Po pirmadienio rinkos katastrofos kelios kriptovaliutos aplenkė Bitcoin

Po „Bitcoin“ kainų kritimo atsigavo, tačiau kai kurios kriptovaliutos, daugelis iš jų „DeFi“ žetonai, įveikė „Bitcoin“ grąžą – rinkos atnaujinimas

Kriptovaliutų rinka praeitą savaitę patyrė didelių svyravimų. Pirmiausia, nuo ketvirtadienio iki penktadienio, sausio 7–8 d., Bitcoin padidėjo nuo maždaug 36 000 iki 42 000 USD. Bet tada pirmaujanti kriptovaliuta paėmė žvilgsnį ir toliau mažėjo keturias dienas iš eilės, pasiekdama žemiausią lygį, beveik 30 298 JAV dolerių – beveik 28% kritimą pagal OKEx BTC indekso kainą.

Tuo tarpu bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija labai sumažėjo ir sumažėjo nuo 1,1 trln. Iki 850 mlrd. Sausio 13 d., Trečiadienį, stipriai atsigavus, pirmiausia paskatino žinia, kad „Grayscale“ atnaujino savo investicinį pasitikėjimą – „Bitcoin“ dabar atgavo beveik 70% nuostolių..

Tuo pačiu laikotarpiu mes pastebėjome, kad įvairių sektorių kriptovaliutos pralenkė Bitcoin ir paskelbė greitą, V formos pasikeitimą po išpardavimo rinkoje, kad pasiektų naujas savaitės aukštumas. Šiame rinkos komentare nagrinėjame šių stiprių rezultatų priežastis.

Trijų sektorių kriptovaliutos po paskutinio retracemento pralenkė Bitcoin. Šaltinis: QKL123

„Polkadot“ mato V formos pasikeitimą dėl būsimo laiko tarpsnių aukciono

Sparčiausias atsigavimas po neseniai įvykusio retracemento buvo pastebėtas Polkadot (DOT) ekosistemoje, kur DOT ir Kusama (KSM) sudaro atitinkamai 87% ir 6% indekso. Sausio 11 d. „Polkadot“ pasiekė esminį savo vystymosi etapą, kai atidarė parašiutų registraciją „Rococo V1 testnet“.

Parašiutų lizdai yra labai svarbūs „Polkadot“ tinklui ir bus parduodami aukcione dėl riboto jų skaičiaus. Kiekvienas „Polkadot“ ekosistemos projektas gali pasiūlyti laiko tarpsnį užmušdamas DOT, o nugalėtojai gauna galimybę prisijungti prie „Polkadot“ tiltu, taip pat kitos naudos. Tuo tarpu „OKEx“ vakar taip pat paskelbė palaikanti „Polkadot“ parašiutų lošimų aukcioną.

Šie įvykiai aiškiai padidino DOT paklausą trumpuoju laikotarpiu, o tai lėmė greitą V formos kainos pasikeitimą. Šiandien nuo 8:00 val. UTC DOT per pastarąsias dvi dienas nuo 7,20 USD padidėjo maždaug 70% ir išlaikė didelę impulsą savo laiko tarpsnių aukciono renginiuose..

„Polkadot“ stebi augančią ekosistemą, kuriant 109 substratu pagrįstus projektus. Šaltinis: „PolkaProject“

Palaikant pilkos spalvos skalę kai kurios privatumo monetos išliko

Sausio 10 d. Barry Silbert, „Grayscale“ įkūrėjas ir buvęs generalinis direktorius, skatinama dvi privačios valiutos – Zcash (ZEC) ir Horizen (ZEN) – savo „Twitter“. Laikas sutapo su naujausiu „Bitcoin“ atsitiktinumu, dėl kurio privatumo valiutos sektorius šioje korekcijoje sumažėjo daug mažiau. Abu žetonai per pastarąsias septynias prekybos dienas, nuo sausio 14 d., 8:00 val. UTC, padidėjo apie 80%, žymiai pralenkdami likusią rinką. 

Kadangi šios dvi privačios valiutos priklauso „Grayscale“ vieno turto produktams, jos gali ir toliau pritraukti institucinį kapitalą. Kiti altcoinai su privatumo funkcijomis yra „Monero“ (XMR) ir DASH.

