Labākās kriptovalūtas apmaiņas platformas

Kriptovalūta apmainās ar virtuālo ainavu ar opciju kaleidoskopu. Starp tiem ir virkne rūpniecības smagsvaru, kas darbojas kopš šī pretrunīgā tirdzniecības un ieguldījumu paradigmas ienākšanas tirgū. Diemžēl daudzi no šiem izveidotajiem žongleriem ir mudžēti ar lielu bagāžu.

Starp tām galvenokārt ir bažas par drošību: pasaules visizcilākajām kriptovalūtu biržām ir rūtaina vēsture, kurā ietilpst hacki un skandāli. Kā kriptovalūtas arēnas iesācējam labāk izvairīties no problemātiskiem scenārijiem un tā vietā sadarboties ar vadošo kriptovalūtas apmaiņu..

Ekspertu analīze par kriptogrāfijas biržas tirgu regulāri identificē bitcoin apmaiņu, pamatojoties uz visaptverošu vērtēšanas kritēriju kopumu. Visas tirdzniecības platformas sastāvdaļas ir rūpīgi jānovērtē, lai sniegtu apmierinošu vispārēju pārskatu. Faktori, kas jāņem vērā, ir licencēšana un regulēšana, tirgojamo aktīvu klāsts, drošība un drošība, kā arī lietotājam draudzīga tirdzniecības platforma dažādu kriptovalūtu apmaiņai..

Bittrex

Vārdi ir bezjēdzīgi, ja jūs savā nišā piedāvājat augstākā līmeņa pakalpojumus.

Bittrex birža

Jebkurā gadījumā Bittrex ir nākamās paaudzes kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas atrodas Sietlā, ASV. Mūsu Bittrex pārskats parāda, ka dažas no tās galvenajām iezīmēm ir augsta drošība, liela valūtas diversifikācija, ārkārtējs klientu atbalsts un zemas maksas. Ar maksu 25% par katru biržu Bittrex diez vai var pārspēt konkurence. Vēl viena lieliska Bittrex biržas priekšrocība ir tā, ka tai ir lieliska reputācija un lietotājam draudzīga.

eToroX

eToroX ir eToro grupas kriptonauda. Nozares pārstāvji, kas pārzina eToro, saprot, ka eToro izmanto sociālās tirdzniecības iespējas, lai padarītu finanšu tirgus pieejamus visiem. Tādējādi eToroX ir dabisks eToro grupas paplašinājums, lai veicinātu pieaugošo interesi par finanšu aktīvu marķēšanu blokķēdē.

eToroX kriptovalūtas maiņaeToroX kriptovalūtas maiņa

EToroX kriptovalūtas maiņa ir pilnībā regulēta, lai piedāvātu digitālās valūtas tirdzniecības pakalpojumus. Tas to atšķir no daudziem konkurentiem. To regulē GFSC (Gibraltar Financial Services Commission) kā DLT (Distributed Ledger Technology) nodrošinātāju. Pašlaik piekļuve kriptogrāfijas biržai ir pieejama lietotājiem, kuriem ir eToro konts vai kuri izvēlas to izveidot. Šie lietotāji var pieteikties, izmantojot savus esošos eToro akreditācijas datus. Pavisam drīz tas būs pieejams arī visiem pārējiem, ļaujot jaunajiem lietotājiem izveidot kontu tieši eToroX.

Šajā populārajā sociālās tirdzniecības platformā ir 17 kripto pāri, tostarp BTC, BCH, LTC, XRP, USDEX, CADX, GBPX, JPYX, AUDX, ETH, CHFX, EURX un NZDX. Iespējama savstarpēja tirdzniecība ar uzticības valūtām un digitālajām valūtām.

eToroX ir patiešām unikāls tādā ziņā, ka tas ir vērsts uz to, lai “tradicionālo” finanšu sistēmu pārorientētu uz blokķēdi. Uz blockchain balstītie darījumi piedāvā pārredzamību, savietojamību visos tirgos un uzticamību. eToroX ātri izseko vairāku kriptogrāfijas aktīvu un tokenizētu aktīvu attīstību. Tiek piedāvāti arī daudzi tirgojami aktīvi, tostarp USDEX, EURX un GBPX. 60 digitālo aktīvu pāru iekļaušana nozīmē, ka tirgotājiem ir pieejamas tādas iespējas kā BTC / EURX, BTC / USDX, BCH / XRP, LTC / XRP, XRP / USDX, LTC / CADX un citas. Piemēram, eToroX bitcoin apmaiņas lapā šobrīd ir 11 tirgojami pāri, ieskaitot ETH / BTC, BTC / GBPX un daudz ko citu..

