Labākās kripto kreditēšanas platformas: populārākās kripto aizdevumu programmas

kriptogrāfijas aizdevumu pārskatīšana

Contents

22 labākās kripto kreditēšanas programmas & Pārskatītais saraksts

Kad bitcoin pārceļas uz galveno finanšu pasauli, pieprasījums pēc cienījamām kriptovalūtu kreditēšanas programmām pieaug, jo tie ir lielisks veids, kā ieguldītājiem nopelnīt dividendes un saņemt kriptogrāfijas aizdevumus. Pavadīsim laiku, lai pārskatītu labākās kripto kreditēšanas platformas, lai nodrošinātu aizdevumu un gūtu ieguldījumu peļņu.

Pelnīšana ar Hodlingu: Kripto dividendes investīciju platformas

Pašlaik nevajadzētu būt noslēpumam, ka gudri investori liek naudai strādāt viņu labā. Ievietojot naudu pareizajās programmās un platformās, to var ātri pavairot.

Mēs visi zinām par krājkontiem un akciju tirgiem. Tomēr arvien vairāk decentralizēto finanšu (#DeFi) uzņēmumu tagad piedāvā kriptogrāfijas dividendes un ieguldījumu platformas.

Izmantojot šīs bitcoin aizdevumu un kriptogrāfijas aizdevumu populārākās platformas, jūs varat vērot, kā jūsu kriptogrāfijas kases uzkrājumi vairojas, faktiski nepārdodot savas kriptovalūtas. Daži no šiem piedāvājumiem ļauj ieguldīt kriptogrāfiju un tieši nopelnīt procentus, savukārt citas uz bloku ķēdes balstītas platformas dod jums iespēju ieguldīt fiat un nopelnīt kriptogrāfiju kā procentus. Neatkarīgi no tā, vai esat aizņēmējs vai aizdevējs, jums ir labvēlīgas priekšrocības.

Vienkārši sakot, jā, jūs varat nopelnīt naudu, vienkārši nomelnot un gūstot peļņu no ieguldījumiem. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu labākās kriptogrāfiskās dividendes un ieguldījumu platformas, kas pieejamas šodien.

Sāls aizdevumi – kredīti ar kriptogrāfiju

sāls kriptogrāfijas kreditēšana

Sāls ir viena no pazīstamākajām kriptogrāfijas kreditēšanas platformām, kas šodien pieejama. Platforma ļauj jums izmantot kriptogrāfiju kā nodrošinājumu, lai nodrošinātu aizdevumu no 5000 līdz 25 miljoniem ASV dolāru.

Šī unikālā kreditēšanas sistēma kalpo kā ērts kapitāla avots tiem, kuru projektus pretējā gadījumā bankas un citi potenciālie investori noraidītu. Tomēr pirms kredīta ņemšanas noteikti pārbaudiet procentu likmes. Standarta GPL svārstās no 14% līdz 15,95%, kas ir ievērojami lielāks nekā jebkurš parastais aizdevējs.

Protams, augstā GPL ir kompromiss piekļuvei netradicionālam kapitāla avotam: jūs varat piekļūt milzīgai naudas summai bez kredīta pārbaudes vai līdzīgām darbībām..

Jums būs jāiemaksā kriptonauda Salt kā nodrošinājums. Apstiprinātie digitālie aktīvi ietver Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Dogecoin, USDT un True USD.

Sāls atvieglo sākotnējo aprēķinu veikšanu, parādot tipisko GPL, aizņēmuma summu un ikmēneša maksājumus. Tomēr šim kalkulatoram ir pievienota neliela atruna:

“Kredīta kalkulators nav aizdevuma piedāvājums, pieejamība vai pieteikums. Izvēlētie aizdevuma varianti un noteikumi var nebūt pieejami jūsu jurisdikcijā atbilstoši jūsu aizdevuma summai un nodrošinājuma veidam. Kredītu kalkulatorā tiek pieņemts, ka maksimāli tiek izmantota “SALT izpirkšana” un visas citas piemērotās akcijas. ”

Kāpēc lietot sāli? Dažiem cilvēkiem ir ērti konsolidēt visus savus blokķēdē balstītos aktīvus, lai iegūtu vienu vienkāršu aizdevumu. Galvenā priekšrocība, protams, ir tā, ka jūs varat piekļūt finansējumam, kuru parasti nevarētu iegūt. Veiksmi, mēģinot atrast parasto banku, kas vēlas pieņemt jūsu kripto kā nodrošinājumu.

Salt, kas nozīmē drošas automatizētas kreditēšanas tehnoloģiju, ir arī savs vietējais marķieris ar nosaukumu SALT. Kā SALT marķiera turētājs jūs varat piekļūt preferenciālām procentu likmēm.

Sāls arī atšķiras no konkurentiem šajā lapā, koncentrējoties tikai uz aizdevumiem. Lūk, kā uzņēmums apkopo savas platformas galvenās priekšrocības:

“Lai atmaksātu aizdevumu, jūs veicat ikmēneša pamatsummas un procentu maksājumus. Aizdevums dod jums iespēju veikt lielus pirkumus, pēc tam tos atmaksāt tādā tempā, kāds jums ir jēga. ” – SALT komanda

Noteikti pārbaudiet SALT platformu labi šeit.

Crypto.com – viss vienā kriptogrāfijas platforma & Maks

crypto.com kriptogrāfijas aizdevumi

Kamēr SALT galvenokārt koncentrējas uz aizdevumiem, Crypto.com piedāvā daudzfunkcionālu platformu un mobilo lietojumprogrammu ar visu veidu funkcijām.

Tā kā tā tika izveidota 2016. gadā, viena no tās pamatvērtībām ir tā, ka finansiālajai autonomijai jābūt ikviena neatņemamai cilvēktiesībai. Rezultātā Crypto.com saviem lietotājiem nodrošina daudz dažādu rīku, lai lietotājiem dotu iespēju pirkt, pārdot, tirgoties, ieguldīt vai aizņemties kriptovalūtas..

Tāpat kā citas platformas šajā sarakstā, ir arī dažas papildu prēmijas, kas saistītas ar dalību platformas digitālajā valūtā (MCO). Šīs prēmijas ietver uzlabotas procentu likmes (ieguldījumu ieguldījumu palielināšana par vairāk nekā 2% atkarībā no aktīva un par 4% zemāka aizdevumiem).

Tātad, ko jūs varat darīt ar Crypto.com? Digitālajā makā ir 8 elementi.

Jūs varat iestatīt un izmantot, piemēram, kriptogrāfijas vai fiat maku. Varat ieguldīt un izsekot kriptovalūtām un aktīviem, uzraudzīt maksājumus, kas veikti ar maku, pieteikties Visa kriptokartei, depozīta kriptogrāfijai, lai iegūtu aizdevumu, vai depozīta kriptogrāfijai, lai laika gaitā nopelnītu procentus..

