Kas ir Litecoin (LTC)

Kriptovalūtas katru dienu kļūst arvien populārākas. Viena no pirmajām izveidotajām kriptovalūtām bija Litecoin, tāpēc tā ir viena no populārākajām monētām. Jūs, visticamāk, esat dzirdējuši par šo kriptovalūtu jau iepriekš, un, tā kā jūs esat šeit, jūs, iespējams, domājat, kas ir Litecoin. Šeit jūs uzzināsiet:

Kas ir Litecoin?

Litecoin (LTC) ir viens no atzītākajiem blokķēdēm un digitālajiem aktīviem kriptovalūtu tirgū. Virtuālo valūtu Čārlijs Lī izveidoja jau 2011. gadā, un tā tiek uzskatīta par Bitcoin zelta sudrabu.

Viena no organizācijām, kas veido Litecoin, ir Litecon fonds. Saskaņā ar to Litecoin ir digitāls aktīvs, kas balstīts uz ātru apstiprināšanas laiku un zemu darījumu maksu. Tāpēc Litecoin tiek izmantots preču un pakalpojumu apmaksai.

Litecoin ir arī viena no vecākajām virtuālajām valūtām kosmosā, un pirms gadiem tā bija viena no galvenajām Bitcoin konkurentēm. Mūsdienās Litecoin ir piektā lielākā kriptovalūta tirgus kapitalizācijas ziņā pēc Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP un Bitcoin Cash (BCH)..

Čārlijs Lī – LTC veidotājs

Čārlijs Lī ir Litecoin dibinātājs. Viņš ieguva bakalaura un maģistra grādu datorzinātnēs, un viņš to absolvēja 2000. gadā. Pēc aiziešanas no MIT viņš strādāja dažādos fintech uzņēmumos, tostarp Google un Guidewire Software.

Lī kungs sāka uzzināt par Bitcoin no raksta par Zīda ceļu 2011. gadā, kā viņš teica jau 2018. gada jūlijā čivināt. Tajā laikā viņš strādāja Google tīklā pie dažādiem projektiem, tostarp YouTube Mobile vai Chrome OS.

Lī sāka rakt Bitcoin, tāpat kā daudzus citus datorzinātniekus, kurus interesēja Bitcoin un visa blokķēdes telpa. Tāpēc viņš nolēma izveidot savu digitālo aktīvu pēc Bitcoin modeļa.

Kā darbojas Litecoin?

Pēc mēģinājuma izveidot savu digitālo aktīvu ar nosaukumu Fairbix, Lī izlaida Litecoin. Fairbix nespēja gūt panākumus, tomēr Litecoin piesaistīja daudzu cilvēku uzmanību visā pasaulē. Lai gan virtuālā valūta bija ļoti līdzīga Bitcoin, tai bija ievērojamas atšķirības ar pēdējo.

Litecoin kā atvērtā koda klients vietnē GitHub tika publicēts 2011. gada 7. oktobrī. Dažas dienas vēlāk Litecoin sāka darboties.

Salīdzinot ar Bitcoin, Litecoin kopējais piedāvājums ir 84 miljoni, kalnrūpniecības algoritms ar nosaukumu Scrypt un 2,5 minūšu bloki. Tā vietā Bitcoin kopējais piedāvājums ir 21 miljons, ieguves algoritms ar nosaukumu SHA-256 un bloķēšanas laiks ir 10 minūtes..

Litecoin tīkls pielāgo grūtības ik pēc 2016. gada blokiem vai trīs ar pusi dienām. Tas nozīmē, ka kalnračiem Litecoin grūtības parasti tiek pielāgotas ātrāk nekā Bitcoin, kur grūtības tiek pielāgotas ik pēc 2 nedēļām.

Lai gan Bitcoin un Litecoin darbojas līdzīgā veidā, Litecoin atpaliek no sliktākajiem rādītājiem. Nākamgad Bitcoin piedzīvos savu trešo pusi, un Litecoin nesen piedzīvoja otro bloku atlīdzības samazinājumu. Ik pēc četriem gadiem gan Bitcoin, gan Litecoin piedzīvo ieguvumu samazinājumu, ko saņem kalnrači, kas ir viens no vissvarīgākajiem dažu kriptovalūtu, īpaši Proof-of-Work (PoW) valūtu atribūtiem. Jaunā monētu emisija tiek samazināta par 50% pēc 840 000 blokiem Litecoin un 210 000 blokiem Bitcoin.

Paredzams, ka ar zemāku emisiju un palielinātu pieprasījumu pēc digitālās valūtas virtuālās valūtas cena pieaugs straujāk, ja tirgū būs pieprasījuma šoks. No kalnračiem, kas laisti tirgū lielākam skaitam investoru, būs mazāk LTC.

