Crypto.com: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Crypto.com pārskats

Crypto.com, kuram varētu būt labākais domēna vārds visā kriptogrāfijā, apgalvo, ka ir labākā vieta, kur pirkt, pārdot un norēķināties ar kriptovalūtām. Crypto.com seifs, kuru lieto vairāk nekā 1 miljons kriptogrāfijas investoru, piedāvā iespēju iegādāties vairāk nekā 50 dažādas monētas, kas piedāvā nulles maksu vai uzcenojumus, ļaujot investoriem iegādāties kriptogrāfijas par patiesajām digitālā īpašuma izmaksām.

Šajā populārā Crypto.com lietotņu pārskata pārskatā mēs aplūkosim maku, Metal Visa naudas atmaksas kartes, spēju nopelnīt līdz 18% gadā. par jūsu kriptogrāfijas aktīviem, kredītu tūlītējiem kriptogrāfijas aizdevumiem un maksājumu iespējām, kā arī par ieguldījumu izvēli. Būs arī īsa MCO / CRO Crypto.com žetonu analīze.

Veidi, kā lietotāji faktiski var izmantot Bitcoin, starp citām kriptogrāfijas valūtām, pēdējos gados nepārtraukti pieaug. Bet viens no veidiem, kā tas tiek turēts samērā statiski, ir bijis tas, kā jūs ieguldāt.

Protams, viss process, kas saistīts ar neliela apjoma kriptogrāfijas parādīšanu, būtu jāuzskata par ieguldījumu pats par sevi, bet tiem, kas iegulda tālsatiksmē, jūs noteikti varat darīt vairāk nekā tikai glabāt to?

Tagad tirgū ir produkti, kas nodrošina lielāku elastību jūsu ieguldījumiem. Viens no tiem ir Celsija, kuru mēs jau esam apskatījuši, un viens no citiem ir Crypto.com, kurš iet pa tekstu “Kriptogrāfijas valūta katrā makā” un kura uzdevums ir paātrināt pasaules pāreju uz bitcoin un decentralizētā digitālā ekonomika. Pēdējais no tiem ir izveidojis sevi kā tikai citu investīciju platformu, un tas ir vairāk kā finanšu pakete “viss vienā” (aptuveni) tādā pašā veidā kā risinājumi, piemēram, Glint.

Mēs mazliet vairāk izpētīsim, kas ir Crypto.com, ko tas piedāvā saviem lietotājiem un kā tas patiesībā nostājas pret dažiem laikabiedriem tirgū..

Par Crypto.com

Crypto.com, kas tika dibināts 2016. gadā, ir daži interesanti kopīgi ar tādiem kā Celsija: tā pielietojuma mērķis ir stāties pretī tām, kas, viņuprāt, ir cilvēktiesības – finanšu suverenitāte.

crypto-com-reviewŠis jēdziens ir tāds, par kuru ir domājuši tādi domātāji kā Andreas Antonopoulos. Ja centralizētajai sistēmai ir monopols attiecībā uz personisko informāciju, piemēram, personu apliecinošu dokumentu, kā arī informāciju par finanšu un aktīviem, kas viņiem traucē aizliegt noteikt, par ko vai par ko jūs varat maksāt, vai pat iesaldēt jūs no viņu pakalpojumiem?

Tas ir vairāk nekā tikai tāda iespēja, ka līdzīgi (šķietami) pretrunīgi vērtēti aktīvi un indivīdi, tādiem kā Milo Yiannapolos tiek pakļauti uzbrukumiem un demonetizācijai. Bet mēs to redzam tiešāk arī ar kriptovalūtas ieguldījumiem; ar dažām bankām liedzot dažiem lietotājiem pat iegādāties Bitcoin.

Šeit parādās Crypto.com, kuras vērtības pamatā komanda izveidoja uzņēmumu, lai lietotājiem nodrošinātu digitālo, personīgo un finanšu suverenitāti, jo tā mērķis ir “pārvērst savu redzējumu par“ kriptovalūtu katrā makā ”realitātē. , pa vienam klientam. ”

Crypto.com platforma, ļoti līdzīga Celsijam, ir stingri mobilā lietojumprogramma, kas ir reāls spēks biznesam; dodot lietotājiem iespēju piekļūt saviem aktīviem neatkarīgi no tā, kur viņi tos izvēlas.

