6 kripto apraides, lai uzzinātu vairāk par nozari

Ja vēlaties vienkāršāk izprast blokķēdes un kriptogrāfijas investīciju pamatus, labākais veids, kā asimilēt zināšanas, ir regulāri sekot kriptogrāfijas valūtas podcast.

Zemāk ir saraksts ar labākajām aplādēm, kuras varat klausīties, lai viegli saprastu kriptonauda pasaules sīkumu:

1. Slikta kriptogrāfija

The Sliktas kriptogrāfijas aplāde saimnieki Treviss Raits un Džoels Kom sāka 2017. gada beigās. Kaut arī viņi abi ir zinoši tehniskajos jautājumos, viņi atzina, ka, uzsākot darbu, viņi arī mācījās par kriptogrāfiju.

Bad Crypto Podcast 2 1024x538

Avots: https://nick.weisser.me

Apraide parasti piedāvā intervijas ar ekspertiem un praktiskus paskaidrojumus, kas piesātināti ar daudziem humoristiskiem mirkļiem. Caur tiem tūkstošiem klausītāju uzzina visas jaunākās lietas par Bitcoin, altcoins, ICO un ar blockchain saistītiem notikumiem.

Viņu informatīvais, bet tomēr absurdais formāts rada humoristisku efektu, kas atvieglo iesācēju kriptogrāfijas klausītāju izpratni par terminiem un jēdzieniem.

Saimnieki vēlas ne tikai izglītot savus klausītājus; viņi arī vēlas, lai viņi izklaidētos tikpat daudz kā pārrunājot jaunu tēmu. Tomēr viņi atzīst, ka viņi nav nozares eksperti un joprojām mācās ar laiku.

Tātad pieredzējušiem kriptogrāfijas entuziastiem aplāde var būt mazāk informatīva, taču tiem no jums, kas tikko sākuši darboties kriptogrāfijā, tas ir jautrs un vienkāršs veids, kā izprast kriptonauda pasaules jēdzienus..

2. Bez ķēdes

The Nenostiprināta aplāde vada Laura Shin, bijusī Forbes vecākā redaktore, un ir lieliski, vai esat iesācēja vai uzlabotas kriptogrāfijas līmenī. Viņa ir izmantojusi savu agrāko pozīciju Forbes, lai piesaistītu svarīgus nozares pārstāvjus, lai runātu savās intervijās.

480x270 95011

Avots: https://www.stitcher.com

Šīs nedēļas mērķis ir “izglītot cilvēkus par to, kā blokķēdes mainīs veidu, kā mēs nopelnām, tērējam un ieguldām savu naudu”.

Tā kā Šins jau labu laiku atspoguļoja ziņas par kriptogrāfiju un blokķēdēm, viņa zina, kādus jautājumus uzdot un kā pasniegt viņas intervēto piedāvāto informāciju.

3. Monētu meistarība

Monētu meistarība ir investora un tirgotāja Kārtera Tomasa šovs. Šis apraide ir obligāta jebkuram kriptogrāfijas entuziastam, neatkarīgi no viņu izpratnes līmeņa šajā jautājumā.

Tajā ir apskatīti temati, kas nāk no investora viedokļa, un tā ir “vieta ikvienam, kurš vēlas gūt peļņu no Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Monero un daudz ko citu digitālās kriptovalūtas pasaules”.

Tomass ir kļuvis pazīstams ar savu modro racionalizāciju, kodolīgo analīzi un kodolīgajiem dienas atkārtojumiem. Lielākā daļa viņa diskusiju ir vērstas uz tirdzniecību, padarot viņa aplādi par ideālu informācijas avotu un ieskatu par kriptogrāfijas ieguldījumiem.

Monētu meistarības epizodes koncentrējas uz kriptogrāfijas tirgus aktualitātēm, tāpēc vislabāk ir sākt, ja sēriju sākat, skatoties tās jaunākās epizodes.

