Sākums atvieglo vērtspapīrošanu un 150 miljonu ASV dolāru obligāciju emisiju

150 miljoni ASV dolāru

Grupu aizdevumu sēriju, kas strukturēti kā HELOC, ir veiksmīgi pārvērusi vērtspapīros un uzņēmēju grupa ir izdevusi kā obligācijas investoriem Providence. Šis process redzēja šo aktīvu nodrošināto aizdevumu vērtību 150 miljonu ASV dolāru vērtībā, pilnībā izmantojot blokķēdi.

Attēlu līderis, kurš ir bijis šīs iniciatīvas vadītājs, uzskata, ka šis ir pirmais piemērs, kā obligācijas tiek emitētas, tikai izmantojot blokķēdi.

Grupas piepūle

Lai arī šo mēģinājumu, iespējams, vadīja Figur Technologies, viņi nav vienīgie, kas spēlēja savu lomu. Katrs šāds uzņēmums piedalījās pārvēršanā vērtspapīros ar dažādu jaudu:

  • Attēls
  • Jeffries Group
  • Nomura Securities
  • Tildenas parka galvaspilsēta

Izcelsme

Blokķēde, kas padarīja šo vērtspapīrošanu iespējamu, ir pazīstama kā Providence. Aprakstot viņu platformas priekšrocības, uzņēmums norāda,

“Blokķēdes izplatītās, neuzticamās un nemainīgās īpašības novērš starpnieku izmaksas, automatizē neefektīvus darbības procesus, samazina risku, izmantojot datu ticamību, un nodrošina jaunus, novatoriskus produktus.”

Īss ieskats Providence Blockchain

Attēls | Iepazīstieties ar BlockchainAttēls | Iepazīstieties ar Blockchain

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Kamēr Providence sāka dzīvot kā Figur Technologies produkts, uzņēmumam tika veikta emancipācija 2019. gadā. Tas notika, pabeidzot ienesīgu un veiksmīgu STO, kurā uzņēmums redzēja ieguldījumus 20 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Kopš šī notikuma Providence ir skaidri norādījis, ka viņu uzmanības centrā būtu mainīt nekustamā īpašuma pārvaldīšanas veidu. Brīdī, kad STO tuvojās beigām, viņi norādīja uz vēlmi būt pirmajiem, lai sasniegtu šādus mērķus:

  • riska ieguldījumu fonds uz blokķēdes
  • nekustamā īpašuma nosaukums pilnībā pieder blokķēdei
  • digitālā hipotēka blokķēdē

Skaidrs, ka šodienas ziņas par HELOC grupas pārvēršanu vērtspapīros ir tieši viņu alejā.

Provenance.io pabeidz 20 miljonu dolāru drošības marķiera piedāvājumu

Komentārs

Paziņojot par veiksmīgu pārvēršanu vērtspapīros, vairāku iesaistīto uzņēmumu pārstāvji veltīja laiku komentāriem. Katram bija jāsaka par šo jautājumu.

Figūras izpilddirektors Maiks Kagnijs paziņoja,

“Blockchain ir gandrīz neaprēķināms potenciāls, lai atvērtu vērtību pasaules finanšu tirgiem, un mēs esam šīs transformācijas virzītājspēks, uzņemoties lielos izaicinājumus, piemēram, pārvēršanu vērtspapīros … Līdz šim nozare ir lēnām virzījusies garām baltajām grāmatām un konceptuālu projektu pierādījumiem. Bet šis pirmais ražošanas līmeņa bloķēšanas ķēdes ABS sasniegums būtiski uzsver, ka laiki mainās. ”

Sanila Patela, Nomura Securities International rīkotājdirektors, paziņoja,

“Nomura lepojas ar to, ka ir bijusi galvenā parakstītāja Figura sākotnējā pārvēršanā vērtspapīros par sākotnējo piegādi … Providence ir virzība uz pieejamāka pārvēršanas vērtspapīros tirgus izveidi, kur mazāki emitenti var pārvērst vērtspapīros aktīvus par zemākām izmaksām nekā tradicionālais modelis.”

Braiens Makgrāts, Jefferies Group rīkotājdirektors, paziņoja,

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar Provenance, laižot tirgū darījumu, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām, izmantojot viņu novatoriskās tehnoloģijas.”

Attēlu tehnoloģijas

2018. gadā dibinātais attēls uztur darbību Sanfrancisko, Kalifornijā. Galvenais, ka uzņēmums vēlas piesaistīt blokķēdi un DLT, cenšoties pārveidot FinTech. Šodienas diskusija ir šīs ieviešanas piemērs.

Izpilddirektors Maiks Kalnijs pārrauga uzņēmuma darbību.

Attēls | Iepazīstieties ar Reno biroju!Attēls | Iepazīstieties ar Reno biroju!

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

HELOC

“HELOC” vienkārši attiecas uz mājas kapitāla kredītlīniju. Būtībā tās ir kredītlīnijas, kas ļauj savās mājās piesaistīt kapitālu finansiālai elastībai – būtībā ar aktīviem nodrošināts aizdevums. Kaut arī kvalifikācijas standarti var atšķirties atkarībā no reģiona, koncepcija paliek nemainīga.

Attēls | HELOC vs personīgais aizdevumsAttēls | HELOC vs personīgais aizdevums

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Līdz šim daudzi joprojām ir piesardzīgi pret HELOC. Lai arī pareizi lietojot, tie var sniegt lielas priekšrocības, tie nav bez riska. Mājokļu krīzes laikā, apmēram pirms 10 gadiem, HELOC obligācijas bija ļoti populāras. Kad tirgus sabruka, daudziem mājās palika parādā vairāk, nekā bija vērts. Rezultātā vienlaikus notika arī saistīto obligāciju sabrukums.

HELOC nodrošinātās obligācijas vairākus gadus izkritušas no modes, taču nesen tās ir atjaunojušās.

Citās ziņās

Ja ideja par blokķēdes un DLT apvienošanu ar obligācijām izklausās jums pazīstama, tas daļēji var būt saistīts ar šādiem gadījumiem. Pēdējā gada laikā dažādas bankas ir redzējušas šīs tehnoloģijas uzliesmošanas priekšrocības un darījušas visu iespējamo, lai to izmēģinātu. Noteikti iepazīstieties ar šiem rakstiem, lai uzzinātu vairāk par to, kā bankām visā pasaulē klājas.

Santanders agri izpērk parāda drošību

Horizon Tech Stack padara Piemontes obligāciju emisiju par realitāti

Societe Generale SFH vēršas pie Ethereum par drošības marķiera izsniegšanu

Pasaules banka palielina 33,8 miljonus ASV dolāru, izmantojot tokenizētas obligācijas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me