11 aizraujoši projekti uz zvaigžņu (XLM) platformas

(Atjaunināts) Zvaigžņu platforma vēlu ir pieredzējusi lielu uzmanību, un lejupejošā tirgus vidū tā ir izturējusi spēcīgu attiecību pret Bitcoin. Viens no Stellar aizrautības iemesliem ir projekti, kas tiek veidoti, izmantojot tās platformu.

Ethereum ir ieskaitīts par jauna horizonta atvēršanu visa veida uz blokķēdi orientētām lietojumprogrammām, savukārt Stellar ir nopelnījis uzticamību, izmantojot tādus projektus kā zemāk, saglabājot savu reputāciju kā spēcīgu spēlētāju kriptogrāfijas telpā.

Zemāk ir vienpadsmit aizraujoši projekti Stellar platformā, kas piedāvā reālās dzīves problēmu risinājumus.

# 1. IBM universālais maksājumu risinājums

Vadošais tehnoloģiju gigants IBM izmanto Stellar tīklu, lai nodrošinātu lielāku pārredzamību viņu maksājumu struktūrā. Lai gan tehnoloģiju gigants ir sadarbojies ar daudzām visu veidu privātajām un federālajām un valsts atbalstītajām bankām, tostarp centrālajām bankām, it īpaši Āzijas Klusā okeāna reģionā, tas vēlas uzzināt, ko Zvaigžņu var tam nodrošināt.

Saskaņā ar uzņēmuma Blockchain risinājumu vadītāju Jesse Lundu, uzņēmums ir tuvu tam, lai palīdzētu centrālajai bankai pārvietot papīra naudu uz Stellar blockchain tīkla.

Analītiķi ir paredzējuši, ka Zvaigžņu / IBM partnerība galu galā varētu aizstāt SWIFT / IBAN maksājumu infrastruktūru kā globālu standartu. Ja tas notiks, tas lieliski ietekmēs XLM kriptovalūtu.

# 2. Veridium

Veridium sadarbojas gan ar IBM, gan ar Stellar, lai visā pasaulē apzīmētu oglekļa kredītu tirgu. Jaunais sākums ir saistīts ar vietējā marķiera VERDE iekļaušanu tirdzniecības platformās, kas nodarbojas ar naftu un gāzi, cenšoties automatizēt oglekļa emisiju kompensēšanas procesu.

Tas nozīmē, ka, privātpersonai vai iestādei veicot pirkumu, viņiem ir iespēja iegādāties atbilstošu oglekļa kredīta summu, lai kompensētu viņu darbību. Lielajām korporācijām un izveidotajām institūcijām tas varētu kalpot par pamatu oglekļa neitralitātes sasniegšanai. Tas var arī palīdzēt sasniegt vides pārskatatbildību.

# 3. Zvaigžņu X

Cenšoties kļūt par galveno spēlētāju un autoritāti peer-to-peer decentralizētās apmaiņas nozarē, Stellar X pieliek visas rokas uz klāja, lai radītu lielisku lietotāja pieredzi. Zvaigžņu izmantošana ir saistīta ar “decentralizēto” aspektu, taču, ja tā var būt lieliska apmaiņa, tas varētu palielināt Stellar un DEX darbības jomu.

Galvenā iezīme varētu dot tai priekšrocības salīdzinājumā ar citām DEX platformām, jo ​​tā spēja izmantot Zvaigžņu enkuru tīklu.

# 4. Atvērtais dārzs

Atvērtais dārzs ļauj tās lietotājiem pārvērst savu tālruni par wifi tīklāju un saņemt samaksu Lumens par izmantotajiem datiem.

Tas var neizdoties ASV un Eiropā, bet lieliski iekļaujas Zvaigžņu tirgus bāzē, jo tā mērķis galvenokārt ir vietas, kur interneta savienojums nav pieejams lielākajai daļai cilvēku.

# 5. TillBilly

aizraujoši Zvaigžņu zvaigznes projekti

Platforma plāno izveidot pilnvērtīgu tirdzniecības vietas pakalpojums zvaigžņu tīklā. Tas būtu daudz lētāk, ja to salīdzinātu ar kredītkartēm un debetkartēm un Apple samaksu, vienlaikus automātiski aprēķinot lojalitātes punktus.

Lai atvieglotu papīra saņemšanas slogu, platforma piedāvās digitālu alternatīvu, lai atbrīvotos no šī jautājuma.

# 6. Šķēle

Nekustamais īpašums ir visu veidu investoru hit. Tā kā Slice ir samērā riskanti iegādāties nekustamo īpašumu ārvalstīs, kurā ir daudz noteikumu un noteikumu, Slice apzīmē nekustamā īpašuma projektus, kas iepriekš bija pieejami tikai ASV reģistrētām institūcijām..

Lai gan konkurence šajā tirgū un nekustamajā īpašumā ir plaši izplatīta visā pasaulē, Šķēle ir diezgan pārliecināts par savu izdzīvošanu.