Crypto.com pakalpojums ‘Nopelnīt’ ļauj lietotājiem pārvietot jebkuru izvēlētā kriptogrāfijas daudzumu no sava maciņa uz darījuma kontu lietotnē, pēc tam nopelnīt atdevi, pamatojoties uz šiem krājumiem. Šīs atgriešanās tiek apmaksātas jūsu kriptogrāfijas makā katru nedēļu.

Procentu summa, par kuru jūs varat nopelnīt, ir atkarīga no kriptogrāfijas veida, kuru jūs noguldāt, un tādi stabili kā Tether ienes augstāko atdevi (10-12%) un citi, piemēram, Bitcoin, ienes 6-8%.

Jūs saņemat arī lielāku vai mazāku interesi, pamatojoties uz to, cik ilgi jūs plānojat glabāt savu kriptogrāfiju. Ir elastīga versija, kas maksā, piemēram, 2 līdz 3% procentu likmes, un 3 mēnešu bloķēšanas iespēja, kas maksā 6 līdz 12% procentu likmes.

Procentu likmes ietekmē arī tas, cik daudz MCO jūs plānojat ieguldīt platformā. Piemēram, ja jūs iegādājaties 500 vai vairāk MCO (1500 USD +), jūs saņemsiet augstākas procentu likmes savām kriptogrāfijas īpašībām. Jūs pat varat nopelnīt bonusa atlīdzības, iekasējot mazāk nekā 50 MCO (150 USD). Visi MCO žetoni tiek atdoti jums pēc iemaksas perioda, tāpēc, ja jums ir brīvs kapitāls, tas ir bezjēdzīgs veids, kā nopelnīt papildu kriptogrāfiju.

MCO ieinteresētās personas arī izmanto Crypto.com vietnes “Credit” priekšrocības. Atkarībā no tā, ko plānojat veikt kopā ar aizdevumu, procentu atmaksa var būt no 8% līdz 12%. Kaut arī tas nav Crypto.com uzmanības centrā, uzņēmums joprojām ļauj aizņemties ne vairāk kā USD 1 miljonu ASV Stablecoin apmaiņā pret jebkuru no platformā atbalstītajiem kriptotipiem..

Salīdzinot ar citiem šajā sarakstā iekļautajiem, mobilajā lietotnē var veikt ļoti elastīgi, un tas patiešām mudina jūs būt tajā iesaistītajām pusēm ar lieliskām priekšrocībām. Mēs pat neesam iedziļinājušies priekšrocībās, kas rodas, izmantojot arī debetkaršu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par platformu, noteikti izlasiet padziļinātu rakstu par to tepat vietnē MasterTheCrypto. Pārbaudiet arī platformu pats un iegūstiet pareizus ieguldījumus šeit.

Celsija skola – aizdevumi un kredīts Blockchain atbalstītājiem

celsija bitkoina kreditēšana

Sākotnēji Celsija tika izveidota 2017. gadā līdzīga iemesla dēļ kā Crypto.com: lietotājiem nevajadzētu būt tikai augstākam autonomijas līmenim attiecībā uz viņu naudu, bet viņiem vajadzētu būt arī citām ieguldījumu iespējām ārpus tradicionālajām bankām.

Kopš 2008./2009. Gada recesijas procentu likmes ir bijušas ārkārtīgi zemas, svārstoties no 0,5% līdz 2%. Tāpēc Celsius Network izceļas: platforma uzsver elastīgu ieguldījumu sistēmu ar ievērojamāku gada atdevi ilgtermiņa ieguldītājiem.

Šīs procentu likmes mainās atkarībā no dažiem faktoriem, kā mēs esam gaidījuši no šāda veida platformām. Bet Celsija ir nedaudz atšķirīga ar to, ka nopelnītajām procentu likmēm ir kaitinoša tendence zināmā mērā svārstīties.

Kā daļu no savas mobilās lietotnes testa es biju ieguldījis naudu stablecoins, īpaši Tether, kam sākotnēji augustā bija 10,12% procentu likme. Kopš tā laika tas ir samazinājies no tā līdz 9%; kaitinošs, bet ne darījumu lauzējs.

Šīs procentu likmes svārstās, pamatojoties uz žetonu apjomu, ko lietotāji vienā laikā ir nogādājuši platformā. Šo marķiera apjomu lietotnē varat pārbaudīt jebkurā laikā.

Šīs procentu likmes ir atkarīgas arī no pieprasījuma veida, kas pastāv katram no šiem žetoniem, un zemākajai ir 2,75% likme, savukārt stablecoins pagaidām ir visaugstākais – 9,02%..

Viens no pozitīvajiem aspektiem, kas jums ir ar Celsija vērtību, ir tas, ka ieguldīšanas veids ir daudz lielāks. Jums nav pienākuma tos ieguldīt uz noteiktu laiku; tas nozīmē, ka jūs varat jebkurā laikā iemaksāt vairāk vai izņemt līdzekļus, un ka jebkura kriptogrāfijas summa jūsu digitālajā makā nekavējoties nopelna procentus.

Ir daži veidi, kā jūs varat uzlabot savas procentu likmes gan aizņemoties, gan ieguldot, un abi ir saistīti ar uzņēmuma īpašo kriptogrāfiju – CEL. Pats ātrākais veids ir piekrist pieņemt CEL kā izvēlēto marķieri jebkurai nopelnītai interesei, un tas ir neticami viegli izdarāms.

Nospiežot pārslēgšanas taustiņu katrā konkrētā kriptogrāfijā vai konta izvēlnē, jūs varat palielināt iegūto procentu summu par 1-3%. Otrs veids ir palielināt kriptogrāfijas: CEL attiecību, kas attiecas uz jūsu rīcībā esošo CEL žetonu daudzumu attiecībā pret ieguldīto kriptogrāfiju.

Šī attiecība ir pazīstama kā jūsu “CEL lojalitātes” pakāpe, un tai ir trīs pakāpes: sudrabs, zelts un platīns, kas dod ieguldījumu no jebkuriem nākamajiem 10-30% līdz procentu likmēm ieguldījumiem, un tas pats tiem, kas vēlas aizņemties naudu.

Viens no jautājumiem, ko atradīsit pēc Celsija, ir tas, ka nav ātru veidu, kā iegādāties šīs kriptovalūtas. Atšķirībā no Crypto.com, kur jūs varat nosūtīt naudu uz savu maku un tirgot savu izvēlēto kriptogrāfiju. Jūs varat iegādāties vai nu kādu no šiem aktīviem citās biržās, vai arī izmantot Changelly, lai tos pārsūtītu uz lietotni.

Kaut arī pieredzējušākam lietotājam nebūs problēmu mainīt naudu, šis process var iebiedēt jaunos kriptogrāfijas lietotājus.

Noteikti pārbaudiet Celsija vērtību pats, apmeklējot vietni šeit.

