Dideli pinigai randa Bitcoiną 2020 m. – rizikos draudimo fondai, paslaugų teikėjai, žvalgybos įmonės ir aukšto rango investuotojai

Nuo to laiko, kai kriptovaliutų rinkose prasidėjo atgimimas, prieš kelis mėnesius buvo įvairių „didelių pinigų“ atvejų. To pavyzdžių galima pamatyti įvairiais lygmenimis, įskaitant žinomus investuotojus, žvalgybos firmas, rizikos draudimo fondus ir paslaugų teikėjus. Šiandien mes apžvelgsime kiekvieną iš jų ir tai, kodėl dabar daromas įėjimas.

„MicroStrategy“

Pirmasis mūsų pavyzdys taip pat yra naujausias įvykis. Tik prieš kelias dienas programinės įrangos milžinė ir žvalgybos įmonė „MicroStrategy“, paskelbė pasauliui, kad jie įsigijo didelę Bitcoin sumą. Tiksliau, „MicroStrategy“ įsigijo 21 454 BTC, o tai prilygsta maždaug 250 mln. USD.

Kodėl dabar?

Michaelas Sayloras, „MicroStrategy“ generalinis direktorius, teigia,

„Mūsų investicija į„ Bitcoin “yra dalis mūsų naujos kapitalo paskirstymo strategijos, kuria siekiama padidinti ilgalaikę vertę mūsų akcininkams … Ši investicija atspindi mūsų įsitikinimą, kad„ Bitcoin “, kaip plačiausiai pasaulyje pritaikyta kriptovaliuta, yra patikima vertės saugykla. patrauklus investicinis turtas, turintis daugiau ilgalaikio brangimo galimybių nei grynųjų pinigų laikymas. Nuo pat savo veiklos pradžios prieš dešimtmetį „Bitcoin“ tapo reikšmingu pasaulinės finansų sistemos papildymu, kurio savybės yra naudingos tiek asmenims, tiek institucijoms. „MicroStrategy“ pripažino „Bitcoin“ kaip teisėtą investicinį turtą, kuris gali būti pranašesnis už grynuosius, ir todėl „Bitcoin“ tapo pagrindine iždo atsargų strategijos dalimi. “

Pakartodama, didžiausia pasaulyje žvalgybos įmonė pažymi, kad Bitcoin…

  • yra patikima vertės saugykla
  • turi ilgalaikį įvertinimo potencialą
  • kreipiasi tiek į asmenis, tiek į institucijas
  • yra teisėtas turtas
  • gali būti pranašesnis už grynuosius

Kaip rodo pirmiau minėti skaičiai, „MicroStrategy“ tuo visiškai tiki, nes padėjo savo pinigus ten, kur yra burna – 250 milijonų dolerių

Paulas Tudoras Jonesas

Kai rizikos draudimo fondo valdytojas, kurio vertė beveik 6 milijardai JAV dolerių, imasi veiksmų, pastebi žmonės. Taigi, kai Paulas Tudoras Jonesas gegužę paskelbė, kad jis skirs „žemą vienaženklį“ Tudor BVI fondo procentą į Bitcoin, aišku, kad kripto mėgėjai jaudinosi. Nors „žemi vienženkliai skaitmenys“ gali atrodyti nedaug, tik keli procentiniai taškai, skirti iš 5 milijardų dolerių fondo, reiškia didelę sumą.

„Geriausia pelno maksimizavimo strategija yra turėti greičiausią žirgą … Jei būsiu priverstas prognozuoti, manau, kad tai bus„ Bitcoin “.“ – Paulas Tudoras Jonesas, „Tudor Investment Corp“ generalinis direktorius.

Kodėl dabar?

Infliacija. Iš pažiūros nesibaigiant FIAT spausdinimui, daugelis siekia saugaus turto, kaip apsidraudimo nuo numatomos infliacijos. „Bitcoin“ nėra vienintelis turtas, kuriam naudinga ši nuotaika – taip pat klesti auksas ir kiti taurieji metalai.