4. Bitcoin Podcast tīkls

Bitcoin Podcast tīkls apzīmē vairākus dažādus aplādes, kas apkopotas vienā. Sākotnēji tas tika pārraidīts kā parasta podkāsts, un ar laiku tas kļuva par tīklu, kurā bija astoņi dažādi eksperti, kuri apspriež dažādas ar kriptogrāfiju saistītas tēmas un dalās savos viedokļos par šo jautājumu..

Džeisons Jenkinss no Jenkins Risk Management ir viens no izstādes atbalstītājiem, un viesu dažādība svārstās no eņģeļu investoriem līdz Losandželosas dīdžejiem, kuri visi runā par viņu saistību ar kriptonauda. Izrādes epizodes ir diezgan garas, ilgākas par 90 minūtēm, tāpēc, ja meklējat ātru atjauninājumu par to, kas notiek kriptoversā, labāk jāatrod cita aplāde.

5. Investējiet kā labākais

Saimnieks Investējiet kā labākais, Patrick O’Shaughnessy ir O’Shaughnessy Asset Management portfeļu pārvaldnieks un vadīja trīsdaļīgu sēriju ar nosaukumu Hash Power, kas sniedz saprotamu ievadu blokķēdes nozares zināšanās..

“Hash Power ir domāts kā ievads, bet patiesībā tas ir uzaicinājums patstāvīgi izpētīt šo topošo pasauli.”

Šajā aplādē parasti tiek apspriesti ieguldījumi, taču O’Shaughnessy pielika papildu pūles, lai izveidotu trīsdaļīgu audio dokumentālo filmu, kas koncentrējas uz kriptogrāfiju, lai uzsāktu jaunos šajā domēnā..

Izrādes tēmas svārstās no blokķēdes līdz ieguldījumiem kriptovalūtās, līdz spekulācijām ar bitcoin un vispārējām sarunām par altkoīniem un ICO. Sērija iziet visus priekšmetus ļoti skaidri un viegli saprotamā veidā, iegūstot nepieciešamo informāciju, izmantojot intervijas ar nozares nozīmīgiem nosaukumiem.

Papildus Hash Power O’Shaughnessy izveidoja arī sērijas, kas koncentrējās uz sarežģītākām tēmām un padziļināti izpētīja tās.

6. Parunāsim par Bitcoin!

The Parunāsim par Bitcoin! podcast pirmo reizi sāka pastāvēt 2013. gadā, padarot vienu no vecākajām podcast apraidi tikai un vienīgi Bitcoin un kriptovalūtām. Šodien sēriju sēriju skaits ir pārsniedzis 370. Izrādē apskatītās tēmas ir ārkārtīgi dažādas, un fanu kopiena ir ļoti veltīta šai pārraidei.

ļauj runāt bitcoing

Avots: https://softwareengineeringdaily.com

Sākotnēji aplādi izveidoja Andreas Antonopolous, taču tagad viņš nav vienīgais vadītājs, jo šovā ir iekļauti vairāk cilvēku, kā arī plašāks satura klāsts. Parunāsim, ka bitcoin ir arī tīkla nosaukums, kas sastāv no 10 izrādēm, kas koncentrējas arī uz ar kriptogrāfiju saistītām tēmām.

Antonopuls ir svarīga figūra visā, kas saistīts ar Bitcoin. Par šo tēmu viņš ir rakstījis grāmatas, emuārus, ir uzaicināts apspriest daudzas izrādes un plaši par to runāt savā raidījumā. Vienā brīdī viņš no veltītiem kopienas locekļiem saņēma 2 miljonu dolāru vērtus Bitcoin ziedojumus kā apliecinājumu viņu ieguldījumam..

Antonopuls ir arī Čikāgas preču biržas Bitcoin atsauces likmes uzraudzības komitejas loceklis, un 2014. gadā viņš tika pasniegts par lektoru Nikosijas universitātē – pirmajā universitātē, kas jebkad ir uzņēmusi maģistra grādu digitālajā valūtā..

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me