8 labākie kriptovalūtas maki jūsu monētām

Kriptovalūtas maks ir vairāk kā bankas konts, kurā tiek glabātas jūsu monētas vai žetoni. Tas ļauj jums saņemt no cilvēkiem, saglabāt viņus un arī nosūtīt tos citiem kā maksājumu vai mēģinot samainīt vietējās valūtās.

Kriptovalūtas maka veidi

Kriptogrāfijas valūtām ir četri (4) galvenie seifu veidi: Programmatūras maks, Tīmekļa maks zināms arī kā Mitinātais maks, Aparatūras maks, un visbeidzot Papīra maks.

Programmatūras maki

Programmatūras maki nepieciešama programmatūras klientu lejupielāde, lai izveidotu un izmantotu kriptovalūtas makus. Pēc tam to var instalēt privātajās datorsistēmās (galddatoros / klēpjdatoros), var instalēt arī mobilajās ierīcēs. Datoru programmatūras klientiem, piemēram, Bitcoin Core, būs jāielādē Blockchain, kas ir diezgan ievērojams un pārsniedz 100 GB. Tas var atturēt cilvēkus ar ierobežotu joslas platumu vai tos, kuru datorā ir maz vietas. No otras puses, programmatūras seifa klients, piemēram, MultiBit, ļaus jums izveidot un izmantot Bitcoin maku, nelādējot informāciju par Blockchain. Armory ir vēl viena programmatūras maka alternatīva, taču tā iestatīšana, iespējams, ir nedaudz tehniska. Šie maki dod jums priekšrocības, jo jūs pilnībā / pilnībā kontrolējat savu monētu drošību. Mobilajām ierīcēm šos seifus var būt daudz vieglāk iestatīt un darbināt. Tādas vietnes kā MyCelium, Electrum un Copay piedāvā lieliskus seifa klientus Android un iOS ierīcēm ar pilnīgām dublēšanas funkcijām. Copay nav pieejams tikai mobilajās ierīcēs, to var instalēt arī personālajā datorā. Ņemiet vērā, ka šie maki ir aizsargāti tikai ar ierīcēm, kurās tos instalējat. Lietojot ļaunprātīgu programmatūru, seifa informāciju ir grūti nozagt.

Tīmekļa / mitinātais maks

The Tīmekļa / mitinātais maks kaut arī to rīko trešās puses fiziska persona vai organizācija un kurai var piekļūt, izmantojot internetu. Šos makus ir daudz vieglāk izmantot, taču vienīgā problēma ir tā, ka jums jāuzticas savam pakalpojumu sniedzējam, lai saglabātu augstu drošības līmeni, lai aizsargātu savas monētas. Tiešsaistes seifa izveide kriptovalūtām ir tikpat vienkārša kā reģistrēšanās jaunam e-pasta kontam pie pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Blockchain un Coinbase. Jūs varat piekļūt savam makam arī no jebkurām ierīcēm, kas ir saistītas ar internetu, tāpēc piekļuve kriptogrāfijas valūtām nevar būt vieglāka.

Aparatūras maki

Aparatūras maki, no otras puses, ir bezsaistes USB formāta maki, kas darījumu veikšanai jāpievieno datora ierīcei. Šie maki tiek aizsargāti no datora ļaunprātīgas programmatūras, jo privātas atslēgas tiek ģenerētas pašā ierīcē bezsaistē. Tās ir arī viegli lietojamas, un to izmantošanai ir nepieciešamas maz tehnisko zināšanu vai tās nav vispār. Viņiem ir iespējas tos nostiprināt ar parolēm, lai apkarotu zādzības. Ieguldījumi aparatūras makos, piemēram, TREZOR vai Virsgrāmatas maks dod jums lielu mieru.

Papīra maki

Visbeidzot, Papīra maki ir tā, kā viņi viņus sauc, papīri. Papīra maki ir nedaudz drošāk nekā programmatūras un mitināto seifu izmantošana, jo jūsu adreses fiziski tiek drukātas uz papīra. Jūs varat brīvi izdrukāt sev seifa adresi, izmantojot BitAddress vai WalletGenerator. Lai gan tas ir drošāks, to var saplēst, izmērcēt un sabojāt daudzos veidos, jo tas ir papīrs. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs izgatavotu tik daudz fizisku kopiju, lai tos glabātu drošā vietā.

Interesanti: labākais Bitcoin maks Android ierīcēm

8 labākie kriptovalūtas maki

Kriptogrāfijas valūtu ir ļoti daudz, vairāk nekā tūkstotis no tām ar Bitcoin ir vispopulārākā, bet citas tiek dēvētas par alternatīvām kriptovalūtām. Lai gan daži maki ir minēti iepriekš, bet zemāk ir saraksts ar kriptovalūtas makiem viņu kategorijās un to, kādu kriptovalūtu viņi atbalsta.

