Vadovas: kas yra ICON (ICX)

Korėjiečių ICON fondas turi projektą, kuris, jų teigimu, „sujungs pasaulį“. Dėl šio pažado kriptovaliuta, susijusi su projektu, išaugo iki bendros apyvartos vertės, viršijančios 4,5 mlrd. USD. Visus mėnesius po žetono paleidimo.

Sužinokite, ką tiksliai „ICON“ ketina padaryti „blockchain“ bendruomenei ir kodėl daugelis žmonių mano, kad šis projektas yra toks ypatingas.

Sujungti pasaulį per pažangias sutartis

Nuo „blockchain“ sprogimo per pastaruosius porą metų buvo sukurta daugybė „blockchain“ platformų ir tinklų (rašant tai buvo sukurta per 2000 kriptovaliutų, įtrauktų į „CoinMarketCap“ sąrašą). Be abejo, konkurencija tarp skirtingų tinklų turi daug privalumų. Tačiau tai taip pat kelia didelę kliūtį „blockchain“ įsisavinimui.

Įsivaizduokite: naudojatės paslauga, reikalaujančia atsiskaityti su „Bitcoin“, kita – „Litecoin“, kita – „Dash“. Dabar turite laikyti visas šias skirtingas valiutas. Taip pat įsivaizduokite, kad bandote naudoti programinę įrangą, pagrįstą „Ethereum“, su aparatine įranga, veikiančia NEO, ir kylančias šoninio suderinamumo problemas. Tai labai supaprastintas ICON projekto vaizdas, bet vis dėlto jo naudojimo atvejo pavyzdys.

„ICON“ egzistuoja norint susieti „blockchain“ „bendruomenes“ taip, kad visos būtų suderinamos. Bendruomenės sudaro „ICON Respubliką“. Tinklų, kurie yra nepriklausomai valdomi, tačiau taip pat veikia kaip ICON tinklo mazgai, rinkinys. Naudojant sudėtingesnes išmaniąsias sutartis nei tas, kurias sukuria esamos platformos, kiekvienas tinklas galės veikti pats. Išlaikant gebėjimą dirbti tarpusavyje.

ICON tinklas leis asmenims kurti decentralizuotas programas (dApps), kurios gali veikti visuose ICON bendruomenės tinkluose. Be to, „ICON“ turi įmontuotą decentralizuotą mainų centrą, kuris leidžia atlikti žetonų mainus ir suderinamumą tarp skirtingų tinklų. Pvz., Tai leistų „Bitcoin“ turėtojams už kažką sumokėti „Ethereum“, veikdamas kaip tarpininkas, keisdamasis tarp skirtingų valiutų.

Trumpa ICON istorija

Kilęs iš Pietų Korėjos, ją įkūrė DAYLI Financial Group, viena iš geriausių Azijos „Fintech“ kompanijų, kurios vertė siekia maždaug 4 mlrd. USD. Bendrovei taip pat priklauso Korėjos kriptografinė birža „Coinone“, kurios prekybos apimtys vidutiniškai siekia apie 10–30 milijonų JAV dolerių, palaikant 16 kriptovaliutų ir Korėjos voną..

Iki šiol projektas buvo vystomas šiek tiek daugiau nei dvejus metus. Jų labai sėkmingas ICO 2017 m. Ketvirtąjį ketvirtį surinko daugiau nei 40 mln. USD. Neilgai trukus, ICX žetonas pakilo ir pateko į 30 geriausiųjų pasaulyje pagal rinkos kapitalizaciją. ICX pasiekė didesnę nei 12 USD kainą iki šiol aukščiausioje vietoje – 2018 m. Sausio mėn.

Pirmoji „ICON’s mainnet“ versija buvo paleista 2018 m. Pradžioje. Rašant tai, ICON blokų grandinė yra vidutiniškai šiek tiek mažiau nei 1000 operacijų per dieną. Praėjusį mėnesį ji paskelbė bendradarbiavimą su didžiausiu savo šalies telekomunikacijų tiekėju SK.

ICX žetonas

Panašiai kaip ETH Ethereum platformoje, ICX yra tokonas, naudojamas ICON blokų grandinėje. Už visas paslaugas ir veiklą atsiskaitoma naudojant ICX, todėl monetos vertė yra susieta su priėmimo lygiu, kurį ICON gali pasiekti. Didėjant ICON, didės ir ICX paklausa, taigi ir monetos kaina. Kadangi monetos negalima išgauti, gali būti, kad trūkumas turėtų laiku padidinti kainą.

A žetonų apsikeitimas nuo ERC-20 žetonų iki žetonų, kurių gimtoji yra ICON blokų grandinė, prasidėjo 2018 m. birželio mėn., tęsiantis iki šių metų pabaigos. Rugsėjo 21 d. Buvo pakeista 84% žetonų. Visi žetonai, kurie nebus pakeisti iki termino pabaigos, bus sudeginti – tai geras ženklas, kad gali būti nustatyta kainos kilimas.

