BTC amplitūda sašaurinās, stabilizējoties par 4 400 USD, var palielināt atsitiena varbūtību: Crypto Market Daily

Kriptovalūtu tirgos šodien, 16. martā, ir vērojama neliela atsitiena tendence, jo visu 20 labāko monētu pieaugums pēdējo 24 stundu laikā pārsniedza 8 procentus.

Bitcoin (BTC) ir atgriezies USD 5300 diapazonā, dienā iegūstot gandrīz 13 procentus. Tieši vakar augšējā kriptogrāfija bija nokritusies līdz aptuveni 4600 dolāriem pēc nedēļas nogales tirdzniecības sāniski konsolidācijas zonā ap 5300 dolāriem.

Otra lielākā kriptovalūta Ēteris (ETH) joprojām turas virs 100 ASV dolāru atzīmes, 24 stundu laikā iegūstot gandrīz 9 procentus vērtībā, tirgojoties ap 116 ASV dolāriem.

Arī Ripple’s XRP dienā ir palielinājies par gandrīz 9 procentiem, ievērojot līdzīgu modeli kā BTC un ETH, un šorīt sākās kritiens pa nakti un atsitiens.

BTC / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Vakar BTC pārstāja kristies netālu no 4400 dolāriem un ātri atlēca virs 5000 USD. Tagad vadošajai kriptovalūtai ir aptuveni 5400 dolāru spiediens.

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka stundas tendence ir iegājusi konverģējošā trijstūra shēmā. Pagājušās nakts zemākā atzvana atzīme bija daudz augstāka nekā iepriekšējā zemākā cena – 3800 ASV dolāri, kas pierāda, ka lāču pašreizējās lodes arī tuvojas izsīkumam un tām nav iespējas vēl vairāk nospiest cenu..

Pozīcija 5 200 USD kalpo kā centrālā ass šajā konsolidācijā – cena ir vairākkārt sašaurinājusies un svārstījusies ap to, tāpēc šim punktam ir liela nozīme. Ja nākotnes tendence var stingri stāvēt virs tās, pastāv varbūtība izlauzties cauri trīsstūra augšējai malai.

No otras puses, ja pēc vairākiem mēģinājumiem tendence tiek bloķēta 5200 USD apmērā, pastāv iespēja nokrist zem apakšējās malas.

Ieguldītājiem jāapzinās, ka, ja izrāvienu jebkurā virzienā nepapildina ievērojams tirdzniecības apjoms, nav iespējams iznīcināt konsolidācijas intervālu.

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka šis konsolidācijas laiks var būt ilgāks, nekā paredzēts, jo tirdzniecības apjoma modelis ir tikko ievadījis zemāko līmeni, kāds vēl ir bijis pagājušajā nedēļā. Pēc milzīgā krituma pagājušajā nedēļā buļļiem un lāčiem visiem ir vajadzīgs pietiekami daudz laika, lai atpūstos un uzsūktu letes, pēc tam sagatavotos nākamajam izlaušanās brīdim..

Pašlaik ir grūti paredzēt precīzu konsolidācijas perioda beigu punktu – varbūt nedēļu vai pat divas nedēļas. Laiks būs atkarīgs no tirgus noskaņojuma un līdzekļu likvidācijas nākotnē.

Ielaušanās 6 000–6 500 ASV dolāru zonā nozīmē, ka tiek izveidots atsitiena modelis un investori var gaidīt turpmāku lēcienu tendenci. Pretējā gadījumā, pārkāpjot zemāk par iepriekšējo zemāko līmeni, var pārbaudīt atbalsta stiprumu 3500 USD un pat 3000 USD, kas nozīmē, ka tiks izveidots salīdzinoši garš lācīgs modelis.

Pretestības un atbalsta līmeņi

Bitcoin vienas dienas diagramma mums parāda, ka šis konsolidācijas laiks var būt ilgāks, nekā paredzēts, jo tirdzniecības apjoma modelis ir tikko ievadījis zemāko līmeni, kāds vēl ir bijis pagājušajā nedēļā. Pēc milzīgā krituma pagājušajā nedēļā buļļiem un lāčiem visiem ir vajadzīgs pietiekami daudz laika, lai atpūstos un uzsūktu letes, pēc tam sagatavotos nākamajam izlaušanās brīdim..

Pašlaik ir grūti paredzēt precīzu konsolidācijas perioda beigu punktu – varbūt nedēļu vai pat divas nedēļas. Laiks būs atkarīgs no tirgus noskaņojuma un līdzekļu likvidācijas nākotnē.

Ielaušanās 6 000–6 500 ASV dolāru apgabalā nozīmē, ka tiek izveidots atsitiena modelis un investori var gaidīt turpmāku bullish tendenci. Pretējā gadījumā, pārkāpjot zemāk par iepriekšējo zemāko līmeni, var pārbaudīt atbalsta stiprumu 3500 USD un pat 3000 USD, kas nozīmē, ka tiks izveidots salīdzinoši garš lācīgs modelis.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 5500 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6000 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 4400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 3800 USD

ETH / USD pastāvīgais mijmaiņas darījums

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pagājušajā naktī ETH nokritās zem pēdējā līmeņa, aptuveni 115 ASV dolāru, un pārtrauca pazemināties 100 USD tuvumā. Šorīt cena patiešām atsitās, taču spēks ir ierobežots un vājš, tagad redzot nomākšanu 120 USD pretestības līmenī.

Pārrāvums zem 115 USD un atsitiena vājums norāda uz lācīgu signālu par ETH. Augstākie punkti joprojām ir zemāki, arī zemie punkti joprojām ir zemāki, parādot lejupejošu tendenci. Šie modeļi var būt faktori, lai spriestu par turpmāko tendenci.

Ieguldītājiem būtu jāapzinās, ka 100 USD līmeni varētu pārbaudīt tuvāko stundu laikā, bet, ja cena nokritīsies zem tā, tas var pārbaudīt 94 USD. Tikai tad, ja Ētera cena var stabilizēties pie 120 USD, mēs varam sagaidīt vēl vienu atsitienu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 120 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 145 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 94 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 86 USD

XRP / USD Perpetual Swap

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Iepriekš minētā vienas stundas diagramma parāda, ka Ripple XRP vērtība vienu reizi nokritās zem USD 0,1375 un stabilizējās aptuveni USD 0,1260 līmenī, pirms šorīt atkal pieauga līdz USD 0,1435.

Ir skaidrs, ka 0,1435 USD joprojām ir ievērojama cena, ja tendence ir tuvu tai, jo šī pozīcija nodrošina atbalsta un pretestības funkciju. Tāpēc tendenci var vērtēt kā spēcīgu vai vāju atkarībā no tā, vai cena stundas līmenī virzās virs vai zem 0,1435 USD.

Aplūkojot jaunākos modeļus, pirmais efektīvais atbalsta līmenis joprojām ir aptuveni 0,1260 USD – labāk nav veikt nevienu kustību, ja cena nepārkāpj šo līmeni.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1550 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1700 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1335 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1028 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ir saistīta ar ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me