BlockFi – bagātības pārvaldības platforma

blockfi kriptogrāfijas kreditēšana

Vietnes sākumlapā varat ātri pateikt, ka tādi projekti kā BlockFi, Crypto.com un Celsius tiek sagriezti no līdzīgas auduma skrūves.

“Gadiem ilgi kriptogrāfijas investoriem nav bijusi piekļuve pamata finanšu produktiem bloku ķēdes ekosistēmā. BlockFi pārvar šo plaisu, nodrošinot klientiem visā pasaulē piekļuvi augstas procentu kriptogrāfijas kontiem un zemu izmaksu kredītproduktiem. ”

Parastās finanšu pasaules izjaukšana ir spēles nosaukums BlockFi un citiem šajā sarakstā. Un daudz kas līdzīgs Celsija skalošanai, BlockFi galvenokārt koncentrējas uz divām ieguldījumu un kreditēšanas jomām, ļaujot platformai nodrošināt konkurētspējīgas likmes gan aizdevējiem, gan aizņēmējiem.

Bet kā šīs likmes faktiski atbilst citiem? Nu, šeit ir vieta, kur tas nedaudz nokrīt. Dodoties no paša uzņēmuma tīmekļa vietnes, lietotāji var gūt labumu no procentu likmēm līdz 8,6 procentiem. Lai gan tas ir ļoti konkurētspējīgs tāds kriptos kā Bitcoin, Ethereum uc.

Pat tad starp vietni un tajā esošajām atsauksmēm pastāv zināmas pretrunas. Uzņēmumam atbalstot to, ka jūs varat nopelnīt līdz 8,6 procentiem, savukārt lietotāji ir apgalvojuši, ka tas ir vairāk kā 6,2%, kas padara to tikai nedaudz labāku nekā konkurentiem patīk šajā sarakstā.

Dažas šīs neatbilstības iemesls ir atkarīgs no tā, kā tiek aprēķināti saliktie procenti. Tā vismaz norāda uzņēmums.

“Mūsu reklāmguvumu līmeni aprēķina, izmantojot Gemini, pamatojoties uz pēdējo tirdzniecības cenu.”

Otrs iemesls ir tas, ka tas ir atkarīgs no tā, kuru kriptogrāfiju jūs ieguldāt. Ar Ethereum ienesot 4,1%, Bitcoin nopelnot jums 6,2%, savukārt stablecoin GUSD jūs saņemat visaugstāk, kas ir 8,6%.

Viena no pamatproblēmām, kas ir arī BlockFi, ir tā, ka tās likmes tur nav vislabākās. Augstākas procentu likmes atradīsit no citām šī saraksta iespējām.

Vēl viena problēma ar BlockFi ir tā, ka lietotājiem ir ierobežots iespēju skaits, salīdzinot ar konkurentiem šajā sarakstā. Jums ir tikai trīs kriptogrāfijas, no kuriem izvēlēties, kas ir lieliski, ja jums ir tikai galvenās kriptovalūtas, bet mazāk pievilcīgas tiem, kuriem ir virkne altkoīnu.

Lai gan šī ir rūgta tablete, ko norīt lietotājiem, BlockFi ir daži atribūti, kas patiešām dod tai priekšrocības salīdzinājumā ar pretiniekiem šajā nozarē. Pirmais no tiem ir tas, ka lietotājiem nebūs jābloķē dažāds uzņēmumam raksturīgo žetonu daudzums, lai iegūtu vislabākās cenas.

Turklāt jebkuram kriptogrāfijas apjomam, kuru vēlaties ieguldīt platformā, nav fiksētu noteikumu.

Viens no jums pievienotajiem pozitīvajiem aspektiem ir fakts, ka BlockFi aizdevumu procentu likmes ir diezgan konkurētspējīgas. Kaut arī ierobežots ir tas, kādus kriptogrāfijas jūs varat izmantot nodrošinājumam, jūs varat aizņemties līdz 50% no tā, ko jūs glabājat, izmantojot platformu..

To vēl vairāk uzlabo konkurējošās atmaksas procentu likmes, kas sākas no 4,5%. Izmantojot šo pakalpojumu, lietotāji var aizņemties jebko no USD 15 000 uz laiku, kas nepārsniedz 12 mēnešus.

Lai gan dividenžu ienesīgums šeit atrodas kolektīvā iepakojuma vidū / zemākajā galā, tā aizdevumi ir patiešām jāapsver.

Lai iegūtu vairāk informācijas par BlockFi un tā sniegtajiem pakalpojumiem, apmeklējiet vietni tieši šeit.

Nexo – tūlītējas kriptogrāfijas kredītlīnijas

nexo kriptogrāfijas aizdevumi

Nexo ir viens no tikai diviem uzņēmumiem šeit, kas ir apstiprināts bankas / debetkaršu nodrošinātājs, dodot tam retu priekšrocību pār citiem pretiniekiem. Bet kur tas vispār stāv?

Uzņēmums Nexo, kas tika dibināts 2017. gadā, ir jaunākais uzņēmums, kas nāk no fintech uzņēmuma, kuram līdz šim ir bijusi vairāk nekā 10 gadu pieredze. Šī iepriekšējās pieredzes desmitgade ir nesaraujami saistīta ar investīciju un aizdevumu pasauli gan finanšu, gan tagad kriptogrāfijas īpašniekiem.

“Pēdējo 10 gadu laikā mēs esam piešķīruši tūlītējus aizdevumus miljoniem cilvēku visā Eiropā. Mēs uzskatām, ka digitālās pasaules paplašināšanās palīdz uzlabot mūsu dzīvi. ”

Lai gan šī ir laba vērtība un plāns, kas jāievieš arvien digitalizējošai pasaulei, tā, tāpat kā Crypto.com un Celsius, prasa, lai jūs būtu tās NEXO marķiera ieinteresētā puse, lai gūtu labumu no labākām procentu likmēm. Bez ieinteresētajām pusēm to valūtu procentu likmes, kuras tā pašlaik atbalsta, ir zemākas par cerībām tiem, kuri vēlas iegūt labu ienesīgumu.

Vienam, lai gan tas piedāvā likmes, sākot no 8% fiat valūtām un stabilām monētām, konkurējošās platformas tur piedāvā no 8,6% līdz 10% bez jebkādām tām pašām akcijām. Vēl vairāk – Nexo šobrīd nenodrošina atbalstu jebkuram kriptogrāfijai ārpus stablecoins, kas jau no paša sākuma sašaurina lietotāju iespējas.

Bet, kas attiecas uz stablecoins, platforma nodrošina zināmu elastību attiecībā uz to, ko lietotāji var ieguldīt platformā. Lai gan opcijas pagaidām ir šauras, platformā nonāk daži digitālie aktīvi. Lietotāji var balsot arī par citiem potenciālajiem kriptotipiem.