Exodus maks

exodius kriptovalūtas maka logotips

The Exodus maks ir arī programmatūras seifs, kas pašlaik pieejams personālajiem datoriem. Exodus pašlaik atbalsta Aragon, Augur, BAT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Civic, Dash, Decred, District0x, EOS, Ethereum, ETH Classic, FunFair, Gnosis, Golem, Litecoin, OmiseGo un SALT. Tajā ir iebūvēta ShapeShift utilīta, kas ļauj ērti konvertēt vai iegādāties kriptonauda ar citu, neatstājot seifa interfeisu.

Virsgrāmata Nano

Galvenās kriptovalūtas aparatūras maks

The Virsgrāmata Nano S Kriptovalūtas maks ir aparatūras maks, kas atbalsta vairākas kriptovalūtas. Tās mērķis ir novērst uzbrukumus, ieviešot otru drošības slāni, kas lietotājiem palīdz fiziski apstiprināt savus darījumus, nospiežot ierīces pogas, pirms darījumi tiek izpildīti. Ledger Nano S ierīce pašlaik atbalsta šādas monētas; Ark, Bitcoin, Bitcoin Gold, Bcash, Dash, Digibyte, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, Hcash, Komodo, Litecoin, NEO, PIVX, PoSW, Qtum, Ripple, Starts, Stealthcoin, Zvaigžņu, Stratis, Ubiq, Vertcoin, Viacoin un Zcash.

Interesanti: 7 galvenie iemesli, kāpēc jums pieder virsgrāmatas maks

Guarda maks

Guarda kriptonauda maks

Guarda maks ir viens no tirgū visatzītākajiem kriptovalūtu makiem. Šī projekta izstrādātāji ir strādājuši, lai kriptogrāfijas īpašniekiem piedāvātu daudzplatformu, daudzkriptogrāfisku un ar brīvības atņemšanu nesaistītu maku..

Ir vairāki digitālo valūtu maki, kas lietotājiem pieprasa sniegt privātu informāciju par tiem, ko vairāki lietotāji nevēlas darīt. Guarda ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts risinājums, kas ļauj lietotājiem palikt privātiem un rūpēties par viņu privātumu.

Papildus tam ir vairāk nekā 40 dažādas kriptovalūtas, ko atbalsta šis maks. Daži no tiem ietver Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), EOS, Stellar (XLM) un daudzus citus, tostarp ERC-20. Tas ļauj cilvēkiem kriptonauda tirgū vienā un tajā pašā makā būt ar dažādām digitālajām valūtām. Lietotāji var glabāt, nosūtīt, saņemt un apmainīties ar šīm virtuālajām valūtām Guarda makā.

Šis kriptovalūtas maks tiek atbalstīts arī daudzās dažādās platformās, tīmeklī, Google Chrome paplašinājumā, darbvirsmā un mobilajā ierīcē. Tas palīdz daudzām personām piekļūt drošam un lietotājam draudzīgam seifam atzīts lietotāji kā lielisku maku. Saskaņā ar Trustpilot sniegto informāciju 80% lietotāju uzskatīja, ka tas piedāvā izcilus pakalpojumus.

Maks arī strādā ar dažādiem pamatiem kriptovalūtu industrijā. Kā vēsta Guarda oficiālā vietne, kriptovalūtas biržas Binance līdzdibinātājs un izpilddirektors Čangpens Džao apgalvoja, ka Guarda ir bijis agrīns apmaiņas atbalstītājs..

Nākotnē šis kriptogrāfijas maks var atbalstīt daudzas citas digitālās valūtas un platformas.

Atomu maks

Atomu maks

Atomu ir decentralizēts vairāku valūtu seifs, kas atbalsta vairāk nekā 500 digitālos aktīvus starp populārākajām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Monero, Cardano uc, un tādus DeFi projektus kā Chainlink, Compound, Synthetix, Uniswap un citus, vienā vienkāršā, lietotājam draudzīgā saskarnē. Atomic Wallet, kas dibināts 2018. gadā, jau ir kļuvis par vienu no populārākajām iespējām tirgū, ņemot vērā tā 500 000 lietotāju. Tas ir pieejams galvenajās darbvirsmas OS, Android un iOS.

