Edenas Dhaliwalas, „Conflux Network“ generalinis direktorius – interviu serija

Edenas Dhaliwalas yra generalinis direktorius „Conflux“ tinklas, atviras naujo DApps, finansų ir „Web 3.0“ pasaulio protokolas. Kaip greitas ir saugus viešasis „blockchain“, „Conflux Network“ sujungia darbo įrodymą ir „Tree-Graph“ struktūrą, kad suteiktų naujos kartos decentralizuotą komerciją..

Turėdamas 14 metų patirtį kuriant naujas technologijas, „Eden“ yra pramonės lyderis ieškant, inkubuojant ir investuojant į naujos kartos internetą. Edenas turi magistro laipsnį Rotmano vadybos mokykloje Toronto universitete, o Manitobos universitete gavo matematikos bakalaurą..

Ar galėtumėte pasidalinti „Conflux Network“ atsiradimo istorija?

„Conflux“ prasidėjo Tsinghua universitete, geriausiame Kinijos universitete, kaip mokslinių tyrimų projektas, kurio pagrindinis tikslas buvo ieškoti būdų išplėsti „blockchain“, kad jis būtų greitesnis ir saugesnis. Kai tokie investuotojai kaip „Sequoia Capital“, „Huobi Group“ ir „Baidu Ventures“ parodė susidomėjimą ir investavo, projektas virto gerai finansuojama įmone, kurios tikslas buvo sukurti pasaulinį viešąjį „blockchain“ tinklą. Dr. Andrew Yao, kuris yra vienintelis Kinijos Tiuringo apdovanojimo gavėjas, taip pat įvairūs aukščiausių „blockchain“ ir technologinių kolegijų programų dekanai, yra tie, kurie dirba kurdami šią naujos kartos paskirstytą sistemą. „Conflux“ dabar prižiūri įvairi pasaulinė komanda, kurios misija yra skatinti tarpvalstybinį bendradarbiavimą kuriant decentralizuotas atvirojo kodo technologijas ir palengvinant atvirą komerciją..

Koks yra „Conflux Network“ misijos aprašymas ir kaip jis skiriasi nuo kitų „blockchain“?

„Conflux Network“ siekia pagerinti saugumą, greitį ir efektyvumą įvairiose pramonės šakose ir susijusius verslo iššūkius, pradedant finansais ir baigiant vyriausybe.

Esminis pagrindinio sluoksnio „blockchain“ protokolų klausimas yra mastelis ir greitis. Esame vienas iš nedaugelio 1-ojo lygio protokolų, kuriame naudojama nauja „PoW“ integruota DAG struktūra, teikianti nuo 3 000 iki 6 000 operacijų per sekundę įmonių programoms. Ta struktūra, vadinama „Tree Graph“, yra energiją taupantis darbo mechanizmo įrodymas, leidžiantis tinklui siekti efektyvumo neprarandant saugumo, decentralizavimo ar patikimumo..

Norėdami palyginti mūsų operacijų pralaidumą su pramonės standartu, „Conflux Network“ technologija pasižymi sutrumpintu patvirtinimo laiku ir padidėjusia 6400 operacijų per sekundę operacijų pralaidumu, o „Visa“ tvarko apie 1 000–4 000 per sekundę.

2020 m. Pasirašėte sutartį su „Conflux Network“, kad vadovautumėte jo plėtrai Šiaurės Amerikoje. Kas jus patraukė dirbti su šia įmone?

