Kā nopelnīt novirzīšanas atlīdzības un saistītās komisijas OKEx

Ceļvedis, kā nopelnīt atlīdzības un komisijas maksas, izmantojot OKEx Referral un OKEx Affiliate programmas

Neskatoties uz mūsdienu popularitāti, kriptovalūtu tirgi finanšu telpā ir salīdzinoši jauni. Lai atbalstītu viņu izaugsmi, OKEx piedāvā OKEx Referral un OKEx Affiliate programmas, kas mudina lietotājus popularizēt kriptogrāfisko telpu un izplatīt informētību apmaiņā pret atlīdzībām un komisijas maksu. Jauni pieteikšanās tiek gaidīti arī ar programmu OKEx Rewards, kas ļauj iesācējiem pieprasīt līdz 80 ASV dolāriem, veicot dažādus uzdevumus un darbības.

Šī rokasgrāmata būs noderīga lietotājiem, kuri vēlas nopelnīt atlīdzības un komisijas maksas par savu kontaktu uzaicināšanu pievienoties OKEx un sākt tirgot kriptogrāfiju.

OKEx novirzīšanas programma

Izmantojot programmu OKEx Referral, jūs varat nopelnīt atlīdzības, uzaicinot savus draugus izveidot kontus OKEx un sākt tirdzniecību. Tā kā viens no jūsu ieteikumiem 180 dienu laikā pēc reģistrācijas veic trīs šādus uzdevumus, jūs nopelnīsit 10 USD atlīdzību par katru:

  1. Pērciet kriptogrāfiju: Jūs saņemsiet 10 USD BTC, kad jūsu tiesnesis pirmajā pasūtījumā veiks vismaz 100 USD vērtas kriptogrāfijas iegādi..
  2. Depozīta kriptogrāfija: Jūs saņemsiet 10 USDT atlaides karti, kad jūsu tiesnesis nokārtos KYC 2. līmeņa pārbaudi un veiks pirmo depozītu vismaz 100 USD vērtībā kriptogrāfijā..
  3. Tirdzniecība: Jūs saņemsiet 10 USD BTC, kad jūsu tiesnesis izpildīs tirdzniecības atskaites punktus, kas viņiem nopelnīs 50 USD BTC.

Ņemiet vērā, ka novirzīšanas atlīdzības jūsu galvenajā kontā tiks ieskaitītas tikai nākamajā dienā pulksten 18:00 (UTC +8)..

OKEx saistītā programma

OKEx filiāles programma dod jums iespēju nopelnīt bezmaksas Bitcoin un vismaz 30% komisijas maksu, kad kāds no jūsu norādītajiem lietotājiem tirgojas ar OKEx. Jūs varat kļūt par OKEx filiāli, ja 10 no jūsu uzaicinātajiem draugiem ir paveikuši pirmo uzdevumu Rewards mājas lapā: Nopelniet 10 USD BTC.

Kā OKEx filiāle jums ir tiesības uz vairākām priekšrocībām, izņemot tirdzniecības komisijas. Piemēram, jūs saņemsiet atbalstu no OKEx saistībā ar padziļinātu saturu un kopienas sadarbību, piemēram, lidojuma pilieniem un AMA sesijām.

Turklāt jūs kļūsiet par pastāvīgu OKEx partneri dažādās konferencēs un ikgadējos pasākumos, kas arī palīdzēs jums paplašināt savu tīklu. Visbeidzot, jūs saņemsiet arī īpašas dāvanas vietējiem un starptautiskiem festivāliem, kurus svin OKEx.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, tiklīdz esat kļuvis par OKEx filiāli, jūs vairs nevarat saņemt atlīdzības, izmantojot OKEx ieteikumu programmu.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums sākt gan OKEx novirzīšanu, gan OKEx saistītās programmas.

1. darbība: pārskatiet OKEx pieejamās atlīdzības

Dodieties uz OKEx sākumlapu, dodieties uz "Vairāk" augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Apbalvojumi zem "Citi" cilni.

Iesācēji OKEx var nopelnīt atlīdzību līdz 80 USD, veicot šādus uzdevumus:

  1. Nopelniet 10 USD BTC iegādājoties kriptogrāfiju vismaz 100 USD vērtībā pirmajā pasūtījumā.
  2. Iegūstiet 20 USDT atlaides karti pēc tam, kad pirmajā pasūtījumā noguldījāt vismaz 100 USD vērtu kriptogrāfiju.
  3. Nopelniet 50 USD BTC tirdzniecībai pēc KYC verifikācijas 2. līmeņa pabeigšanas un tirdzniecības uzdevumu pabeigšanas.

Lai palīdzētu iesācējiem iepazīties ar tirdzniecības vidi, noklikšķinot, viņiem tiek piešķirts 5 BTC Demo Trading kontā Sākt tirdzniecību vietnē Rewards.

2. darbība: dodieties uz sadaļu Novirzīšana un uzaiciniet draugus

Kad esat pārskatījis pieejamās atlīdzības vietnē OKEx, noklikšķiniet uz Vairāk un izvēlies Nodošana zem "Citi" no OKEx mājas lapas.

Ritiniet uz leju zem "Dienas misijas" sadaļā un noklikšķiniet uz Uzaiciniet draugus tūlīt.

Tādējādi tiks atvērta jauna lapa, kurā jūs varat ievadīt draugu e-pasta adreses, lai nosūtītu viņiem uzaicinājumus. Varat arī nokopēt savu novirzīšanas saiti un tieši kopīgot to ar draugiem.

3. solis: Kļūstiet par OKEx filiāli un nopelciet komisijas

Kā OKEx filiāle jūs varat nopelnīt komisijas maksas, kad 10 lietotāji ir reģistrējušies, izmantojot jūsu ielūguma saiti. Jūs varat nopelnīt līdz 40% komisijas maksu no uzaicināto personu tirdzniecības darbībām trīs veidos:

  1. 30% tirdzniecības komisija no jauniem lietotājiem.
  2. 30% tirdzniecības komisija no atkārtotiem lietotājiem.
  3. 10% tirdzniecības komisija no apakšuzņēmumiem. Tas attiecas uz gadījumiem, kad ielūgtie kļūst par OKEx saistītajiem uzņēmumiem.

Tirdzniecības komisijas maksas par OKEx saistīto programmu

Tirdzniecības komisiju apjoms saskaņā ar OKEx Affiliate programmu ietver tūlītējo tirdzniecību, maržinālo tirdzniecību un opciju tirdzniecību. Tirdzniecības komisijas, kas apzīmētas USDT, tiks ieskaitītas jūsu finansēšanas kontā T + 1 dienas laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka apakškonti nav piemēroti OKEx saistītajai programmai un tirdzniecības komisijas shēma neattiecas uz VIP klientiem.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me