ICX kaina

„ICX“ per pastaruosius metus elgėsi kaip ir daugelis kitų kriptovaliutų rinkoje. Pasak „CoinMarketCap“, po paleidimo kaina trumpam išaugo iki 12 USD. Tai įvyko 2018 m. Sausio mėn., Kai dauguma virtualių valiutų rinkoje patyrė didžiulį kainų kilimą. 

Nepaisant to, skaitmeninė valiuta negalėjo išlaikyti šio kainų lygio ir galiausiai pateko į lokių rinką. Šių metų vasario pradžioje ICX kaina nukrito iki 0,182 USD. Tai rodo, kad per metus skaitmeninė valiuta patyrė daugiau nei 98% korekciją.

Tai reiškia judėjimą, kurį taip pat patyrė visa kriptovaliutų rinka 2018 m. Ženklus iš pradinių monetų aukų (ICO) taip pat paveikė visa meškų rinka. Daugelis šių projektų nustojo veikti ir daugelis monetų buvo išbrauktos iš biržų arba tiesiog buvo atsisakyta. Be to, pagrindinis skaitmeninis turtas, pvz., „Bitcoin“ (BTC), nukrito apie 85% nuo visų laikų rekordų. 

Nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. ICX buvo prekiaujama mažesnėmis nei 0,8 USD ir didesnėmis nei 0,18 USD. Nuo 2018 m. Lapkričio mėn. ICX pasiekė aukščiausią lygį – 0,45 USD, o tai reiškia, kad nepastovumas buvo sumažintas. ICX bus labai svarbu gauti investuotojų paramą ir sugebėti palikti dabartinę lokių rinką. Nors per pastaruosius mėnesius kiti altcoinai galėjo išaugti, Bitcoin didina savo dominavimą rinkoje (virš 69%) ir tai daro įtaką mažesnėms valiutoms.

Kur galiu nusipirkti ICX?

Yra įvairių kriptovaliutų biržų, kurios leistų įsigyti ICX. Tačiau yra keletas jų, kurių likvidumas geresnis nei kitų. Pavyzdžiui, pagal „CoinMarketCap“, didžiausią ICX likvidumą turinti birža yra LATOKEN su dviem skirtingomis prekybos poromis: ICX / BTC ir ICX / USDT. Šios dvi prekybos poros sudaro 32 procentus visos ICX prekybos apimties visame pasaulyje. 

Nepaisant to, „Binance“, vienoje didžiausių kriptografinių biržų rinkoje, taip pat yra keturios skirtingos prekybos poros, kurios sudaro beveik 7% visos ICX prekybos apimties kriptografijos rinkoje. Šios prekybos poros apima ICX / BNB, ICX / BTC, ICX / ETH ir ICX / USDT. Be to, jie sudaro 0,16% visos „Binance“ platformos prekybos apimties. 

Binance yra viena iš didžiausių likvidumo akcijų biržų. Tai leidžia investuotojams prekiauti daugybe monetų, nesijaudinant dėl ​​jų likvidumo, kuris paprastai yra vienas didžiausių rinkoje.. 

Vienas iš būdų įsigyti „ICX“ per „Binance“ yra lėšų siuntimas į biržą. Vartotojai gali siųsti BTC, ETH, BNB ar USDT į „Binance“ platformą ir iškeisti juos į ICX. Tačiau „Binance“ pristatė naują paslaugą, leidžiančią vartotojams įsigyti skaitmeninį turtą naudojant kreditinę kortelę. Vartotojai, pasirinkę šią parinktį, gali tiesiogiai nusipirkti „Ethereum“, „Bitcoin“ ar „Binance Coin“ ir iškeisti šias lėšas į ICX, kai tik jas gauna platformoje.. 

Antrasis variantas yra bene greičiausias būdas įsigyti ICX. Tai galite padaryti tiesiogiai naudodamiesi kreditine kortele ir iškart po lėšų gavimo galėsite jas iškeisti į ICX monetas. Tai padėtų išvengti lėšų pirkimo kitose biržose ir išsiųsti jas į „Binance“. 

Įsigijus „ICX“ „Binance“ ar kitoje biržoje, geriausia padaryti lėšas į privačią kriptovaliutos piniginę, kurioje laikote asmeninius raktus.. 

„ICON“ tikslas

Hyperconnect pasaulis yra nemenkas. Štai kodėl ICON pradeda užsitikrinti daugiau partnerystės ryšių, tačiau vis tiek atrodo, kad tai yra kelias norint pasiekti savo tikslą.

Laikui bėgant, ICON fondas tikisi sujungti ne tik pasaulinius „blockchain“ tinklus, bet ir suteikti interaktyvumą tarp visų rūšių bendruomenių viename tinkle (ne tik „blockchain“ platformose). Ideali ICON ateitis bus susieti tokias pramonės šakas kaip finansai, draudimas, sveikatos priežiūra, saugumas, komercija ir dar daugiau.

ICON turi labai didelių ambicijų ir yra projektas, kuris galėtų laiku pakeisti pasaulį. Stebėkite jų raidą oficiali svetainė, ir peržiūrėkite mūsų vadovą, kad pamatytumėte kaip nusipirkti „ICX“ žetonus „Binance“.