Kā jau iepriekš minēts, lietotājs var viegli piekļūt lietotnei, pateicoties tās pieejamībai lejupielādei Android un iOS ierīcēs un samērā viegli iekļūt tajā.

Galveno Crypto dot com komandu veido izpilddirektors Kriss Marszaleks, finanšu direktors Rafaels Melo, CTO Gerijs Or un Bobijs Bao kā korporatīvās attīstības vadītājs.

Crypto.com Iekļūšana

Sadarbība ar finanšu iestādēm nozīmē, ka pirms Crypto.com ceļojuma sākuma jums būs jāveic regulatīvās procedūras. Diemžēl uzņēmums skaidri norāda, ka tā pakalpojumi vēl nav pieejami Amerikas Savienotajās Valstīs, taču pašlaik to piedāvā saviem iedzīvotājiem.

Pirmkārt, iestatiet savu vārdu kopā ar kontaktinformāciju, piemēram, numuru un e-pasta adresi. Lietotāju pieredze sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti par to, kas jums jādara, kā arī diezgan viegli sekojamu KYC procesu.

Pakļaujoties KYC, AML un PSD2, Crypto.Com izmanto biometrisko ID, piemēram, pirkstu nospiedumus un sejas atpazīšanu. Tātad, runājot par adreses un identitātes apliecinājuma iesniegšanu, lietotājiem ir jādara tikai jāsniedz viņu identifikācijas attēli. Tas ietver pasi, autovadītāja apliecību vai pat valdības ID karti.

Pēc tam – lietotne liks jums uzņemt sejas attēlu, lai veiktu salīdzināšanu ar jūsu ID.

Kamēr lietotne informē, ka parasti jūsu konta pieteikuma apstrāde un apstiprināšana prasa 1-3 dienas. Patiesībā tas var būt diezgan ātrs process; piemēram, man vajadzēja mazāk nekā dažas stundas, lai mani apstiprinātu, un mans konts ir pilnībā pieejams.

Viena daļa, kas prasa zināmu laiku, ir fiat maksājumu iestatīšana, un pašlaik ir tikai dažas valūtas, kurās jūs varat maksāt. To skaitā ir ASV dolārs, sterliņu mārciņa, eiro un Singapūras dolārs.

Lai veiktu maksājumus, jums jāveic starptautisks maksājums tās bankā (kas ironiski atrodas Londonā)

Kas ir lietotnē Crypto.com Wallet?

crypto-com-wallet-app

“Pērciet un pārdodiet 7 fiat un 53 kriptovalūtas. Piekļūstiet, pārvaldiet un iztērējiet savus līdzekļus, izmantojot MCO Visa Card jebkurā laikā. ”

Pat ja jums ir nepieciešams iekāpt ar savu maksājumu vārteju ar starptautisku maksājumu, jūs faktiski varat sākt tūlīt ar Crypto.com maku. Viens no veidiem, kā tas atšķiras no naudas / investīciju risinājuma, piemēram, pēc Celsija, ir tas, ka pēc noklusējuma ‘neieguldāt’ platformā.

Crypto.com seifs faktiski ir atsevišķs produkts no lietotņu citām funkcijām un ļauj tā lietotājiem uzglabāt lielu daudzumu gandrīz 60 digitālo līdzekļu. Nekavējoties jums atliek tikai iegūt rokās savu seifa adresi un nosūtīt to. Lietotne nodrošina arī paziņojumus par to, kad valūta tiek pārvietota uz jūsu maku, un informē jūs, kad tā beidzot tiek apstiprināta un ievadīta jūsu kontā..

Tāpat kā jebkura veida kriptogrāfijas seifs, lietotāji var viegli nosūtīt, deponēt un izņemt savas digitālās valūtas. Bet tas arī ļauj veikt maksājumus tieši ar jebkura veida kriptovalūtu, kas atrodas jūsu makā.

Šos maksājumus var veikt, iegādājoties dāvanu kartes no dažādām kafejnīcām un datortehnikas veikaliem. Tas pat ir aprīkots ar QR kodu skeneri, ja uzņēmums, kas piedalās, vēlas pieņemt kriptogrāfijas maksājumus, vienlaikus izvairoties no dārgu trešo personu vajadzības.

