ETH var saskarties ar ienākošo nepastāvību, kā to spēlēt?

Pārskats Kriptovalūtu tirgi rīkojās neizlēmīgi neilgi pēc bitkoina trešās puses. Tomēr sākotnējās pazīmes rāda, ka būtiska noskaņojuma maiņa varētu notikt ES iekšienē ETH tirgū. Tas varētu būt simbols, kas parāda šo majoru ETH investori varēja sākt gatavoties nākamajam lielajam gājienam otrajā lielākajā kriptovalūtā. Tas ir interesanti, jo tirgos arvien biežāk notiek saruna par ilgtermiņa maksājumiem ETH 2.0 jauninājums, kas varētu būt nākamais nozīmīgākais notikums šogad pēc bitkoina samazināšanas uz pusi. Kā šī jaunināšana varētu ietekmēt ETH cenas un tirgus kopumā? Kāds tirdzniecības instruments ir ideāls, lai savlaicīgi izveidotu šo notikumu?  Ethereum 2.0: nākamā lielā lieta kriptogrāfijā pēc bitkoina samazināšanas uz pusi? BTCTrešā puse uz pusi ir veiksmīgi sasniegta šonedēļ, un uz pusi samazinātais hype beidzot ir beidzies. Pēc pusēm tirgū nav grūti redzēt gaidīšanas un skatīšanās noskaņojumu; BTC ir tirgojies uz sāniem, un galvenie altkoīni bija gandrīz vienādi. Kamēr investori joprojām meklē nākamo uzmanību tirgū, ETH var pelnīt lielāku uzmanību, jo otrajai lielākajai kriptovalūtai ir paredzēts veikt ievērojamu jaunināšanu, neskatoties uz vairākkārtēju kavēšanos. Ethereum 2.0 protokola jaunināšana mainīs sākotnējo darba pierādīšanas mehānismu uz likmju pierādīšanu, kas varētu veicināt ETH turētājiem uzkrāt vairāk ETH. Tas ir tāpēc, ka, ja kādam ir lielāka akciju pakete tīklā, jo lielāka vara viņam ir darījumu apstiprināšanai. Lai gan 2.0 jaunināšanas projekts ir pieredzējis vairākus kavēšanās, mēs varam nebūt tālu no oficiālās palaišanas, lai gan laiks palika nezināms. Vitāliks Buterins, grupas dibinātājs Ethereum, teica Coindesk, ka “testnet for Ethereum 2.0 jau bija aktīvs, un pirmie ieviešanas posmi jau sākās. ” Kaut kāds tirgus atskaites sakot, palaišana varētu notikt jūlijā. Tomēr Buterin noskaidrots ka palaišana paredzēta 2020. gada beigās, nenorādot konkrētu datumu. Apstākļi var veicināt nestabilitāti Agrīnas ogļraču un vaļu norādes var liecināt, ka ETH cenas nākotnē. 1. attēlā redzams, ka ogļrači ir sākuši krāties ETH atkal nesen, kas notika pēc 10. maija pārdošanas.

1. attēls: ETH cena (zaļa) pret kalnraču bilanci (brūna)

Ethereum (ETH) [10.13.07., 2020. gada 14. maijs] Avots: Santiment Kalnraču atlikuma samazināšana bieži tiek uzskatīta par agrīnu cenu norādi, kas īsākā laikā varētu būt sasniegusi maksimumu. Turpretī, kad kalnraču bilance sāka pieaugt vai pieaugt, tuvākajā laikā cenas varēja būt zemākas. Ir vērts atzīmēt, ka šī uzkrāšanās tendence, pat ir apstiprināta, varētu būt vidēja / ilgtermiņa tendence, un šīs uzkrāšanās laiku, kas atspoguļo cenu, varētu būt grūti noteikt. Tāpēc mums ir vajadzīgi vairāk pierādījumu, lai pamatotu mūsu pieņēmumu, un ETH summa, kas nav apmaiņas top turētāji, var sniegt citu pavedienu.

2. attēls: ETH cena (zaļā krāsā) salīdzinājumā ar lielāko īpašnieku ārpus biržas īpašniekiem (brūna)

Ethereum (ETH) [10.14.39., 2020. gada 14. maijs] Avots: Santiment Šķiet, ka vaļi ir turējuši savu ETH kopš 8. aprīļa salīdzinoši augstā līmenī. 10. maija izpārdošana mazināja viņu uzticību, un tas varētu būt vēl viena pazīme, ka vaļi ir gaidījuši ETH cenas drīz var pieaugt, iespējams, ar tendenci uz augšu. Turklāt sociālā skaļuma līmeņi var sniegt mums pilnīgu priekšstatu par karstumu ETH vai ETH 2.0 kriptogrāfijas kopienā. 3. attēlā parādīts termina “sociālais apjoms”ETH”Vai“ETH 2.0”Vietnē Telegram un Reddit. ETH kopš maija sākuma ir bijis augšupejošs.