Litecoin ir ieviesis arī atomu mijmaiņas darījumus, kas ļauj indivīdiem veikt monētu savstarpēju apmaiņu bez atkarības no trešās personas. Īstenojot jauktus laika līgumus, ir iespējams nosūtīt maksājumus pēc iepriekš saskaņota termiņa.

Starp Litecoin un Decred (DCR) un Vertcoin (VTC) tika veikti daži atomu mijmaiņas darījumi..

Litecoin darba algoritma pierādījums

Izmantojot Poec algoritmu, kas ir Litecoin, ir iespējams saglabāt tīklu decentralizētu un arī palaist apstiprinošus darījumus. Kalnrači izmanto skaitļošanas jaudu, kas viņiem nepieciešama kriptogrāfisko mīklu risināšanai. Kad ogļračs ir atradis bloku un apstrādā visus darījumus, šis kalnrūpnieks saņem atlīdzību LTC, kas pašlaik ir 12,5 LTC par bloku.

Bitcoin kalnračiem ir jāiegādājas specializētas mašīnas ar nosaukumu ASIC, ja viņi vēlas iegūt vispopulārāko digitālo aktīvu. Jums ir nepieciešama specializēta iekārta, lai efektīvi mīnētu Litecoin un saglabātu konkurētspēju kalnrūpniecības nozarē.

Kā jau minēts iepriekš, Litecoin izmanto Scrypt algoritmu, salīdzinot ar Bitcoin, kas izmanto SHA 256. Scrypt algoritma mērķis ir nodrošināt, lai ikviens varētu mīnēt Litecoin, nevis tikai dažas personas ar ASIC kalnračiem. Lai gan Litecoin bija iespējams rakt ar CPU un GPU, mūsdienās tas ir ļoti neefektīvi, un tirgū dominē Scrypt ASIC.

Šī raksta tapšanas laikā Litecoin jaukšanas līmenis kopš 2019. gada sākuma ievērojami pieauga. 2018. gada beigās jaukšanas līmenis sasniedza 146 TH / s. Pirms dažām dienām tīkla jaukšanas līmenis bija 523 TH / s, kas ir par 258% vairāk nekā decembrī.

Darījumu ātrums un maksa

Litecoin ir ātrāks darījumu ātrums nekā Bitcoin, un tas darbojas par lētāku maksu. Litecoin bloku laiki mēdz būt tuvu 2,5 minūtēm, svārstoties šaurā diapazonā no 2,2 līdz 2,75 minūtēm. Tas ir ļoti noderīgi daudziem tirgotājiem un tiem, kas pieņem Litecoin, kas digitālo aktīvu saņems ar diviem apstiprinājumiem tikai 5 minūtēs..

Tā ir priekšrocība, salīdzinot ar Bitcoin, kas prasa desmit minūtes, lai varētu saņemt vienu apstiprinājumu. Turklāt lietotāju samaksātās maksas ir daudz lētākas nekā Bitcoin tīklā. Vidējā maksa par LTC darījumu pašlaik ir 0,059 USD, savukārt Bitcoin vidējā darījuma maksa ir 1,54 USD.

Turklāt Litecoin ir arī viena no digitālajām valūtām ar vislielāko likviditāti tirgū. To ir iespējams ātri un drošā veidā iegādāties vai pārdot dažādās biržās visā pasaulē.

Lai varētu palielināt darījumu skaitu, kurus tīkls var apstrādāt, Litecoin ieviesa Segregated Witness (SegWit), kas ļauj darījumiem būt mazākiem, kā rezultātā blokā ir vairāk vietas.

Lai gan digitālā valūta piedāvā ātrus un lētus darījumus, Čārlija Lī un Litecoin izstrādātājiem bija jāstrādā, lai varētu izvairīties no plūdu uzbrukumiem. Šie uzbrukumi ir saistīti ar ļaunprātīgu entītiju, kas apstrādā vairākus darījumus, lai pārslogotu tīklu. Tas palielina maksu un padara visu tīklu lēnāku.

Konfidenciāli darījumi

Konfidenciālie darījumi ir viena no visvairāk gaidītajām Litecoin tīkla funkcijām. Mūsdienās digitālie aktīvi, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Bitcoin Cash, reģistrē visus darījumus, kas apstrādāti attiecīgajās bloku ķēdēs. Tas neļauj lietotājiem palikt privātiem katru reizi, kad veic pārsūtīšanu.

Patiešām, ir iespējams redzēt, kura adrese nosūtīja līdzekļus, kura bija darījuma summa, samaksātās maksas un kurš saņēma darījumu. Uzņēmumi, kas atbild par blokķēdes datu analīzi, var saistīt IP, e-pastus un citu informāciju ar noteiktām adresēm.

Tāpēc Čārlijs Lī tviterī uzrakstīja, ka aizvietojamība ir vienīgais pamatotas naudas īpašums, kura pašlaik trūkst Bitcoin un Litecoin. Tāpēc viņš nolēma koncentrēties uz to, lai padarītu Litecoin vieglāk aizstājamu, pievienojot Konfidenciālus darījumus.

