Elio Motors – mainiet kursu

Mainiet transporta kursu ar Elio MotorsMainiet transporta kursu ar Elio Motors

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Kas ir Elio Motors?

Elio Motors ir transportlīdzekļu ražotājs, kas atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Tie ir uzņēmums, kas vēlas atkārtoti inficēt Ziemeļamerikas autobūvi ar atjautības līmeni, kas nav redzams vecumos.

Uzņēmums pēdējos gados ir izpelnījies auto entuziastu uzmanību, ķircinot viņu ilgi gaidīto pamatproduktu. Ar uzņēmuma panākumiem, kuru dēļ Elio Motors līdz šim ir piesaistījis ievērojamu finansējumu, uzņēmums tagad vēlas rīkot STO un piesaistīt pēdējos nepieciešamos līdzekļus, lai viņu produktu virzītu ražošanā..

Kāda ir problēma?

Ziemeļamerikā strādājošais vidēji dzīvo drudžaini. Tas nozīmē, ka jāstrādā ilgas stundas un, diemžēl, ilgāks laika posms transportlīdzekļos, kas dodas uz un no darba. Pēdējās desmitgades laikā piepilsētas ceļojumu laiks ir pieaudzis līdz vēsturiski ilgam laikam. Šo ilgo darba braucienu rezultātā katrs piepilsēta tērē ievērojamu daudzumu papildu degvielas.

Šie garie piepilsētas laiki ir šausmīgi ne tikai tiem cilvēkiem, kuri ir spiesti tos izturēt, bet arī videi. Mēs esam redzējuši, ka valdības, piemēram, HOV (High-Occupancy Vehicle) joslas, mēģina samazināt satiksmes sastrēgumus un piesārņojumu. Tomēr tie nav pietiekami, lai mazinātu izskatāmos jautājumus.

Liels problēmas avots ir transportlīdzekļu veidi, kurus šobrīd piedāvā ražotāji. Pilnīgi trūkst pieņemamu cenu produktu, kas būtu domāti vidusmēra piepilsētas piepilsētas ceļotājiem. Neatkarīgi no tā, vai piepilsētas ceļotājs izvēlas izmantot mazu automašīnu, motociklu utt., Viņi tiek pastāvīgi spiesti upurēt. Šie upuri izpaužas kā drošība, iepirkuma cena, degvielas patēriņa efektivitāte utt. Ziemeļamerikas iedzīvotājiem ir nepieciešams drošs, pieejams, efektīvs un pielāgojams transportlīdzeklis vienlaikus.

Kā viņi to atrisinās?

Elio Motors ir atzinis šīs atzīmētās problēmas, un 2012. gadā viņi ķērās pie problēmas novēršanas. Kopš tā laika uzņēmums ir ražojis pulētu transportlīdzekļa prototipu, kas ir gatavs ražošanai. Elio motori, kas dēvēti par ‘The Ultimate Commuter Vehicle’, šo galveno produktu ir nosaukuši par ‘E1C’.

Elio Motors aptver to, kas, šķiet, trūkst mūsdienu piepilsētas automašīnās, un ar savu piedāvājumu sasniedz katru.

 • Degvielas efektivitāte
 • E1C būs 49mpg City / 84mpg Hwy
 • Drošība
  • Pilnībā aprīkots ar mūsdienu standarta aprīkojumu, piemēram, drošības spilveniem, ABS, saspiešanas zonām utt.
  • Izgatavots ASV
   • Tā kā šis ir transportlīdzeklis, kas paredzēts ASV tirgum, uzņēmums ir nodrošinājis, ka 90% transportlīdzekļa tiek iegūti no ASV. Paredzams, ka šī transportlīdzekļa ražošana radīs vairāk nekā 1500 ASV darba vietas.
   • Pieejamība
    • Vidusmēra patērētājs nevar atļauties iegādāties dārgu transportlīdzekli tikai pārvietošanās nolūkos. Tāpēc E1C ir tikai 7450 USD, padarot to pieejamu plašam tirgum.
    • Lai gan uzņēmums agrāk ir piesaistījis naudu, viņi vēlas to izdarīt vēlreiz. Šoreiz Elio Motors rīkos gaidāmo STO. Pārdošanu uzraudzīs JonesTrading. Pēc obligātā bloķēšanas perioda uzņēmums ir paziņojis, ka tirdzniecība sekundārajos tirgos būs pieejama platformā tZero. Tas nav pārsteidzoši, jo uzņēmums ir saņēmis ieguldījumus un pilnībā atbalstījis tZero dibinātāju Patriku Bērnu.

     Šīs pārdošanas laikā akreditētie investori, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, varēs iegādāties drošības žetonus, kas pazīstami kā ElioCoin. Šie žetoni pārstāvēja tiešu daļu pašā uzņēmumā. Pilnīga informācija par žetonu iekšējo darbību vēl nav publicēta. Šī informācija būs pieejama interesentiem, beidzot pašreizējo privāto tirdzniecību.

     Komanda?

     Zemāk ir daži no Elio Motors atbildīgajiem. Šīs personas cer, ka E1C atstās ražošanas līniju līdz 2019. gadam.

     Pols Elio – izpilddirektors

     Tims Endrjūss – mārketinga viceprezidents

     Maikls Bolas – inženierzinātņu direktors

     Spensers Lots – korporatīvais kontrolieris

     Ko tālāk?

     Ar tādu produktu kā E1C interesi un nepieciešamību visu laiku augstākajā līmenī, nākamais izšķirošais uzņēmuma solis ir galīgā izpilde. Elio Motors agrāk ir pabeiguši vairākus finansēšanas posmus, panākot, ka tie ir šodien. Pabeidzot gaidāmo STO, uzņēmumam jāspēj ļaut viņiem beidzot izpildīt vairāk nekā 65 000 produktu iepriekšēju pasūtījumu.

     Tāpat kā jebkura cita drošības marķiera gadījumā, arī ElioCoin gūst labumu no blokķēdes priekšrocībām. Tas nozīmē, ka potenciālie investori iegūs līdz šim nepieredzētu likviditāti un pārredzamību. Izmantojot šīs priekšrocības, uzņēmumam jāspēj samērā viegli sasniegt savu mērķi piesaistīt 25 000 000 USD, izmantojot STO.

     Lai uzzinātu sīkāku informāciju par projektu, lūdzu, skatiet mūsu Elio Motors žetonu saraksta lapu.

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me