Kas yra trupmeninės akcijos?

Dalinių akcijų pirkimas tampa vis įprastesnis, nes vis daugiau naujų prekybininkų nori įsitraukti į akcijų prekybą. Taigi, kas tiksliai yra dalinės akcijos, kodėl jos gali būti jums naudingos ir kaip galite pirkti ir įsitraukti į dalinę akcijų prekybą?

Būtent į tai mes ir žiūrėsime, kad padėtų jums suprasti, ko tikėtis iš prekybos tokio tipo turtu.

Dalinių akcijų pagrindai

Kaip rodo pavadinimas, dalinė akcija yra suma, mažesnė nei viena visa įmonės, į kurią norėtumėte investuoti, akcija. Tai reiškia, kad galite įsigyti procentinę vienos akcijos sumą pagal turimą pinigų sumą..

Šio tipo galimybės ir prekyba dalinėmis akcijomis tampa vis populiaresnė, nes vis daugiau žmonių įsitraukia į akcijų prekybą, ypač pirmą kartą. Galimybė nusipirkti tam tikros įmonės dalį, kuri gali būti mažesnė už visą akciją, gali suteikti daug naudos, priklausomai nuo jūsų prekybos tikslų.

Kai tradiciškai dalinės akcijos buvo retos ir sukurtos tik tokiose situacijose kaip susijungimai ir įsigijimai, jos tampa vis populiaresne turto rūšimi, kurią siūlo keli geriausi internetiniai akcijų brokeriai, dažnai turėdami prekybos be komisinių ir kitus privalumus..

Dalinio prekybos akcijomis privalumai

Šis prekybos būdas atneša keletą privalumų, dėl kurių jis yra idealus pasirinkimas daugeliui. Tai yra keletas priežasčių, kodėl daugelis prekybininkų pradėjo labiau domėtis dalinių akcijų prekyba internetu ir kodėl šio tipo prekyba gali toliau didėti patrauklumo požiūriu.

Padaryti akcijų prekybą labiau prieinamą

Kai kurios populiariausios investuotojų įmonės akcijos, ypač kai kalbama apie didelius technologijų pavadinimus, tokius kaip „Amazon“, „Google“ ir dar daugiau, gali turėti labai aukštas vienos akcijos kainas. Šios kainos, kurios dažnai gali būti didesnės nei 3000 USD už vieną akciją, gali labai branginti akcijų portfelio sudarymą.

Galimybė įsigyti dalines akcijas gali padėti nuo pat pradžių labai sumažinti šias išlaidas. Pvz., Viso rašymo metu „Amazon“ akcijų pirkimas jums kainuotų 3256 USD. Dalinės akcijos reiškia, kad vis tiek galėtumėte turėti šios dalies dalį, tarkime, 1/10, už daug prieinamesnį 325 USD.

Iš esmės dalinės akcijos atveria duris, kad turėtumėte visas mėgstamiausias įmonės akcijas, tačiau vis tiek neviršytumėte savo biudžeto ribų.

Padėti įvairinti portfelius

Dalinės akcijos ne tik leidžia jums įsitraukti į mėgstamiausių akcijų kainą, nesvarbu, kokia kaina, bet jos taip pat reiškia, kad galite sukurti diversifikuotą portfelį pagal savo galimybes.

Jei jums tradiciškai tekdavo skirti didelę dalį viso biudžeto tam tikroms akcijoms, jei jų kaina buvo didesnė, dalinėmis akcijomis galite išlaikyti savo portfelio balansą tinkamai padidindami investicijas pagal tam tikrų akcijų vertę doleriais..

Nebereikia kurti savo portfelio pagal keletą labai brangių atskirų akcijų, o vietoj to galite paskirti nustatytą sumą kiekvienai įmonei, į kurią norite investuoti, ir leisti dalinei prekybai pasirūpinti faktinėmis akcijų sumomis, kurias galite įsigyti už tai. biudžetą.

Maksimalus kapitalo panaudojimas

Su brokeriais, kurie nesiūlo dalinės prekybos akcijomis, gali būti gana įprasta rasti mažesnių lėšų, likusių, kurių negalima skirti tam tikrai akcijai, nes to gali nepakakti norint įsigyti pilną vieną akciją.

Tai nebereikia kelti dalinių akcijų problemos. Vietoj to, kad šios likusios lėšos nebūtų investuojamos, jos gali būti priskirtos jūsų pasirinktai akcijai įsigyti didesnę dalį arba kitai jūsų pasirinktai akcijai.

Kas prekiauja trupmeninėmis akcijomis?

Kiekvienas gali prekiauti dalinėmis akcijomis tol, kol jas siūlo prekiauti jūsų brokeris. Aukščiau paminėti privalumai taip pat gali būti taikomi visiems prekybininkams visais lygmenimis, neatsižvelgiant į jūsų biudžetą, nors yra keletas prekybininkų tipų, kuriems dalinės akcijos yra idealios.

Jei esate naujas prekyboje, tokia prekyba yra puikus būdas įsitraukti į mėgstamų kompanijų akcijų prekybą kartu valdant riziką. Pradėti nuo mažesnio kapitalo kiekio patartina, kai esate naujas prekybininkas, ir suteikia jums puikią galimybę daugiau sužinoti apie prekybą ir vertybinių popierių rinką, tuo pačiu turint dalį mėgstamų akcijų..

Dirbant iš mažesnio biudžeto kaip atsitiktinis prekybininkas reiškia, kad dalinės akcijos taip pat gali jums puikiai tikti. Vėlgi, modelis vis tiek leidžia jums turėti savo mėgstamų kompanijos akcijų su visais privalumais ir netgi turėti gerai diversifikuotą portfelį. Viskas laikantis savo finansinių ribų.

Kur nusipirkti trupmenines akcijas

Kaip minėta, dalinės akcijos šiandien greitai tampa tendencija rinkoje. Tai reiškia, kad juos galite rasti daugybės brokerių. Nors svarbu, kad prieš rinkdamiesi brokerį rinkdamiesi mokesčius ir prekybos sąlygas, visada atlikite deramą patikrinimą, tačiau yra pora, kuri išsiskiria iš minios.

Public.com yra gana naujas, bet labai gerai reguliuojamas ir patikimas sektoriaus žaidėjas. Jie siūlo šimtus geriausių akcijų ir ETF, kad galėtumėte visiškai nemokamai prekiauti naudodamiesi savo patentuota mobiliąja programėle, kuri taip pat apima daugybę puikių socialinės prekybos funkcijų.

M1 Finansai yra dar viena puiki paslauga, kurią galite naudoti norėdami pradėti dalinę prekybą, ir dar daugiau, įskaitant skaitmeninės bankininkystės paslaugą ir galimybę skolintis iš dalinių akcijų portfelio labai konkurencingomis kainomis.

Abu brokeriai, kaip ir daugelis šio sektoriaus akcijų, siūlo prekybą be komisinių ir iš esmės nemokamą. Tai sustiprina pagrindinius šio tipo prekybos privalumus, nes ji yra prieinama, lanksti ir labai prieinama.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šiuos brokerius, dalinę akcijų prekybą ir kaip atlikti savo sandorius, nedvejodami perskaitykite mūsų vadovą, kaip pirkti dalines akcijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me