No lietošanas viedokļa eToroX apmaiņa ir pilnībā pielāgojama un intuitīva. Tas piedāvā dzelžainus drošības protokolus un pilnīgu regulējumu.

Bitbuy.ca

Šī Kanādas kriptovalūtas maiņa tika uzsākta 2013. gadā kā InstaBT. Šī kriptovalūtas birža piedāvā vairākas reitinga digitālās valūtas tirdzniecības iespējas, tostarp: XRP, BCH, BTC, LTC un ETH.

Bitbuy.ca piedāvā drošu un drošu tirdzniecības iespēju komplektu SSL (Secure Socket Layer), 2-FA (divu faktoru autentifikācija) un 95% saldētavas politikas veidā. Tas nozīmē, ka maz ticamā uzlaušanas gadījumā lielākajai daļai kriptonauda nav pieejama trešām personām.

Bitbuy.ca nesen klientiem pievienoja profesionālo tirdzniecību kā iespēju. Citas vietnes funkcijas ietver zemas maksas un ierobežotas starpības, tūlītēju verifikāciju un zemu latentuma laiku. Uzlabotā tirdzniecības saskarne ir ideāli piemērota nopietniem tirgotājiem, taču arī Bitbuy pamata tirdzniecības iespējas ir viegli pieejamas.

LocalBitcoins

LocalBitcoins kriptovalūtas maiņaLocalBitcoins kriptovalūtas maiņa

Šī P2P kriptovalūtas maiņa ļauj tirgotājiem pirkt un pārdot digitālā valūta savā starpā. Izmantojot LocalBitcoins, tirgotāji var pirkt un pārdot BTC savā apkārtnē. Platforma sola anonimitāti, drošību un tūlītējas tirdzniecības pabeigšanu. Tirgotājiem ir pieejama gan atgriezeniskā saite, gan izšķiršanas sistēma, padarot to vienmērīgu pirkšanas / pārdošanas sludinājumu ievietošanu biržas platformā. Šis diezgan netradicionālais BTC tirdzniecības veids ir pieejams ar skaidras naudas un darījuma pakalpojumiem.

Poloniex

Poloniex ir licencēta ASV, lai sniegtu naudas pakalpojumus. Šī kriptovalūtas apmaiņa piedāvā vairāk nekā 60 pārus, tostarp ETH / BTC, ATOM / BTC, XRP / BTC, LTC / BTC, ETC / BTC, BTC / USDC, USDT / USDC, BCH / USDC, FOAM / USDC un desmitiem citu. Kā viena no nedaudzajām biržām, kas piedāvā tirdzniecību un ICO izpirkšanu Cosmos Atoms, Poloniex ir vadošais kriptovalūtu tirdzniecības iespēju sniedzējs.

Poloniex kriptovalūtas maiņaPoloniex kriptovalūtas maiņa

Tirdzniecības lietotnes Poloniex ir pieejamas App Store un Google Play veikalā. Maksa pašlaik ir pie 0,08% veidotāja un 0,20% noņēmēja ar mazāk nekā 1 miljonu ASV dolāru. Šis apjoma līmeņu maksas grafiks nodrošina lielāku likviditāti un stingrākas tirgus starpības. Poloniex drošībā ir 2-FA un identitātes pārbaude. Lai gan Poloniex atbilst tirgotāju vajadzībām, tas nav ideāli iesācējiem, un tas pieņem kriptonauda tikai depozīta un izņemšanas nolūkos.

Citas lieliskas kriptovalūtu platformas

Iepriekš minētie operatori, kā zināms, ir uzticami un droši ar virkni klientiem noderīgu funkciju. Tomēr daudzas citas vadošās kriptovalūtas biržas apdzīvo skatuvi:

 • ByBit
 • Binance
 • Crypto.com
 • Bitmex
 • Bitfinex
 • Bisq
 • KuCoin
 • Dvīņi
 • CEX.io
 • Krakena
 • Bitārs
 • Phemex
 • Nešs
 • Coinex
 • Bitstamp
 • LocalBitcoins

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me