Vadovas: Kaip nusipirkti „Power Ledger“ (POWR) žetonus

Šis vadovas padės jums nuosekliai sužinoti „Power Ledger“ (POWR) žetonų pirkimo procesą Binansų birža.

Kas yra „Power Ledger“?

„Power Ledger“ yra projektas, skatinantis atsinaujinančių energijos šaltinių pažangą. Tai daro per „Peer-to-Peer“ energijos prekybos platformą, kurioje atsinaujinančios energijos gamintojai su vartotojais naudojasi „blockchain“. Vartotojai atsiskaito naudodami POWR žetoną, suteikdami kriptovaliutai labai realų naudojimo atvejį.

Po sėkmingo ICO vykdymo 2017 m. Pabaigoje (iki šiol 14-oji pagal dydį pasaulyje) „Power Ledger“ užsiėmė savo platformos kūrimu, užsitikrinti partnerystę su daugeliu Australijos ir Naujosios Zelandijos energijos tiekėjų. Rašant tai, „Power Ledger“ yra 90-oji pagal dydį kriptovaliuta pasaulyje. Turėdama šiek tiek daugiau nei 60 milijonų dolerių rinkos viršutinę ribą, ji gali potencialiai gauti reikšmingą pelną savo investuotojams.

Pažiūrėkime, kaip nusipirkti pirmuosius POWR žetonus.

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“

Turėdama palyginti mažą rinkos kapitalizaciją, nedaugelis platformų siūlo galimybę pirkti „Power Ledger POWR“ tiesiogiai su „Fiat“ valiuta, pavyzdžiui, USD ar EUR. Taigi geriausias variantas yra pirmiausia nusipirkti „Bitcoin“ ar „Ethereum“ ir prekiauti POWR tokioje didelėje biržoje kaip „Binance“.

Pirmas žingsnis, jei to dar nepadarėte, yra „Binance“ paskyros užregistravimas.

binansų registras 1

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

Kad galėtumėte pradėti prekiauti, „Binance“ jums reikės pateikti kelis KYC (pažink savo klientą) patvirtinimo dokumentus. Taip pat turėtumėte nustatyti saugumo priemones, pvz., Griežtą slaptažodį ir dviejų veiksnių autentifikavimą, kad jūsų paskyra būtų saugi.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Kai būsite patvirtinti, turėsite siųsti „Bitcoin“ arba „Ethereum“ monetas į „Binance Exchange“. Jei neturite nė vienos iš šių monetų, jas galima nusipirkti „Coinbase“ biržoje arba tokiose svetainėse Coinmama arba Changelly.

Norėdami įnešti indėlį, eikite į antraštės meniu ir spustelėkite „Lėšos“, tada – „Indėlis“. Meniu pasirinkite monetą, kurią norite išsiųsti. Tai suteiks jums adresą, į kurį norite siųsti savo „Bitcoin“ ar „Ethereum“. Įsitikinkite, kad visos monetos, kurias siunčiate šiuo piniginės adresu, yra tik ta valiuta – pavyzdžiui, jei siunčiate BTC ETH adresu, galite prarasti monetas

indėlių indai 1

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Priklausomai nuo to, kiek veiklų yra tinkle, gali šiek tiek palaukti, kol jūsų indėlis bus patvirtintas. Prieš pereidami nuo puslapio, įsitikinkite, kad indėlis buvo atliktas, o BTC / ETH rodomas jūsų „Binance“ piniginėje..

5 žingsnis: Raskite BTC arba ETH porą

Kai „Binance“ paskyroje turite „Bitcoin“ ar „Ethereum“, laikas pereiti prie biržos. Viršutiniame meniu spustelėkite „Exchange“, tada spustelėkite „Basic“.

Kai būsite „Binance“ skiltyje „Exchange“, raskite POWR porą ir monetą, kurią anksčiau deponavote. Norėdami tai padaryti, eikite į paieškos juostą viršutiniame dešiniajame kampe ir įveskite POWR. Pamatysite „Bitcoin“, „Ethereum“ ar „Binance Coin“, vietinės „Binance“ kriptovaliutos poras (naudojamas diskontuotiems prekybos mokesčiams).

powr binance

Raskite porą, kuria sekate. Tai atvers „Power Ledger POWR“ prekybos ekraną.

Pasirenkama: naudokite pažangius „Binance“ įrankius, kad pirktumėte tinkamu laiku

„Binance“ turi įrankių ir duomenų diagramas, padedančias pirkti žemai ir parduoti. Prekybos ekrane galite peržiūrėti poros kainų ir užsakymų istoriją. Taip pat galite nustatyti pirkimo ar pardavimo limitus. Tai reiškia, kad galite pasirinkti kainą, už kurią norite pirkti ar parduoti, o kai POWR kaina pasieks šį tašką, „Binance“ automatiškai pavers jūsų prekybą.

„powr binance“ 2

6 žingsnis: Pasirinkite, kiek POWR norite pirkti

Pasirinkite kainą, už kurią norite pirkti, arba spustelėkite skirtuką „Rinka“ ir pirkite už dabartinę kainą.

Galite pasirinkti pirkti tam tikrą POWR sumą arba išleisti 25%, 50%, 75% arba 100% BTC / ETH savo „Binance“ sąskaitoje.

7 žingsnis: Pirkite POWR!

Norėdami užbaigti užsakymą, spustelėkite mygtuką „Pirkti POWR“.

pirkti powr

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią piniginę

Geriausia šifravimo praktika yra laikyti savo lėšas saugioje piniginėje, kurią kontroliuojate, nedirbdami biržoje, kai neprekiaujate.

„Nano S“ knyga aparatinė piniginė yra vienas saugiausių būdų laikyti jūsų šifravimą ir palaiko POWR. Arba galite naudoti Coinomi mobilioji piniginė arba internetinė „MyEtherWallet“.

Baigę užsakymą ir „Power Ledger POWR“ žetonai pasirodys „Binance“ piniginėje, eikite į „Lėšos“, tada – „Išėmimai“. Meniu pasirinkite POWR. Įveskite atsiėmimo adresą (adresą iš jūsų POWR piniginės) ir norimo išsiimti POWR kiekį.

„powr binance“ 3

…Štai ir viskas! Dabar jūs žinote, kaip gauti „Power Ledger“ žetonus „Binance“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me