Tātad, kā jūs nopelnāt sev dažas dividendes par Nexo? Tas darbojas līdzīgi kā pēc Celsija. Jūs izvēlaties jebkura veida kriptogrāfiju, kuru vēlaties deponēt, nokopējiet adresi, kuru saņemat par šo īpašumu, un nosūtiet to no sava digitālā maka tieši uz Nexo.

Ja Nexo nāk ar vienu pozitīvu neto, un tas ir tas, ka lietotājiem bez grūtībām ir viegli veikt depozītus un izņemt naudas līdzekļus no jebkura digitālā maka. Un, ja jūs esat viens no tiem, kas interesējas par simbolisku ieinteresēto personu, pietiekama summa jūsu makā ļauj jums nopelnīt līdz pat 30 procentiem vairāk par jūsu dividendēm.

Tātad tiem, kurus interesē Nexo, ja jūs kriptogrāfiju izmantosiet kā pasīvus ienākumus. Ir skaidrs, ka, lai maksimizētu atdevi, jūs varat nedaudz vairāk izlaist caur Changelly (kur var iegādāties Nexo).

Pārbaudiet visu Nexo right vietni šeit.

YouHODLER – “Atbloķējiet savas kriptogrāfijas vērtību”

youhodler blockchain aizdevumi

Sākumlapā izrotāts YouHODLER ir ‘jaunākais’ no šīm kriptogrāfijas platformām, bet arī viens no interesantākajiem, ko izmēģināt, jo tam vienkārši var būt priekšrocības pār citām.

Uzņēmums YouHodler ir izveidots jau 2018. gadā un nodrošina saviem Hodleriem platformu, kurā viņi var vienkārši uzglabāt savus aktīvus, vienlaikus uzkrājot no tiem dividendes. Līdztekus tam, ka lietotāji ir atbildīgi par apstrādi 15 miljonu ASV dolāru vērtībā, ir nopietni jāapsver gan investīciju, gan aizdevumu produkti.

Kaut arī vietne izmanto kājeni, ka tā pieņem vairāk nekā 11 dažādus digitālos līdzekļus, tas galvenokārt attiecas uz kredītlīnijas iegūšanu, savukārt tās uzkrājumu pakalpojumi atbalsta tikai USDC, Tether un Bitcoin.

Ņemot to vērā, katram no tiem ir diezgan labas likmes un nosacījumi. Pirmkārt, ja vēlaties saņemt aizdevumu pie YouHodler; jūs varat izvēlēties vienu no trim plāniem, kuri visi nodrošina atšķirīgu laika grafiku, LTV un procentu likmes.

  • ‘HODLers Favorite’ – 55 procentu aizdevuma un vērtības attiecība 120 dienu aizdevumam ar tipisku procentu likmi 13 procenti.
  • “Pretkrīze” – Šāda veida aizdevums ir pieejams 50 dienu aizdevumam ar fiksētu procentu likmi 7 procenti ar konkurētspējīgāku aizdevuma un vērtības attiecību 60 procenti.
  • ‘Buļļu skrējiens’ – Šis ir īsākais iespējamais aizdevums, kas pieejams kredītņēmējiem, un bullis ir 30 dienu aizdevums ar 7 procentu procentu likmi un vislabāko aizdevuma un vērtības attiecību 85 procenti..

Uz ko mēs atsaucamies, lietojot terminu Kredīts pret vērtību? Tas faktiski nozīmē, ka jo lielāks procents, jo vairāk naudas jūs varat aizņemties, jo tas precīzāk seko to digitālo aktīvu vērtībai, kurus izmantojat kā nodrošinājumu.

Tātad, ciktāl tas attiecas uz aizdevumiem, šķiet, ka YouHodler ir spēcīgs sāncensis tiem, kurus interesē aizņemšanās pret viņu digitālajiem aktīviem. Bet kā platforma mēra pēc ieguldījumu priekšmeta?

Lai gan izvēles iespējas attiecībā uz to, ko jūs varat ieguldīt, izmantojot YouHodler, ir mazas, procentu likmes sastāv no dažiem konkurētspējīgākajiem. Piemēram, ieguldot Bitcoin 12 mēnešu laikā, jūs nopelnīsit līdz 4,8 procentiem gada procentu. Tikmēr, ieguldot vienu no diviem stablecoins, jūs varat iegūt 9,6 procentus.

Šīs likmes padara YouHodler par vienu no labākajām investīciju platformām tieši blakus Crypto.com un ar to saistītajiem ieguldījumiem.

Noteikti pārbaudiet platformu labi šeit.

INLOCK – kriptogrāfijas kreditēšana, ko nodrošina ILK žetoni

inlock kriptogrāfijas aizdevumu aizdevumi

INLOCK ir kriptogrāfijas kreditēšanas platforma ar savu vietējo marķieri ar nosaukumu ILK. Platforma ļauj aizņemties naudu, nodrošinot kriptogrāfiju vai nopelnīt procentus, noguldot naudu.

Inlock ir vienkāršs, bezjēdzīgs interfeiss. Vietnes pirmajā lapā ir divas iespējas: saņemt kredītu vai nopelnīt procentus.

Ja aizņematies naudu, noklikšķiniet uz Saņemt kredītu un pēc tam atlasiet nepieciešamo summu. Jūs varat izvēlēties jebkuru summu: nav reāla ierobežojuma, ja vien esat gatavs izlikt nodrošinājumu. Nodrošinājumam varat izmantot BTC, ETH, LTC vai BNB. Jūs arī izvēlaties savu pārskaitījuma likmi. Jo vairāk jūs nodrošināsiet pārāk lielu nodrošinājumu, jo zemāka būs jūsu procentu likme. Jūs varat arī izvēlēties aizdevuma ilgumu, ieskaitot 10, 30, 45, 60, 120 un 180 dienu aizdevuma periodus. INLOCK nekavējoties aprēķinās jūsu aizdevuma plānu, ļaujot viegli saprast, cik tieši jūs varat maksāt.

Ja vēlaties nopelnīt procentus par savām kriptogrāfijas īpašībām, noklikšķiniet uz opcijas “Nopelnīt procentus”. Izvēlieties summu, kuru vēlaties aizdot (atkal nav ierobežojumu, kamēr jums ir kriptogrāfija, kuru aizdot). Pēc tam izvēlieties gada procentu likmi un ilgumu (visi ir pieejami 15, 45, 80, 100, 200 un 300 dienu aizdevumi). INLOCK nekavējoties parāda jūsu paredzamo peļņu, pēc tam ievieto aizdevuma piedāvājumu viņu sistēmā.

Kopumā INLOCK mērķis ir piedāvāt ātru un ērtu kriptogrāfijas kreditēšanas platformu, kas balstīta uz bankas līmeņa drošību un darbojas ar INLOCK žetoniem (ILK).