Saskaņā ar Crypto.com komandas teikto, maka maksājumu sistēma faktiski sadarbojas ar vairāk nekā 120 lieliem zīmoliem un vairāk nekā 60 000 dažādu produktu.

Pārskats par Crypto.com kartēm

crypto-com-cards-review

Sadarbībā ar Visa, Crypto.com unikālais pārdošanas punkts rodas no tā, ka tam ir savs novatoriskais debetkaršu klāsts. Šo pašu karti var atbalstīt ar jūsu izvēlēto fiat valūtu, vienlaikus nodrošinot arī dažādas priekšrocības atkarībā no izvēlētā modeļa veida.

Apskatīsim dažus no šiem dažādajiem karšu veidiem, un kāda veida priekšrocības lietotāji var iegūt, ja viņi izvēlēsies / nē likt kopā ar savu pieteikumu.

Pusnakts zils

Šī ir pamata MCO debetkarte, un tā ir sakāmvārds “kastes standarts” uzņēmumam. Lai gan tas tā ir, tam ir dažas papildu priekšrocības, piemēram, 1% atmaksas stimuls par visiem pirkumiem, kas veikti, izmantojot karti.

Visas kartes tiek piegādātas sadarbībā ar Visa, kas nozīmē, ka tā uzreiz ir visā pasaulē atzīta karte, kā arī aprīkota un gatava bezkontakta maksājumiem.

Bezmaksas bankomātu limiti – 200 USD / 200 GBP

Starpbanku likmju mēneša limits – 2000 USD

Rubīna tērauds (Staking)

Ja izvēlaties likt kriptonauda (precīzāk, MCO), tad šeit patiešām spēlē Mycrypto.com neto priekšrocības.

Tūlītēji pozitīvi ir 2% naudas atmaksas stimuls par pirkumiem, kā arī divkāršu bankomātu un starpbanku likmju ierobežojumu ievērošana:

Bankomātu ierobežojumi – 400 USD / 400 GBP

Viena no citām papildu priekšrocībām ir tā, ka, ja jūs izvēlaties veikt maksājumus par Spotify abonementu, izmantojot Ruby Steel, jūs saņemat pilnīgu atlaidi (līdz 9,99 USD mēnesī)

Viens no šāda veida karšu sēriju neizteiktajiem pozitīvajiem aspektiem ir tas, ka tie ir izgatavoti no metāla. Nodrošinot jums ļoti nepieciešamo izturību.

Unstaked samazina jūsu naudas atmaksu no 2 līdz 1 procentiem un noņem Spotify atlaidi.

Lai izmantotu ieinteresētās personas kartes priekšrocības, īpaši attiecībā uz Ruby Steel, jums jāiegulda 50 MCO, lai tām piekļūtu. 50 MCO ir ekvivalents £ 138.

Dārgmetālu sērija (Jade Green un Royal Indigo) crypto.com karšu apskatsViens no dārgmetālu sērijas lielākajiem neto ieguvumiem uz augšu ietver faktu, ka šo karšu īpašnieki ļauj jums piekļūt plaša spektra lidostu atpūtas telpām no visas pasaules.

Turpmāk gan Jade Green, gan Royal Indigo nodrošina 3 procentu naudas atmaksu, kā arī 100 procentu atlaides ne tikai Spotify, bet arī Netflix līdz pirkuma vērtībai 11,99 USD.

Bezmaksas bankomātu limits – 800 USD

Starpbanku likmju mēneša limits (pēc tam 0,5%) – 10 000 USD

Lai izmantotu priekšrocības, kas saistītas ar Jade Green vai Royal Indigo, jums būs jāuzņem 500 MCO, kas ir ekvivalents 1380 mārciņām 3 mēnešus vai ilgāk..

Icy White / Rose Gold izdevums

Papildus dažām dārgmetālu sērijas debetkaršu vēlamajām priekšrocībām gan Icy White, gan Rose Gold kartes piedāvā 4% naudas atmaksu par visiem pirkumiem, kā arī 100% atlaides gan Netflix, gan Spotify, šīs kartes piedāvā arī 10 procentiem skaidras naudas atmaksa par visām rezervācijām un maksājumiem, kas veikti ar Expedia.

