CoinMarketCap alternatīvu saraksts

Kripto ieguldītājiem un tirgotājiem ir ļoti svarīgi rūpīgi uzraudzīt iegādāto monētu vai pirkuma iecerēto kustību. CoinMarketCap ir viena no populārākajām vietnēm, kad runa ir par kriptogrāfijas tirgus uzraudzību, ietverot kriptovalūtu tirgus ierobežojumu klasifikāciju, cenu diagrammas, diennakts tirdzniecības apjomu, informāciju par apmaiņu un daudz ko citu.

Paļaušanās tikai uz vienu centralizētu platformu var izraisīt kritumus un var būt pretrunā ar galveno filozofiju, uz kuras balstījās kriptogrāfija..

Par laimi, CoinMarketCap ir daudz alternatīvu, tāpēc turpiniet lasīt mūsu rakstu, lai uzzinātu, kuras kriptogrāfijas salīdzināšanas vietnes var jums palīdzēt jūsu tirdzniecības vai ieguldījumu centienos.

1. CoinCodex

CoinCodex apkopo reāllaika monētu cenas, diagrammas un tirgus ierobežojumu datus par vairāk nekā 2400 monētām no vairāk nekā 110 biržām. Līdzīgi kā CoinMarketCap, arī valūtas tiek organizētas atbilstoši tirgus ierobežojumiem, un, noklikšķinot uz jebkuras monētas, biržu sarakstā varēsit apskatīt tās cenu diagrammu, 24 stundu tirdzniecības apjomu un jaunāko cenu. Varat arī piekļūt monētas funkciju ātram kopsavilkumam, kā arī jaunākajām ziņām, kas attiecas uz minēto monētu, kā arī vairākām pamācībām un pamācībām..

Vēl viens noderīgs rīks ir kalendārs, kurā ir aktīvi un gaidāmie ICO, ļaujot lietotājiem izpētīt galveno interesējošo informāciju par jaunajiem interesējošajiem kriptogrāfijas projektiem.

sakodekss foto

Avots: kokkulodex.com

2. Crypto.com cenas

Crypto.com, kas ir viena no visnoderīgākajām ar kriptovalūtu saistītajām platformām pasaulē, dalās arī informācijā par populārākajām virtuālajām valūtām tirgū. The Crypto.com Cenu sadaļa, ir ļoti lietotājam draudzīgs, un tas cita starpā sniegs datus par lielākajiem digitālajiem aktīviem, tostarp cenu, cenu izmaiņām pēdējās 24 stundās un tirgus novērtējumu.

Jums būs arī iespēja tirgot digitālās valūtas, izmantojot Crypto.com lietojumprogrammu. Jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas “Tirdzniecība”, un jūs varēsiet pirkt vai pārdot virtuālās valūtas. 

Crypto.com cenu saskarne

Salīdzinot ar citām platformām, Crypto.com cenas risinājums ir ļoti tīrs. Tādējādi ieguldītājiem ir vieglāk ātri un bez problēmām iegūt informāciju. Turklāt, ja esat tirgotājs, jums būs iespēja iegūt vērtīgu informāciju tikai ar dažiem klikšķiem. 

Visbeidzot, vietnes augšdaļā būs pieejami papildu dati. Piemēram, pēdējās stundās varēsiet redzēt lielākos virzītājus un meklēt dažādas monētas. 

3. CoinGecko

MonētaGecko ir kriptovalūtas vietne, kas ierindo digitālos aktīvus, ņemot vērā virkni svarīgu kritēriju. Monētas tiek sarindotas pēc tādiem faktoriem kā attīstītāju aktivitāte, kopiena, likviditāte, tirgus kapitalizācija un sabiedrības iesaistīšanās.

coingecko foto

Avots: Bitcoin Magazine

Platformā ir pieejami citi nozīmīgi kriptovalūtu rādītāji, kas ietver visu, sākot no cenu kustības līdz diagrammām. Pēc tam šie dati tiek apstrādāti, lai iegūtu kopējo vērtējumu no 100.

Kripto entuziasti var gūt lielāku ieskatu par interesējošajām monētām un žetoniem, padarot CoinGecko par reālu iespēju, ja meklējat alternatīvu CoinMarketCap.

