Kas ir Lisk kriptonauda (LSK)? Viss, kas jums jāzina

Kas ir Lisk?

Lisk ir atvērtā koda blokķēdes platforma, kuru darbina Lisk (LSK) žetoni kas ļauj izstrādātājiem kodēt decentralizētas lietojumprogrammas (dApps) JavaScript programmēšanas valodā. Izmantojot Lisk, izstrādātāji var veidot lietojumprogrammas savā blakusķēdē, kas saistīta ar Lisk tīklu, kā arī ar savu pielāgoto marķieri.

Šajā ziņā Lisk ir līdzīgs Ethereum blokķēdei. Tomēr platforma Lisk nav izveidota, lai izveidotu viedus līgumus, bet gan lai izstrādātu dažādas lietotnes un funkcijas, izmantojot LISK AppSDK ietvars.

Lai padarītu blokķēdes izstrādi viegli pieejamu, Lisk tika izveidots no Crypti Makss Kordekss un Olivers Beddows 2016. gada maijā.

Izmantojot Lisk App SDK, izstrādātāji var izstrādāt aizmugures lietojumprogrammas, kā arī priekšējo daļu. Pēc tam var arī izveidot funkcionalitāti savām lietotnēm un lietotāja saskarnēm ar Lisk App SDK. Tas ļauj izstrādātājiem ērti izveidot blokķēdes lietojumprogrammas lejupielādējamā paketē. Šo lietojumprogrammu priekšpusei ir piekļuve decentralizēti, kas ir unikāla iezīme blokķēdes nozarē, kā pašlaik.

Kas padara Lisk unikālu?

Ir vairāki izstrādātāju rīku komplekti un bloku ķēdes platformas, taču Lisk cer atšķirties ar savu pieejamību, izmantojot programmatūras izstrādes komplektu, kas rakstīts, izmantojot JavaScript. Izmantojot Lisk, izstrādātāji arī var koncentrēties uz lietotāju pieredzi, atšķirībā no citām platformām.

Galvenā ķēde nodrošina drošību un stabilitāti. Arī sānu ķēdes nodrošina neierobežotu elastību. Lisk dod izstrādātājiem vietu, kur izveidot savu blokķēdes tīklu, kas ir viņu pilnīgā kontrolē.

Izstrādātāji arī var izveidot savu tīklu blakusvāģa formā, nepieliekot pārāk daudz pūļu un laika, lai pilnībā izveidotu blokķēdi no paša sākuma. Lisk to padara daudz ātrāk.

Kā var izmantot Lisk SDK lietotni?

Programmatūras izstrādes komplekta izmantošanas iespējas ir neierobežotas. Būs iespējams izstrādāt decentralizētus sociālos tīklus, spēles, kurjerus un visas citas no platformas neatkarīgas lietojumprogrammas. Labā daļa ir tā, ka izstrādātājam nebūs problēmu sekot vienādranga tīkla protokoliem vai izstrādāt vienprātības algoritmus.

Kā sākt darbu ar Lisk?

Uz pilnībā izmantojiet Lisk, jūs vispirms izveidojat kontu un lejupielādējat Lisk maku, pēc tam palaidiet lietojumprogrammu. Pēc tam jūs iegūsit dažus LSK žetonus, kurus var iegādāties dažādās kriptovalūtas biržās. Žetoni ir nepieciešami katrai darbībai, kas pabeigta Lisk platformā, tāpēc LSK iegūšana nav iespēja.

Tagad jūs varat pielāgot sava konta funkcijas, kā jums patīk, tostarp iespējas pievienot otru ieejas frāzi, lai nodrošinātu lielāku drošību. Tagad jūs esat gatavs izpētīt rīkus Lisk Blockchain Explorer. Svarīgākās ziņas no Lisk kopienas pārbaudiet LiskMagazine.