Per metus turėjau pokalbių su vienu iš įkūrėjų Fan Long apie „Conflux Network“ proveržio technologiją ir unikalią padėtį Kinijos rinkoje. Kai keliavau į Pekiną susitikti su komanda, man buvo aišku, kad šis projektas nebuvo įprastas 1-ojo sluoksnio „blockchain“ projektas. Nuo žinomų investuotojų, tokių kaip „Sequoia Capital“, iki pagrindinių kasybos operatorių, tokių kaip „F2Pool“, iki sparčiai augančios kūrėjų bendruomenės, buvo nesunku pastebėti, kad „Conflux“ slypi daugybė puikių ir nepaprastai ambicingų žmonių, pasiryžusių tai padaryti sėkmingai. Ir kai atsižvelgsite į tai, kad „Conflux“ atitinka reikalavimus ir turi neįtikėtinus santykius su įmonių, vyriausybių ir kūrėjų bendruomenėmis, įsitikinau, kad „Conflux“ turi aiškų ir netrukdomą kelią užimti rinkos dalį Kinijoje, kur kas daugiau nei bet kuris kitas „blockchain“ projektas. „Conflux“ yra šiek tiek miegantis milžinas, o galimybė jį pristatyti pasauliui mane suintrigavo.

„Conflux“ yra vienintelis valstybės patvirtintas viešas leidimų neturintis „blockchain“ projektas Kinijoje. Koks šiuo metu yra „Conflux Network“ santykis su Kinijos vyriausybe?

Tai, kad „Conflux“ gimė ne iš akademinės bendruomenės ir vykdė lėšų rinkimą, kuris atitinka reikalavimus, visada leido mums užmegzti patikimus ir produktyvius santykius su Kinijos vyriausybe. Mūsų organizacijos atstovai dalyvauja Nacionaliniame „Blockchain“ ir paskirstytos apskaitos technologijos standartizavimo techniniame komitete, Kinijos pramonės ir informacinių technologijų ministerijos sudarytoje grupėje, kad aptartų ir nustatytų paskirstytos knygos technologijas..

Šie santykiai yra naudingi daugeliu atžvilgių. Tai suteikia mums galimybę naudotis Kinijoje gyvenančiomis bendruomenėmis, turgavietėmis ir verslo kanalais per platų kūrėjų, vartotojų, investuotojų ir įmonių pramonės ekspertų tinklą, tuo pačiu didinant patikimumą ir mažinant riziką, laikantis teisės aktų ir vykdant Šanchajaus vyriausybės patarimus..

Bendradarbiaudamas su Šanchajaus mokslo ir technologijų komitetu, „Conflux Network“ sukūrė „Tree Graph“ tyrimų institutą, siekdamas skatinti švietimą blokų grandinės, ypač viešų, leidimų neturinčių tinklų srityje. Be to, „Conflux“, taip pat remiama Šanchajaus vyriausybės, planuoja įsteigti inkubacinį centrą, kad būtų galima toliau diegti naujas technologijas..

„Conflux“ neseniai pradėjo antrąjį „Mainnet“ išleidimo etapą, Okeanas, kuris bus sutelktas į kasybos iniciatyvas ir „PoW“ algoritmą. Koks yra svarbiausias šio išleidimo aspektas?

Apskritai sutelksime dėmesį į visapusišką bandomąjį procesą, apimančią mūsų kasybos algoritmą, „DApps“, „Dex“ ir kitus „DeFi“ produktus su savo ekosistemos partneriais. Tinklo ypatybės ir funkcijos bus palaipsniui išleidžiamos į bendruomenę, siekiant padidinti decentralizacijos lygį, kartu išlaikant aukštą sistemos saugumo ir našumo lygį visame tinkle. Tai užtikrins, kad antrinės rinkos svyravimai per daug nepaveiks komandos dėmesio ir dėmesio.

Norėdami šiek tiek suskaidyti, per pirmąją „Okeano“ pusę organizuojame keletą kasybos kampanijų, pradedant vidutinio masto, kuriame yra šimtai dalyvių, ir didelio masto, kuriame yra tūkstančiai. Tai dar labiau patvirtins mūsų tinklo stabilumą. Po to, kai būsime tikri dėl tinklo saugumo ir stabilumo ir turėsime reikiamą tinklo bendradarbių skaičių, pereisime prie oficialaus „Conflux“ darbo kasybos algoritmo..