4. Tiešraides monētu pulkstenis

Tīmekļa vietnei ir tīra lietotāja saskarne un daudz atbilstošu kriptogrāfijas datu, kas palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu, pirms sākat ieguldīt noteiktu monētu. Vietne tika atvērta 2017. gadā, un tā ļauj skatītājiem sekot cenu svārstībām, tirdzniecības apjomam, apgrozībā esošajām monētu piegādēm un tirgus ierobežojumiem vairāk nekā 2000 valūtās..

Visbūtiskākais aspekts Monētu skatīšanās tiešraidē ir tā estētiski pievilcīgais dizains, kas loģiskā un saprotamā veidā parāda visu nepieciešamo informāciju. Vietnē ir arī portfeļa un skatīšanās saraksta opcija, kurā varat izsekot cenu darbībām dažādās fiat valūtās, kā arī izvēlēties, kad vēlaties atjaunināt vietnes datus..

5. OnChainFX

Kaut arī dažas šajā sarakstā norādītās vietnes attiecībā uz datiem ir minimālistiskākas, OnChainFX ir līdz šim visgrūtākā kriptogrāfijas izsekošanas vietne. Šajā platformā ir pieejamas visas paredzamās funkcijas, piemēram, cenu kustība un 24 stundu tirdzniecības apjomi, taču OnChainFX izceļas ar papildu detaļām.

Piemēram, ja vēlaties uzzināt vairāk par noteiktu monētu, varat izmantot OnChainFX, lai uzzinātu, cik liela daļa no kopējā piedāvājuma tiek izlaista, tās paredzamais tirgus ierobežojums 2050. gadā, ieguldījumu atdeves (IA) skaitļi, sākot no laika. no vienas nedēļas līdz pieciem gadiem, un informācija par tās turpmāko emisijas līmeni. Jūs pat varat redzēt, cik daudz vairāk BTC jums nepieciešams, lai jūs varētu kļūt par “Vladimir Club” dalībnieku, kas nozīmē, ka jums pieder 1% vai vairāk no kopējā Bitcoin piedāvājuma.

Diemžēl visas šīs informācijas plašums var nomākt jaunu tirgotāju, un vietne pašlaik piedāvā datus tikai par knapi 100 monētām. Ja vēlaties apskatīt tikai tirgū vispopulārākās monētas, šī ir lieliska iespēja, bet, ja vēlaties plašāku izvēli, ir arī citas labākas iespējas.

6. Kriptogrāfijas salīdzinājums

Kriptogrāfijas salīdzinājums ir vietne, kas izveidota 2014. gadā, un tā piedāvā pieejamas tiešraides cenas, diagrammas un tirgus analīzes no 65 kriptogrāfijas biržām. Vietnē ir uzskaitītas vairāk nekā 1000 monētas un žetoni, un, lai gan saskarne, iespējams, nav pats intuitīvākais dizains, ar kuru esam saskārušies, to joprojām ir diezgan vienkārši izmantot un atrast meklēto informāciju..

Citas ievērojamas CryptoCompare funkcijas ir pārskati un instrukcijas, lietotāju forums, portfeļa rīks un informācija par gaidāmajiem un aktīvajiem ICO..

kriptokomparācija

Avots: CryptoCompare

7. CoinCap

Monētu vāciņš ir 2015. gada vietne, kuras mērķis ir piedāvāt ātru un ērtu veidu, kā piekļūt reāllaika kriptonauda tirgus datiem. Lai gan vietnes interfeiss šķiet mazliet pārpildīts ar informāciju, tas ļauj jums apskatīt tirgus ierobežojumus, vidējās svērtās cenas, jaunākās cenas, pieejamo piedāvājumu un citus. Lai apskatītu monētu vēsturisko cenu diagrammu, jums vienkārši uz tās jānoklikšķina.

CoinCap arī ļauj lietotājiem piekļūt savai platformai no mobilajām ierīcēm, izmantojot iOS un Android sistēmu lietotnes, ļaujot viņiem ērti un viegli pārraudzīt kriptogrāfijas tirgus.