3. attēls: “ETH” vai “ETH2.0” sociālais apjoms uz telegrammas (zils) un Reddit (sarkans)

eth vai eth2.0 telegramma eth vai eth2.0 Reddit  Avots: Santiment Lai gan digitālā aktīva ar lielāku sociālo apjomu ietekme uz cenu joprojām bija ļoti apspriežama, bet viena lieta, ko mēs varam apstiprināt, ir, ETH vai ETH 2.0 ir radījis lielāku troksni starp kriptogrāfijas kopienām, un tas bieži rada nepastāvību attiecībā uz konkrētā aktīva cenu. Tas varētu būt kaut kas, ko tirgotāji un investori vēlas uzmanīgi pievērst uzmanību.  Iegādājieties ETH nākotnes līgumus salīdzinājumā ar iespējām Kā tirgotāji un investori var iegūt un gūt labumu no potenciālajiem ETH cenas, tas ir miljons dolāru jautājums. Tomēr pareizā instrumenta izvēle iekļaušanai tirdzniecībā varētu būt izšķirošāka, nekā daudzi tirgotāji un investori domā. Izmantojot pareizo rīku, tirgus dalībnieki var maksimizēt iespējamo profilu, vienlaikus samazinot savus riskus. Šajā ETH gadījumā mēs zinām, ka galu galā pienāks 2.0 jauninājums; tas ir tikai laika jautājums neatkarīgi no tā, vai tas ir jūlijs vai gada beigas. Tāpēc instrumentiem patīk nākotnes līgumi kuriem ir nav laika sabrukšanas un fiksētas tirdzniecības izmaksas varētu būt labāka ieroča izvēle.

  • Nav laika sabrukšanas – Viens no būtiskiem elementiem cenu opciju cenu noteikšanā ir laika vērtība, un laika gaitā opciju līguma vērtība samazinās. Ja investors vēlējās panākt gaidāmo bāzes cenas svārstīgumu, nezinot konkrētā notikuma iestāšanās laiku, tāpat kā šis ETH 2.0 jaunināšanas gadījums, nākotnes līgumiem ir priekšrocības pār opcijām, jo ​​nākotnes līgumiem nav laika samazināšanās.
  • Fiksētās tirdzniecības izmaksas – Nākotnes līgumu, kuru pamatā ir galvenā kriptogrāfija, starpības izmaksas parasti tiek fiksētas, tas nozīmē, ka tirgotāji, pirmoreiz izveidojot tirdzniecību, zinās, cik liela sākotnējā starpība viņiem ir nepieciešama. Piemēram, sākotnējā starpība ETHUSD nākotnes līgumi ar OKEx varētu būt pat 2% ar uzturēšanas rezerves koeficientu 1%. Turpretī opciju prēmija var svārstīties, dažos gadījumos, ja pamatā esošais aktīvs kļūst arvien nepastāvīgāks, opciju pircējiem, iespējams, būs jāuzņemas lielāka opciju prēmija.
  • Vienkāršāka cenu noteikšana – Opcijas līguma cenu noteikšana dažreiz var būt sarežģīta, un bija vairāk mainīgo, kurus tirgotājiem un investoriem, iespējams, nav viegli kontrolēt un saprast. Papildus laika samazināšanās faktoram, ko mēs minējām iepriekš, netieša svārstība varētu būt vēl viena problēma, kuru opciju tirgotāji nevar ignorēt, tomēr vienlaikus to ir grūti kontrolēt. IV tiek uzskatīts par tirgus prognozes novērtējumu par bāzes cenas iespējamo kustību. Tas ir bijis galvenais elements opciju cenu noteikšanā. Tomēr IV ir arī tā daļa, kuru ir visgrūtāk saprast un prognozēt. Nākotnes tirdzniecībā šāda faktora nav.

Garš tenors vai mūžīgs? Kāpēc ne abus? Mēs esam identificējuši nākotnes iespējas kā ideālu instrumentu spekulācijām ar potenciālu ETH cenu svārstību pieaugums. Tomēr pareizā tenora izvēle varētu būt vēl viena problēma. Pašlaik tirgi nodrošina plašu klāstu ETH nākotnes līgumi ar dažādiem tenoriem, kurus investori var izvēlēties, sākot no nedēļas, divreiz nedēļā, ceturksnī, reizi ceturksnī līdz mūžīgajam. Tātad, kuru izvēlēties? Ja investori uzskata, ka ETH cenu svārstīgums nākotnē var palielināties, un viņi vēlējās veikt agrīnus pasākumus iespējamām notikumu virzītām cenu darbībām, nākotnes līgumiem ar ilgāku termiņu, piemēram, OKEx ETHUSD divu ceturkšņu nākotnes līgumi varētu būt viena no izvēlēm. Viņi arī varētu vēlēties apsvērt a izplatīt tirdzniecības stratēģiju. Izplatītā tirdzniecības stratēģija ietver viena nākotnes līguma pirkšanu un cita nākotnes līguma pārdošanu. Šī stratēģija var palīdzēt investoriem gūt peļņu no neparedzētām izmaiņām, un tā var būt arī mazāk riskanta nekā tiešie nākotnes līgumi. Šajā gadījumā pērkot ETHUSD mūžīgs mijmaiņas darījums un pārdošana reizi ceturksnī ETHUSD nākotnes līgumi varētu būt vēl viens risinājums.

4. attēls: ETH nākotne & Apmaina apkopotos dienas apjomus un atklātos procentus

skew_okex_eth_futures__swaps__aggregated_daily_volumes_and_open_interest  Avots: Šķībs Secinājums Šķiet, ka tirgus dalībnieki joprojām meklē nākamo uzmanību pēc bitkoina samazināšanās uz pusi, un ETH 2.0 jaunināšana varētu viegli kļūt par nākamo kontaktpunktu kriptogrāfijas telpā. Tomēr ar nezināmu laiku un daudzkārtēju aizkavēšanās vēsturi ieguldītājiem un tirgotājiem varētu būt grūti gūt labumu no šāda notikuma. Tāpēc atvasinātie instrumenti, piemēram, nākotnes līgumi un mijmaiņas līgumi, var palīdzēt investoriem izmantot šīs iespējas un samazināt viņu riskus, izmantojot pareizo stratēģiju. Investoriem savas stratēģijas jākonstruē atbilstoši riska profilam. Autors: Cyrus Ip pētījumu analītiķis, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me