Ceļvedis: Kā nopirkt Power Ledger (POWR) žetonus par Binance

Šajā rokasgrāmatā jūs soli pa solim iepazīsities ar Power Ledger (POWR) žetonu iegādes procesu Binance birža.

Kas ir Power Ledger?

Power Ledger ir projekts, kas veicina atjaunojamo enerģijas avotu attīstību. Tas tiek darīts, izmantojot vienādranga enerģijas tirdzniecības platformu, kurā atjaunojamās enerģijas ražotāji kopā ar patērētājiem atrodas blokķēdē. Patērētāji maksā ar POWR marķieri, piešķirot kriptovalūtai ļoti reālu lietošanas gadījumu.

Pēc veiksmīgas ICO vadīšanas 2017. gada beigās (līdz šim lielākais pasaulē) Power Ledger ir bijis aizņemts ar savas platformas attīstību, partnerattiecību nodrošināšana ar vairākiem Austrālijas un Jaunzēlandes enerģijas piegādātājiem. Uzrakstot šo rakstu, Power Ledger ir 90. lielākā kriptovalūta pasaulē. Ar tirgus ierobežojumu, kas nedaudz pārsniedz 60 miljonus ASV dolāru, tas var potenciāli gūt būtiskus ieguvumus saviem investoriem.

Apskatīsim, kā iegādāties pirmos POWR žetonus.

1. darbība: reģistrējieties Binance

Ar relatīvi zemo tirgus kapitalizāciju maz platformu piedāvā iespēju iegādāties Power Ledger POWR tieši ar Fiat valūtu, piemēram, USD vai EUR. Tātad labākais variants ir vispirms iegādāties Bitcoin vai Ethereum un tirgoties ar POWR lielā biržā, piemēram, Binance.

Pirmais solis ir reģistrēt kontu Binance, ja vēl neesat to izdarījis.

binance reģistrs 1

2. darbība: verificējiet savu kontu

Binance prasīs, lai jūs varētu sākt tirdzniecību, jums jāiesniedz vairāki KYC (pazīstiet savu klientu) verifikācijas dokumentus. Jums arī jāiestata drošības pasākumi, piemēram, stingra parole un divfaktoru autentifikācija, lai jūsu konts būtu drošībā.

3. darbība: nosūtiet BTC vai ETH uz savu Binance kontu

Kad būsiet apstiprināts, jums būs jānosūta Bitcoin vai Ethereum monētas Binance Exchange. Ja jums nav nevienas no šīm monētām, tās var iegādāties Coinbase biržā vai tādās vietnēs kā Coinmama vai Čanelija.

Lai veiktu iemaksu, dodieties uz galvenes izvēlni un noklikšķiniet uz “Līdzekļi”, pēc tam – “Iemaksa”. Izvēlnē atlasiet monētu, kuru vēlaties nosūtīt. Tas jums dos adresi, uz kuru nosūtīt savu Bitcoin vai Ethereum. Pārliecinieties, ka visas monētas, kuras sūtāt uz šo seifa adresi, ir tikai attiecīgā valūta – piemēram, ja nosūtāt BTC uz ETH adresi, varat zaudēt monētas

depozīta iemaksa 1

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Atkarībā no tā, cik daudz aktivitāšu ir tīklā, depozīta apstiprinājums var būt īss. Pirms dodaties prom no lapas, pārliecinieties, vai esat pārbaudījis depozītu un BTC / ETH tiek parādīts jūsu Binance seifā..

5. darbība: atrodiet BTC vai ETH pāri

Kad Binance kontā ir Bitcoin vai Ethereum, ir pienācis laiks pāriet uz biržu. Augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz “Exchange”, pēc tam noklikšķiniet uz “Basic”.

Kad esat nonācis Binance sadaļā Exchange, atrodiet POWR pāri un iepriekš noguldīto monētu. Lai to izdarītu, dodieties uz meklēšanas joslu augšējā labajā stūrī un ievadiet POWR. Jūs redzēsiet pārus Bitcoin, Ethereum vai Binance Coin, Binance vietējai kriptovalūtai (izmanto diskontētām tirdzniecības maksām).

powr binance

Atrodiet pāri, kuru meklējat. Tas parādīs Power Ledger POWR tirdzniecības ekrānu.

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance rīcībā ir rīki un datu diagrammas, kas palīdz pirkt zemu un pārdot augstāk. Tirdzniecības ekrānā varat apskatīt sava pāra cenu un pasūtījumu vēsturi. Varat arī noteikt pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties cenu, par kuru vēlaties pirkt vai pārdot, un, tiklīdz POWR cena sasniegs šo punktu, Binance padarīs jūsu darījumu automātisku.

powr binance 2

6. solis: izvēlieties, cik daudz POWR vēlaties iegādāties

Atlasiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties, vai arī noklikšķiniet uz cilnes “Tirgus” un iegādājieties tās pašreizējo cenu.

Jūs varat izvēlēties iegādāties noteiktu summu POWR vai iztērēt 25%, 50%, 75% vai 100% no BTC / ETH savā Binance kontā..

7. solis: Pērciet POWR!

Noklikšķiniet uz pogas Pirkt POWR, lai pabeigtu pasūtījumu.

nopirkt powr

8. solis: Pārvietojiet monētas drošā seifā

Kriptogrāfijas paraugprakse ir glabāt savus līdzekļus drošā seifā, kuru kontrolējat ārpus biržas, kad netirgo.

The Virsgrāmata Nano S aparatūras maks ir viens no drošākajiem veidiem, kā turēt kriptogrāfiju, un atbalsta POWR. Alternatīvi, jūs varat izmantot Coinomi mobilo maku vai tīmeklī MyEtherWallet.

Kad esat pabeidzis pasūtījumu un jūsu Power Ledger POWR žetoni ir parādīti jūsu Binance seifā, dodieties uz sadaļu “Fondi”, pēc tam – “Izņemšana”. Izvēlnē atlasiet POWR. Ievadiet izņemšanas adresi (adresi no sava POWR maka) un POWR daudzumu, kuru vēlaties izņemt.

powr binance 3

… un viss! Tagad jūs zināt, kā iegūt Power Ledger žetonus Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me