# 7. Pārliecināts, ka veicat

Āfrika ir liels tirgus, un afrikāņu skaits ārzemēs nozīmē, ka viņiem būs jāsūta nauda uz mājām. Pārliecināts, ka veicat ir naudas pārvedumu tīkls, kuru afrikāņi var izmantot, lai nosūtītu naudu saviem mīļajiem mājās. Tas ir sadarbojies arī ar Stellar, ar filiālēm Kenijā, Ruandā un citās Āfrikas valstīs. Tiek uzskatīts, ka Āfrika ir tās lielākais tirgus, un katru gadu afrikāņi to mājās sūta miljardiem dolāru.

To var izmantot arī, lai apmaksātu komunālos maksājumus tiešsaistē un arī e-veikalus.

# 8. SmartLands

SmartLands viss attiecas uz lauksaimniecības zvaigžņu apzīmēšanu Zvaigžņu tīklā. Tas ir punkts pareizajā virzienā, jo kriptonauda pakāpeniski samazina fiat valūtu un ļauj izmantot kriptonauda, ​​lai iegūtu izkrautus īpašumus. Tā ir tālredzība, kas varētu atmaksāties ar lielām dividendēm, ja kriptovalūtas kļūs pietiekami vērtīgas, lai sasniegtu lauku un lauksaimniecības investīcijas un attīstību.

Vai satraukti par šiem projektiem? Jūs varat iegādāties vai tirgot Stellar vietējo monētu (XLM) Binance– mūsu vēlamā apmaiņa. Šeit ir mūsu ceļvedis par XLM iegādi.

# 9. Tempo 

aizraujoši Zvaigžņu zvaigznes projekti

2018. gada 12. jūlijā Zvaigžņu komanda paziņoja partnerība ar naudas pārskaitījumu naudas pārvedumu uzņēmumu Tempo. Tempo naudas pārskaitījums ir labi izveidota platforma, un jūs varat tos uzskatīt par ‘Eiropas Rietumu Savienību’. Tempo maksājumi par darījumu tika samazināti no 4–150 eiro. Tomēr, izmantojot Stellar, platforma ietaupīs daudz naudas. Turklāt viņi var veikt vairāk nekā 60 000 darījumu par mazāk nekā santīmu. 

Pakalpojums vispirms tika pārbaudīts Filipīnās, vienā no lielākajiem naudas pārvedumu tirgiem pasaulē. Kad saņēmējs saņem naudas līdzekļus, viņam tiek nosūtīts paziņojums, un viņš var izvēlēties, vai saņemt līdzekļus vietā, vai arī naudas līdzekļi tiek piegādāti pie viņu durvīm vietējā valūtā. 

Šī partnerība nozīmē, ka Zvaigžņu ir digitālā valūta ar lielāko reālās pasaules tīklu. Tempo ir vairāk nekā 200 vietas visā Eiropā, kur tagad tiek pārdots XLM, un lietotnes Tempo lietotāji digitālo valūtu var iegādāties tieši savā tālrunī. 

# 10. Cietoksnis 

aizraujoši Zvaigžņu zvaigznes projekti

Kādu laiku Zvaigžņu enkuru sistēma ir bijusi teorija. Tagad tomēr, Cietoksnis ir palīdzējis to mainīt, kļūstot par platformas pirmo USD enkuru. Platforma pieņem depozītus USD un var izsniegt jebkura veida žetonus Zvaigžņu tīklā, ieskaitot BTC, ETH un USD. 

Stronghold arī sadarbojas ar PrimeTurst, lai nodrošinātu līdzekļus, kas nodrošina pārredzamību un atbildību, pārvaldot fiat noguldījumus. 

Tas var izraisīt Zvaigžņu masveida pieņemšanu, jo tas darbojas kā līdzsvars svārstībām, kas kavē vairākus digitālās valūtas lietošanas gadījumus. Turklāt partnerība var palīdzēt Stellar atrisināt dažas no tām pašām vajadzībām kā Tether, bet, cerams, ar nedaudz mazāk pretrunām. 

# 11. SatoshiPay

aizraujoši Zvaigžņu zvaigznes projekti

Tā kā cilvēku uzmanības laiks kļūst īsāks, daudziem šķiet, ka ir grūti reģistrēties atsevišķām vietnēm, lai skatītu saturu. Turklāt dažreiz jūs vēlaties izlasīt vienu rakstu vietnē, abonējot to pašu. 

SatoshiPay sākās kā mikromaksājumu platforma tīmekļa saturam Bitcoin tīklā, pēc tam migrēja uz IOTA, pirms beidzot sadarbojās ar Stellar platformu. 

Vietnes, kurās ir SatoshiPay logrīks, pieprasa apmeklētājiem maksāt tikai centus, lai skatītu vai lejupielādētu saturu. Logrīks pat neprasa lietotājiem instalēt spraudni vai maku, un līdzsvars seko lietotājiem no vietnes uz vietni. Tas satura nodrošinātājiem paver monetizācijas modeli. 

Mikromaksājumi ir vēl viens karsts tirgus, un SatoshiPay ir viens no tā līderiem. Šī ir vēl viena iespēja, kas var ievērojami veicināt Zvaigžņu masveida pieņemšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me