Deivas Portnojus

Dave’as Portnoy yra ne tik populiari internetinė asmenybė, bet ir „Barstool Sports“ įkūrėjas bei prezidentas. Pastaraisiais mėnesiais Portnoy patraukė daugelio dėmesį, nes jis gyvena savo dienos prekyboje. Kaip sėkmingas verslininkas, vertas apytiksliai 100 milijonų dolerių ir turintis didelį internetinį ryšį, jo laukiantis įėjimas į „Bitcoin“ daugelį jaudino.

„Portnoy“ pastaruoju metu atkreipė daugelio dėmesį į viešą kvietimą į „Winklevoss“ dvynukus. Šis kvietimas apėmė norimą „Bitcoin“ įvadą ir tai, kaip jis gali dalyvauti. Tai neliko nepastebėta, nes Winklevoss dvyniai pamatė šį kvietimą ir priėmė.

Kodėl dabar?

Su daugiau nei 1,3 mln. Sekėjų Portnoy ankstesniuose vaizdo įrašuose nurodo, kad jautė spaudimą iš naujo įvertinti „Bitcoin“ ir jo galimybes. Nors „Bitcoin“ bendruomenė tuo metu gali būti per uolus pamokslaudamas, atrodo, kad šis bruožas padarė apgaulę šiuo konkrečiu atveju. Šis jo pasekėjų spaudimas tiesiog pabrėžia dabartinį daugelio investuotojų norą, nes jie siekia didelio potencialo turto, kad sumažintų infliacijos riziką.

„PayPal“

Nors „PayPal“ dar nepaskelbė oficialių pareiškimų, susijusių su savo ketinimais, tapo vis aiškiau, kad įmonė ruošiasi artimiausiu metu pradėti teikti kriptovaliutų paslaugas. Pirmą kartą spėliota tuo, kai įmonė pradėjo samdyti kriptovaliutų specialistus produktų kūrimui.

Be to, kad augina talentą, turi keli šaltiniai pasidalino informacija su naujienų skyriais, nurodant užmegztą partnerystę tarp „Paxos“ šifravimo tarpininkavimas ir „PayPal“ – ne kitaip, kaip neseniai paskelbta „Paxos Crypto Brokerage“ ir „Revolut US“ partnerystė. Kiekviena iš šių partnerystių sudarytų sąlygas sklandžiai integruoti API pagrįstą paslaugą, leidžiančią pirkti ir parduoti daugybę kriptovaliutų..

Kodėl dabar?

Pirmosiomis dienomis “Bitcoin” peržengė ribą tarp išpūtimo ir tapimo gerbiamu turtu. Greitai į priekį iki 2020 m. Ir jei „Bitcoin“ paaiškino vieną dalyką, tai jis turi išliekamąją galią. Mes pasiekėme tašką, kai sektoriuje buvo pakankamai plėtros ir pritaikymo, kad tikimybė, kad „Bitcoin“ išnyks, yra visiškai.

Kas taip yra, kas geriau galėtų pasinaudoti „Bitcoin“, nei nustatytas FinTech paslaugų teikėjas? „Revolut“ jį priėmė. „Square“ jį priėmė. „WealthSimple“ jį priėmė. „RobinHood“ jį priėmė. Jei kas, „PayPal“ gali šiek tiek vėluoti į vakarėlį.

Didėjantis tempas

Kiekvienas iš šių atvejų atskirai negali pakelti rinkų. Vis dėlto jie rodo teigiamą nuotaikos pasikeitimą kriptovaliutų atžvilgiu. Nors kiekvieno naujo dalyvio „kodėl dabar“ gali skirtis, Bitcoin rinkose nebegyvena vien tik spekuliatyvūs mažmeninės prekybos prekybininkai, bet jose gyvena įvairių sektorių dalyviai. Tai vertinama kaip teisėtas turtas, nesvarbu, ar žiūrint į paslaugų teikėjus, rizikos draudimo fondus, žvalgybos įmones ir kt., Priėmimas vyksta vis sparčiau.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me