CoinLoan – P2P kreditēšana vairāk nekā 12 kriptovalūtās un Fiat valūtās

monētu ceļvedis

CoinLoan ir vienādranga aizdevumu platforma, kurā varat aizņemties naudu vai nopelnīt procentus par naudu, izmantojot vienādranga (P2P) tirgu. Kredītņēmēji saņem naudu, nepārdodot savus kriptokassetus, savukārt aizdevēji piedāvā aizdevumus un saņem konkurētspējīgu atdevi. Kredītņēmējiem ir jāpārsniedz nodrošinājums, un šī pārsniegtā prasība nozīmē, ka aizdevēji saņem pilnu atmaksu laikā.

Tāpat kā citās labās kriptogrāfijas kreditēšanas platformās, arī CoinLoan.io aizņēmējiem un aizdevējiem ir viegli redzēt likmes, ko viņi maksās vai nopelnīs. Aizdevēji var izvēlēties summu, kuru viņi vēlas ieguldīt (EUR, BTC, ETH, LTC, XMR, TUSD, USDC, PAX, USDT, EURS, DAI, USD, GBP, EUR vai RUB), pēc tam aizdevuma termiņu (7 dienas) , 6 mēneši vai citi). Procentu likmi aprēķina platforma (noklusējums 12%), lai gan aizdevēji var izvēlēties tikai procentu vai pamatsummas + procentu atmaksas iespēju. CoinLoan uzreiz aprēķinās peļņas apjomu, kuru varat sagaidīt.

Tikmēr aizņēmēji var ievadīt vēlamo aizdevuma summu un nodrošinājumu, izvēlēties aizdevuma termiņu, pēc tam redzēt kopējo atmaksas summu.

Neatkarīgi no tā, vai aizņematies vai aizdodat ar CoinLoan, ir viegli saprast, cik tieši jūs varat sagaidīt, lai nopelnītu un samaksātu. Tas viss tiek parādīts pārredzami, un visus aizdevuma nosacījumus automātiski izpilda CoinLoan platforma.

dYdX Exchange – Silīcija ielejas iecienītā kripto kreditēšanas platforma

dydx aizdevumi

Šī unikāli nosaukta birža ne tikai piedāvā kreditēšanu un aizņemšanos, bet arī ļauj tirgoties tāpat kā jebkura parasta kriptovalūtas birža. Sanfrancisko bāzētais uzņēmums sevi raksturo kā “visspēcīgāko kriptogrāfisko aktīvu atvērto tirdzniecības platformu”.

Izmantojot dYdX Exchange, jūs varat atvērt īsas vai piesaistītas pozīcijas ar sviru līdz 4x tirdzniecībai, tirgojoties ar starpību ar aizņemto kapitālu. Vai arī jūs varat aizņemties jebkuru atbalstītu aktīvu tieši savā makā, izmantojot nodrošinājumu esošos kriptogrāfijas krājumus. Kā aizdevējs jūs varat noguldīt līdzekļus, lai laika gaitā nepārtraukti nopelnītu procentus, ar mainīgām procentu likmēm vienmēr nodrošinot, ka jūs saņemat tirgus likmi.

Viena no lielākajām dYdX priekšrocībām ir tā, ka tā ir neuzticama sistēma: nav nepieciešams uzticēties darījumu partnerim nekādos darījumos vai aizdevumos. Jūs joprojām pilnībā kontrolējat savus līdzekļus augstos laikos.

Vēl viena unikāla dYdX priekšrocība ir tā, ka jums pat nav jāreģistrējas platformai vai jāreģistrējas. Jūs varat sākt tirdzniecību uzreiz no jebkuras vietas pasaulē.

DYdX atvērtības noslēpums ir Ethereum viedo līgumu izmantošana. Visa birža tiek darbināta, izmantojot Ethereum viedos līgumus. Līdz šim dYdX ir tirgoti vairāk nekā 105 miljoni ASV dolāru. Uzņēmums ir piesaistījis arī dažus no lielākajiem riska kapitāla nosaukumiem Silīcija ielejā, tostarp Andreessen Horowitz un Polychain Capital.

Ja meklējat atvērtu platformu, kur aizņēmēji tiek saskaņoti ar aizdevējiem P2P tirgū, dYdX ir viena no labākajām pieejamajām iespējām.

Dharma – nopelniet 4,7% procentus par kriptogrāfiju no jebkuras vietas pasaulē

dharmas aizdevumi

Dharma ļauj ikvienam nopelnīt 4,7% procentu no jebkuras vietas pasaulē. Vienkārši iemaksājiet savu naudu platformā, pēc tam nekavējoties nopelniet procentus.

Sākot ar 2019. gada novembri, Dharma pieņem noguldījumus Dai (DAI), kas maksā 3,7% procentu likmi, un USD monētu (USDC), kas maksā 4,7% procentu likmi.

Dharma sola maksāt procentus “ar interneta ātrumu”, vienlaikus esot arī “vienkāršākais veids, kā ietaupīt naudu no jebkuras vietas pasaulē”. Lai kur jūs atrastos visā pasaulē, jūs varat uzreiz veikt depozītu un nopelnīt procentus.

Dharma ir izdarījis lielu grūdienu, lai sevi reklamētu ne-kriptogrāfijas pūlim. Uzņēmums tirgo savu kreditēšanas un aizņemšanās iespēju ar tādiem saukļiem kā “augšupielādēt savu naudu internetā”, apgalvojot, ka “Dharma var darīt lietas, kuras jūsu banka nevar, jo Dharma darbojas ar īpašām kriptovalūtām, ko sauc par stablecoins”.

Ja neskaita mārketingu, Dharma ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt interesi par jūsu stablecoins. Protams, galvenais trūkums ir tas, ka Dharma procentu likmes ne tuvu nav tik augstas kā konkurentiem. Ar procentu likmēm no 4% līdz 5% Dharma var būt grūtības konkurēt ar alternatīvām, kas piedāvā 12% vai augstākas procentu likmes.

Nuo Network – Aizdod un aizņemies kriptogrāfiju, neatsakoties no aizbildnības

no tīkla kriptogrāfijas aizdevumiem

Nuo Network, kas atrodas vietnē.net.net, ļauj jums aizdot un aizņemties kriptovalūtu, faktiski nenododot jūsu kriptogrāfijas uzraudzību trešai personai.

Nuo piedāvā arī unikālas kriptogrāfijas iespējas, kuras jūs, iespējams, neredzēsit ar dažiem šeit uzskaitītajiem lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Jūs varat aizņemties vai aizdot, piemēram, USDC, DAI, ETH, BTC, SNX un TUSD. Aizdevumu un aizņēmumu likmes tiek pārredzami atklātas jau iepriekš. Piemēram, SNX pašlaik ir pieejams aizdevumiem ar GPL 8,4% un aizņemties ar GPL 24,9%.

