Kinija ir toliau dominuoja Azijos kriptografijos peizaže

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga – „China Market Watch“

Kinijos rinkos žiūrėjimo vaizdas

Tai buvo turininga savaitė Kinijos „blockchain“ ir kriptovaliutų industrijai.

Naujausia tyrimų teikėjo „Messari“ ataskaita rodo kad Kinija ir toliau dominuoja Azijos kriptovaliutų peizaže. Šalis išlaikė savo „Bitcoin“ maišos normos dominavimą, nes Kinijos nacionalinis blokų tinklas BSN atskleidė savo planus integruoti centrinio banko skaitmenines valiutas į siūlomą skaitmeninės valiutos mokėjimo tinklą. Tuo tarpu Kinijos vyriausybė ir toliau taikė „blockchain“ technologijas. Kinijos vertybinių popierių asociacija pradėjo savo blokų grandinę, kad paspartintų vertybinių popierių pramonės skaitmeninimą.

Štai viskas, ko galėjote praleisti dėl šių istorijų ir dar daugiau, šios savaitės „China Market Watch“ leidime iš „OKEx Insights“.

Kinija ir toliau dominuoja Azijos kriptografijos peizaže

Remiantis naujausia „Messari“ ataskaita, Kinija išlieka lyderė Azijos kriptovaliutų srityje.

Kinijos kripto dominavimas atsispindi Bitcoin kasybos maišos normos pasiskirstyme. Tauta kontroliavo 65% viso Bitcoin maišos rodiklio – lenkdama JAV ir Rusiją.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kinijos dominavimas kasybos kasyklose nulėmė kalnakasybos įmonių klestėjimą. „Bitmain“, „Canaan“ ir „Ebang“ yra vieni didžiausių su kriptografija susijusių vienaragių Azijoje, kurių bendras vertinimas siekia 17 mlrd..
  • Nepaisant dominuojančios rinkos, Kinijos vyriausybė ir toliau draudžia prekybą kriptovaliutomis, sugriežtino tarpusavio skolinimo platformas ir sugriežtino kapitalo kontrolę..

Kinija dominavo vidutinėje mėnesio viso Bitcoin maišos normos dalyje 2020 m. Balandžio mėn. (Naujausius duomenis pateikė Kembridžo „Bitcoin“ elektros energijos vartojimo indeksas). Šaltinis: Kembridžo alternatyviųjų finansų centras

BSN planuoja skaitmeninį valiutos mokėjimų tinklą

Kinijos „blockchain“ pagrindu sukurtas paslaugų tinklas atskleista savo planą sukurti skaitmeninį valiutos mokėjimų tinklą. Tikimasi, kad tinklo beta versija bus paleista 2021 m. Antroje pusėje.

Anot BSN, mokėjimo tinklas bus visiškai paleistas po penkerių metų. Bendrovė bendradarbiauja su keliais tarptautiniais bankais, kad palaikytų centrinių bankų skaitmenines valiutas ir stabilius pinigus.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Siekdama paremti įvairių šalių CBDC, BSN plečia savo viešus miesto mazgus Kinijoje ir užsienyje. BSN tarptautiniai PKN sudaro maždaug 50 ir palaiko labiausiai išsivysčiusias šalis.
  • Nepaisant BSN vizijos remti įvairius CBDC, dauguma centrinių bankų gali leisti tik fizinius grynuosius pinigus. Tarptautinio valiutos fondo tyrimas atskleista kad beveik 80% pasaulio centrinių bankų arba teisiškai neleidžiama kurti skaitmeninės valiutos, arba jų šalies teisinė sistema lieka neaiški.

Kinijos vertybinių popierių asociacija pradeda blokų grandinę

Kinijos vertybinių popierių asociacija paskelbė savo „blockchain“ paleidimas siekiant paspartinti vertybinių popierių pramonės skaitmeninimą Kinijoje.

Asociacija įtraukė šešias Kinijos vertybinių popierių firmas kaip mazgus, įskaitant „Haitong Securities“ (600837.SH), „Guotai Junan Securities“ (601211.SH) ir „China Merchants Securities“ (600999.SH)..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Po „blockchain“ paleidimo SAC bendradarbiavo su Kinijos vertybinių popierių reguliavimo komisija, siekdama nustatyti „blockchain“ standartizavimą vertybinių popierių pramonėje. Abi šalys parengs grandinės valdymo ir decentralizuotų programų diegimo standartus.
  • Elektroninių dokumentų teikimas investiciniams bankams yra pirmasis SAC „blockchain“ naudojimo atvejis. Asociacija mano, kad jos blokų grandinė padeda supaprastinti investicinių bankų reikalavimų laikymosi procesą.

Tradicinės rinkos: „Hang Seng“ indeksas šią savaitę pakilo 6%

Kinijos akcijų rinkos šią savaitę kukliai krito. Rašymo metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3583 ir 5476 biržomis – savaitiniai nuostoliai yra atitinkamai 0,43% ir 1,82%. Honkonge „Hang Seng“ indeksas pakilo 6,12% ir šiuo metu siekia 29 963.

„Hang Seng“ indeksas šią savaitę pakilo 6,12%. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me