Šveices digitālā banka risina aktīvu marķēšanu pilnībā atbilstošām iestādēm

Reālās pasaules aktīvu tokenizācija veikta Šveicē

Aktīvu tokenizācija ir vieta, kur pārtver tradicionālos aktīvus un digitālās žetonus, lai emitenti varētu veidot pilnīgi jaunus finanšu produktus un ieguldītāji varētu piedalīties jaunos veidos..

Pat ja vēl ir kāds ceļš ejams, digitālo aktīvu telpā ir gūti lieli panākumi, lai iespējotu reālās pasaules aktīvu marķēšanu. Par to liecina arī nesenais paziņojums no SEBA, Šveices regulēta banku vienība.

Digitālā banka, kas dibināta ar mērķi tuvināt tradicionālos finanšu un digitālos aktīvus, tagad ir norādījusi, ka tā ienāk aktīvu marķēšanas telpā. Šajā sakarā SEBA mērķis ir izstrādāt novatoriskus risinājumus, kur viņu klienti var izdot un pārvaldīt finanšu aktīvus pēc vairākiem blokķēdes protokoliem un padarīt tos viegli pieejamus investoriem.

Digitālajai bankai digitālie aktīvi nav sveši, jo tā jau piedāvā virkni pakalpojumu, sākot no digitālās glabāšanas līdz tirdzniecībai, darījumu bankām, kā arī ar kripto nodrošinātiem aizdevumiem.

SEBA kā regulēta vienība iet pilnībā atbilstošu ceļu, lai mērķētu uz lielām iestādēm. Šveices finanšu iestāde vēlas sadarboties ar bankām, profesionāliem investoriem, ģimenes birojiem, aktīvu pārvaldniekiem un citiem blokķēdes uzņēmumiem.

Kā tādu, bankas ieeju telpā pavada partnerība ar Digital Asset Shared Ledger (DASL), kas ir veidota uz uzņēmuma blockchain Corda.

SEBA partnerība ar likviditātes tīklu DASL

Banka izmantos Digital Asset Shared Ledger (DASL), lai paplašinātu savus pakalpojumus, kas ir digitālo aktīvu likviditātes tīkls. DASL atvieglo digitālo aktīvu pārsūtīšanu pa publisko Corda tīklu, kas ir vienādranga DLT mezglu tīkls, ļaujot sadarboties vairākās sistēmās, lietotnēs un procesos.

Rezultātā šī partnerība ļaus SEBA nodrošināt institucionālajiem klientiem iespēju emitēt un ieguldīt digitālos vērtspapīros, kas pārstāv finanšu instrumentus Corda tīklā..

DASL vērtspapīru piedāvājumā ir vairākas iespējas, tostarp emisija, portfeļa pārvaldība, aktīvu apkalpošana, klīrings un norēķini – to visu nodrošina sadalītās virsgrāmatas tehnoloģija (DLT). Turklāt DASL tīkla iespējas pilnībā atbilst vērtspapīru noteikumiem.

Bankai saviem klientiem jau ir vairāki pakalpojumi, kas saistīti ar digitālajiem aktīviem, un aktīvu tokenizācija tiks piedāvāta kā papildinājums SEBA Custody, Asset Management un Trading produktam.

Kā daļu no aktīvu tokenizācijas piedāvājuma saskaņā ar SEBA aprakstu klienti varēs marķēt fiatus un dārgmetālus, alternatīvus aktīvus, piemēram, nekustamo īpašumu un preces, kā arī izpētīt uzņēmumu tokenizētas ekosistēmas ar produktiem (kā komunālo pakalpojumu marķieriem) un veikt drošības marķieri. piedāvājumi.

SEBA izveidos seifu ieslodzījuma vietās esošajiem klientiem, emitēs digitālos vērtspapīrus un izplatīs tos bagātības pārvaldībai un citiem investoru tīkliem. Sadarbojoties ar DASL, SEBA paļaujas uz komandas pieredzi, veidojot kritisko infrastruktūru finanšu iestādēm.

Partnerība tālākai attīstībai

Kamēr partnerība vēl ir sākuma stadijā, laika gaitā tā var radīt papildu produktus un likviditāti, kur DASL atbalstīs SEBA Bank stratēģiju būt par partneri institūcijām.

SEBA bankas vadītājs Tokenization vadītājs Metjū Aleksandrs skaidro, cik svarīgi ir izveidot uzticamu platformu digitālo aktīvu pārvēršanas vērtspapīros ieviešanai:

“Plašai digitālo aktīvu un vērtspapīru ieviešanai iestādēs ir vajadzīgas uzticamas izplatīšanas, sekundārās tirdzniecības un likviditātes vietas. DASL nodrošina SEBA tūlītēju un drošu platformu mūsu Digital Securities produktu klāstam. Mēs ceram apvienot mūsu un DASL stiprās puses, lai vēl vairāk uzlabotu klientu risinājumus un pakalpojumus. ”

“Mēs priecājamies sadarboties ar SEBA Bank un ievest viņus publiskajā Corda tīklā ar DASL. DASL nodrošina digitālā kapitāla tirgus paātrinātāju SEBA institucionālajiem klientiem.” paziņoja DASL dibinātājs Ričards Kruks.

Pēdējo divu gadu laikā SEBA ir guvusi ievērojamus panākumus digitālo aktīvu telpā. Šveices kriptogrāfijas bankai izdevās ievērojami paplašināt savus produktus un pakalpojumus institucionālajā tirgū. Šī gada sākumā SEBA arī piesaistīja 100 miljonus ASV dolāru finansējumu sešus mēnešus pēc bankas licences saņemšanas 2019. gada augustā.

Atvēršana durvīm iestāžu aktīvu marķēšanai ir viens no galvenajiem aspektiem, lai plaši izplatītu digitālos aktīvus. Tiklīdz iestādes, kas ievēro stingrus atbilstības pasākumus, var emitēt, pārvaldīt un tirgot digitālo aktīvu vērtspapīrus, tas varētu pavērt vārtus interesei no dažādiem ieguldītājiem pasaules mērogā. Tas varētu būt kritisks punkts, kas sāk pāreju no tradicionālās aktīvu pārvēršanas vērtspapīros uz pilnīgi digitālu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me