Visi aizdevumi ir pielāgojami, ņemot vērā aizņēmēja vajadzības. Lietotāji var aizņemties ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus ar vēlamajām procentu likmēm un īpašumtiesībām. Visi aizdevumi tiek nodrošināti, izmantojot viedo līgumu, radot neuzticamu vidi.

Jūs varat sākt darbu ar Nuo Network uzreiz, vienkārši noguldot platformā ERC20 žetonus. Izmantojot Metamask / Web3 maku, varat izveidot Nuo kontu, pēc tam nekavējoties sākt kreditēt vai aizņemties.

Tā kā Nuo Network nav brīvības atņemšana, aizdevuma laikā visi līdzekļi ir bloķēti viedajos līgumos. Nuo Network tieši neapstrādā nevienu kriptovalūtu. Šie līdzekļi ir ieslēgti viedajā līgumā, pamatojoties uz viedā līguma noteikumiem. Nuo Network arī apgalvo, ka piedāvā “bankas līmeņa drošību un šifrēšanu”, pateicoties 256 bitu SSL aizsardzībai.

LendaBit – P2P kreditēšanas platforma, kas atbalsta BTC un ETH

lendabit Bitcoin aizdevumi

LendaBit ir P2P aizdevumu un aizņēmumu platforma, kas ļauj izmantot kriptogrāfiju kā nodrošinājumu USDT aizdevumiem. LendaBit pieņem BTC un ETH. Aizdevumiem nav ierobežojumu: kamēr jums ir kriptogrāfijas nodrošinājums, jūs varat aizņemties jebkuru naudas summu, izmantojot LendaBit. Aizdevuma nosacījumi ir pieejami 1 mēneša, 3 mēnešu, 6 mēnešu vai 1 gada periodiem.

LendaBit parāda dienas un gada procentu likmi uzreiz iepriekš, tādējādi aizņēmējiem ir viegli redzēt, cik daudz viņi maksās. Tikmēr aizdevēji, nopelnot USDT caur platformu, var nopelnīt procentu likmes aptuveni 12% gadā.

LendaBit reģistrācija notiek pārsteidzoši ātri. Jūs varat reģistrēties vietnei minūtes laikā. Pēc tam veiciet depozītu un apstipriniet aizdevuma nosacījumus, pēc tam pabeidziet aizdevumu. Tieši tā.

ETHLend – aizdod un aizņemies sešas dažādas kriptovalūtas

ethlend kriptovalūtas aizdevums

ETHLend sevi raksturo kā “pasaulē pirmo kriptogrāfiskās kreditēšanas tirgu”. Platforma piedāvā kriptogrāfijas aizdevumu no 1 līdz 12 mēnešiem. Aizņēmēji un aizdevēji var izmantot virkni dažādu kriptovalūtu, tostarp ETH, DAI, PAX, TUSD, USDC un platformas vietējo žetonu LEND.

Kad esat gatavs aizdot vai aizņemties naudu, izmantojot ETHLend, vienkārši pārlūkojiet tiešraides tirgu, lai uzzinātu aizdevuma piedāvājumus vai aizdevuma pieprasījumus. Jūs varat apskatīt katra aizdevuma piedāvājumus, pēc tam noklikšķiniet uz ‘Veikt šo aizdevumu’, lai nekavējoties aizņemtos. Jūs varat viegli apskatīt GPL, nodrošinājumu, aizdevuma summu un citus noteikumus, pēc tam izlemt, kuru aizdevumu izvēlēties. Tā kā tas ir P2P tirgus, aizdevēji un aizņēmēji sacenšas savā starpā, lai piedāvātu labākos iespējamos noteikumus.

ETHLend, kā jūs varētu sagaidīt, nodrošina Ethereum viedie līgumi. Aizdevuma laikā visi līdzekļi tiek glabāti ar brīvības atņemšanu nesaistītā viedlīgumā. Viedo līgumu varat pārbaudīt jebkurā laikā, pārbaudot Ethereum blokķēdi. Turklāt jūs joprojām kontrolējat savu maku un jums nekad nav jāuzticas līdzekļiem ETHLend.

Nesaistīts kapitāls – aizņemieties pietiekami daudz naudas, lai nopirktu māju

bezķēdes kapitāla aizdevumi

Unchained Capital nodrošina divus pamatpakalpojumus: kriptogrāfijas glabātavas glabāšanu un kriptogrāfijas aizdevumus. Varat piekļūt daudzparakstu saldētavu glabātavām, izmantojot Unchained Capital. Vai arī jūs varat saņemt aizdevumu ar kriptovalūtu.

Aizdevumiem Unchained Capital darbojas līdzīgi kā iepriekš minētās platformas. Nav nepieciešams izmantot lietderības marķieri vai dalības plānu, un jums nekad nav jāveic kredīta pārbaude. Ja jums ir bitcoin un esat gatavs izmantot šo bitcoin kā ķīlu, tad jūs varat ņemt aizdevumu jebkurā apjomā, izmantojot Unchained Capital.

Šķiet, ka neapgūtais kapitāls rūpējas par augstākas klases auditoriju nekā tipiskā kripto kreditēšanas platforma. Uzņēmums apgalvo, ka viņu klienti “aizņemas visu, sākot no nekustamā īpašuma pirkšanas līdz nodokļu nomaksai”.

Aizdevumi līdz miljonam USD tiek apstiprināti tajā pašā darba dienā. Vienkārši aizpildiet aizdevuma pieteikumu, parakstiet līgumu tiešsaistē, saņemiet līdzekļus un uzraudziet nodrošinājumu visā aizdevuma darbības laikā. Līdzekļi tiek turēti 2 no 3 multisig makā, un trīs privātās atslēgas glabājat jūs, neapķīlātais kapitāls un aizdevējs..

Bitbond – Tokenizēti parāda vērtspapīri un institucionālā kapitāla aizdevumi

bitbond bitcoin aizdevumi

Bitbond ir atbilstoša platforma parāda vērtspapīru marķēšanai. Tas ir izsmalcināts veids, kā pateikt, ka Bitbond ļauj piekļūt akciju, obligāciju un citu aktīvu marķētām versijām.

Bitbond sevi uzskata par “kapitāla tirgu nākotni”, jo tas ļauj bankām, starpniekiem un brokeriem digitalizēt un pilnveidot obligāciju emisijas procesu. Patiesībā Bitbond var pievienot savu platformu visiem šiem oragnizaitoniem.

Berlīnē bāzētais uzņēmums nesen publicēja virsrakstus par to, kā kļūt par pirmo uzņēmumu Eiropā, kas izsniedz pilnībā regulētu drošības marķieri (STO). Šodien Bitbond trīs galvenie produkti ietver:

Baltā etiķete bankām un starpniekiem: bankas un starpnieki, piemēram, nekustamā īpašuma platformas un brokeri, var izmantot Bitbond balto etiķešu risinājumu, lai digitalizētu un pilnveidotu obligāciju emisijas procesu.

