Kaip nusipirkti „Ripple“ (XRP)

„Ripple“ (XRP) yra kriptovaliuta, turinti didelių investuotojų grąžos istoriją, tačiau reikėtų pažymėti, kad jie tikrai audringai palaiko ryšius su SEC. Norėdami sužinoti daugiau apie šį skaitmeninį turtą, peržiūrėkite išsamų „Investavimo į Ripple“ vadovą.

Dėl neseniai SEC pateikto skundo dėl „Ripple Labs“ kai kurie mainai, įskaitant Bittrex & Kraken pašalino kriptovaliutą iš savo platformos.

Nepaisant to, daugelis populiarių biržų ir toliau parduoda XRP. Mes siūlome geriausius mainus pirkti „Ripple“ (XRP) su kreditine ar debetine kortele.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. „Ripple“ (XRP) įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni keitimo mokesčiai nei konkuruojančioms biržoms, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis rinkos naujienomis..

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

„Paybis“

„Paybis“ valdyti labai patikimą „Bitcoin“ ir kriptovaliutų pirkimo platformą, kurioje galite nusipirkti „XRP“ ir daugybę kitų šifravimo būdų, naudodamiesi tik savo kredito ar debeto kortele. Jie gyvuoja nuo 2014 m. Ir padėjo šimtams tūkstančių žmonių įsigyti „Bitcoin“.

Jei tiesiog norite nusipirkti XRP ir laikyti, tai yra vienas iš paprasčiausių būdų nusipirkti XRP su kreditine ar debetine kortele.

Perskaitykite mūsų „Paybis“ apžvalgą arba apsilankykite „Paybis“.

„Kriptomat“

„Kriptomat“ yra ES veikianti kriptovaliutų keitimo ir piniginės paslauga, veikianti nuo 2018 m. Jų būstinė yra Estijoje, kuri yra patikimas Europos židinys panašioms įmonėms. Juos įkūrė technologijas išmanantis Srdjanas Mahmutovičius, jie dabar veikia daugiau nei 80 pasaulio šalių ir aptarnauja vartotojus visame pasaulyje. „Kriptomat“ yra puikus pasirinkimas europiečiams & Azijos investuotojai, kurie tiesiog nori pirkti ir parduoti „Ripple“ (XRP) ilgą laiką. Nėra JAV klientų.

Perskaitykite mūsų „Kriptomat“ apžvalgą arba apsilankykite „Kriptomat“.

Poloniex

Poloniex buvo įkurta 2014 m. JAV ir greitai išaugo, kad taptų labai populiaria daugelio kriptografinių prekių prekybininkų, norinčių sujungti didelę turto vertę, pasirinkimą. Jie nuolat plečia savo turto diapazoną, dabar prekybai galima pasirinkti daugiau nei 100 skirtingų porų. Neseniai atnaujinta išvaizda, birža taip pat atrodo profesionalesnė nei bet kada – prekyba ateities sandoriais ir svertu iki 100: 1 taip pat dabar prieinama.

Perskaitykite mūsų „Poloniex“ apžvalgą arba apsilankykite Poloniex.

Moneta

Moneta palengvina „Ripple“ (XRP) įsigijimą Kanada be jokio šurmulio ir greitai nusipirkite ar parduokite turtą naudodamiesi lengvai naudojama platforma. Jie gyvuoja nuo 2017 m. Ir turi daugybę labai patikimų partnerysčių, kurios sukuria tvirtą kriptovaliutos reputaciją. Jie taip pat yra įregistruoti FINTRAC kaip pinigų paslaugų verslas, todėl labai patikimi tuo požiūriu. Nėra JAV klientų.

Apsilankykite Moneta.

Kaip nusipirkti „Ripple“ (XRP) Kaip nusipirkti „Ripple“ (XRP) Kaip nusipirkti „Ripple“ (XRP)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Paybis“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

Momentinis pirkimas

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

50 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kas yra Ripple?

XRP yra populiari, atviro kodo kriptovaliuta, pasižyminti tokiais atributais kaip greitas atsiskaitymo laikas ir fiksuotas tiekimas.