8. Coinlib

Coinlib ir kriptovalūtas cenu un portfeļa izsekotājs, kas ļauj viegli piekļūt nozīmīgiem faktiem un statistikai par iespaidīgu 4680 digitālo valūtu izvēli. Ja vēlaties meklēt monētas cenu, tirgus ierobežojumu, tirdzniecības apjomu vai piedāvājumu, jūs jebkurā laikā varēsiet atrast nepieciešamo informāciju par Coinlib.

Ir veikta rūpīga tirdzniecības apjomu analīze biržās un dažādos valūtu pāros, kā arī portfeļa rīks, tirgus jaunumi, cenu brīdinājumi un kriptogrāfijas valūtas pārveidotājs.

coinlib

Avots: Oracle Times

9. Monētu pārbaude

Dibināts 2017. gadā, Monētu pārbaude piedāvā pamata monētu izsekošanas datus, piemēram, cenu diagrammas, tirdzniecības apjomus un visaptverošas analīzes, lai lietotājiem sniegtu ieskatu par monētām, kuras viņi plāno iegādāties.

Katra valūta tiek sakārtota pēc vairākiem faktoriem, tostarp projekta komandas, tā produkta, sabiedrības informētības, komandas atsaucības uz jautājumiem un cik aktīva ir to attīstība..

Katras monētas algoritmam tiek piešķirts arī vērtējums no pieciem, un CoinCheckup komanda savā vietnē ir ievietojusi detalizētu ziņojumu, kurā paskaidrota tās monētu vērtēšanas formula..

10. Monēta360

Monēta360 ir arī atzīts kriptovalūtas datu sniedzējs. Tie cita starpā sniedz skaidru informāciju par visu kriptogrāfisko telpu, izmantojot virtuālo valūtu cenu un tirgus novērtējumu. 

Viena no interesantākajām lietām par šo datu sniedzēju tirgū ir tā, ka kā alternatīva CoinMarketCap tā darbojas lieliski. Tas lietotājiem piedāvā iespēju redzēt visu informāciju par digitālajiem aktīviem ļoti intuitīvā veidā, nevis tradicionālā saraksta veidā ar visām virtuālo valūtu cenām tirgū.. 

Coin360 ir interesantāka pieeja, kas apvienojumā ar lielisku saturu un informāciju padara to par vienu no iecienītākajām CoinMarketCap alternatīvām. 

11. BitInfoCharts

BitInfoCharts ir viena no populārākajām platformām satura meklēšanai saistībā ar kriptovalūtām un digitālajiem aktīviem tirgū. Viņi sniedz datus par cenām, ķēdes darījumiem, maksām un daudz ko citu. 

Salīdzinot ar citām platformām, kuras mēs jau minējām iepriekš, BitInfoCharts ir lielisks, lai iegūtu skaidrus datus par plašu rādītāju klāstu. Viņiem ir precīzs saturs un ļoti vienkārša lietotāja saskarne. 

Jums būs ļoti vienkārši sākt saņemt informāciju no šīs vietnes. Jūs varat salīdzināt digitālās valūtas, saņemt konkrētus datus par jaukšanas ātrumu, saprast, kuri ir lielākie īpašnieki konkrētos blokķēdes tīklos un vēl vairāk. 

12. CoinPaprika

Šī platforma būs lielisks papildinājums jūsu CoinMarketCap alternatīvo vietņu sarakstam. CoinPaprika piedāvās jums platformu, kas palīdzēs jums veikt visu nepieciešamo analīzi, kas jums jādara saistībā ar kriptovalūtām un tirgu. 

Lapa ir ļoti ērti lietojama, un tā galvenajā ekrānā tiks parādītas dažādas virtuālo valūtu cenas un tirgus kapitalizācijas. Jums būs izmaiņas arī pēdējās 24 stundās un pēdējās 1 stundas laikā. 

CoinPaprika arī gatavojas sniegt jums datus par sākotnējiem monētu piedāvājumiem (ICO), biržām un daudz ko citu. Turklāt, salīdzinot ar citām platformām, jūs varat iegūt kriptovalūtas, izmantojot tās vietni, kas ļauj ļoti viegli piekļūt kriptogrāfijas tirgum. 