Tas vēl vairāk papildina priekšrocības, ļaujot īpašniekiem starptautiskā līmenī piekļūt jebkuram skaitam lidostas atpūtas telpu ne tikai īpašniekam, bet arī plus vienam.

Bankomātu limiti – 1000 USD

Starpbanku kursu mēneša limits (pēc tam 0,5%) – 15 000 USD

Lai atbloķētu šīs funkcijas no Icy White vai Rose Gold debetkaršu izdevuma, lietotājiem 3 mēnešus vai ilgāk ir jāievieto tīklā vairāk nekā 5000 MCO. 5000 MCO ir ekvivalents 13 800 mārciņām, kas tiek glabāts krātuvē un izpelnās interesi.

Obsidians Melnais

Šis ir labākais izdevums, kas pieejams vietnē MyCrypto.com, un tas nes sevī plašu priekšrocību klāstu, kas lietotājiem, īpaši biežajiem lidotājiem, īpaši patiks.

Obsidian Black kartē ir visas Icy White un Rose Gold priekšrocības, taču tai ir pievienots 10% naudas atmaksa par maksājumiem, kas veikti Airbnb, kā arī 5% naudas atmaksa par visiem pirkumiem.

Vienīgais trūkums ir tas, ka jums būs jāuzņemas 50 000 MCO, kas ir 138 000 GBP. Bet tiem, kam nauda ir rezerves un interesē interese, ko tas var radīt, vienlaikus piekļūstot diezgan iespaidīgai kartei, Obsidians Bleks ir viens.

Kripto dividendes – nopelnīšana ar Crypto.com

kripto-com-nopelniViens no iemesliem, kāpēc mēs to ievietojam blakus tādiem produktiem kā Celsija, ir tāpēc, ka Crypto.Com ļauj jums darīt vairāk nekā tikai uzglabāt, pirkt, pārdot un tērēt savus digitālos līdzekļus.

Izmantojot Crypto Earn mobilajā makā / lietotnē, varat izvēlēties bloķēt dažādus kriptovalūtu daudzumus un nopelnīt procentu likmes.

Šī summa tomēr ir atkarīga no tā, vai esat MCO dalībnieks; ar atsevišķiem procentu līmeņiem atkarībā no tā, cik daudz MCO izvēlaties ieguldīt.

Kripto pievienošanas process šim maciņam, lai nopelnītu procentus, ir diezgan vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir Nopelnīt lapā nospiediet ikonu “+”. Pēc tam jūs vienkārši izvēlaties savu izvēlēto kriptovalūtu no tām, kuras atbalsta Crypto.com.

Tagad procentu likme, ko jūs varat uzkrāt laika gaitā, ir atkarīga gan no izvēlētā likmes MCO daudzuma, gan arī no tā, cik ilgi jūs nolemjat to bloķēt.

Attiecībā uz Bitcoin ir trīs laika periodi, kurus varat izvēlēties:

Elastīgs: 2% gada ieņēmumi (20 ASV dolāri par 1000 ASV dolāru likmi)

Elastīgas iespējas izvēle nodrošina nelielu ienākumu daudzumu ilgtermiņā, salīdzinot ar citām metodēm. Bet, ja jūs uzņematies aktīvāku lomu savā kripto, labāk ir uzkrāt kādu kripto.

1 mēneša termiņš: 4% gada ieņēmumi (40 ASV dolāri par 1000 ASV dolāru likmi)

Izvēloties glabāt savu kriptogrāfiju 1 mēnesi, jūsu valūta tiks turēta darījuma depozītā, taču jums tā joprojām būs redzama. Tas piedāvā daudz labāku procentu likmi un atbrīvo brīdi, kad paiet viens mēnesis.

3 mēnešu termiņš: 6% gada ienākumi (60 ASV dolāri par 1000 ASV dolāru lielu kapitālu)

Aktīvi tiek turēti trīs mēnešus. Pa kuru laiku summa joprojām ir skaidri redzama, taču to nevarēsit pārvietot ārpus maka, kamēr nebūs pagājuši trīs mēneši..

Ir svarīgi atzīmēt, ka šīs procentu likmes patiešām atšķiras atkarībā no jūsu rīcībā esošā digitālā īpašuma veida. Piemēram, nesaistīts Bitcoin ieguldījums jums sedz 6% gadā, savukārt nesaistīts Tether ieguldījums var jums ieskaitīt 8%.

