Detalizēts ieskats Bakkt – kāpēc visi hype?

Ja sekojat kriptotelpai, neapšaubāmi esat dzirdējuši cilvēkus apspriežam Baktu. Platforma turpina veidot virsrakstus, un tam visam ir liels iemesls. Papildus tam, ka tiek nodrošināta uzņēmuma līmeņa digitālo aktīvu glabāšana, platforma cenšas būt vieni no pirmajiem, kas piedāvā Bitcoin nākotnes līgumus.

Bakkt platforma ir viens no visvairāk gaidītajiem projektiem kriptogrāfijas telpā, un to ir viegli saprast, kāpēc. Pirmkārt, projekta attīstītājs ir Ņujorkas biržas īpašnieks ICE (Intercontinental Exchange Inc.). Viņu pieredze un plašais tīkls palīdz orientēties sarežģītajās licencēšanas prasībās, kuras projektam vispirms ir jāatbilst. Būtībā Bakts ir ietekmīgs, lai viņu unikālos produktus padarītu par realitāti.

Bakkt kriptogrāfijas krātuve

Paplašinoties kriptotirgam un plaša mēroga ieguldījumu sabiedrībai ienākot telpā, pieaug pieprasījums pēc abiem šiem pakalpojumiem. Tradicionālajām ieguldījumu sabiedrībām ir jāzina, ka viņu kriptogrāfija tiek ne tikai droši uzglabāta, bet arī apdrošināta pret zādzībām un citām ļaunprātīgām darbībām. Pamatā platforma nodrošina šo drošību saviem lietotājiem.

Kripto zagšana

Kripto zādzības pieaug. Viens nesen publicēts pētījums atklājot, ka tikai 2018. gadā nozagts vairāk nekā 1,7 miljardi dolāru kriptogrāfijas. Turklāt kriptogrāfijā bija vairāk nekā 356 miljoni ASV dolāru nozagts šogad līdz šim. Līdz ar to digitālo aktīvu uzglabāšanas firmas, piemēram, Bakkt, turpina redzēt pieaugošu interesi par saviem pakalpojumiem.

Bitcoin nākotnes

Neskatoties uz atkārtotu kavēšanos, Bakts turpina spiediet Bitcoin nākotnes līgumiem. Nākotnes līgumi ir vienošanās par minētā aktīva iegādi par norunātu cenu vēlāk. Kas padara Bitcoin nākotni tik kritisku kosmosam, ir fakts, ka liela mēroga ieguldījumu sabiedrības var piedāvāt produktu saviem klientiem, nepiedāvājot tieši Bitcoin. Šīs tradicionālās ieguldījumu firmas vēlas ienākt telpā, taču tām ir vajadzīgi vairāk noteikumu, pirms viņi var piedāvāt klientiem ar kriptogrāfiju saistītus produktus.

Bakkt - detalizēts izskats

Bakts, izmantojot čivināt

Bitcoin nākotnes stratēģija

Bakkt būs iekļaut divu nākotnes līgumu stratēģija. Pirmais nākotnes līgums būs ikdienas norēķini par Bitcoin nākotnes līgumiem. Šis līgums ļauj investoriem mijiedarboties “vienas dienas” tirgū. Šis produkts ļauj dienas tirgotājiem iesaistīties nākotnes darījumos. Otrs produkts, ko firma cenšas integrēt, ir ikmēneša Bitcoins nākotnes darījumi. Ikmēneša nākotnes līgumi ļauj investoriem tirgoties uz priekšu virzošās cenu līknes virzienā.

ICE monitorings

Lai padarītu savu koncepciju par realitāti, Bakkt iekļauj vairākus tradicionālos finanšu instrumentus. Šie rīki ir paredzēti, lai atklātu un novērstu tirgus ļaunprātīgu izmantošanu un manipulācijas. Abas ir milzīgas bažas par pašreizējo kriptotirgu. Tāpat visus līgumus ierobežos ICE clear USA, un patentēts brīvības atņemšanas dienests nodrošinās visu nākotnes līgumu atbilstību to dzīves laikā.

Garš ceļš

Pirmo reizi Bakkt paziņoja par plāniem emitēt Bitcoin nākotnes darījumus 2018. gada augustā. Uzņēmums decembrī iesniedza savu priekšlikumu ASV Commodities Futures Trading Commission (CFTC). Tajā pašā laikā firma iesniedza arī atbrīvojuma pieprasījumu. Atbrīvojums, ja tas tiks apstiprināts, ļauj Bakkt glabāt Bitcoins, ko izmantoja, lai nokārtotu nākotnes līgumus.

Interesanti, ka kopš tā laika uzņēmums ir sēdējis likumīgā mierā. Valdības amatpersonas minēja vairākus kavēšanās iemeslus. Šie iemesli ir valdības slēgšana, kas sākās 2018. gada 22. decembrī un ilga gandrīz piecas nedēļas. Diemžēl pēc izslēgšanas CFTC bija aizkavējies ar kaudzēm darba un citu “augsta prioritāte”Projekti.

Lai situāciju pasliktinātu, analītiķi norādīja, ka CFTF joprojām ir jāatbrīvo Bakta priekšlikums publiskai pārskatīšanai. Šis solis var aizņemt vairāk nekā trīsdesmit dienas, un tas var aizkavēt Bakta iepriekš paziņoto izlaišanas datumu jūlijā. Apspriežot kavējumus, CFTF direktors Amirs Zaidi ātri norādīja, ka ar kriptogrāfiju saistītas nākotnes analīzes process ir daudz atšķirīgs nekā tradicionālie vienas klases aktīvi.

Bakkt, ka lieta

Šķiet, ka Bakkt stratēģija ir saskaņota, un šajā brīdī jūs varat sagaidīt, ka redzēsit Bitcoin nākotnes darījumus tuvākajā biržā. Paredzamība ap šo projektu ir apbrīnas vērta. Turklāt Bitcoin tirgotāji sagaida labu cenu sūkni, tiklīdz šis produkts nonāks tirgū. Pagaidām kriptogrāfijas kopiena gaida Bakta galīgo apstiprinājumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me