Kapitāla emitenti: Korporācijas, valdības un jaunizveidotie uzņēmumi var neatkarīgi piesaistīt kapitālu, izmantojot Bitbond tehnoloģiju

Fondu operatori: Bitbond apgalvo, ka kopfondu, alternatīvo ieguldījumu fondu un citu aktīvu operatoriem un emitentiem piedāvā “vislētāko pārvēršanas vērtspapīros struktūru”. Bitbond samazina šo līdzekļu sarežģītību, emitējot tokenizētas obligācijas. Investori var vienkārši nopirkt žetonu ieguldīšanai fondā.

Galu galā Bitbond vairāk rūpējas par korporācijām, kas vēlas piesaistīt līdzekļus, nevis individuālus investorus. Tomēr tā ir vēl viena uz kriptogrāfiju vērsta finansēšanas iespēja tiem, kam tā nepieciešama.

BTCpop – P2P kreditēšanas platforma, kas veidota uz reputācijas, nevis kredītreitingiem

btcpop kreditēšana

BTCpop ir vienādranga kreditēšanas platforma, kas balstīta uz reputāciju, nevis kredītreitingu. Jūs varat ātri saņemt aizdevumus no citiem dalībniekiem vai nopelnīt procentus par savu esošo kriptovalūtu.

BTCpop atbalsta arī virkni citu pakalpojumu. Piemēram, platformā varat sākt IPO. BTCpop atbalsta arī pamata kriptonauda apmaiņu, ļaujot jums kontos mainīt kriptovalūtas starp marķieriem. Ir pat pierādījums par akciju fondu, kuram varat pievienoties, lai nopelnītu papildu ienākumus no kriptogrāfijas krājumiem.

Kredīta saņemšana vietnē BTCpop ir vienkārša. Vienkārši reģistrējiet kontu, pārbaudiet, izvēlieties aizdevuma veidu, aizpildiet veidlapu un iesniedziet to. Tieši tā.

Viena no BTCpop unikālajām īpašībām ir tā, ka jūs varat piekļūt tūlītējiem aizdevumiem bez ķīlas, lai gan jums būs jāmaksā 30% GPL. Attiecībā uz ķīlu pārbaudītiem tūlītējiem aizdevumiem varat samazināt GPL līdz 15%.

Helio kreditēšana – izmantojiet BTC, ETH, LTC un XRP kā ķīlu jebkuram aizdevumam

helio aizdevumi

Izmantojot Helio aizdevumu, varat izmantot BTC, ETH, LTC un XRP kā nodrošinājumu, lai piekļūtu skaidrai naudai. Minimālā aizdevuma summa ir 1 000 USD, un tā nav maksimāla, kamēr jums ir nodrošinājums. Aizdevumu var atmaksāt jebkurā laikā no 1 līdz 12 mēnešiem. Jūsu GPL tiek koriģēts, pamatojoties uz aizdevuma vērtību (LTV). Jūs varat izvēlēties atmaksāt aizdevumu ar tikai procentu maksājumiem vai ar pamatsummu un procentu maksājumiem.

Helio Lending piedāvā apstiprinājumu tajā pašā dienā. Pēc reģistrēšanās un apstiprināšanas jūs pārsūtīsit savu kriptogrāfijas nodrošinājumu uz Helio drošās glabāšanas adresi. Pēc tam platforma pārskaita fiat valūtu tieši uz jūsu bankas kontu. Jūs veicat ikmēneša maksājumus, pēc tam atmaksājat savu aizdevumu.

Atšķirībā no citām šeit uzskaitītajām platformām, Helio Lending neļauj aizdot aizņēmējiem savu kriptogrāfiju. Tā vietā Helio visus kredītus apstrādā tieši. Šeit nav neviena P2P tirgus.

Cred – ļoti regulēta kripto kreditēšanas platforma

Cred, kas atrodams tiešsaistē vietnē MyCred.io, ir viens no cienījamākajiem nosaukumiem kriptogrāfijas kreditēšanas telpā. Uzņēmums kopumā pieņem 30 kriptovalūtas, kas ir vairāk nekā jebkura cita šeit uzskaitītā kreditēšanas platforma. Cred ir arī labi regulēts un cienījams: visi aizdevumi tiek izsniegti vai sakārtoti saskaņā ar Kalifornijas finanšu aizdevēju likumu, un Cred ir savs licences numurs, kas atļauj tā aizdevēja statusu.

Papildu drošībai Cred ir sadarbojies arī ar BitGo (aizbildnībai) un Lockton (apdrošināšanai). Kreds ir arī Vispārējās protokola alianses dibinātājs. Uzņēmums ir sadarbojies arī ar Bitbuy, TrueUSD, Bitcoin.com, Angelrock un Uphold.

Ir divi veidi, kā lietot Cred. Pirmkārt, jūs varat nopelnīt naudu par saviem kriptogrāfijas krājumiem, ieķīlājot savus digitālos aktīvus Cred un pēc tam nopelnot konkurētspējīgas procentu likmes. Vai arī jūs varat izmantot savu kriptogrāfiju kā nodrošinājumu, lai piekļūtu USD, EUR un citām Fiat valūtām.

Izmantojot kredītu, aizdevēji var nopelnīt 10% no savas kriptogrāfijas. Cred ir arī īpašs atbalsta personāls vaļiem, kuri cenšas maksimāli palielināt savu kriptogrāfisko krājumu.

Galu galā, ja jūs meklējat uzticamu un regulētu veidu, kā maksimāli palielināt savu kriptogrāfisko krājumu, nopelnot procentus vai izmantot tos kā nodrošinājumu, tad Cred ir viena no labākajām šodien pieejamajām iespējām.

Lendingblock – profesionāla birža, kas piedāvā likviditāti un kapitālu iestādēm

bloķēt blokķēdes kreditēšanu

Lendingblock ir vērtspapīru kreditēšanas platforma digitālajiem aktīviem, kas veidota uz profesionālas tirdzniecības biržas, kas paredzēta institucionālām vajadzībām. Platforma, kuru jūs ģenerējat, palielināja ienesīgumu plašā digitālo aktīvu portfelī. Lietotāji var piekļūt arī institucionālajiem darījumu partneriem un plašai digitālo aktīvu un kriptogrāfijas tirgu izvēlei no vienas ērtas saskarnes.

Lendingblock nodrošina tikai institucionālos ieguldītājus, kuri cenšas maksimāli palielināt savu kriptogrāfisko līdzdalību vērtību. Institucionāls investors var izmantot Lendingblock, lai likvidētu likviditātes trūkumus, izmantojot institucionālu digitālo aktīvu kopu, lai, piemēram, īstenotu savu tirgus veidošanu vai īsās stratēģijas. Visi aizdevumi tiek pārvaldīti no apmaiņas stila saskarnes, kas atvieglo visu kreditēšanas nosacījumu pielāgošanu.