Ja jūs izvēlaties piedalīties 500 MCO, šīs procentu likmes ir vēl labākas. Trīs mēnešu laikā Bitcoin palielinās līdz 8%, bet Tether palielinās līdz 10%.

Kriptogrāfijas apjomam, kuru varat ieguldīt, nav ierobežojumu, un pēc tam, kad esat pabeidzis elastīgu 1 vai 3 mēnešu pozīciju, jūsu kriptogrāfija tiek atgriezta jūsu makā, kur jūs varat atkārtoti atvērt pozīciju.

Crypto.com – kredīts un nodrošinājums

kripto-com-kredīts-aizdevums

Līdztekus kriptovalūtu ieguldīšanai dividenžu ienesīguma gadījumā lietotāji var nodrošināt savu kriptogrāfiju kā nodrošinājumu, lai pret to aizņemtos fiat. Lai kvalificētos kriptogrāfijas kredītam, jums ir jānorāda minimālais un maksimālais apjoms.

Minimālā summa ir 100 ASV dolāri digitālajos aktīvos, piemēram, TUSD / PAX, un maksimālā summa ir 1 miljons ASV dolāru. Viens no papildu pozitīvajiem faktoriem kredīta iegūšanā caur Crypto.com ir tas, ka tie tiek piedāvāti 12 mēnešu laikā un piedāvā lielāku elastību procentu likmju maksājumos.

Atkarībā no tā, vai platformā izmantojat MCO, jūs varat arī iegūt labākas procentu likmes, samazinot to no vidēji 12% GPL līdz 8%, ja jūs mīt 500 MCO vai vairāk.

Pirms ņemat jebkāda veida aizdevumu, noteikti sekojiet līdzi noteikumiem un nosacījumiem. Viņi patiešām piemin priekšrocības, kas dod lietotājiem tūlītēju gatavību tērēt kredītu bez kredīta pārbaudes, kā arī bez atmaksas termiņa viņu oficiālajā vietnē crypto.com.

Crypto.com Invest

crypto-com-invest-portfolio-manager

Protams, mobilā kriptovalūtas seifs nebūtu pilnīgs bez iebūvētas kriptovalūtas apmaiņas, ko pievienot savam portfelim vai izmantot kādu no nopelnītajām fiat valūtām. Lai gan Amerikas Savienotajās Valstīs vēl nav pieejamas visas funkcionalitātes un opcijas, tās ir paredzētas darbam jebkurā tirgū un ļauj pilnībā pielāgotas preferences, pamatojoties uz jūsu personīgo izvēli.

Dažas no jaunākajām uzņēmuma mobilo lietotņu pievienotajām funkcijām ietver brīdinājumus par cenām. Darbojoties līdzīgi brīdinājumiem par akciju tirdzniecības lietojumprogrammām, tie ļauj lietotājiem izsekot savu turēto ieguldījumu rezultātiem un potenciālo aizdevumu procentu likmēm.

Viss, kas jums nepieciešams, lai iegādātos konkrētu kriptogrāfiju, ir to atlasīt seifa izvēlnē, ievietot summu un izvēlēties, no kura maka vēlaties veikt maksājumu: no pievienotās kredītkartes, kriptogrāfijas vai pat saistītā fiat maka.

Kopumā, pēc komandas domām, tas ļauj lietotājiem būt informētiem par cenu izmaiņām vairāk nekā 200 virtuālajās valūtās, ieskaitot iespēju izveidot personalizētus cenu brīdinājumus. Kopā ar šiem individuālajiem brīdinājumiem par cenām tā īpašais lietotnes “Track” segments ļauj lietotājiem viegli redzēt plašāku kriptovalūtu tirgus darbību. Viņi arī lepojas ar iespēju izveidot jūsu kriptogrāfijas portfeli, izmantojot to automatizētās kvantu tirdzniecības stratēģijas, kuras var iestatīt dažu minūšu laikā un kurām nav vajadzīgas pārvaldības, iestāšanās vai iziešanas maksas.

Atkarībā no tā, kādu rādītāju jūs meklējat, varat izvēlēties vairākus no tiem, sākot no Liela, maza kapitāla līdz vislabākajiem un sliktākajiem tirgus dalībniekiem tajā dienā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me