Kā decentralizēts seifs, Atomic piedāvā lietotājiem pilnīgu viņu datu privātumu un drošību. Privātās atslēgas tiek šifrētas seifa īpašnieku ierīcēs, tāpēc neviens cits kā lietotāji nevar kontrolēt viņu līdzekļus. Turklāt kriptogrāfijas īpašnieki var ne tikai pārvaldīt savu portfeli, bet arī viegli iegādāties, likt un apmainīties ar digitālajiem aktīviem. Kriptogrāfijas opcija ir pieejama BTC, ETH, XRP, LTC, BNB un citām 15+ kriptovalūtām ar bankas karti ar 17 vietējām Fiat valūtām (ieskaitot USD, EUR, IKP) visā pasaulē. Tāpat lietotājiem tiek piedāvāts nekavējoties anonīmi apmainīt 60+ kriptopārus un saņemt naudas atmaksu par katru biržu, kas pievienojas Atomic Wallet lojalitātes programmai. Turklāt jūs varat gūt pasīvus ienākumus, uzkrājot ATOM, XTZ, KMD, ZIL un citus populārus PoS aktīvus ar 5–23% GPL, kas atbalsta tīkla decentralizāciju un saņem atlīdzību tieši no validatoriem..

Lai sāktu lietot Atomic, jums nav jāizveido konts vai jānokārto KYC un verifikācija maka pamatfunkcijām. Visbeidzot, ir izcils klientu serviss, kas ir gatavs efektīvi un ātri reaģēt aptuveni 15-25 minūšu laikā visu diennakti.

Pirms sākat tos apgūt, ir ļoti svarīgi izpētīt, kāds maks ir piemērots kādai kriptovalūtai, un mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir novirzījusi jūs uz pareizā ceļa.

Trezor Maka

Kriptogrāfijas valūtas seifs Trezor ir līdzīgs Ledger ierīcei. Tas ir arī aparatūras maks un ir paredzēts darbam ar visām operētājsistēmām. Kriptogrāfijas valūtas seifs Trezor atbalsta arī Bitcoin, Litecoin, DASH, Zcash, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, UBIQ, NEM un citus ERC-20 marķierus..

Jaxx maks

Jaxx maks ir viens no labākajiem kriptovalūtu makiem, kas atbalsta daudzvalūtu. To ir izstrādājis un uztur Decentral, labi pazīstams uzņēmums, kas piedāvā digitālās valūtas pakalpojumus. Jaxx šobrīd atbalsta Ether, Ether Classic, Dash, DAO, Litecoin, REP un Bitcoin kriptovalūtas. Seifs ir pieejams lejupielādei mobilo ierīču un galddatoru lietotājiem. Jūs varat lejupielādēt Jaxx Android, iPhone, planšetdatoriem, iPad, Windows, Mac, Linux un Google Chrome pārlūka paplašinājumiem.

Agamas maks

The Agamas maks joprojām ir izstrādes fāzē, taču piedāvā unikālas funkcijas, kas lietotājiem ļauj izmantot vairākas kriptogrāfijas valūtas un izvēlēties, kāda drošība viņiem ir vislabākā. Agama atbalsta Bitcoin, Bitcoin Dark, BitMark, Carboncoin, DigiByte, Dogecoin, Franko, Game kredītus, Komodo, Litecoin, Unocoin, Zcash un Zetacoin. Agama maks pašlaik ir pieejams tikai darbvirsmai.

Coinomi maks

Coinomi maks ir mobilais vairāku valūtu kriptovalūtas maks, kas paredzēts Android OS (drīzumā būs pieejama IOS versija). Tas atbalsta plašu kriptovalūtas aktīvu klāstu. Coinomi atbalsta Bitcoin, Abncoin, Asiacoin, Auroracoin, Bata, Belacoin, Bitcoin Plus, Blackcoin, Britcoin, Kanādas eCoin, Cannacoin, Clams, ClubCoin, Compcoin, Dash, Defcoin, Denarius, Digibyte, Digitalcoin, Dogecoin, E-monētas, EDRcoin, EGulden, Einsteinium, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, Feathercoin, Flashcoin, spēļu kredīti, GCRcoin, Gridcoin, Gulden, Hempcoin, Insane, cilvēku internets, IXCoin, Landcoin, LBRY kredīti, Linx, Litecoin, Monacoin, Myriadcoin, Namecoin, Navcoin , Neoscion, Neuro, Novacoin, NuBits, NuShares, OKCash, ParkByte, Peercoin, Pesobit, Pinkcoin, PIVX, POSW, Potcoin, Putincoin, Reddcoin, Richcoin, Rubycoin, Shadowcash, Smileycoin, Solarcoin, Stratis, Syscoin, Ultimate Secure Cash, Unobtain , Verge, Vertcoin, Vpncoin, Zcash un ZCoin kriptovalūtas.

Attēla avots: CryptoTimes

Lasīt vairāk:

  • KeepKey maka pārskats – spēcīgs & universāls kriptovalūtas aparatūras maks
  • Sendbit.io – drošs un ātrs kriptogrāfiskās bankas risinājums un maks
  • Kā lietot MyEtherWallet Iesācēja ceļvedis

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me