Bitkoinui trūksta krypties, nes instituciniai investuotojai ima pelną po grąžinimo

„Market Watch Weekly“ yra kriptografinių rinkų ir pokyčių apžvalga kiekvieną savaitę.

Praėjusią savaitę „Bitcoin“ (BTC) viršijo visų laikų aukščiausią lygį nuo 2017 m. Gruodžio mėn. Ir pirmadienio rytą pasiekė 19 911 USD pagal OKEx BTC indekso kainą. Nepavykus peržengti 20 000 USD, pirmaujanti skaitmeninė valiuta tada pateko į konsolidacijos etapą, ir tai yra jau antroji savaitė iš eilės, kai „Bitcoin“ patyrė stiprų išpardavimą po to, kai perėjo virš 19 500 USD. Tai sakant, palyginti su 3000 JAV dolerių padėkos diena, praėjusio pirmadienio 1800 USD korekcija buvo ne tokia dramatiška, tačiau kainos nuo to laiko nepakilo..

Prieš staigų korekciją perkaitusi rinkos nuotaika atsispindėjo amžinųjų apsikeitimo sandorių finansavimo normose. Aštuonių valandų finansavimo rodikliai keliose biržose viršijo 0,1%. Kadangi mažmeninių investuotojų labai sparčiai vykdoma kaina nesibaigia, tai nebuvo išimtis.

Tačiau šių metų Bitcoin pakilimas jaučiasi kitaip nei 2017 m. Bumas. Profesionalūs investicijų valdytojai ir toliau skelbia savo paramą kriptovaliutai. Neseniai S&P Dow Jones indeksai patvirtino kad kriptovaliutų indeksai debiutuos 2021 m. 

BTC amžinas apsikeitimo finansavimas. Šaltinis: iškreipti

Pagrindiniai altcoinai nesugebėjo pralenkti Bitcoin

Žvelgiant į praėjusios savaitės pagrindinių altkoinų grąžą, nė vienas nepralenkė Bitcoin, kuris padidėjo 4,81%. „Litecoin“ (LTC), „Bitcoin SV“ (BSV) ir „Ether“ (ETH) savaitinis derlius išaugo atitinkamai 4,07%, 3,10% ir 1,80%, o kitų pagrindinių altkoinų derlius buvo neigiamas. Akivaizdu, kai Bitcoin neturi aiškios krypties, "vyresni" kriptovaliutos negali pritraukti prekybininkų dėmesio.

Savaitės pagrindinių kriptovaliutų grąža, 11 / 30–12 / 6. Šaltinis: „TradingView“

„SushiSwap“ tampa didžiausia „yearn.finance“ susijungimo nugalėtoja

„DeFi“ sektoriuje „Ethereum 2.0“ sėkmingai pristatė „Beacon“ grandinę – pirmąjį etapą pereinant prie akcijų paketo. Tuo tarpu bendra „DeFi“ užrakinta vertė penktadienį pasiekė naują visų laikų rekordą – 14,8 mlrd. USD.

Bendra vertė užrakinta „DeFi“. Šaltinis: „DeFi Pulse“

„Yearn.finance“ (YFI) tęsė aukšto lygio susijungimus ir gruodžio pirmąją dieną „yearn.finance“ susijungė su „SushiSwap“ (SUSHI), kad sujungtų jų plėtros išteklius. Pagal šią naujieną SUSHI buvo geriausiai veikiantis „DeFi“ ženklas, padidėjęs 50,17%. 

Junginys (COMP) ir AAVE taip pat padidėjo atitinkamai 24,36% ir 22,75%. 

Kas savaitę grąžinami pagrindiniai „DeFi“ žetonai, 11 / 30–12 / 6. Šaltinis: „TradingView“

Instituciniai investuotojai žymiai sumažina ilgąsias pozicijas

CME išleido naujausius (nuo gruodžio 1 d.) „Bitcoin“ ateities sandorius padėties duomenys gruodžio 5 d. „Bitcoin“ padarė V formos pasikeitimo modelį, kuris greitai atsigavo po gilaus daugiau nei 3 000 USD grąžinimo ir susigrąžino visus savo nuostolius, kad iki ataskaitinio laikotarpio pabaigos pasiektų naują aukštumą. Nors kainos galų gale pasiekė naujas aukštumas, didžiulė kliūtis padarė didelę įtaką rinkos nuotaikai.

Pirma, atvira palūkanos sumažėjo nuo 12 336 iki 11 812, baigiant trijų savaičių pelno seriją. 3000 USD korekcija sukėlė tam tikrą paniką ir investuotojai sumažino savo pozicijas.

CME „Bitcoin“ ateities duomenys – atvira palūkanos. Šaltinis: Quandl

Antra, turto valdytojų ilgosios pozicijos dar sumažėjo nuo 668 iki 626, o trumposios pozicijos nepakito 0. Turto valdytojai ir toliau mažino savo ilgąsias pozicijas per pastaruosius du ataskaitinius laikotarpius, rodydami, kad jie matė stiprų priešvėją link 20 000 USD lygio. 

CME „Bitcoin“ ateities duomenys – turto valdytojų, ilgų ir trumpų šortų skaičius. Šaltinis: Quandl

Trečia, sverto fondų ilgosios pozicijos smarkiai sumažėjo nuo 5 441 iki 4 509, o trumposios – tuo pačiu metu nuo 9864 iki 9 375. Ilgų pozicijų sumažėjimas buvo reikšmingesnis – sumažėjo beveik visos papildomos pozicijos, užimtos per pastarąsias tris savaites. Tai rodo, kad finansiniai svertai nėra labai optimistiški dėl trumpalaikių BTC perspektyvų, nes po aštraus perskyrimo jie troško imti pelną iš savo ilgų pozicijų.. 

CME „Bitcoin“ ateities duomenys – skolintų lėšų skaičius, ilgieji ir šortai. Šaltinis: Quandl

Žvilgsnis į priekį šią savaitę

Makroekonomikos srityje tikimasi, kad artėjant perėjimui prie naujos JAV vyriausybės paspartės naujas ekonomikos stimulas. Rinkos optimizmas didėja, nes kuriant COVID-19 vakcinas pastebima didesnė pažanga. Be to, artėjant metų pabaigai, instituciniai investuotojai lažinasi dėl ekonomikos atsigavimo kitais metais.

Šifravimo metu gruodžio 12 d. „XRP“ turėtojams bus atsisakyta „SPARK“ žetonų, o tai buvo vertinama kaip faktorius pastaruoju metu padidėjusiai „XRP“ kainai. Be to, JUST (JST) gruodžio 7 d. TRON (TRX) platformoje pristatys savo decentralizuoto skolinimo platformą „Justllend“.. 

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me