Stratis laiž klajā jaunu blokķēdi un žetonu ‘STRAX’, palielinot uzmanību DeFi

Tā kā sāk darboties blokķēdes lietošanas gadījumi, piemēram, digitālie vērtspapīri, kreditēšanas platformas un citi, uzņēmumi atklāj nepieciešamību pēc lielākas elastības savos blokķēdēs.  Stratis, populārs uz uzņēmumu vērsts uzņēmums “Blockchain as a Service (BaaS)” ir atzinis šo un taisnīgo paziņoja STRAX.

STRAX

Izejošais Stratis blokķēde un ar to saistītie STRAT marķieri tiks aizstāti ar STRAX blokķēdi un STRAX marķieriem.

Stratis atzīmē dažādus iemeslus, kuru dēļ bija nepieciešama šī jaunināšana / rakurss, no kuriem galvenais ir uzņēmējdarbības ieviešana. Uzņēmums neminēja vārdus, aprakstot, kur šī adopcija varētu notikt. Stratis norāda,

“Mēs uzskatām, ka mūsu platforma nodrošina fantastisku platformu uz DeFi balstītu viedo līgumu izstrādei un ieviešanai”

Lai STRAX realizētu savu potenciālu, Stratis ir izveidojis komandu, kuras uzdevums ir izveidot DeFi lietojumprogrammu bibliotēku.

Šajā DeFi virzienā ir Stratis nepārtrauktais atbalsts kapitāla ģenerēšanas pasākumiem, piemēram, digitālās drošības piedāvājumiem – atbalsts, kas tika sniegts nesenā STO platformas palaišanā 2020. gada jūlijā.

Citi galvenie jauninājumi, ko piedāvā STRAX, ir, bet neaprobežojas ar tiem,

 • Ethereum savietojamība
 • Aukstā krāsošana
 • Orākuls
 • Seg-Wit
 • Pārstrādāti bloku laiki un atlīdzības par blokiem

Lai uzzinātu vairāk par šo gaidāmo blokķēdi un tās darbību, noteikti iepazīstieties ar pašu Stratis neseno ievadu STRAX, ŠEIT.  Komanda norāda, ka drīz tiks izlaists atjaunināts ceļvedis.

Žetonu lietošanas gadījumi

Dažādi blokķēdes dažādos veidos izmanto vietējos marķierus. Dažiem var būt jautājums, kādam mērķim nesen piedāvātie STRAX marķieri kalpos šai gaidāmajai blokķēdei. Stratis kā piemērus ir sniedzis šādus lietošanas gadījumus.

 • Lai saņemtu marķieri blakusķēdē, kuru var izmantot viedo līgumu izpildei
 • Kā nodrošinājums masternodu darbībai, izmantojot Stratis platformu, kā rezultātā abonenti var saņemt maksu
 • Lai iegādātos pielāgojamas privātās blakusķēdes, kas ir savienotas ar Stratis blokķēdi
 • Abonents tos var izmantot, lai palaistu savu drošības žetonu piedāvājuma sākotnējo monētu piedāvājumu
 • Abonēts ICO un STO, kurus vada noteiktas trešās puses, izmantojot Stratis platformu
 • Maksājiet par dažādām precēm un pakalpojumiem, izmantojot nelielu skaitu trešo personu maksājumu apstrādātāju
 • No sniegtās informācijas varētu šķist, ka STRAX žetoni palielinās savu svaru, kalpojot dažādiem mērķiem gaidāmajā blokķēdē.

  Statuss – gaida

  Jāatzīmē, ka, lai gan ziņas par STRAX ir intriģējošas, šī blokķēdes palaišana pašreizējā formā nav dota. Lai notiktu palaišana, Stratis kopienai ir jābalso un jāvienojas par dažām ierosinātajām izmaiņām. Precīzāk, ir jābalso par to, vai Stratis kopienai ir vai nav kārtībā, palielinot žetonu daudzumu. Palielinājums, kas radītu papildu 25 000 000 žetonu izveidi un izmantotu platformas izstrādei.

  Parasti tiek sagaidīts, ka Stratis kopiena balsos par šīm izmaiņām.

  Specializētās ķēdes

  Jauna un elastīgāka blokķēdes izveide, kas labāk piemērota digitālo vērtspapīru un DeFi pieaugumam, nav Stratis ekskluzīva ideja. Kaut arī uzņēmuma jaunākajā paziņojumā ir iekļautas dažas unikālas pieejas, tālāk sniegti citu uzņēmumu piemēri, kas arī ir izlaiduši “jauna izskata” blokķēdes.

  Polymesh autors Polymath

  Kā uzņēmums, kas ir sinonīms digitālajiem vērtspapīriem, Polymath ātri atzīmēja, ka bloku ķēde, kas paredzēta šim sektoram, ir nepieciešama. Rezultātā Polymath attīstījās un ir Polymesh izlaišanas sākuma stadijā.

  Mēs jau iepriekš esam vairākkārt apskatījuši, ko tas radīs ar blokķēdi, sniedzot pārskatu par piedāvājumu, kas atrodams ŠEIT.

  Simbols ar o% 09NEM

  NEM jau vairākus gadus ir galvenais elements blockchain pasaulē. Daļēji tas ir saistīts ar uzņēmuma spēju pielāgoties un pievērsties šķēršļiem un nozares attīstībai. Līdzīgi kā Stratis un Polymath, arī NEM komanda ir atzīmējusi nepieciešamību pēc individuāli veidotas blokķēdes, nodrošinot lielāku elastību un atbalstu digitālajiem vērtspapīriem. Šī blokķēde ir pazīstama kā simbols, un paredzams, ka tā tiks palaista nākamajos mēnešos.

  Nesen mēs pabeidzām ekskluzīvu interviju ŠEIT ar NEM Group CIO Dave Hogson, kur tika apspriesta gan Symbol, gan NEM trajektorija.

  Tirgus reakcija

  Ja pēdējos mēnešos viena lieta ir skaidri pateikta, tad viss, kas saistīts ar DeFi, izpelnīsies milzīgu uzmanību. Visbiežāk tas ir izraisījis ātru cenu kāpumu – neatkarīgi no tā, vai tas ir pamatots vai nē.

  Šis bieži novērotais cenu kāpums neizvairījās no Stratis, jo uzņēmums ir redzējis, ka esošie STRAT marķieri 48 stundu laikā, līdz rakstīšanas brīdim, palielinājās no aptuveni 0,36 USD līdz 0,56 USD..

  Aptuveni pirms mēneša, kad NEM paziņoja par izvēles datumiem, lai saņemtu Symbol žetonus, uzņēmums redzēja līdzīgu marķieru cenu pieaugumu nekā tas, ko pašlaik izjūt Stratis. Tajā laikā XEM žetoni palielinājās no aptuveni $ 0.09 USD līdz $ 0.16USD 72 stundu laikā.

  Stratis

  Stratis, kas dibināts 2016. gadā, galvenā mītne atrodas Lielbritānijā. Stratis galvenokārt cenšas izstrādāt uz blokķēdi balstītus risinājumus uzņēmumiem ar mērķi padarīt tehnoloģiju “vienkāršu”.

  Izpilddirektors Kriss Trū pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me