13. WorldCoinIndex

Šī lapa jums būs ļoti noderīga, lai iegūtu tiešu informāciju par Bitcoin un citām kriptovalūtām. Tie cita starpā sniedz informāciju par Bitcoin un cenu salīdzinājumā ar citām fiat valūtām, piemēram, eiro (EUR), Japānas jenu (JPY) un Lielbritānijas mārciņu (GBP).. 

Tiklīdz ievadīsit lapu, jūs redzēsiet, kā digitālās valūtas maina cenu un kā tās darbojas pēdējo 24 stundu laikā. Viņi arī sniegs jums katra konkrētā aktīva tirgoto apjomu un šo monētu tirgus kapitalizāciju. 

WorldCoinIndex piedāvā arī statistiku, tirgus datus, informācijas apmaiņu, ziņas un resursus. Tas palielinās jūsu iespējas iegūt sīkāku informāciju par digitālajiem aktīviem.

14. Messari kriptogrāfija

Messari Crypto ir lielisks veids, kā iegūt svaigu informāciju par tirgu, un tā būtu arī laba izvēle, ko izmantot kā alternatīvu vietni CoinMarketCap. Tie sniedz informāciju par katru kriptonauda, ​​tostarp Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Litecoin (LTC). 

Lietotājiem būs iespēja izmantot vairāk informācijas, tostarp ķēdes metriku, monētu klasifikāciju pēc saraksta, atšķaidītu tirgus ierobežojumu un izstrādātāja aktivitātes katram projektam. Tas ir lielisks veids, kā iegūt skaidru pārskatu par to, kas notiek tirgos un kā uz tiem reaģēt. 

Turklāt viņi piedāvā arī citus pakalpojumus, tostarp datu tirgus izpētes ziņojumus, kas ir sniegti analītiķiem, investoriem un profesionāļiem, kuriem regulāri nepieciešama precīza un skaidra informācija par kriptogrāfiju. 

15. Monētu tiešraide tiešraidē

Vēl viena populāra platforma, kas seko kriptovalūtu tirgum, ir Monētu skatīšanās tiešraidē. Tiklīdz ievadīsit vietni, jūs redzēsiet vairākas diagrammas, kas ļaus jums iegūt privileģētu informāciju par to, kā kriptovalūtas izturas un kā tās var attīstīties laika gaitā. 

Viņi piedāvā cenu sleju, kam seko tirgus kapitalizācija, apjoms pēdējās 24 stundās, likviditāte, cenu svārstības 1 un 24 stundās un tirgus dziļums. Turklāt ekrāna labajā pusē ir iknedēļas diagramma ar katras vietnē norādītās kriptogrāfijas cenu svārstībām pēdējās 7 dienās. 

Live Coin Watch piedāvā arī logrīkus, ziņas, datus par apmaiņu un daudz ko citu. 

16. CoinRateCap 

Tiek saukts pēdējais kriptovalūtu apkopotājs, kas varētu darboties kā CoinMarketCap alternatīva CoinRateCap. Šīs platformas lietošana ir ļoti vienkārša, un tā ir diezgan draudzīga lietotājiem, salīdzinot ar citām vietnēm, kurās ir daudz informācijas. 

Viņiem ir tradicionālā informācija par katru digitālo aktīvu un to attiecīgā tirgus vērtība. Turklāt viņi arī ziņo informāciju par 24 stundu apjomu un to, kā katras virtuālās valūtas cena izturējās pēdējās 1 stundas, 24 stundu un 7 dienu laikā. 

Turklāt viņi piedāvā lietotājiem iespēju pirkt un pārdot kriptovalūtas, izmantojot pogu, kas ir iestrādāta viņu platformā. Tikai dažu sekunžu laikā tirgotāji un entuziasti var viegli sākt iegādāties digitālos aktīvus.

Secinājums

Ja esat kriptogrāfijas entuziasts vai ieguldītājs, kurš meklē dažādas izsekošanas vietnes, lai palīdzētu jums izvēlēties jaunu monētu savam portfelim, šajā sarakstā ir dažas lieliskas alternatīvas CoinMarketCap platformai..

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me