Lai to izdarītu, tīklā būs vērojama mīkstā dakša. Turklāt viņi arī pēta, kā darīt ložu necaurlaidīgu MimbleWimble ar pagarinājuma blokiem, kas ir līdzīgs jēdziens sānu ķēdēm. Lai gan nav noteikta konkrēta datuma, kurā to sākt, ir paredzēts to darīt kaut kad 2019. gadā, kā paskaidroja Lī kungs.

Izmantojot šo ieviešanu, Litecoin varēs saglabāt privātumu tiem, kuri veic darījumus ar naudu, un aizsargāt viņu datus, ieskaitot darītos līdzekļus. Lai gan tas ir ļoti pozitīvs visam tīklam, ir vērts pieminēt, ka ievērojami palielināsies darījumu izmaksas.

Kā nopirkt un kur uzglabāt Litecoin?

Digitālo valūtu var iegūt daudzās kriptovalūtu biržās visā pasaulē. Tā kā Litecoin nav maza virtuālā valūta un tā tirgū darbojas ļoti ilgu laiku, to ir iespējams iegādāties lielā skaitā kripto platformu..

Dažas no labākajām Litecoin iegādes vietām ir Binance, Coinbase, Bibox, Huobi Global un KuCoin. Iesācējiem parasti bija pareizi jāzina, kur iegādāties LTC. Tāpēc mēs esam uzrakstījuši ceļvedi cilvēkiem un investoriem, kuri ir ieinteresēti iegādāties Litecoin.

Izmantojot Binance, ir iespējams iegādāties LTC ar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Monētu (USDC) un Tether (USDT). Litecoin veido 2,5% no kopējā Binance tirdzniecības apjoma.

Lietotāji, kuri vēlas turēt LTC, to var izdarīt, izmantojot kriptovalūtas maku, kas atbalsta Litecoin. Lai gan biržas lietotājiem nodrošina seifus, privātās atslēgas pārvalda birža, kas nozīmē, ka, ja tās tiks uzlauztas vai valūtas maiņa pārtrauks darboties, naudas līdzekļi vairs nebūs.

Litecoin cena un vērtība

Litecoin ir viena no vislabākajām digitālajām valūtām tirgū. Tāpēc kopš tā laišanas tirgū Litecoin vērtība parasti ir bijusi desmit labāko skaitā. Pēdējo mēnešu laikā Litecoin tika tirgota starp 8. un 4. pozīciju.

Augstākā cena, ko sasniedza Litecoin, bija 2017. gada 12. decembrī, kad digitālā valūta pārsniedza 420 USD par monētu. Tajā laikā viss kriptovalūtu tirgus bija sajūsmā par to, kura ir augstākā cena, kāda digitālajai valūtai varētu būt.

Pēc tam Litecoin vērtība ienāca lāču tirgū, kas ilga līdz 2018. gada decembrim. 2018. gada 14. decembrī Litecoin tika tirgots tuvu 22 USD, kas ir zemākais punkts vairāk nekā visa gada laikā. Kopš šī brīža Litecoin vērtība pieauga līdz 140 ASV dolāriem, un šobrīd tā tiek tirgota aptuveni 50 USD par LTC.

Litecoin cena

Runājot par BTC, Litecoin arī ir pieaudzis virs 0.025 BTC, un tas nokrita zem 0.00023 BTC uz LTC. Tagad Litecoin tiek tirgots ap 0,007705 BTC. Lielāko savas vēstures daļu Litecoin tika tirgots virs šī līmeņa. Pašlaik Litecoin tirgus kapitalizācija ir 5,87 miljardi ASV dolāru, ziņo CoinMarketCap.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kāda ir Litecoin cena, varat izlasīt mūsu Litecoin cenu prognozi.

Secinājums

Litecoin ir viena no atzītākajām un vecākajām digitālajām valūtām kosmosā. Tas parādīja, ka visu gadu ir iespējams izturēties un kā ir iespējams sekot Bitcoin un ieteikt vairākus uzlabojumus. Šī digitālā valūta ir ieviesusi daudzus atjauninājumus, kurus vēlāk izmantoja Bitcoin, tostarp Segregētais liecinieks, un nākotnē, Konfidenciāli darījumi vai Atomu mijmaiņas darījumi.

Litecoin nesen ir samazinājies uz pusi un daudzi eksperti uzskata, ka tuvākajā nākotnē kriptovalūtu tirgū notiks bulli. Litecoin fonds arī sadarbojas ar daudzām organizācijām un organizācijām, lai turpinātu reklamēt Litecoin un paplašinātu adopciju.

Skaidrs, ka Litecoin ir bijis viens no lielākajiem digitālajiem aktīviem, un sagaidāms, ka tas saglabāsies arī nākamajos gados. kas ir litecoin kas ir litecoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me