2021 m. Padidėjusios „Grayscale“ akcijos paskatino spartesnį ZEC ir ZEN kainų kilimą. Šaltinis: bybt

Nepaisant korekcijų, „DeFi“ sektorius išlieka

„DeFi Pulse“ duomenys rodo, kad bendra „DeFi“ protokoluose užfiksuota vertė praėjusią savaitę pirmiausia padidėjo nuo 21,1 mlrd. Iki 23,1 mlrd. Tai lydėjo Bitcoin kainų padidėjimas nuo 36 000 USD iki visų laikų aukščiausios vertės, kartu su Eterio (ETH) kainos padidėjimu nuo 1 200 iki 1 350 USD. Tačiau įvykusios katastrofos metu likvidumo teikėjai pasitraukė iš kasybos telkinių, todėl sausio 13 d. TVL nukrito iki 20,5 mlrd. USD, kol pasiekė dabartinį 22,4 mlrd. USD lygį..

TVL paveikė rinkos kritimas, tačiau jis greitai atsigavo. Šaltinis: „DeFi Pulse“

„DeFi“ sektorius apskritai gana greitai atgavo savo impulsą, tačiau ypač skolinimo protokolo žetonas AAVE ir sintetinio turto protokolas „Synthetix“ (SNX). Dalis šio atsigavimo priežasčių buvo ta, kad paskelbė Jungtinių Valstijų valiutos kontrolieriaus tarnyba straipsnis diskutuoti "savarankiškai vairuojantys bankai" sukurta remiantis „DeFi“ protokolais.

Per pastarąsias porą valandų AAVE ir SNX kaina pasiekė naujas aukštumas. AAVE yra LEND valdymo žetono pervadinimas. 2020 m. Pradžioje LEND kaina buvo maždaug 0,01 USD. Spalio 3 d. LEND buvo konvertuotas į AAVE santykiu 100: 1. Dabar AAVE kaina siekia 143 USD, o tai suteikia daugiau nei 140 kartų didesnę investicijų grąžą per kiek daugiau nei metus. Panašiai ir SNX kaina 2020 m. Pradžioje siekė 1,20 USD, o jo dabartinė kaina – 16 USD – padidėjo 13 kartų..

„DeFi Pulse“ duomenys rodo, kad „Aave“ ir „Synthetix“ šiuo metu užima 2 ir 5 vietas pagal TVL, ir jų abiejų uždaryta daugiau nei 2,70 mlrd. Be to, žvelgiant į 30 dienų pajamų pokyčius, abu protokolai auga labai greitai ir turi tvirtus pagrindus.

„Aave“ ir „Synthetix“ labai sparčiai auga pagal pajamas ir TVL. Šaltinis: Žetonų terminalas

Žvelgiant į bendrą grąžą per pastarąsias septynias dienas, sausio 14 d., 8:00 val. UTC, „SushiSwap“ (SUSHI) ir „yearn.finance“ (YFI) užėmė „DeFi“ sektorių su maždaug 40% grąža, taip pat žymiai lenkė „Bitcoin“ 10 % padidėjimas per tą patį laikotarpį. Panašu, kad šių dviejų protokolų sujungimas jiems yra palankus. Tačiau reikia pažymėti, kad avarijos metu, kai LP bandė išsiveržti pro duris, „Ethereum“ mokesčiai už dujas praėjo per stogą.

Dideli „Ethereum“ mokesčiai už dramatiškus rinkos svyravimus daro „Layer 2“ sprendimus patraukliais. Šaltinis: „Glassnode“

Nors „Bitcoin“ yra rinkos lyderis, mes ne kartą matėme, kad gana tvirtus pagrindus turintys altcoinai yra linkę pralenkti BTC įvairiais bulių rinkos etapais, ypač kai BTC stagnuoja arba susiduria su laikinomis korekcijomis. Tai sakant, dauguma altcoins, kaip matyti iš "Kripto žiema" 2018 m. taip pat kelia žymiai didesnę neigiamą riziką, palyginti su „Bitcoin“, kai potvynis pasislenka.

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me