„ICON“ konkurentai

Yra daug konkurentų, kurie galiausiai galėtų dalyvauti ICON rinkoje kriptovaliutų erdvėje. Du iš šių projektų yra „Cardano“ (ADA) ir „Cosmos“ (ATOM), kurie yra tarp 25 geriausių kriptovaliutų kosmose.. 

Nors „Cardano“ dabar yra 13-oji pagal dydį kriptovaliuta rinkoje, per pastaruosius kelerius metus ji patyrė tam tikrų problemų. Nebuvo jokio veikiančio produkto, kuris leistų skaitmeniniam turtui toliau augti ir plėstis. Tačiau per pastaruosius kelis mėnesius „Cardano Foundation“, IOHK ir Charlesas Hoskinsonas stengėsi pagerinti šią situaciją. 

„Cardano“ ir „ICON“ taip pat bendradarbiavo su skirtingose ​​šalyse veikiančiomis įmonėmis, kad galėtų naudoti šias technologijas, tobulinti savo pramonės šakas ir vartotojams pasiūlyti geresnes paslaugas ir produktus. 

Verta pabrėžti, kad „Cardano“ kuria sprendimus, kurie būtų vieni pažangiausių rinkoje, palyginti su kitomis blokinėmis grandinėmis, tokiomis kaip „Ethereum“ (ETH) ar „Bitcoin“ (BTC).. 

„ICON“ turi toliau ieškoti įvairių sprendimų, kuriuos ji šiuo metu siūlo, kad galėtų pasiekti „Cardano“ arba bent jau patekti į 25 didžiausių kriptovaliutų sąrašą. Tai sakant, „ICX“ rinkos kapitalizacija siekia tik 101 mln. JAV dolerių, palyginti su „Cardano“ 1,3 mlrd. Tai reiškia, kad „ICON“ sudaro tik 7,8% „Cardano“ rinkos kapitalizacijos. 

Daugiau apie „Cardano“ galite sužinoti mūsų vadove apie „Cardano“ (ADA). 

Tuo tarpu „Cosmos“ taip pat yra vienas iš skaitmeninės valiutos projektų, kuris, tikimasi, pateks į 20 geriausiųjų. Taip yra dėl požiūrio, kurio nusprendė šio projekto komanda. „Cosmos“ siūlo galimybę susieti skirtingas blokų grandines su novatorišku požiūriu, kuris naudojasi zonų įgyvendinimu. 

Tuo pačiu metu „Cosmos“ naudoja praktinio Bizantijos gedimų tolerancijos bendro sutarimo protokolą, kuris padeda jam būti vienu greičiausių ir efektyviausių tinklų erdvėje. Šios monetos stiprioji pusė yra ta, kad ji buvo išleista prieš kelis mėnesius ir per greitą laiką sugebėjo pasiekti geriausiųjų 25-tą vietą. Tuo tarpu ICON išlieka toli nuo aukščiausių pozicijų ir su žymiai mažesne rinkos kapitalizacija. 

„ICON“ nori sutelkti dėmesį į sąveikių „blockchain“ tinklo sukūrimą įvairioms organizacijoms visame pasaulyje. Naudodami dirbtinio intelekto algoritmus, ICON kūrėjai pažadėjo integruoti skirtingas prekybos strategijas į savamokslius nervų aparatus. 

Kai kurie kritikų nuogąstavimai dėl ICON yra susiję su šio kriptovaliutos projekto centralizavimu. „ICON“ komanda dirbo kurdama reikalingus dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus, kurie gali turėti tam tikrų tendencijų siekiant tam tikrų rezultatų. 

Nepaisant to, ICON yra vienas iš pirmųjų projektų, siūlančių sprendimus ne tik vartotojams, bet ir tokioms organizacijoms kaip ligoninės, įstaigos ir mokyklos. Įtraukus „blockchain“ technologiją į šias pramonės šakas, gali būti įmanoma patobulinti jų paslaugas ir tai, kaip šios organizacijos veikia.

Nors šie konkurentai labai stengiasi, kad į rinką galėtų patekti tikras produktas, belieka laukti, ar ICON sugebės pasiūlyti geresnius ar pažangesnius sprendimus nei minėti projektai.

Išvada

„ICON“ yra „blockchain“ platforma, norinti per stipriai sujungti pasaulį, kuriant decentralizuotą įmonių ir asmenų tinklą. Platforma buvo kuriama keletą metų, o skaitmeninė valiuta ICX ilgą laiką buvo tarp 100 geriausių skaitmeninių išteklių, nepaisant 2018 m.. 

Vartotojai galėjo naudoti „ICON“ pervesdami ne tik pinigus, bet ir informaciją, kurią galima tvarkyti per „blockchain“ tinklą. Tuo pačiu metu ji turi didelę bendruomenę daugelyje šalių, įskaitant Pietų Korėją. 

„ICON“ teks susidurti su daugeliu iššūkių, kurie šiuo metu daro įtaką kitoms kriptovaliutoms kosmose. Jei ji sugebės su jomis susidurti efektyviau nei kiti, įskaitant konkurentus, ji tikrai taptų viena iš kriptovaliutų rinkos lyderių. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me