Decentralizēta lietojumprogrammu izstrāde Lisk

Decentralizētas lietojumprogrammas / Blockchain lietojumprogrammas ir tā sauktās. Lietojumprogrammas, kas darbojas vairākos serveros, nodrošinot drošību un darbības laiku, kā arī pilnīgi jaunu biznesa modeli. Viena no spēcīgākajām Lisk funkcijām ir tā spēja izvietot, pārvaldīt un izplatīt decentralizētas lietotnes vienuviet, nodrošinot vienmērīgu lietotāja pieredzi.

Decentralizētās lietotnēs ir priekšpuses un aizmugures pakotnes. Savukārt gudrs līgums ir tikai aizmugures process. Citiem vārdiem sakot, decentralizētas lietojumprogrammas izstrāde viedajiem līgumiem nozīmē, ka priekšējā daļā jums jāpaļaujas uz trešo pušu sistēmām.

Lisk komanda ļauj iesācējiem un profesionāļiem viegli un jautri ātri saprast Lisk platformu dokumentācija par to, kā nosūtīt un saņemt LSK, lejupielādēt lietojumprogrammas un tā tālāk, nekļūstot par tehniskiem geekiem.

Maka iestatīšana Lisk

The Lisk Nano ir LSK žetonu oficiālais maks. Tas ļauj lietotājiem saņemt un nosūtīt darījumus Lisk tīklā. Tas nodrošina arī vienkāršu lietotāja interfeisu, kas paredzēts papildu funkcijām, piemēram, delegāta balsošanai vai otrās paroles reģistrēšanai.

Izmantojot Lisk Nano, bloku ķēdes sinhronizācija nav nepieciešama, jo seifs savienojas ar oficiālo Lisk mezglu, kuru mitina Lisk Foundation.

Kā iegādāties Lisk

Lisk ir iekļauts dažās biržās. Tie investoriem ir piedāvājuši daudz iespēju iegādāties Lisk (LSK) žetonus. LSK var iegādāties, izmantojot fiat, un to var arī apmainīt ar citām kriptovalūtām. Kriptogrāfijas valūtas maiņas, kurās ir iekļauti LSK marķieri, ietver Binance, YoBit, MonētaEgg, Upbit, Bit-Z, Bittrex, BitBay, Poloniex, Huobi, HitBTC, Livecoin, ChaoEX, Exrates, Monētu istaba, Vārti.io, un LiteBit.eu. Jūs varat arī apmainīt / iegādāties Lisk ar kriptovalūtām un fiat caur Čanelija platforma.

Komanda aiz Liska

Daži cilvēki bez piepūles strādā, lai pārliecinātos, ka šis projekts ir veiksmīgs, taču šeit ir divi ievērojami cilvēki, kurus jums vajadzētu zināt.

Makss Kordeks – prezidents un dibinātājs

Kordeks ir uzņēmējs, kuru interesē graujošas tehnoloģijas. Ņemot lielu pieredzi blokķēdes tehnoloģijā un redzot daudz potenciālu blokķēdes lietojumprogrammās, viņš dibināja Lisk.

Olivers Beddows – viceprezidents / dibinātājs

Beddows ir pilnas kaudzes izstrādātājs ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi uzņēmuma lietojumprogrammu veidošanā. Viņš dibināja Lisk, lai iedvesmotu un ļautu izstrādātājiem veidot decentralizētus savu sapņu lietojumus.

Tā kā Lisk koncentrējas uz decentralizāciju, Lisk fonds strādā ar darbuzņēmējiem visā pasaulē no tādām vietām kā Ņujorka, Berlīne un Zug. Galvenā komanda atrodas Berlīnē.

Noslēgumā

Lisk ir vērtīgs rīks izstrādātājiem, meklējot vienkāršus veidus, kā izveidot decentralizētas platformas. Izmantojot Lisk SDK komplektu, izstrādātāju laiks tiek samazināts, ļaujot viņiem koncentrēties uz savu lietojumprogrammu pilnveidošanu, nevis uztraukties par galvenās blokķēdes detaļām.

Lisk (LSK) ir arī lieliska kriptonauda, ​​jo cilvēki tiek apbalvoti ar deleģēto sistēmu, turot dažus LSK žetonus savā makā..

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me