāls, ka tendence var iestāties konsolidācijā un vienlaikus ar kritumu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 284 USD287 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 275 USD260 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

OKEx pastāvīgais līgums: XRP stabilizējas 0,2930 ASV dolāru platībā, kas ir apakšas kakla līnija, un tas nozīmē, ka šī maiņas apakšdaļa ir derīga un īstermiņa tendence būs vērojama. Tomēr, ja aplūkosim diagrammas vidusdaļu, mēs varēsim konstatēt, ka pretestība ap $ 0,3030 ir arī otra virsotnes izgriezums pirms aptuveni divām nedēļām, pretestības spēks ir spēcīgāks nekā atbalsta stiprums pie $ 0,2930, tāpēc es uzskatu, ka būs vēl konsolidācija, pirms sākas vēl viens bullish.

Salīdzinot ar pirms 2 nedēļām veikto atzvanīšanas periodu, tirdzniecības apjoms absolūti samazinās, un tas nozīmē, ka tas ir skaitītāju absorbēšanas process dažiem lielajiem vaļiem. Ja apjoms pakāpeniski palielinās, tas ir signāls par pārrāvumu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2980 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,3030

Īstermiņa atbalsts: $0,2930 vidēja termiņa atbalsts :$0,2885

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me