Labākie Blockchain krājumi 2020. gadam

Blockchain pieaugums ir redzējis daudzus uzņēmumus, kuri izmanto tehnoloģiju, lai piedāvātu cilvēkiem dažādus pakalpojumus. Šajā rakstā mēs aplūkosim divus karstākos blokķēdes krājumus, lai uzmanītos no šī gada. 

SQ

Kvadrāts (NYSE: SQ) ir nepārtraukti paplašināta tirdzniecības ekosistēma, kas padara to par populāru komercijas rīku, kā arī par vienu no labākajiem blockchain krājumiem tirgū. Uzņēmums nolīga piecus atvērtā koda inženierus, lai strādātu pie ekosistēmas uzlabošanas, nemaz nerunājot par Matt Corallo, slavenā Bitcoin izstrādātāja, pakalpojumiem. Šo uz Bitcoin vērsto nodaļu vada arī bijušais Google direktors Stīvs Lī. 

Square izpilddirektors Džeks Dorsijs ir dedzīgs Bitcoin atbalstītājs, integrējot savu Cash App, lai ļautu lietotājiem pirkt un pārdot minēto kriptovalūtu. Šī ir pieprasīta iezīme starp kriptovalūtas faniem, un, lai pierādītu savu viedokli, pakalpojums 2019. gada pirmajos divos ceturkšņos guva ieņēmumus vairāk nekā 190 miljonu ASV dolāru apmērā un deva gandrīz 3 miljonu ASV dolāru bruto peļņu. 

Šis solis ir padarījis Square par blockchain akciju spēlētāju attiecībā uz populāro tehnoloģiju akcijām, ko iegādāties. Blokķēdes krājuma izpilddirektors un līdzdibinātājs arī teica, ka ilgtermiņā kriptonauda ļaus laist tirgū produktu, kuru cilvēki var izmantot visā pasaulē, tāpat kā interneta uzņēmums.. 

Tādējādi lietotājiem nav jādodas uz dažādiem tirgiem, bankām un pārvaldes iestādēm, lai to izdarītu.

Ar to teikts, ka 2020. gadā Square ir viens no labākajiem blockchain izaugsmes krājumiem, un tas noteikti ir viens no blockchain krājumiem, kuros ieguldīt. 

GBTC

Vēl viens top tehnoloģiju un blokķēdes krājums, no kura jāuzmanās 2020. gadā, ir pelēktoņu Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC.

Droši uzglabāt vienu no labākajiem blokķēdes krājumiem un kriptonauda var būt sarežģīti, un saskaņā ar Grayscale teikto GBTC fondu pārvaldība ir vairāk vērts nekā gada maksa, uzsverot tās drošības sistēmu, kurā tiek izmantoti nozares vadošie drošības standarti. 

Tomēr Endrjū Lefts no Citron Research domā, ka tas varētu nebūt prātīgi, it īpaši ar augstajām prēmijām, gada maksu un riska faktoriem, kas saistīti ar kriptovalūtu tirgus vispārējo svārstīgumu.. 

Tas arī nepalīdz, ja ieguldījumu mehānismam nav jāreģistrējas SEC. Trasta privātās akcijas ir ierobežotas arī uz viena gada turēšanas periodu, pirms investori var tās pārdot tālāk publiskajā tirgū, tāpēc jāņem vērā riski, ka šajā laika posmā nebūs likviditātes.. 

GBTC krājumu veiktspēja

Sākot ar 2018. gada oktobri, katra GBTC akciju cenas daļa ir vienāda ar mazāk nekā 0,0001 Bitcoin, kas nozīmē, ka jums ir nepieciešams vairāk nekā 1000 GBTC akciju, lai jums piederētu viens bitcoin. GBTC 2017. gadā novēroja stabilu pieaugumu un sasniedza maksimumu gada beigās. 

Tomēr tā sniegums 2018. gadā svārstījās, un kopumā tas ir tendēts uz leju, no 2018. gada oktobra gandrīz 65% samazinoties līdz šim. Stingrāki kritumi varētu nozīmēt, ka akcijas varētu zaudēt lielāko daļu vai visu savu vērtību. Bitcoin cena 2019. gadā palielinājās, un, protams, sekoja GBTC.

GBTC Blockchain akcijas nav akcijas

Pelēktoņu Bitcoin Trust nav īsts parasts krājums, un GBTC akcionāriem pieder daļa no beztermiņa piešķīrēja uzticības. Piešķīrēju trestiem bieži ir fiziskas preces un valūtas, un tiem ir vajadzīgs fiksēts, nevis mainīgs portfelis. 

GBTC ir trasts, kas tur tikai vienu no labākajiem blockchain krājumiem Bitcoin, un 1940. gada Ieguldījumu sabiedrību akts neattiecas uz devēju trastiem, tāpēc tie nenodrošina nevienu no šiem ieguldītāju aizsardzības līdzekļiem. Tie arī nav pakļauti Preču nākotnes darījumu komisijas regulējumam. 

Vai GBTC akcijas ir labs ieguldījums?

GBTC ir trasts, kas tur tikai Bitcoin, taču atšķirībā no kriptogrāfijas tirgus cenām, GBTC akciju cena precīzi neatbilst pamatā esošajai Bitcoin cenai, kas ir pakļauta savvaļas svārstībām. Tās akcijas var tirgoties ar piemaksu par saviem aktīviem vai pat ar atlaidi kopējam Bitcoin turējumam atkarībā no ieguldītāja noskaņojuma. 

Lielākajai daļai investoru būtu labāk izpētīt akciju tirgu un saglabāt rentablu uzņēmumu novērošanas sarakstu, lai iegādātos labākos blokķēdes krājumus.

Tiem, kas vēlas uzņemties milzīgus riskus, GBTC patiešām piedāvā iespēju gūt lielus ieguvumus. 

Gan Kvadrāts (NYSE: SQ), gan Pelēktoņu Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC ir divi daudzsološi tehnoloģiju krājumi, kurus jāskatās 2020. gadā. Tomēr pārliecinieties, ka veicat pats savu uzticamības pārbaudi, lai pārliecinātos, ka pieņemat pareizos lēmumus..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me