Ar galėtumėte pasidalinti savo nuomonėmis apie valstybės remiamą „blockchain“ infrastruktūros projektą BSN („Blockchain“ pagrįstą paslaugų tinklą), apie kurį neseniai buvo pranešta iš Kinijos. Kokios to pasekmės Kinijos „blockchain“ kraštovaizdžiui?

BSN tikslas yra skatinti blokų grandinės ekosistemą Kinijoje. Kinijos vyriausybė „blockchain“ technologiją įvardijo kaip nacionalinės svarbos klausimą. Ši technologija pagerina įvairių verslo procesų efektyvumą ir skatina naujų finansinių priemonių naujoves. BSN infrastruktūra kartu su klestinčia reikalavimus atitinkančių viešųjų grandžių ekosistema vaidins pagrindinį vaidmenį įgyvendinant šią transformacinę viziją.

Jūs taip pat esate partneris „Outlier Ventures“ kurioje nagrinėjama ženkli ekonomika investuojant ir konsultuojant. Ko jūs asmeniškai ieškote potencialių investavimo galimybių?

Apskritai investavimo sritys, kurios mane labiausiai domina, yra „Web3“ infrastruktūra, kūrėjų įrankiai, „DeFi“ ir decentralizuota duomenų ekonomika. Be to, kad turiu tvirtą komandą, man labiausiai įdomu suprasti produkto ir (arba) technologijos vidinę vertę ir paklausą. Trauka ir gairės, galinčios parodyti tinkamumą produktų rinkai, bendruomenės įsitraukimą ir tai, kaip ženklinimasis vystysis ekonomikos, valdymo ir reguliavimo požiūriu, man yra gana svarbūs.

Kitas svarbus klausimas man yra tai, kaip susiformuos tinklo efektai. Man paprastai patinka pasiūlymai, kai vartotojas gali būti kūrėjas tuo pačiu metu, o produktas turi „į„ Lego “panašius komponentus ir panašų į žaislą, su kuriuo vartotojai gali žaisti, norėdami toliau diegti naujoves. Tai padidina produkto ar tinklo vertės generavimo tikimybę.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „Conflux Network“?

Mes labai džiaugiamės „DeFi“ ekosistemoje atliekamais žingsniais. Siekdami padėti vystymuisi į priekį, sukūrėme kelių grandinių protokolą „ShuttleFlow“. Tai, be kitų „DeFi“ naudojimo atvejų, atliks svarbų vaidmenį užtikrinant finansinį įtrauktį, stabilumą ir saugumą, ypač po COVID ekonomikoje, kur matome greitą perėjimą prie skaitmeninimo.

Neseniai pradėjome 2,4 milijardo CFX žetonų (maždaug 240 milijonų USD) dotacijų programą, skirtą „Conflux Network“ ekosistemos programinės įrangos kūrimo ir tyrimų naujovėms skatinti. Daugiametė stipendijų programa skirta pradėti kurti svarbiausius technologijos komponentų komponentus ir paspartinti „Conflux“ rizikos kūrimą. Kitas programos tikslas yra priartėti prie kūrėjų bendruomenės, suprasti jų tinklo viziją ir paremti juos reikalavimais skatinti naujoves.

Mes taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su Kinijos vyriausybėmis ir įmonėmis vykdydami įvairius „blockchain“ projektus, tokius kaip sutarčių ir architektūrinio projekto sertifikatų saugojimas „blockchain“, dalių sekimas „blockchain“ ir tiekėjų kilmė, viešosios informacinių sistemų projektas, projektas su elektros korporacija žaliosios energijos perdavimo atsekamumas, be kita ko. Hunano vyriausybė mums neseniai pritarė, o tai yra antra tokio pobūdžio „Conflux“ po to, kai Šanchajaus vyriausybė tai padarė pernai.

Dėkoju už puikų interviu. Skaitytojai, norintys sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti „Conflux“ tinklas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me