Paxos produkti Skatīt Uptick pieņemšanā

Pieaug popularitāte

Blockchain pasaule ir redzējusi savu taisnīgo daļu no stablecoins nāk un iet. Tomēr, ņemot vērā nesenos adopcijas līmeņus, šķiet, ka Paxos ir izdevies nostiprināties kā galvenajam.

Viņi to ir izdarījuši, piedāvājot dažādus produktus. Tas ietver ne tikai viņu stablecoins, bet arī viņu norēķinu pakalpojumus. Šis raksts izceļ dažus nesenos notikumus saistībā ar šo piedāvājumu pieņemšanu.

Paxos Standard (PAX)

Viens no populārākajiem stablecoins lietošanas gadījumiem ir aizdevumu platformas. Neatkarīgi no tā, vai tas darbojas kā ķīla vai tiek turēts krājkontā ar augstiem procentiem, ir skaidrs pieprasījums.

PAX, it īpaši, tikai paziņoja šī tirgus vadošā kreditēšanas platforma BlockFi ir sākusi atbalstīt savu USD atbalstīto stablecoin. Līdzīgi kā citi BlockFi platformas stabilie priekšmeti, tie, kuri izvēlas turēt savu PAX krājkontā, tiks apbalvoti ar 8,6% procentu likmi.

Šis jaunais atrastais atbalsts izraisīja komentārus no katra, BlockFi un Paxos, pārstāvjiem.

Zaks Prinss, Paziņoja BlockFi izpilddirektors,

“Mēs esam priecīgi atbalstīt PAX mūsu platformā un palīdzēt paplašināt stablecoin pieejamību ar tirgus vadošo ienesīgumu BlockFi klientiem. Tā kā mūsu attiecīgās platformas turpina pieaugt, mēs ceram atrast vairāk sadarbības veidu. ”

Valters Heserts, Uzņēmuma Paxos stratēģija,

“Procentu nopelnīšana par aktīviem ir galvenais pasaules finanšu aspekts. Šīs iespējas izmantošana kriptogrāfijā ir svarīga, lai palielinātu kopējo tirgu un palielinātu termiņu šajā aktīvu klasē. Mēs esam gandarīti, ka PAX tagad ir pieejams vietnē BlockFi, un ceram uz to, lai stablecoins varētu piegādāt vairāk cilvēku visā pasaulē.

Tiem, kurus interesē izmantot tik lielu procentu uzkrājumu kontu priekšrocības, neuztraucieties par PAX nonākšanu rokās, jo tas ir diezgan viegli. Piemēram, Paxos atzīmē, ka viņu populāro stablecoin ir iespējams iegādāties vairāk nekā 100 dažādās biržās.

PAX zelts (PAXG)

Kaut arī PAX jēdziens ir līdzīgs PAXG, ir viena galvenā atšķirība. PAX atbalsta USD, bet PAXG – fiziskais zelts.

Līdzīgi kā iepriekšējais, PAXG ir pieņēmis augšupeju. Tas nesen tika parādīts ar paziņojums ka PAXG ir pieejams tirdzniecībai, izmantojot digitālo aktīvu apmaiņu, Smart Valor. Tā rezultātā, atverot aktīvu tirdzniecībai populārā biržā, PAXG turētāji tagad iegūst piekļuvi augstākam likviditātes līmenim un vispārējai piekļuves PAXG vienkāršībai..

Kails Svari, Paziņoja Paxos produktu direktors,

“PAX Gold ir patiesi unikāls produkts – tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā nopirkt, piederēt un tirgoties ar visaugstākās kvalitātes fizisko zeltu. Ņemot vērā nestabilo tirgus vidi, ir svarīgi, lai investori visā pasaulē varētu ātri un viegli piekļūt šim drošā patvēruma aktīvam – tieši to dara PAX Gold. Izmantojot Smart Valor, klienti ar GBP, EUR vai Šveices frankiem tagad var iegādāties PAX Gold un tirgoties ar lielākajiem kriptotehnikas izstrādājumiem. ”

Olga Feldmeiers, SMART VALOR izpilddirektors, paziņoja,

“Pēdējo 100 gadu laikā ASV dolārs zaudēja 93% no vērtības. Ņemot vērā neseno ASV federālo rezervju lēmumu pazemināt bāzes procentu likmi līdz 0% un atsākt tās kvantitatīvās mīkstināšanas programmu ar 700 miljardiem dolāru, ir paredzēta turpmākā devalvācija. Ar koronavīrusa uzliesmojumu mēs arī varam nonākt dziļā recesijā, piemēram, 1930. gadu Lielajā depresijā. Šis ir laiks, kad investoriem ļoti nepieciešama reāla alternatīva, lai aizsargātu savus uzkrājumus. Tāpēc mēs nolēmām virzīties uz priekšu ar tokenizēta zelta iekļaušanu SMART VALOR biržā. ”

PAXG pieņemšana tirdzniecības platformā nav vienīgais interesējošais piemērs. Līdzīgi kā PAX, arī kriptokreditēšanas platformas pieņem šo zelta nodrošināto aktīvu kā nodrošinājuma veidu. Konkrētāk, PAXG var izmantot gan Nexo, gan SALT.