„XRP“ dažniausiai siejama su „Ripple Labs“, nes ši JAV įsikūrusi įmonė valdo daugumą esamų 100 milijardų XRP žetonų.

Dėl „Ripple Labs“ XRP pagalbos procentinės dalies laikui bėgant susiklostė sudėtingi santykiai. Tai sukėlė daug painiavos atskiriant „XRP“ ir „Ripple Labs“.

Ką tai daro?

Į XRP paprastai žiūrima kaip į „tilto valiutą“. Tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas kaip tarpininkas, palengvinantis valiutų keitimą. Ji taip pat gali greitai ir pigiai atlikti tarptautinius mokėjimus.

Kaip veikia „Ripple“?

XRP pagrindas nėra vienas iš dažniausiai naudojamų POS protokolų POW. Atvirkščiai, XRP naudoja sutarimo sistemą, kurią sudaro visi, kurie nori paleisti XRP mazgą. Nepaisant to, kad „Ripple Labs“ kontroliuoja daugumą XRP tiekimo, bet kam galimybė sukurti mazgą suteikia pagrindo argumentui, kad kriptovaliuta iš tikrųjų yra decentralizuota.

Tinklo mazgai yra atsakingi už operacijų galiojimo ir laiko tvarkos patikrinimą. Mazgai susitaria dėl šių duomenų greičiau nei per 5 sekundes.

Numatomi pokyčiai?

Dėl reguliavimo rūpesčių dėl XRP, kaip vertybinio popieriaus, statuso, prognozuojamą kriptovaliutos augimą sunku nustatyti. Nors, be jokios abejonės, toliau bus kuriamos paslaugos, naudojančios XRP, augimas bus kontroliuojamas, kol jos būklė tebėra ribota.

Jei bus nustatytas saugumas, XRP laukia sunkus kelias. Jei pasaulio bankai matys kriptovaliutos atvaizdą, XRP laukia šviesios ateities.

Nepaisant laipsniško klasifikavimo neapibrėžtumo, „Ripple“ nurodė ir parodė polinkį tęsti savo platformos kūrimą ir produkto pritaikymą.

Pagrindinė ideologija?

Iki šiol atrodo, kad „Ripple“ laboratorijas skatinančios ideologijos yra ne nuversti tradicines bankų sistemas, o padėti joms vystytis..

Siekdama padėti jiems vystytis, „Ripple Labs“ jau daugelį metų dirba kartu su bankais; iš esmės skaičiuojant bankų perėjimą, o ne visišką dabartinės sistemos pakeitimą.

Priėmimas ir prieštaravimai?

Pastaraisiais metais „Ripple“ padarė gerą nuosaikų XRP pritaikymą. Įvairūs bankai ir į ateitį galvojančios įmonės vykdė programas, išbandančias šios kriptovaliutos naudojimą.

Kartu su šiuo sutikimu yra du pagrindiniai ginčai, kurie per metus toliau kankino XRP.

  1. Manipuliavimas – nors taip nėra įrodyta, yra daugybė manančių, kad „Ripple Labs“ manipuliuoja visuomenei prieinamu XRP tiekimu, stengdamiesi patenkinti savo poreikius.
  2. Klientai – daugelis kriptovaliutų pasaulio šalininkų siekia sukurti pasaulį, nepriklausantį nuo tradicinių bankų. Tačiau „Ripple Labs“ nuėjo tuo keliu, kad jie tarnautų pačioms institucijoms, kurioms Bitcoin buvo sukurtas norint apeiti. Nors daugeliui šis argumentas netrukdo, yra ir tokių, kurie nepalaiko „Ripple Labs“ ir „XRP“, tiesiog remdamiesi savo tikslais.

Reglamentas?

„Ripple Labs“ ir „XRP“ reguliavimo srityje yra netvarkos būsenoje. Nors jie vis dar tvirtai tiki, kad XRP nėra saugumas, yra manančių kitaip. Dėl to vykstantys teismai ginčijasi šiuo klausimu.

Iki šiol nėra galutinio atsakymo dėl XRP klasifikavimo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me