Lendingblock piedāvā arī pilnu API atbalstu, kas atvieglo Lendingblock integrēšanu esošajā iestatījumā.

xCoins – Nodrošināti aizdevumi, izmantojot vienmērīgu tirgu

xcoins kriptovalūtas aizdevumi

xCoins ir bitcoin pirkšanas platforma, kas atbalsta arī bitcoin aizdevumus. Visi xCoins aizdevumi ir nodrošināti aizdevumi, kas nozīmē, ka aizņēmējs ieķīlā kriptovalūtu kā ķīlu aizdevumam, lai to nodrošinātu.

xCoins ir vienādranga platforma, kurā ikviens var būt aizņēmējs vai aizdevējs. Kad aizņēmējs pieprasa Bitcoin aizdevumu, platforma saskaņo aizņēmēju ar aizdevēju. Tas ir automātisks un vienmērīgs process, kurā nav nepieciešama saziņa starp aizdevēju un aizņēmēju.

Lai noformētu aizdevumu, aizņēmējs veiks maksājumu tieši aizdevējam aizdevēja PayPal maksājumu lapā. Pēc maksājuma veikšanas bitcoin tiek automātiski pārskaitīts uz aizņēmēja maku. Tad aizņēmējs veic maksājumus, pamatojoties uz aizdevuma termiņu.

Saliktais finansējums – atvērtā koda kreditēšanas protokols, kas iebūvēts esošajos kriptogrāfijas makos

saliktā kriptovalūtas kreditēšana

Compound, kas tiešsaistē atrodams vietnē Compound.finance, ir atvērtā koda autonoms protokols, kas izveidots izstrādātājiem. Platformas mērķis ir būt galvenā atvērtās finanšu sistēmas kreditēšanas platforma. Jūs varat ieguldīt, izmantojot Compound, vai aizņemties naudu.

Jūs varat mijiedarboties ar Compound tieši caur platformas oficiālo vietni. Tomēr vairākas galvenās platformas jau ir integrējušas Compound protokolu, tostarp Zerion, Coinbase WEallet, InstaDapp, Huobi Wallet, Argent, DeFi Saver un Dharma, starp citām platformām. Iespējams, varēsiet piekļūt Compound aizdevumu tirgum tieši no seifa, kuru jau izmantojat.

Savienojumu darbina vietējie cTokens, kas ir ERC-20 žetoni, kas atspoguļo jūsu bilanci protokolā. Šie marķieri laika gaitā uzkrāj procentus. Turot vai saņemot cToken, varat aizņemties no Compound protokola.

Genesis Capital – institucionālā digitālā valūtas kreditēšana

Genesis Capital ir digitālo valūtu kreditēšanas platforma, kas paredzēta institucionālajiem investoriem. Uzņēmums ir filiāle Genesis Trading, ļoti regulētajai Ņujorkas kriptogrāfijas biržai, kuru uzsāka Winklevoss dvīņi.

Šodien Genesis Capital dod iestādēm iespēju aizņemties BTC, ETH, LTC un citas digitālās valūtas lielos izmēros ar fiksētiem noteikumiem. Iestādes var izmantot šo kapitālu visu veidu problēmu risināšanai, tostarp:

  • Institucionāla tirgus veidošana, ļaujot iestādei iegūt papildu likviditāti biržas vai ārpusbiržas tirgus veidošanas atbalstam
  • Iegūstiet kapitālu, ko izmantot algoritmiskām vai augstas frekvences tirdzniecības stratēģijām
  • Riska ierobežošana vai spekulācija, īslaicīgā tirgus saīsināšana, lai ierobežotu portfeļa risku vai atvasināto instrumentu pozīcijas
  • Piekļūstiet alternatīvai naudas pārvedumu vai citu apgrozāmo līdzekļu izmantošanai

Genesis Capital minimālais aizdevuma lielums ir 100 000 USD. Fiksēta termiņa aizdevumi ir no divām nedēļām līdz sešiem mēnešiem. Ir izvēles zvanu aizsardzība, un aizdevuma atmaksai tiek pieņemts USD nodrošinājums. Tas viss tiek piegādāts regulētā un uzticamā vidē, uz kuru attiecas federālie MSB / FinCen noteikumi.

Papildus tradicionālajiem aizdevumiem, sākot no 100 000 ASV dolāriem, Genesis Capital ļauj iestādēm veikt lielu īso pārdošanu ar Genesis Trading starpniecību. Minimālais īsās pārdošanas apjoms ir 250 000 USD, un iestādes var sākt īsās pozīcijas pārdošanu vairākās valūtās. Tas viss ir pieejams, izmantojot Genesis Trading ārpusbiržas platformu, kas ir pieejama pēc iekāpšanas, izmantojot Genesis Capital.

Galīgais vārds par populārākajām kriptogrāfijas kreditēšanas platformām

Bitcoin-aizdevumu ceļvedis

Mēs atjaunināsim šo kriptovalūtas kreditēšanas pārskatu ar vairākiem bloku ķēdē balstītiem aizdevumu nodrošinātājiem, lai nopelnītu dividendes un procentus par jūsu kriptogrāfijas kopām. Pagaidām, lūdzu, dodiet mums atsauksmes par 22 labākajiem kripto kreditēšanas pakalpojumiem un dalieties pieredzē, lai citi varētu uzzināt šo uz bitcoin vērsto aizdevumu piedāvājumu plusi un mīnusi..

Ieguldot savu kriptovalūtu kādā no iepriekš minētajām platformām, jūs varat nopelnīt procentu likmes, kas sasniedz pat 8% līdz 12%. Lai gan vienmēr pastāv risks atteikties no savām privātajām atslēgām, uzticama trešās puses pakalpojumu sniedzēja izmantošana no iepriekš minētā saraksta var būt droša iespēja nopelnīt bitkoinu, iegūstot procentus vai nodrošinot nodrošinātu aizdevumu. Tikmēr aizņēmēji var nosūtīt kriptogrāfiju kā nodrošinājumu, maksājot procentu likmes no 5% līdz 15%. Tā kā Bitcoin cena turpina kāpt (it īpaši pēc dažu ekspertu prognozēm), var būt gudra ideja ievietot daļu no jūsu kriptogrāfijas saimniecībām vienā no šīm programmām, kas dod jums iespēju nopelnīt, kamēr hodling.

Pirms dažiem gadiem nebija vietņu, kurās lietotāji varētu aizdot vai aizņemties kriptogrāfiju, lai nopelnītu procentus. Mūsdienās šīs platformas ir drošākas un pieejamākas nekā jebkad agrāk. Pievienojiet grāmatzīmei šo pārskatu, jo mēs kopīgosim daudz vairāk lietošanas pamācību un apmācību par galvenajām kripto kreditēšanas platformām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me