Paxos norēķinu dienests

Neskatoties uz to, ka stabilie dzērieni var būt viņu maize un sviests, Paxos ir cītīgi attīstījis palīgpakalpojumus, jo tas vēlas panākt jaunu efektivitāti “mantotajos” procesos.

To var redzēt caur viņu tagad tiešraide, norēķinu pakalpojums. Lai gan tā sākās pirms gadiem, projekts tikai nesen kļuva par realitāti, kad SEC veiksmīgi saņēma Paxos “vēstuli bez rīcības”. Būtībā tas bija SEC paziņojums, ka, uzsākot pakalpojumu, viņi neveiks nekādas izpildes darbības pret Paxos. Šis paziņojums tika izlaists pēc tam, kad SEC novērtēja viņu plānu un apkalpošanas iespējas.

Saņemot šīs ziņas, 2019. gada beigās Paxos netērēja laiku, lai sāktu dzīvot. Līdz 2020. gada sākumam uzņēmums veiksmīgi sāka darboties kopā ar saviem pirmajiem klientiem – Credit Suisse un Instinet Holdings. Iepriekš apskatot šo norēķinu pakalpojumu, mēs pieskārāmies tā galvenajām priekšrocībām.

  • Piekļuve īsiem norēķinu cikliem
  • Tūlītēja piekļuve norēķinu ieņēmumiem
  • Paaugstināta datu precizitāte un redzamība
  • Drošība un pieejamība

Uzsākšanas laikā komentēja katra pārstāvji – Paxos un Credit Suisse.

Čārlzs Kaskarilla, Paziņoja Paxos izpilddirektors,

“Paxos norēķinu pakalpojuma palaišana bez palīdzības ir pirmais solis mūsu ceļā uz pēcpārdošanas infrastruktūras pārveidošanu vērtspapīru nozarē. Mēs esam cieši sadarbojušies ar Credit Suisse un Instinet, lai izveidotu risinājumu, kas sniegtu ilgtermiņa izmaksu priekšrocības, un mēs kopā pilnveidosim sistēmu dzīvā vidē. Gaidāmais pieteikums mijieskaita aģentūru reģistrācijai parāda mūsu centienus plaši modernizēt tirgus struktūru. ”

Emmanuel Aidoo, “Credit Suisse” digitālo aktīvu tirgus vadītājs paziņoja,

“Iniciatīvai ir potenciāls nodrošināt lielu efektivitāti un izmaksu ietaupījumus pēcpārdošanas ciklā. Paxos norēķinu dienests ievieš blokķēdes tehnoloģiju, kas atbilst noteikumiem un ļauj mums veikt svarīgus soļus, lai attīstītu tirgus struktūru un atbrīvotu kapitālu, kas ir saistīts ar mantotajiem norēķinu procesiem. “

PAXOS

2012. gadā dibinātais Paxos uztur darbību Ņujorkā. Pirmkārt, Paxos komanda cenšas izstrādāt dažādus produktus, kas apkalpo dažādus tirgus. Tie svārstās no Stablecoins līdz aktivitātēm pēc tirdzniecības, norēķinu iespējām un daudz ko citu.

Izpilddirektors Čārlzs Kaskarilla pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Pieņemšana biržās gan PAX, gan PAXG tirdzniecībai? Pārbaudiet. Pieņemšana kā nodrošinājums, izmantojot kreditēšanas platformas? Pārbaudiet. Pieņemšana, izmantojot tiesības uz krājkontiem? Pārbaudiet. Vai tiek pieņemti papildu pakalpojumi saistībā ar tirdzniecības vērtspapīru norēķiniem? Pārbaudiet.

Ir godīgi teikt, ka populāriem stablecoins var būt nesen izveidots konkurents.

Papildus produktiem, kas raksturīgi tikai Paxos, mēs agrāk esam skatījušies uz Stablecoins kā grupu. Pieaugot to popularitātei, mēs esam redzējuši potenciāli viltīgus jēdzienus līdzās augsta potenciālajiem. Šajā rakstā ir apskatīti daži no šiem.

Stablecoins – ir triki vai moderns?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me