Bitcoin vēlas pārtraukt 7200 USD vai stabilizēties par 6 900 USD, lai varētu atgriezties: Crypto Market Daily

Piektdiena, 17. aprīlis: kriptogrāfijas tirgos pēdējo 24 stundu laikā ir vērojams neliels pieaugums. Bitcoin (BTC) dienā ir palielinājies par nedaudz vairāk par vienu procentu, tirgo aptuveni 7 100 USD.

Ethereum (ETH) ir pieaudzis par aptuveni 2 procentiem, un to joprojām nomāc pretestība 176 ASV dolāru apmērā.

Ripple’s XRP joprojām ir lācīgs kanāls, tirgojot nedaudz zem 0,19 USD.

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin vienas stundas diagramma parāda, ka veidojas W modelis – cena ir īslaicīgi nostabilizējusies 6900 ASV dolāros pēc nokrišanas no 7 200 USD. Tas nozīmē, ka modelis, iespējams, tiks veiksmīgi izveidots, jo izgriezums ir 6 900 USD.

Tomēr 7 200 ASV dolāri joprojām ir smags vēršu pretestības punkts, jo pēc lielā apjoma līmenis ir daudz samazināts. Salīdzinot ar augšējo pretestības stiprumu, 6 900 USD atbalsts ir vājāks. Ir iespējams, ka cena nokrītas zem tās, ja tendence nevar noteikt jaunu laika periodu.

Sakarā ar lielo garo pozīciju skaitu, kas ir izveidotas aptuveni 6500 USD, īstermiņā ir grūti efektīvi nokrist zem šī punkta. Tomēr, ja bullish mēģinājumi pārbaudīt 7200 USD turpinās izgāzties, tas ietekmēs investoru uzticību. Tādā gadījumā ir iespējama panikas pārdošana un cenu pazemināšanās zem 6500 USD, lai atrastu jaunu atbalstu aptuveni 6 150 USD.

BTC dienas diagramma parāda nepārtrauktu konsolidāciju

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Faktiski, aplūkojot Bitcoin ikdienas tendences, ir pilnīgi skaidrs, ka cenu konsolidācija joprojām tiek uzturēta. Tomēr atšķirība starp šo un pagājušo nedēļu ir pakāpeniska bullish tendences atdzimšana.

Arī BTC apjoma tabula var būt atdzimšanas rādītājs, jo pirkšanas apjoms nepārtraukti pieaug. Lai gan nav acīmredzami identificēt, tas arī dod ieguldītājiem signālu, ka buļļi spēj pārvaldīt pārdošanas spiedienu, kas pašlaik pārsniedz 6500 USD.

Tā kā nākamajā mēnesī tuvojas Bitcoin uz pusi samazināšanās diena, tirgus šobrīd ir kā mierīgs pirms vētras. Jo ilgāk konsolidācijas periods ilgst, jo spēcīgāks būs izlaušanās vēlāk. Tur lielākajai daļai investoru, izņemot īstermiņa tirgotājus, būtu jāņem vērā, ka šobrīd labāk nav tirgot, jo buļļi un lāči ir gandrīz līdzsvaroti un ir viegli zaudēt neatkarīgi no tā, kāds virziens tiek atvērts. Labāk ir gaidīt, lai redzētu, vai tendence var salauzt pašreizējā apgabala augšējo vai apakšējo malu, un pēc tam iekļūt tirgū.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 7 200 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7500 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH testa izšķirošais atbalsts ir 165 ASV dolāri

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH virzās uz leju, lai pārbaudītu izšķirošo atbalstu 165 USD apmērā šobrīd. Tas ir svarīgs brīdis, ja cena var stabilizēties, jo šī tendence var pārbaudīt vai pat salauzt neseno topu par 176 USD.

Spriežot pēc vakardienas atsitiena skaļuma, ir skaidrs, ka atsitiens bija spēcīgs. Pēc atpūtas nedēļas nogalē, iespējams, ka buļļi cenu paaugstinās, lai nākamajā nedēļā atkal pārbaudītu 176 USD.

Tāpēc ieguldītājiem vajadzētu koncentrēties uz 165 USD efektivitāti. Tendence atkal atradīs atbalstu ap 150 USD, ja cena nokritīsies zem 165 USD. Tas, iespējams, būtu vājākais stāvoklis, jo tad ir iespējams izveidot M virsotni un var notikt turpmāka atkāpšanās.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 176 ASV dolāri
 • Vidēja termiņa pretestība: 180 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 165 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 150 USD

XRP buļļi joprojām ir vāji, jo cena saglabājas lāču kanālā

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Stundu grafiks XRP norāda, ka buļļi ir vāji – kaut arī vakar cena ir salauzusi lāču kanāla augšējo malu, izlaušanās periodā tirdzniecības apjoms samazinājās. Šis modelis palielina iespēju, ka izlaušanās ir nepatiesa.

Paredzot, tendence samazinājās un atkal atgriezās lāču kanālā, un cenu tagad nomāc augšējā mala. OKEx analītiķu komanda vēlreiz atgādina investoriem, ka, ja izlaušanos nepapildina salīdzinoši apjomi, tad pastāv milzīga iespēja, ka tā ir nepatiesa vai slazds.

Labāk īstermiņā pamanīt pretestības stiprumu 0,1900 USD un atbalsta efektivitāti 0,1885 USD. Ja tendence atkal nespēj efektīvi salauzt augšējo malu, tas nozīmē, ka trešo reizi neizdodas to pārbaudīt, un malu nākotnē būs daudz grūtāk pārraut.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1900 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1940 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1860 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1820 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me